Jihomoravský | Krajský přebor
2023-2024
-
Kuřim - Pohořelice 89-11-0 % 7:0 (3:0) 12.08. 10:15 -
Lednice - Kunštát 45-22-33 % 0:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Rousínov - Sparta Brno 11-0-89 % 0:0 (0:0) 12.08. 17:30 -
Bystrc - Boskovice 56-33-11 % 4:1 (1:0) 12.08. 17:30 -
Bosonohy - MS Brno 45-33-22 % 1:1 (0:1) 12.08. 17:30 -
Rajhradice - Mutěnice 78-22-0 % 1:1 (0:0) 13.08. 17:30 -
Ratíškovice - Ráječko 56-22-22 % 2:1 (1:1) 13.08. 17:30 -
Krumvíř - Svratka 89-11-0 % 1:3 (1:2) 12.08. 17:00
-
Boskovice - Rousínov 83-17-0 % 2:0 (1:0) 18.08. 17:30 -
Sparta Brno - Rajhradice 100-0-0 % 0:1 (0:1) 18.08. 17:00 -
Pohořelice - Bystrc 14-14-72 % 0:0 (0:0) 19.08. 10:30 -
Svratka - Kuřim 14-29-57 % 1:2 (1:0) 19.08. 10:30 -
MS Brno - Ratíškovice 43-43-14 % 1:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Ráječko - Krumvíř 43-43-14 % 0:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Kunštát - Bosonohy 86-14-0 % 4:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Mutěnice - Lednice 50-33-17 % 2:0 (0:0) 18.08. 18:00
-
Lednice - Sparta Brno 38-0-62 % 1:2 (1:0) 26.08. 17:00 -
Bystrc - Svratka 87-0-13 % 0:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Rousínov - Pohořelice 62-38-0 % 3:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Rajhradice - Boskovice 49-13-38 % 0:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Ratíškovice - Kunštát 37-25-38 % 0:4 (0:3) 26.08. 17:00 -
Bosonohy - Mutěnice 0-25-75 % 4:1 (2:1) 26.08. 17:00 -
Ráječko - MS Brno 62-25-13 % 2:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Krumvíř - Kuřim 13-13-74 % 1:2 (0:2) 26.08. 10:45
-
Kuřim - Bystrc 86-14-0 % 2:0 (1:0) 02.09. 10:15 -
Svratka - Rousínov 57-29-14 % 2:4 (2:3) 02.09. 10:30 -
Sparta Brno - Bosonohy 72-14-14 % 2:0 (0:0) 02.09. 10:30 -
Pohořelice - Rajhradice 29-14-57 % 3:1 (2:1) 02.09. 10:30 -
MS Brno - Krumvíř 86-14-0 % 0:2 (0:1) 02.09. 10:30 -
Kunštát - Ráječko 100-0-0 % 3:2 (0:0) 03.09. 16:30 -
Mutěnice - Ratíškovice 67-33-0 % 1:5 (0:4) 01.09. 17:30 -
Boskovice - Lednice 71-0-29 % 8:2 (5:1) 03.09. 16:30
-
Lednice - Pohořelice 60-0-40 % 2:0 (1:0) 09.09. 16:30 -
MS Brno - Kunštát 0-0-100 % 0:0 (0:0) 09.09. 16:30 -
Rousínov - Kuřim 0-40-60 % 1:3 (1:1) 09.09. 10:15 -
Rajhradice - Svratka 20-60-20 % 3:2 (3:1) 10.09. 16:30 -
Bosonohy - Boskovice 0-0-100 % 1:1 (0:0) 09.09. 16:30 -
Ráječko - Mutěnice 80-20-0 % 0:0 (0:0) 10.09. 14:00 -
Krumvíř - Bystrc 60-40-0 % 3:2 (0:1) 09.09. 16:30 -
Ratíškovice - Sparta Brno 60-0-40 % 2:2 (1:2) 10.09. 16:30
-
Kuřim - Rajhradice 60-20-20 % 1:1 (0:1) 16.09. 10:15 -
Svratka - Lednice 80-20-0 % 2:2 (2:1) 17.09. 10:30 -
Sparta Brno - Ráječko 100-0-0 % 4:3 (2:3) 16.09. 10:30 -
Pohořelice - Bosonohy 80-20-0 % 4:0 (2:0) 16.09. 10:30 -
Bystrc - Rousínov 80-20-0 % 3:1 (2:0) 16.09. 16:00 -
Kunštát - Krumvíř 60-40-0 % 2:5 (0:2) 17.09. 16:00 -
Boskovice - Ratíškovice 80-20-0 % 5:1 (2:1) 16.09. 10:30 -
Mutěnice - MS Brno 60-40-0 % 1:1 (1:1) 17.09. 16:00
-
MS Brno - Sparta Brno 40-20-40 % 1:1 (1:1) 23.09. 16:00 -
Lednice - Kuřim 20-0-80 % 2:5 (1:3) 23.09. 16:00 -
Bosonohy - Svratka 40-0-60 % 0:3 (0:2) 23.09. 16:00 -
Kunštát - Mutěnice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Ráječko - Boskovice 20-40-40 % 0:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Rajhradice - Bystrc 60-40-0 % 1:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Ratíškovice - Pohořelice 60-20-20 % 2:3 (1:0) 23.09. 16:00 -
Krumvíř - Rousínov 100-0-0 % 1:0 (0:0) 23.09. 16:00
-
Sparta Brno - Svratka 100-0-0 % 3:3 (2:2) 16.11. 17:30 -
Ráječko - Rajhradice 20-40-40 % 4:0 (2:0) 28.09. 14:00 -
Kunštát - Bystrc 80-20-0 % 0:2 (0:0) 28.09. 16:00 -
MS Brno - Rousínov 60-40-0 % 2:1 (2:0) 28.09. 10:30 -
