PardubickýCelostátní článek

Pojďte si s námi zatipovat! Svůj "tiket" můžete odeslat v jakékoliv soutěži České republiky

30.05.2023 17:23 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňujeme. Každý, kdo v daném měsíci odešle bezchybný expert tip, se dostává do měsíčního slosování o ceny! 

Celostátní článek

Hromadná rvačka ukončila zápas. Jinde zase hráč kopnul do rozhodčího

30.05.2023 16:52 0

I tentokrát se některé ze zápasů nedohrály. Na vině byla agresivita hráčů.

Reportáž

Kočí bez střely na bránu a Chrast jediným týmem na hřišti


Chrast je na desátém místě tabulky okresního přeboru Chrudim. Kočí je na pátém místě, ale o pátý flek ještě bojují společně s Horním Bradlem a Heřmanovým Městcem. Chrast má momentálně šnůru třech vítězných zápasů. Příští utkání zajíždí do Krouny, která bojuje o udržení se v okresním přeboru, ale velkou šanci už nemá. Kočí zažívá jednu z nejhorších jarních sezón za poslední léta. Venku vyhrálo pouze jediné utkání ze šesti možných. Kočí příští zápas přivítá Heřmanův Městec, se kterým sehraje duel o páté místo.


Rozhovor

Zahrál jsem si proti Manchesteru United, říká Vojtěch Koutský

Pardubický | Krajský přebor
Pardubický 30.05.2023 14:20 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 27. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Vítězná šňůra šesti zápasů Miřetic skončila na půdě Kameniček


Kameničky se v jarní části sezóny o dost zvedly, a proto jim patří krásná osmá pozice. Remíza s druhým týmem tabulky by je mohla nakopnout k dobrému výkonu v dalším utkání proti Dřenicím, kde budou oponovat nejlepšímu útoku ligy. To Miřetice mají nejlepší formu za posledních pár let. Válcují jednoho soupeře za druhým, a proto se umisťují na druhém místě. Mají třetí nejlepší útok a druhou nejlepší obranu. Příští zápas je čekají Tuněchody, kde se očekává jednoznačná výhra Miřetic.


Reportáž

Ronovští vyhráli přestřelku devíti gólů


Ronov nad Doubravou je umístěn na předposledním místě tabulky okresního přeboru Chrudimska. Jejich největší slabina je obrana, poněvadž inkasovali nejvíce ze všech týmů a to 69 branek. Příští zápas zajíždí do Horního Bradla, který má jeden z nejlepších útoků. Heřmanův Městec je o bod na šestém místě za Kočí, ale stále mají zápas k dobru. Momentálně mají tři prohrané zápasy za sebou, což je veliké překvapení a v příštím zápase to mohou napravit právě proti Kočí, čímž se bude bojovat o páté místo.


Reportáž

Faltejsek vstřeleným hattrickem pomohl k vysoké výhře Tuněchod, které nasázely Křižanovicím bůro


Tento zápas sehrály týmy, které se na jaře víceméně trápí a pohybují se ve spodu tabulky. Přeci jen jsou na tom Křižanovice lépe, ale jejich střelecká sezóna to pro ně není. Tuněchody jsou druhým nejvíce inkasovaným týmem ligy, ale to jim na mimo sestupové příčky stačí, poněvadž mají nad Ronovem náskok pěti bodů. Tuněchody v příštím zápase vyzvou Miřetice, které jsou v jarní části sezóny nejlepším týmem. Křizanovice v příštím zápase mají podobného soupeře a to Načešice, které třeba poprvé zaváhají.


Reportáž

Šafránek svým hattrickem prodloužil neporazitelnost Načešic


Načešice jsou jediným týmem, které nebyly dvacet tři zápasů poraženi, a tak se jasně drží na prvním místě tabulky. Mají nejlepší obranu a druhý nejlepší útok v okresním přeboru Chrudimska. Příští zápas je vyzvou Křižanovice, které mají jeden z nejhorších útoků ligy. Krouna se nachází na posledním místě, což je z výsledků znát, poněvadž vyhrála pouze tři zápasy a vstřelila pouze dvacet pět branek a to prostě nestačí. Příští zápas je vyzve Chrast, která se momentálně zvedá.


