Pardubický | Pardubice | Okresní přebor

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Gólmani, ti tvrdý chleba maj...část druhá

08.12.2023 13:20 0

Nenašli jste se v první části FOTOSERIÁLU věnované gólmanům? Nevadí, dnes Vám přinášíme druhou část této galerie a je stejně dobrá, jako ta předchozí. Jooo, ti chlapci prostě umí!

Celostátní článek

Kdo z říjnových a listopadových Hráčů kola vyhrává televizi od Hisense?

08.12.2023 11:54 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová televize z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc říjen a listopad? Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 43E7HQ.

 

Celostátní článek

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Který dal nejvíce branek?

05.12.2023 10:40 0

Přinášíme žebříček nejproduktivnějších týmů fotbalového podzimu! Které týmy v České republice vstřelily nejvíce branek a které vychází z žebříčku nejlépe při započtení koeficientu náročnosti jednotlivých soutěží?

Celostátní článek

SMOLAŘ PODZIMU – Jeden hráč už si stihl dát hned tři vlastní góly!

05.12.2023 10:23 0

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli ve fotbalovém podzimu po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost nebyla...

 

Celostátní článek

NEJTRESTANĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Která mužstva obdržela nejvíce karet?

04.12.2023 13:00 0

V ohlédnutí za uplynulým fotbalovým podzimem jsme se tentokrát zaměřili na to, které týmy obdržely nejvíce žlutých a které nejvíce červených karet!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Pozor na nádobíčko!

01.12.2023 18:04 0

Není zranění, jako zranění. Ať už je hráč sebevíc zapálený, jsou "poklady", o které by byla škoda přijít na úkor hry. Doma by se to asi špatně vysvětlovalo…

Celostátní článek

ZLÝ MUŽ PODZIMU: Kdo nasbíral nejvíce karet?

30.11.2023 10:24 0

 

Koho rozhodčí v uplynulém fotbalovém podzimu nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od nejvyšší soutěže České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů českého fotbalu!

Celostátní článek

TOP 200 KANONÝRŮ PODZIMU - Vládne střelec z I.B třídy!

29.11.2023 12:39 0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků podzimu 2023! Detailně sledujeme dění od první ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi soutěžemi!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Fanoušci

24.11.2023 14:20 0

Dnešní díl FOTOSERIÁLU věnujeme těm, bez kterých by to nešlo. Teda takhle, šlo, ale nebylo by to ono. Slova podpory, útěchy, ale i pohoršení je to, co hráče žene kupředu a podněcuje k lepším výkonům... Takže jedno velké DÍKY!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Co na mě řveš?!

21.11.2023 21:14 0

Podzimní dohrávky byly plné žlutých a červených karet, které ovšem nesbírali jen hráči, ale i trenéři... Co se dá dělat, občas je to o nervy.

Celostátní článek

Kdo z uživatelů si za svou aktivitu vysloužil odměnu za říjen a listopad?

21.11.2023 15:07 0

Poslali jste k některému z utkání fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Pro aktivní uživatele fotbalunas.cz máme nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly! Kdo bude odměněn za měsíc říjen a listopad? A ZÁROVEŇ NEZAPOMÍNEJTE! Ve hře jsou i fantastické ceny od Hisense - více ZDE.

 

Celostátní článek

NEJ PODZIMU: Jaké byly největší debakly podzimu a kolik branek za zápas bylo maximem?

21.11.2023 14:51 0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celého fotbalového podzimu ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za podzimní část sezóny 2023/24!

 

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné tyčový smart vysavač Hisense HVC6264BK

20.11.2023 17:04 0

 

Třetí cena pro podzimní část fotbalové sezóny s partnerem Hisense a jednoho z výherců Hisense sestav podzimu přijde vhod všude tam, kde je potřeba uklízet písek z bot a odrolené bláto po tréninku v autě i v předsíni! Smart bezkabelový vysavač Hisense HVC6264A s motorem nahoře, cyklonovým sáním a variabilním využitím rozhodně potěší!

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné soundbar Hisense HS312 a nechte se pohltit prostorovým zvukem!

20.11.2023 17:02 0

 

Je tu druhá cena pro vítěze jedné z Hisense sestav podzimu! Zvuková lišta, nebo jestli chcete Soundbar Hisense HS312, kolem vás vytvoří prostorové zvukové pole a s výkonem 300 W vás rozhodně zvedne ze sedačky, když se před vámi na obrazovce rozvine filmové nebo sportovní drama a zrovna váš tým vsítí branku soupeři. Dokonalý společník k některému ze 4K televizorů Hisense! Hlasujte pro svého favorita v jedné ze zveřejněných Hisense sestav podzimu.