Boskovice - Pohořelice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 28.09. 16:00 -
Mutěnice - Kuřim 0-0-100 % 0:7 (0:4) 28.09. 16:00 -
Ratíškovice - Lednice 80-20-0 % 2:1 (1:1) 28.09. 16:00 -
Krumvíř - Bosonohy 100-0-0 % 5:3 (2:1) 28.09. 16:00
-
Kuřim - Bosonohy 100-0-0 % 4:1 (2:1) 01.10. 10:15 -
Svratka - Ratíškovice 67-33-0 % 1:3 (1:2) 30.09. 10:30 -
Sparta Brno - Kunštát 50-50-0 % 6:1 (4:1) 01.10. 10:30 -
Pohořelice - Ráječko 75-25-0 % 5:0 (3:0) 01.10. 14:30 -
Rousínov - Rajhradice 0-67-33 % 2:0 (1:0) 30.09. 10:15 -
Bystrc - Lednice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 30.09. 15:30 -
Mutěnice - Krumvíř 0-0-100 % 1:1 (0:1) 01.10. 15:30 -
Boskovice - MS Brno 75-25-0 % 4:0 (0:0) 01.10. 15:30
-
MS Brno - Pohořelice 34-33-33 % 5:1 (1:1) 07.10. 15:30 -
Lednice - Rousínov 83-0-17 % 0:1 (0:0) 07.10. 15:30 -
Bosonohy - Bystrc 0-0-100 % 1:3 (0:1) 08.10. 15:30 -
Ráječko - Svratka 50-33-17 % 2:0 (1:0) 07.10. 15:30 -
Kunštát - Boskovice 33-50-17 % 1:1 (0:0) 08.10. 15:30 -
Mutěnice - Sparta Brno 17-17-66 % 1:2 (0:1) 08.10. 15:30 -
Ratíškovice - Kuřim 0-0-100 % 0:3 (0:1) 07.10. 15:30 -
Krumvíř - Rajhradice 83-17-0 % 2:0 (0:0) 07.10. 15:30
-
Kuřim - Ráječko 100-0-0 % 0:1 (0:0) 14.10. 09:45 -
Svratka - MS Brno 0-67-33 % 1:3 (0:2) 14.10. 10:30 -
Sparta Brno - Krumvíř 0-100-0 % 4:0 (1:0) 13.10. 16:00 -
Pohořelice - Kunštát 67-33-0 % 4:3 (2:1) 14.10. 10:30 -
Rousínov - Bosonohy 100-0-0 % 2:0 (2:0) 14.10. 10:15 -
Bystrc - Ratíškovice 0-100-0 % 3:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Rajhradice - Lednice 100-0-0 % 3:2 (2:0) 15.10. 15:00 -
Boskovice - Mutěnice 100-0-0 % 4:1 (1:1) 13.10. 18:30
-
Sparta Brno - Boskovice 78-22-0 % 1:3 (1:2) 22.10. 10:30 -
MS Brno - Kuřim 11-11-78 % 0:3 (0:1) 21.10. 15:00 -
Ráječko - Bystrc 67-22-11 % 3:1 (1:0) 21.10. 15:00 -
Kunštát - Svratka 78-11-11 % 1:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
Bosonohy - Rajhradice 0-11-89 % 4:2 (2:2) 21.10. 15:00 -
Mutěnice - Pohořelice 45-11-44 % 2:1 (2:1) 22.10. 15:00 -
Krumvíř - Lednice 67-22-11 % 4:3 (2:1) 21.10. 15:00 -
Ratíškovice - Rousínov 89-0-11 % 0:3 (0:0) 21.10. 15:00
-
Kuřim - Kunštát 100-0-0 % 3:1 (0:1) 28.10. 10:15 -
Svratka - Mutěnice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 28.10. 10:30 -
Pohořelice - Sparta Brno 25-0-75 % 0:1 (0:0) 28.10. 10:30 -
Lednice - Bosonohy 100-0-0 % 0:1 (0:0) 28.10. 14:00 -
Rousínov - Ráječko 50-25-25 % 2:1 (0:1) 28.10. 10:15 -
Bystrc - MS Brno 100-0-0 % 1:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
Rajhradice - Ratíškovice 50-50-0 % 2:3 (1:1) 29.10. 14:00 -
Boskovice - Krumvíř 25-75-0 % 2:1 (1:1) 28.10. 14:00
-
Boskovice - Kuřim 25-25-50 % 3:1 (1:1) 03.11. 18:00 -
Sparta Brno - Bystrc 25-50-25 % 1:0 (0:0) 05.11. 10:30 -
Pohořelice - Svratka 75-0-25 % 2:1 (2:0) 04.11. 10:30 -
MS Brno - Lednice 75-0-25 % 1:3 (1:2) 15.11. 18:00 -
Ráječko - Bosonohy 100-0-0 % 4:1 (1:1) 05.11. 11:00 -
Kunštát - Rajhradice 50-50-0 % 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Ratíškovice - Krumvíř 25-0-75 % 4:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Mutěnice - Rousínov 25-0-75 % 1:4 (0:2) 04.11. 14:00
-
Kuřim - Sparta Brno 50-17-33 % 1:1 (1:1) 11.11. 10:15 -
Svratka - Boskovice 0-0-100 % 2:3 (2:2) 12.11. 10:30 -
Pohořelice - Krumvíř 66-17-17 % 4:3 (1:0) 11.11. 10:30 -
Lednice - Ráječko 17-33-50 % 1:4 (1:2) 11.11. 14:00 -
Bystrc - Mutěnice 100-0-0 % 1:2 (0:0) 11.11. 14:00 -
Rousínov - Kunštát 67-33-0 % 0:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Rajhradice - MS Brno 50-50-0 % 1:1 (0:0) 11.11. 10:30 -
Bosonohy - Ratíškovice 0-17-83 % 3:1 (3:0) 11.11. 14:00
-
Svratka - Krumvíř 11-56-33 % 3:4 (1:1) 16.03. 12:30 -
Ráječko - Ratíškovice 56-33-11 % 5:0 (4:0) 16.03. 15:00 -