Reportáž

Křični došlo po půlce palivo


Výchozí pozice obou nedělních soupeřů byla stejná. Jak SK Křičeň, tak i SK Starý Mateřov měly v nohách páteční dohrávky. Lépe se s tímto faktem vypořádali hosté, když domácím došla po 60 minutách hry pára a Mateřov otočil stav z 3:1 na konečných 3:4. Největší zásluhu na otočce mělo ve formě hrající útočné duo Žďára - Fenyk.


Reportáž

Boj o sestupové příčky


Ve 24. kole zajížděl Rybník do Dolní Čermné. Souboj dvou celků ze dna tabulky bojující o udržení v Okresním přeboru moc krásný fotbal k vidění nenabídl. O vítězství rozhodla jediná branka. 


Reportáž

Verměřovice na domácí Sruby nestačili


Ve 24. kole zavítali Verměřovice do Srubů. Poslední celek tabulky Okresního přeboru se chce určitě pokusit o zázrak a zvrátit tak sestup do nižší soutěže. Začít tak chtěli právě na půdě Srubů. Bohužel jejich výkon na body nestačil. 


Reportáž

Zázrak se nekonal


Ve 24. kole zajížděli Kerhartice na půdu Chocně, kde změřili síly s tamní rezervou. Zázrak se však nekonal a výsledek mluví za vše. Choceňská rezerva si s Kerharticemi poradili a ponechali si tři body v Chocni.


Reportáž

Převaha domácích stačila pouze k bodu


Ve 24. kole zajížděli Helvíkovice na horkou půdu do Ústí nad Orlicí, kde se střetli s Černovírem. Domácí Černovír předvedl festival neproměnněných šancí, a i když měli domácí celé utkání převahu, tak berou pouze bod.


Reportáž

Radouš čtyřmi góly dotáhl svůj tým k vítězství


Horní Bradlo se po neúspěšných dvou předešlých zápasech konečně radovalo ze tří bodů. Touto výhrou se vzdálilo od Kočí a Heřmanova Městce, jenže mají ještě k tomu zápas k dobru. Bradlo má čtvrtý nejlepší útok ligy, a to více jak polovinu branek nastřílelo duo Radouš, Kroutil. Příští zápas přivítají Ronov, který se potřebuje odpíchnout ze sestupových příček. To Chroustovice, které na začátku jarní části sezóny nebyly poraženi, tak teď si připsaly druhou prohru. Umisťují se na sedmém místě a v příštím zápase je čekají Slatiňany, které si budou chtít dojít pro tři body.


Reportáž

Favorit nenechal nic náhodě


Ve 24. kole zajížděla Sopotnice k lídrovi do České Třebové, kde jí čekala tamní rezerva. Překvapení s pohledu Sopotnice se však nekonalo. Ještě k tomu, když se v jarní části sezóny celek Sopotnice potýká s velkou marodkou. A tak si Českotřebovská rezerva došla pro zasloužené vítězství.


Reportáž

,,DERBY,,


Ve 24. kole zajížděla Jiskra ,,B,, do nedalekých Boříkovic. Jiskra, která okupuje první příčky tabulky byla jasným favoritem a to také výsledkově potvrdila. Boříkovice se naopak topí na dvanáctém místě a výsledkově se jim moc nedaří. 


Reportáž

Těsné utkání pro hosty


 

V zápase mezi týmy Moravská Třebová a Holice se skóre nakonec přiklonilo na stranu hostujícího týmu, který zvítězil v poměru 2:1.


Reportáž

Šestigólová remíza!


V zápase mezi týmy Pardubičky a Libišany se odehrála vyrovnaná a brankově bohatá bitva, která skončila remízou 3:3.


Reportáž

Csaplárova past nesklapla.


V zápase mezi týmy Lanškroun a Choceň se odehrál dramatický souboj, ve kterém se nakonec radovat mohli hráči z Choceňe. Výsledkem bylo vítězství Choceňe 3:2 nad domácím týmem Lanškroun.


Reportáž

Další tři góly pro Ehrenbergera!


