Pardubický | Pardubice | Okresní přebor
2023-2024
-
Pardubičky B - Roveň 83-0-17 % 3:1 (2:1) 13.08. 17:00 -
Újezd - Dražkovice 83-17-0 % 4:1 (1:1) 06.09. 17:30 -
Srch - Holice B 67-0-33 % 1:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Dříteč - S. Mateřov 50-33-17 % 5:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Rohoznice - Mikulovice 83-0-17 % 0:2 (0:0) 13.08. 17:00 -
Ostřešany - Křičeň 100-0-0 % 1:3 (1:2) 13.08. 17:00 -
Chvojenec - Sezemice 66-17-17 % 1:4 (0:2) 13.08. 17:00
-
Mikulovice - Ostřešany 67-22-11 % 6:2 (4:0) 19.08. 17:00 -
Roveň - Srch 11-22-67 % 0:2 (0:0) 20.08. 17:00 -
S. Mateřov - Pardubičky B 33-11-56 % 2:5 (0:2) 19.08. 17:00 -
Křičeň - Dříteč 89-0-11 % 3:3 (1:3) 20.08. 17:00 -
Sezemice - Rohoznice 100-0-0 % 3:1 (1:1) 20.08. 17:00 -
Holice B - Újezd 67-11-22 % 0:3 (0:2) 20.08. 17:00 -
Dražkovice - Chvojenec 67-0-33 % 0:2 (0:0) 20.08. 17:00
-
Mikulovice - Sezemice 23-31-46 % 1:5 (1:1) 26.08. 17:00 -
Srch - S. Mateřov 100-0-0 % 7:2 (3:1) 26.08. 17:00 -
Pardubičky B - Křičeň 100-0-0 % 3:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
Rohoznice - Dražkovice 54-31-15 % 6:1 (2:1) 27.08. 17:00 -
Újezd - Roveň 100-0-0 % 1:2 (0:0) 27.08. 17:00 -
Ostřešany - Dříteč 31-23-46 % 3:2 (1:1) 27.08. 17:00 -
Chvojenec - Holice B 62-23-15 % 1:4 (1:1) 27.08. 17:00
-
Dříteč - Pardubičky B 27-0-73 % 0:2 (0:1) 02.09. 17:00 -
Roveň - Chvojenec 46-27-27 % 1:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
S. Mateřov - Újezd 13-7-80 % 0:9 (0:2) 02.09. 17:00 -
Dražkovice - Mikulovice 20-0-80 % 0:4 (0:2) 02.09. 17:00 -
Holice B - Rohoznice 80-7-13 % 2:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Křičeň - Srch 13-27-60 % 1:2 (1:1) 03.09. 17:00 -
Sezemice - Ostřešany 87-0-13 % 5:1 (3:0) 03.09. 17:00
-
Újezd - Křičeň 100-0-0 % 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Srch - Dříteč 92-0-8 % 4:1 (1:0) 08.09. 17:00 -
Rohoznice - Roveň 64-36-0 % 4:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
Mikulovice - Holice B 7-50-43 % 2:3 (2:1) 09.09. 17:00 -
Sezemice - Dražkovice 93-0-7 % 4:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Chvojenec - S. Mateřov 86-14-0 % 1:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Ostřešany - Pardubičky B 14-21-65 % 2:3 (2:0) 10.09. 17:00
-
Roveň - Mikulovice 38-19-43 % 1:3 (0:1) 16.09. 16:30 -
Dříteč - Újezd 6-0-94 % 0:8 (0:4) 16.09. 15:00 -
Pardubičky B - Srch 38-43-19 % 6:1 (4:1) 17.09. 16:30 -
S. Mateřov - Rohoznice 13-20-67 % 7:0 (3:0) 16.09. 15:00 -
Holice B - Sezemice 13-40-47 % 2:1 (2:1) 15.09. 18:00 -
Křičeň - Chvojenec 56-13-31 % 2:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
Dražkovice - Ostřešany 38-13-49 % 1:6 (0:2) 17.09. 16:30
-
Mikulovice - S. Mateřov 83-6-11 % 5:3 (3:1) 23.09. 16:30 -
Újezd - Pardubičky B 55-17-28 % 1:3 (0:2) 23.09. 16:30 -
Rohoznice - Křičeň 50-28-22 % 6:2 (4:0) 24.09. 16:30 -
Sezemice - Roveň 100-0-0 % 2:0 (0:0) 24.09. 16:30 -
Chvojenec - Dříteč 50-28-22 % 2:2 (1:0) 24.09. 16:30 -
Dražkovice - Holice B 17-0-83 % 2:3 (1:2) 24.09. 16:30 -
Ostřešany - Srch 22-17-61 % 2:2 (2:2) 24.09. 16:30
-
Dříteč - Rohoznice 19-13-68 % 3:6 (3:1) 30.09. 16:00 -
Roveň - Dražkovice 50-25-25 % 1:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
Pardubičky B - Chvojenec 94-6-0 % 1:1 (0:1) 01.10. 14:00 -
Srch - Újezd 25-31-44 % 2:4 (1:3) 30.09. 16:00 -
S. Mateřov - Sezemice 13-0-87 % 0:5 (0:1) 30.09. 16:00 -
Křičeň - Mikulovice 25-25-50 % 2:2 (2:0) 01.10. 16:00 -
Holice B - Ostřešany 87-0-13 % 5:1 (3:1) 01.10. 16:00
-
Mikulovice - Dříteč 93-7-0 % 2:2 (1:1) 07.10. 16:00 -