MS Brno - Bosonohy 56-11-33 % 5:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Kunštát - Lednice 78-11-11 % 2:0 (1:0) 17.03. 15:00 -
Sparta Brno - Rousínov 38-49-13 % 1:2 (1:1) 15.03. 16:00 -
Boskovice - Bystrc 89-11-0 % 3:2 (1:1) 16.03. 15:00 -
Pohořelice - Kuřim 22-0-78 % 1:2 (1:0) 16.03. 10:30 -
Mutěnice - Rajhradice 67-22-11 % 3:3 (2:1) 17.03. 15:00
-
Kuřim - Svratka 0-0-0 % 23.03. 10:15 -
Rousínov - Boskovice 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Bystrc - Pohořelice 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Lednice - Mutěnice 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Bosonohy - Kunštát 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Rajhradice - Sparta Brno 0-0-0 % 24.03. 15:00 -
Ratíškovice - MS Brno 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Krumvíř - Ráječko 0-0-0 % 23.03. 15:00
-
Kuřim - Krumvíř -:- (-:-) 29.03. 10:15 -
Svratka - Bystrc -:- (-:-) 30.03. 10:30 -
MS Brno - Ráječko -:- (-:-) 29.03. 11:00 -
Kunštát - Ratíškovice -:- (-:-) 29.03. 15:30 -
Boskovice - Rajhradice -:- (-:-) 29.03. 15:30 -
Mutěnice - Bosonohy -:- (-:-) 29.03. 15:00 -
Sparta Brno - Lednice -:- (-:-) 29.03. 15:30 -
Pohořelice - Rousínov -:- (-:-) 30.03. 10:30
-
Bosonohy - Sparta Brno -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Bystrc - Kuřim -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Lednice - Boskovice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Rousínov - Svratka -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Ráječko - Kunštát -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Krumvíř - MS Brno -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Rajhradice - Pohořelice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Ratíškovice - Mutěnice -:- (-:-) 06.04. 16:30
-
Kuřim - Rousínov -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Svratka - Rajhradice -:- (-:-) 13.04. 10:30 -
Bystrc - Krumvíř -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Kunštát - MS Brno -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Sparta Brno - Ratíškovice -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Mutěnice - Ráječko -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Boskovice - Bosonohy -:- (-:-) 13.04. 10:30 -
Pohořelice - Lednice -:- (-:-) 13.04. 10:30
-
Bosonohy - Pohořelice -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
MS Brno - Mutěnice -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Lednice - Svratka -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Rousínov - Bystrc -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Ráječko - Sparta Brno -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
Ratíškovice - Boskovice -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Rajhradice - Kuřim -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
Krumvíř - Kunštát -:- (-:-) 20.04. 16:30
-
Svratka - Bosonohy -:- (-:-) 27.04. 10:30 -
Rousínov - Krumvíř -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Bystrc - Rajhradice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Kuřim - Lednice -:- (-:-) 28.04. 10:15 -
Boskovice - Ráječko -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Mutěnice - Kunštát -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Sparta Brno - MS Brno -:- (-:-) 26.04. 17:00 -
Pohořelice - Ratíškovice -:- (-:-) 27.04. 10:30
-
Kuřim - Mutěnice -:- (-:-) 01.05. 10:15 -
Rousínov - MS Brno -:- (-:-) 01.05. 17:00 -
Bystrc - Kunštát -:- (-:-) 01.05. 17:00 -
Lednice - Ratíškovice -:- (-:-) 01.05. 17:00 -
Svratka - Sparta Brno -:- (-:-) 01.05. 17:00 -
Bosonohy - Krumvíř -:- (-:-) 01.05. 17:00 -
Pohořelice - Boskovice -:- (-:-) 01.05. 10:30 -
Rajhradice - Ráječko -:- (-:-) 01.05. 14:00
-