Celostátní článek

K vylosovanému šťastlivci z Hisense sestav podzimu zamíří 4K QLED TV Hisense 50E7HQ

20.11.2023 16:30 0

Vyhlašujeme hlavní cenu pro vylosovaného Hisense HRÁČE PODZIMU! Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 50E7HQ s 50palcovou QLED obrazovkou s kvantovými tečkami, rozlišením 4K, kinotechnologií Dolby Vision a umělou inteligencí pro optimalizaci obrazu. Nechybí ani prostorová zvuková technologie DTS Virtual: X s potlačením šumů a dalšími vymoženostmi pro intenzivní zážitky při sledování filmů, seriálů, sportovních přenosů i hraní her! Hisense sestavy podzimu už najdete na našem webu, hlasujte pro své favority!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Gólmani, ti tvrdý chleba maj...

17.11.2023 14:06 0

Podzimní sezóna je pomalu u konce, a tak je na čase vypustit do světa první ohlédnutí za tím nejlepším, co nám letošní podzim přinesl. A začneme hezky od strážců branek – brankářů. Jelikož mít v týmu šikovného brankáře je doslova výhra! Není to jen o tom, chytit míč… No, i když…

Celostátní článek

DIVOČINY PODZIMU: Napadení rozhodčích nebo zloděj, který vybral týmu šatnu a ještě odjel jedním z aut

16.11.2023 07:46 0

Napadnout sudího? Jako kdyby se z této záležitosti stala běžná součást zápasů. Aspoň podle událostí tohoto podzimu, kdy pomalu nebyl hrací víkend, kdy by se některý z rozhodčích nedostal do pořádné šlamastyky… Ale přehled podzimních divočin, přešlapů a kauz na českých trávnících a stadionech byl daleko rozmanitější, přesvědčte se sami.

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU – Hlasujte pro své favority! A nadále nám můžete zasílat tipy na hráče

16.11.2023 07:45 0

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče fotbalového podzimu. V několika desítkách soutěží jsme totiž zveřejnili top jedenáctky podzimní části fotbalového ročníku - HISENSE SESTAVY PODZIMU! Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně. Z jedenáctky výherců s nejvíce hlasy se hned trojice hráčů může těšit na hodnotné ceny od partnera ankety Hisense!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Závěr podzimu byl plný emocí

14.11.2023 19:04 0

Svatý Martin nám místo zimy přinesl pár vyhrocených situací. Místo sněhových vloček lítaly facky, ale i úsměvy doprovázející loučení s fanouškama.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2023-2024

15.11.2023 20:00 0

Vybrat jedenáct nejlepších hráčů podzimní části Okresního přeboru Pardubic je opravdu obtížný úkol, vždyť tolik výborných hráčů, kteří se do nominace nevešli, by si to bezesporu zasloužilo také. Nuže, zde jsou ti, kteří na podzim zářili nejvíce! Komu dáte svůj hlas? To už je jen na vás. Vítězové mají šanci vyhrát zajímavé ceny od společnosti Hisense. 

Celostátní článek

Fortuna přála dalším tipérům, kteří za přesné tipy získávají cenu!

14.11.2023 14:09 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec přidal další branky a už je nejlepším střelcem krajského přeboru

14.11.2023 13:50 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Třináct žlutých, tři červené karty. Tenhle zápas okresního přeboru se nehrál v rukavičkách

14.11.2023 13:25 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou poslední podzimní zápasy, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Rozhovor

Stanislav Školník podruhé aneb co o něm řekli jeho spoluhráči z kabiny

Pardubický | Pardubice | Okresní přebor
Pardubický Pardubice 12.11.2023 08:13 0

Hráčem posledního podzimního kola se stal ofenzivní fotbalista Sokola Rohoznice Stanislav Školník. Hlasy dostal především za dva vstřelené góly do sítě AFK Ostřešany, kterými dramatické utkání v závěru otočil ve prospěch svého týmu. Standa chytil na závěr podzimu úžasnou formu, podobný kousek se mu totiž povedl i před 14 dny, kdy se stal Hráčem 12.kola Okresního přeboru Pardubic. Rozhovor s ním bude tentokrát trochu jiný. Redakce oslovila čtyři jeho spoluhráče a kamarády z kabiny Rohoznice, aby o Standovi řekli pár slov, popřípadě na něj něco zajímavého prozradili.

Celostátní článek

Chystáme HISENSE sestavy podzimu! Pošlete nám své tipy na hráče, kteří zářili

10.11.2023 13:08 1

Fotbalunas.cz přinese čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v soutěžích České republiky, ve hře budou v HISENSE sestavách podzimu pro jednotlivé hráče zajímavé ceny. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

 

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec má s Milínem našlápnuto do divize. Kdo další se ukázal?