Rohoznice - Pardubičky B 33-0-67 % 0:5 (0:4) 08.10. 16:00 -
Dražkovice - S. Mateřov 33-27-40 % 3:1 (3:0) 08.10. 16:00 -
Ostřešany - Újezd 13-0-87 % 1:4 (0:1) 08.10. 16:00 -
Chvojenec - Srch 20-13-67 % 0:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Holice B - Roveň 100-0-0 % 1:0 (0:0) 06.10. 18:00 -
Sezemice - Křičeň 100-0-0 % 4:2 (2:1) 08.10. 16:00
-
Pardubičky B - Mikulovice 88-12-0 % 2:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Srch - Rohoznice 88-6-6 % 2:2 (0:1) 14.10. 15:30 -
Roveň - Ostřešany 29-36-35 % 1:0 (0:0) 14.10. 15:30 -
Dříteč - Sezemice 0-0-100 % 1:2 (0:2) 14.10. 15:30 -
S. Mateřov - Holice B 6-18-76 % 1:2 (0:1) 14.10. 15:30 -
Křičeň - Dražkovice 76-6-18 % 1:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Újezd - Chvojenec 100-0-0 % 1:2 (1:0) 15.10. 15:30
-
Roveň - S. Mateřov 60-13-27 % 2:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Mikulovice - Srch 31-38-31 % 0:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Rohoznice - Újezd 19-6-75 % 4:1 (1:1) 22.10. 15:30 -
Dražkovice - Dříteč 31-50-19 % 1:5 (1:2) 21.10. 15:30 -
Ostřešany - Chvojenec 49-13-38 % 5:2 (4:0) 22.10. 15:30 -
Sezemice - Pardubičky B 38-19-43 % 1:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Holice B - Křičeň 100-0-0 % 2:0 (0:0) 22.10. 15:30
-
Pardubičky B - Dražkovice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 28.10. 14:00 -
Újezd - Mikulovice 84-8-8 % 3:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Srch - Sezemice 8-33-59 % 3:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Dříteč - Holice B 25-25-50 % 2:3 (1:2) 28.10. 14:30 -
S. Mateřov - Ostřešany 8-8-84 % 3:4 (2:1) 29.10. 14:30 -
Chvojenec - Rohoznice 25-25-50 % 1:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Křičeň - Roveň 42-50-8 % 5:2 (2:1) 29.10. 14:30
-
Roveň - Dříteč 55-18-27 % 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Mikulovice - Chvojenec 82-18-0 % 2:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Rohoznice - Ostřešany 91-9-0 % 3:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
S. Mateřov - Křičeň 55-18-27 % 3:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Dražkovice - Srch 18-9-73 % 0:3 (0:1) 04.11. 10:00 -
Holice B - Pardubičky B 20-20-60 % 1:1 (0:0) 03.11. 18:00 -
Sezemice - Újezd 55-18-27 % 3:1 (1:0) 04.11. 14:00
Rozhovory
- Stanislav Školník podruhé aneb co o něm řekli jeho spoluhráči z kabiny
- Tomáš Urbanec (FC Titanic Srch):"S okresním klanem Urbanců nemám nic společného."
- Stanislav Školník (Sokol Rohoznice):"Když hrajeme s Pardubičkami, probudí se vzpomínky na krásné dorostenecké časy."
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Pardubičky B | 13 | 36:11 | 33 |
2 | SK Holice B | 13 | 29:16 | 32 |
3 | TJ Spartak Sezemice | 13 | 40:14 | 31 |
4 | Titanic Srch | 13 | 30:20 | 25 |
5 | Sokol Újezd | 13 | 42:18 | 24 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Radek Bukač | 21 |
2 | Jiří Homba | 13 |
3 | Filip Krejčí | 11 |
4 | Vlastimil Křivka | 10 |
5 | Jakub Kříž | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Novotný | 47 | 56,0% | 0 |
2 | Jiří Čunderle | 47 | 56,6% | 0 |
3 | Robert Hlaváček | 46 | 59,7% | 0 |
4 | Lukáš Němec | 45 | 53,6% | 0 |
5 | David Cempírek | 38 | 69,1% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 14:00 22.2.2024 Tip: výhra domácích S. Mateřov V. Likeš 14:00 22.2.2024 Tip: výhra domácích Roveň V. Likeš 14:00 22.2.2024 Tip: výhra domácích Mikulovice V. Likeš 14:00 22.2.2024 Tip: výhra domácích Dražkovice V. Likeš 14:00 22.2.2024 Tip: výhra domácích Sezemice