V zápase mezi týmy Lázně Bohdaneč a Svitavy se odehrála jednostranná přestřelka, kterou suverénně ovládli hosté z Svitav. Výsledkem bylo vítězství Svitav 4:0 nad domácím týmem Lázně Bohdaneč.


Reportáž

Kanonáda Ředic


V zápase mezi týmy Horní Ředice a Heřmanův Městec se jednoznačně prosadil domácí tým Horní Ředice, který si připsal výhru 8:1. Již od začátku zápasu domácí tým ukazoval svou sílu a skórovací potenciál.


Reportáž

Kanonáda Ústí

29.05.2023 14:39 Pardubický | 1.A třída 8

V přestřelce mezi týmy TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B a Luže byl TJ Jiskra suverénním vítězem se skóre 7:0. Domácí tým předvedl skvělý výkon a brzy si vytvořil pohodlný náskok.


Reportáž

Polička přetlačila Jablonné!

29.05.2023 14:33 Pardubický | 1.A třída 8

V důležitém utkání mezi SK Polička a Jablonné nad Orlicí se hrálo o body, které by mohly rozhodovat o konečném umístění týmů v soutěži. Diváci se tak dočkali vyrovnaného a napínavého střetnutí, které skončilo vítězstvím SK Polička se skóre 2:1.


Reportáž

Vítězství Králíků

29.05.2023 14:27 Pardubický | 1.A třída 8

 

Ve vzájemném utkání mezi FC Jiskra 2008 a Svitavy B zvítězil domácí tým s výsledkem 2:0. FC Jiskra 2008 se prosadila dvakrát a dokázala udržet čisté konto.


Reportáž

Talentované mládí hledejte v Pardubičkách


Dobrým tipem pro skauty, kteří hledají talentované budoucí hvězdy, jsou rozhodně zápasy rezervního týmu Pardubiček. Ten zavítal v rámci 24.kola do Sezemic a po výhře 2:3 prakticky sebral domácím postupové sny o 1.B třídě. V dresu hostů na sebe svým výkonem upozornila řada talentovaných mladíků.


Reportáž

Lichkov do čela tabulky


Lichkov zajížděl na půdu Dolního Třešňovce s myšlenkami, že se můžou po zaváhání Tatenic dostat do čela tabulky. První poločas Lichkovu výsledkově nevyšel. Ale ve druhém poločase svého soupeře přestříleli a tři body je vyšvihl do čela tabulky.


Reportáž

Těchonín se strachoval o vítězství


Těchonín přivítal na svém hřišti Klášterec nad Orlicí. Po rychlých brankách domácího Těchonína v úvodu utkání to bylo rychle 3:0. Nakonec se však museli domácí ještě strachovat o výsledek.


Reportáž

Souboj dvou celků ze špice tabulky


Ve 24. kole zajížděla Dolní Dobrouč na hřiště favorizovaných Mistrovic. Domácí se však v tomto zápase dlouho hledali. Hodně chyb v nahrávce a malá bojovnost ulehčila Dobrouči, aby si odvezli z Mistrovic všechny body.


Reportáž

Vítězství domácích!

28.05.2023 21:01 Pardubický | 1.A třída 8

Ve vzájemném utkání mezi Prosetínem a Letohradem B se domácí tým radoval z vítězství. Prosetín porazil Letohrad B v poměru 3:1.


Reportáž

Zámrsk si odváží tři body z Proseče

28.05.2023 20:54 Pardubický | 1.A třída 8

 

Ve vzájemném utkání mezi Prosečí a Zámrskem se jediný gól zrodil ve prospěch hostů. Zámrsk zvítězil nad Prosečí v poměru 1:0. Jednogólový rozdíl zápasu byl dostačující pro Zámrsk k zisku tří bodů.


Reportáž

Osm gólů v Heřmanicích

28.05.2023 20:50 Pardubický | 1.A třída 8

V dramatickém utkání mezi Českými Heřmanicemi a Dolním Újezdem padlo celkem osm gólů, přičemž Dolní Újezd se nakonec radoval z vítězství 5:3. Obě mužstva předvedla útočný fotbal a diváci se mohli těšit na mnoho gólových akcí.