09.11.2023 14:02 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Při výhře 18:0 se kanonýr trefil osmkrát

09.11.2023 13:26 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Tipovali jste výsledky v jakékoliv soutěži? Možná právě vy jste vyhráli cenu od Fortuny!

09.11.2023 13:04 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Celostátní článek

V srpnu prohrál svůj životní zápas, jeho tým vytvořil sbírku!

08.11.2023 15:50 0

Dobročinné sbírky na Donio.cz nejsou ničím, co by v dnešní době nikdo z českých uživatelů internetu neznal. A právě zde se nachází příběh bývalého amatérského fotbalisty Jiřího Bakalaře, který 30.8.2023 prohrál svůj poslední životní zápas. Na rozlučku s kariérou už bohužel nedošlo.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Je libo vodní pólo?

08.11.2023 11:40 0

Začíná to být na hřištích zajímavé, ostatně jako každý rok na konci podzimní sezóny. A co ten sníh, stihne se?

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 1.kolo Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2023-2024

06.11.2023 21:44 0

Kdo zazářil ve posledním podzimním kole Okresního přeboru Pardubice? Zde je jedenáctka vyvolených! Je mezi nimi váš spoluhráč z kabiny nebo snad dokonce přímo vy? Hlasujte do středečního poledne pro svého oblíbence, který se dostane do listopadového slosování o televizi značky Hisense.

Reportáž

Potřetí už to Rovni nevyšlo, proti byla Dříteč


Třetí utkání v řadě sehrál TJ Sokol Roveň na domácím stadionu s přímým protivníkem ze sestupových vod, tentokrát přijela Dříteč. A zatímco s Mateřovem a Ostřešany si domácí připsali plný počet bodů, do třetice se jim uspět již nepodařilo. Jediným úspěšným střelcem utkání se stal Michal Bednář.


Reportáž

Titanic ukázal v Dražkovicích svou kvalitu


Souboj posledního týmu tabulky SK Dražkovice s Titanicem Srch byl jednoznačnou záležitostí hostujícího mužstva, které se výhrou 0:3 propracovalo již na 4.příčku okresní tabulky. Srch dominoval od první do poslední minuty, bojovnost nebyla domácím co platná.


Reportáž

Sezemice přezimují na dostřel vedoucímu tandemu


Spartak Sezemice využil remízy vedoucího tandemu Okresního přeboru Pardubice a díky vítězství s Újezdem 3:1 přezimuje na třetím místě tabulky s minimální bodovou ztrátou. Poslední utkání podzimu rozhodl v 74.minutě svým 4.gólem sezóny útočník Pavel Kmetík.


Celostátní článek

Dali gól... A rozhodčí následně udělil šestnácti hráčům tohoto týmu žlutou kartu!

05.11.2023 20:49 0

Ano, nespletli jsme se, titulek skutečně sedí. Šestnácti hráčům jednoho týmu udělil sudí v jediném okamžiku žlutou kartu. Ptáte se, jak je to možné? Vysvětlení je prosté...

Reportáž

Naděje pro jarní část


Se Starým Mateřovem už to po sérii šesti porážek v řadě začínalo být nahnuté. Poslední zápas podzimní části však přinesl tolik potřebnou naději a vzpruhu, Mateřov si na vlastním hřišti poradil 3:1 s Křičení a zůstává tak v těsném kontaktu s ostatními sestupem ohroženými týmy.


Celostátní článek

Další případy násilí proti rozhodčímu. Jeden zápas se kvůli napadení ani nedohrál!

05.11.2023 10:27 0

Rozhodčí si o víkendu užili v některých utkáních další perné chvíle. 

Reportáž

Kde se vzal, tu se vzal...Standa Školník!


Vyrovnaný duel mezi Sokolem Rohoznice a AFK Ostřešan dlouho vyzníval výsledkem ve prospěch hostujícího mužstva. Až přišel závěr utkání a kde sevzal, tu se vzal...Stanislav Školník! Ten dvěma góly nedávno sestřelil Újezd a nyní tento povedený kousek zopakoval. Rohoznice tak zvítězila 3:2 a k zimnímu spánku se může uklidit s pocitem velmi vydařené půlsezóny.


Reportáž

Mikulovice měly namále


Tři zápasy trval gólový půst Mikulovic a i se Sokolem Chvojenec to dlouho vypadalo, že bude trápení pokračovat dál. Nepříznivý stav nakonec v poslední desetiminutovce otočili ti nejpovolanější - nejlepší střelci týmu Jakub Kříž a Josef Plesinger. Mikulovice tak díky výhře 2:1 okupují sedmou příčku tabulky s luxusním náskokem osmi bodů.


