Inzerce a další možnosti mediální spolupráce

Fotbalunas.cz se stal za krátkou dobu nejnavštěvovanějším místem českého internetu o neprofesionálním fotbale. Jsme rádi, že kolem sebe máme tak velkou komunitu hráčů, rozhodčích, funkcionářů a v neposlední řadě fanoušků nejpopulárnějšího sportu na světě.


Pokud máte zájem spojit vaši firmu s tímto vyjímečným projektem, kontaktujte nás emailem na obchod@fotbalunas.cz. Společně si projdeme vaše představy, formát zamýšlené kampaně a další podrobnosti. V rámci prvního kontaktu obdržíte standardní ceník, kde se dozvíte mimo jiné i všechny důležité metriky portálu a následně po vás připravíme nabídku na míru, která bude reflektovat vaše požadavky.


Neomezujeme se jen na jednoduché formáty spolupráce, ale naopak s otevřenou náručí přijímáme i ty nejkreativnější koncepty práce s publikem, netradiční vzorce a postupy. Technicky jsme na to vybaveni. Jedním z dobrých příkladů je náš vlastní "ad server", díky kterému můžeme mimo jiné pružně obsloužit kampaně největšího celostátního rozsahu. Na druhé straně ale stejně dobře a rychle i kampaně vysoce cílené, nebo regionálně omezené. Prostě přesně podle přání naších partnerů.


Nebojte se nám ozvat, i pokud s reklamou na internetu nemáte zatím žádné zkušenosti, nebo máte jen omezený rozpočet. Dokážeme vždy najít odpovídající řešení bez ohledu na velikost kampaně.