Reportáž

Výhra Skutče nad Tatenicemi

28.05.2023 20:44 Pardubický | 1.A třída 8

Ve vyrovnaném utkání mezi Skutčí a Tatenicemi se Skuteč nakonec radovala z vítězství 2:1. Obě mužstva předvedla aktivní hru a snažila se prosadit.


Reportáž

Nepřesnou hru Slatiňan potrestaly Dřenice třemi góly


Slatiňany už jsou od sestupu zachráněny, rovněž Dřenice. Slatiňany nemají úplně ideální výsledky, což dokazuje malá produktivita vstřelených, a naopak dost obdržených branek. Příští zápas narazí na skvěle hrající Chroustovice. Dřenice s nejvíce vstřelenými brankami (95) po tomto zápase zůstávají na třetím místě. Dřenice v příštím kole narazí na Kameničky, které umí hrát tvrdý fotbal.


Reportáž

Přelouč přetlačila Moravany


V utkání mezi Moravany a Přeloučí se hrál zajímavý fotbal, který skončil vítězstvím Přelouče 3:1.


Reportáž

Strašidelný fotbal zvládla lépe Rohoznice


Jeden tým, kterému jde o existenci v okresu a druhý, kterému se v posledních zápasech výsledkově příliš nevede. Taková byla výchozí pozice utkání Sokol Roveň proti Sokol Rohoznice. Hosté nakonec vstřelili dvě branky a lépe tak zvládli místy nevzhledný fotbal. V závěru tekly domácím nervy, žlutilo se ostošest, ba i červená karta padla.


Reportáž

Přelouč má postup na dosah


Před tímto kolem měla Přelouč pěkný náskok na druhé Sezemice a v případě výhry v Srchu by se sny o postupu začaly rýsovat hodně reálně. Zápas aktivní z obou stran nakonec rozhodl závěr prvního poločasu.


Reportáž

Kopřiva na vše nestačil


Ve značně omlazené sestavě přijela holická rezerva do Mikulovic a po zásluze také odjížděla s prázdnou. Domácí předvedli velmi bojovný výkon s větší vůlí po vítězství. Zazářil dvougólový Petr Nováček, rozhodující trefu zařídil pět minut před koncem Jakub Kříž.


Reportáž

Remíza v Mýtě!


V utkání mezi Vysokým Mýtem B a Litomyšlí se odehrál zajímavý fotbalový souboj, který skončil remízou 1:1


Reportáž

Dohrávka pro Svitavské béčko

27.05.2023 21:52 Pardubický | 1.A třída 5

V zápase mezi Jablonným nad Orlicí a Svitavy B padlo celkem pět gólů, které přinesly divákům napínavou a dramatickou podívanou. Navzdory bojovnému výkonu domácího týmu se vítězem stali hosté z Svitav, kteří si odvezli tři body po výhře 3:2.


Rozhovor

Václav Branský (SK Křičeň): "Největší strach máme v kabině z pokladníka!"

Pardubický | Pardubice | Okresní přebor
Pardubický Pardubice 27.05.2023 12:36 0

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 23.kolo Pardubický  | Pardubice | Okresní přebor , 2022-2023

Václav Branský (SK Křičeň) se stal nejlepším hráčem 23.kola pardubického Okresního přeboru.

V Rozhovoru Vašek mimo jiné prozradil, kdo je šedou eminencí křičeňské kabiny. Jméno ale odtajnit nechtěl, stálo by ho to prý hodně peněz.

Rozhovor

Rozhodnout v nastavení proti svému bývalému klubu je speciální okamžik, říká Daniel Dvorský

Pardubický | 1.A třída
Pardubický 27.05.2023 10:45 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Článek

Žďára a Fenyk - výroba gólů ve společnosti Starý Mateřov s.r.o.

27.05.2023 06:33 0

O výrobu gólů v soupeřových sítích se v Mateřově starají Zbyněk Žďára a Tomáš Fenyk. Ve fotogalerii z dohrávaného utkání 18.kola v Býšti si oba můžete prohlédnout v plném pracovním nasazení.