Rozhovor

Tomáš Urbanec (FC Titanic Srch):"S okresním klanem Urbanců nemám nic společného."

Pardubický | Pardubice | Okresní přebor
Pardubický Pardubice 04.11.2023 07:02 0

Tomáš Urbanec (Titanic Srch) se stal hráčem 13.kola Okresního přeboru Pardubice. V rozhovoru Tomáš prozradil, jaké to je hrát v jednom týmu s vlastním švagrem a jaký má vztah ke klanu Urbanců v Okresním přeboru. Největším jeho koníčkem je rybařina, aktuálně dělá trochu i do grafiky, protože mu záleží na tom, aby byl klub vidět.

Reportáž

Vodní bitva o podzimního krále


Za krajně nepříznivého počasí svedly přímý souboj o podzimního krále Okresního přeboru Pardubic rezervní týmy Holic a Pardubiček. Výsledek 1:1 znamená, že na prvním místě přezimují Pardubičky, poklonu však zasluhují všichni aktéři tohoto utkání, kteří kromě soupeře bojovali se zimou a trvalým deštěm.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2023-2024

01.11.2023 20:56 76

Expert tipy poskytl pro fotbalunas.cz Ondra Kroutil, brankář SK Holice "B".

Zkus poměřit své tipovací síly s jedním z TOP gólmanů okresu, na jehož kouzla budou Holice s Pardubičkami hodně spoléhat. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a v případě, že uhodneš všech 7 výsledků posledního kola, dostaneš se do slosování o vouchery Pivovaru Lobkowicz na 1000,-.

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Jan Koller nasázel čtyři góly, Jiří Novotný v 53 letech válí v okresním přeboru

01.11.2023 10:22 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: A pak že jeden hráč zápas neudělá. Střelci zařídili parádní obraty

01.11.2023 10:04 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Tipovali a Fortuna jim přála! Zkuste štěstí i vy a zařaďte se k dalším výhercům

01.11.2023 09:33 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Moje, nedám!

31.10.2023 20:47 0

S dalším týdnem tu máme další nálož fotografií plných akce...a trošku i neakce.

Reportáž

FOTO: Rohoznice potvrdila dobrou formu


Sokol Rohoznice navázal na poslední úspěchy v Srchu a s Újezdem a po výhře 1:2 si odvezl ze hřiště TJ Sokol Chvojenec plný počet bodů. Hosty táhnou zejména góly Filipa Petránka a Antonína Spěváka, oba jsou mezi deseti nejlepšími střelci letošního okresu. Chvojenec si bude muset na první vítězství na vlastní půdě počkat až na jaro.


Reportáž

Biath má Roveň rád


SK Křičeň versus TJ Sokol Roveň - 13.kolo okresního přeboru svedlo dohromady dva týmy, které sází zejména na bojovnost. Výsledek? Jasně pro Křičeň 5:2 a řádil třígólový domácí kanonýr Daniel Biath, kterému se proti zelené Rovni tradičně daří.


Celkový počet: 2318
Zpět na okres Pardubice

Nejnovější diskuze

D. Cempírek 13:48 4.11.2023 Tip: výhra hostů Dříteč
D. Cempírek 13:48 4.11.2023 Tip: výhra domácích Mikulovice
D. Cempírek 13:48 4.11.2023 Tip: výhra domácích Rohoznice
D. Cempírek 13:48 4.11.2023 Tip: výhra hostů Křičeň
D. Cempírek 13:48 4.11.2023 Tip: výhra hostů Srch
D. Cempírek 13:48 4.11.2023 Tip: výhra domácích Sezemice
J. Novotný 16:26 3.11.2023 Tip: výhra hostů Pardubičky
V. Chlumecký 8:49 28.10.2023 Tip: výhra domácích Pardubičky
V. Chlumecký 8:49 28.10.2023 Tip: výhra domácích Újezd
V. Chlumecký 8:49 28.10.2023 Tip: výhra hostů Sezemice
V. Chlumecký 8:49 28.10.2023 Tip: remíza Dříteč - Holice
V. Chlumecký 8:49 28.10.2023 Tip: remíza S. Mateřov - Ostřešany
V. Chlumecký 8:49 28.10.2023 Tip: výhra hostů Rohoznice
V. Chlumecký 8:49 28.10.2023 Tip: remíza Křičeň - Roveň
K. Veselák 10:26 21.10.2023 Tip: výhra domácích Mikulovice

Zobrazit další diskuze