Reportáž

Žďára lovil zubry


Černý zubr se zlatými rohy je výsostným erbem obce Býšť a ve svém znaku ho má i místní SK. Jako na lovu zubrů si museli chvílemi připadat v páteční dohrávce 18.kola hráči SK Starý Mateřov, nejpilnějším střelcem se ukázal útočník Zbyněk Žďára, který vstřelil hattrick.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 23.kolo Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2022-2023

Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A
Pardubický Ústí nad Orlicí 26.05.2023 16:38 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Filip Matoulek Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Dohrávka 18. kola pro Proseč

26.05.2023 16:35 Pardubický | 1.A třída 7

V důležité dohrávce 18. kola mezi FK Proseč a Letohradem B padlo celkem šest gólů, které přinesly divákům zajímavý a pohledný fotbalový zážitek. Domácí tým FK Proseč předvedl vynikající výkon a suverénně si připsal vítězství se skóre 5:1.

 


Reportáž

Předehrávka 16. kola ve znamení remízy.


V zápase mezi Litomyšlí a Svitavy se oba týmy střetly v dramatickém souboji, který skončil remízou 1:1. Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém oba týmy bojovaly o vítězství.

 


Reportáž

Dohrávka 18.kola Okresního přeboru


K dohrávce 18. kola zajížděl Žichlínek na půdu Kerhartic. Oba týmy, který se pohybují v klidném středu tabulky si chtěli zpříjemnit středeční večer výhrou. Šťastnější byli však hosté ze Žichlínka. A za druhý poločas si zaslouženě odvezli všechny body.


Článek

Finále Okresního poháru je minulostí

25.05.2023 19:39 0

Ve středu 24. května se uskutečnil finálový zápas Okresního poháru. Na neutrální půdě ve Sloupnici na sebe narazili, Choceňká rezerva a FK Mistrovice. Utkání se hrálo na perfektně připraveném trávníku. Jen ty góly trochu chyběli.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 23.kolo Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2022-2023

Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor
Pardubický Ústí nad Orlicí 25.05.2023 19:05 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz vyzpovídala vítěze Pavla Stasiowski a rozhovor najdete zde.

Reportáž

V zápase bylo k vidění deset branek, ale mnohem šťastnějším týmem byly Dřenice


Tento zápas odehrály celky třetího a čtvrtého místa tabulky okresního přeboru. Dřenice mají jednoznačně nejlepší útok v lize, poněvadž střelily 92 branek, ale také jich dost obdržely. V příštím utkání narazí na Slatiňany, které by je mohly svou běhavostí potrápit. Horní Bradlo vstřelilo spoustu branek a to hlavně díky dvoum nejlepším střelcům ligy, Radoušovi a Kroutilovi. Příští zápas přivítají skvěle hrající Chroustovice, což nebude jednoduchý zápas.


Celkový počet: 3502

Nejnovější diskuze

P. Vazač 9:50 29.5.2023 Klobouček...
O. Nepovím 16:24 27.5.2023 Tip experta: výhra hostů Kočí
O. Nepovím 16:24 27.5.2023 Tip experta: výhra domácích Načešice
O. Nepovím 16:24 27.5.2023 Tip experta: remíza Horní Bradlo - Chroustovice
O. Nepovím 16:24 27.5.2023 Tip experta: výhra hostů Dřenice
O. Nepovím 16:24 27.5.2023 Tip experta: výhra hostů Městec
O. Nepovím 16:24 27.5.2023 Tip experta: výhra hostů Miřetice
O. Nepovím 16:24 27.5.2023 Tip experta: výhra hostů Křižanovice
O. Duriš 14:55 27.5.2023 Tip: výhra hostů H. Jelení
O. Duriš 14:55 27.5.2023 Tip: výhra domácích Choltice
O. Duriš 14:55 27.5.2023 Tip: výhra domácích Opatovice
O. Duriš 14:55 27.5.2023 Tip: remíza Hrochův Týnec - Rozhovice
O. Duriš 14:55 27.5.2023 Tip: výhra domácích Nasavrky
O. Duriš 14:55 27.5.2023 Tip: výhra domácích Stolany
O. Duriš 14:55 27.5.2023 Tip: remíza Přelovice - Slatiňany

Zobrazit další diskuze


Zpět na soutěže