Lednice - Bystrc -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
MS Brno - Boskovice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Bosonohy - Kuřim -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Kunštát - Sparta Brno -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Ráječko - Pohořelice -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Rajhradice - Rousínov -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Ratíškovice - Svratka -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Krumvíř - Mutěnice -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
Kuřim - Ratíškovice -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Svratka - Ráječko -:- (-:-) 11.05. 10:30 -
Rousínov - Lednice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Bystrc - Bosonohy -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Rajhradice - Krumvíř -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Sparta Brno - Mutěnice -:- (-:-) 10.05. 17:30 -
Boskovice - Kunštát -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Pohořelice - MS Brno -:- (-:-) 11.05. 10:30
-
Lednice - Rajhradice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
MS Brno - Svratka -:- (-:-) 18.05. 17:30 -
Bosonohy - Rousínov -:- (-:-) 18.05. 17:30 -
Ráječko - Kuřim -:- (-:-) 19.05. 17:30 -
Kunštát - Pohořelice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Mutěnice - Boskovice -:- (-:-) 17.05. 18:00 -
Ratíškovice - Bystrc -:- (-:-) 18.05. 17:30 -
Krumvíř - Sparta Brno -:- (-:-) 18.05. 17:30
-
Kuřim - MS Brno -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Svratka - Kunštát -:- (-:-) 25.05. 10:30 -
Lednice - Krumvíř -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Bystrc - Ráječko -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Rousínov - Ratíškovice -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Rajhradice - Bosonohy -:- (-:-) 26.05. 17:30 -
Boskovice - Sparta Brno -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Pohořelice - Mutěnice -:- (-:-) 25.05. 10:30
-
Bosonohy - Lednice -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
MS Brno - Bystrc -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Kunštát - Kuřim -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Ráječko - Rousínov -:- (-:-) 02.06. 17:30 -
Mutěnice - Svratka -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Sparta Brno - Pohořelice -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Ratíškovice - Rajhradice -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Krumvíř - Boskovice -:- (-:-) 01.06. 17:30
-
Kuřim - Boskovice -:- (-:-) 08.06. 10:15 -
Svratka - Pohořelice -:- (-:-) 08.06. 10:30 -
Lednice - MS Brno -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Bosonohy - Ráječko -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Bystrc - Sparta Brno -:- (-:-) 07.06. 18:00 -
Rousínov - Mutěnice -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Rajhradice - Kunštát -:- (-:-) 09.06. 17:30 -
Krumvíř - Ratíškovice -:- (-:-) 07.06. 17:30
-
MS Brno - Rajhradice -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Kunštát - Rousínov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Ráječko - Lednice -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Krumvíř - Pohořelice -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Ratíškovice - Bosonohy -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Sparta Brno - Kuřim -:- (-:-) 14.06. 18:00 -
Mutěnice - Bystrc -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Boskovice - Svratka -:- (-:-) 15.06. 17:30
Rozhovory
- Hráč podzimu Tomáš BĚLEHRÁDEK: Náš pokladník už mě ujišťoval, že to bez povšimnutí nezůstane
- HISENSE Hráč kola ZDENĚK MATOUŠEK: Co se týče mých svěřenců, budu se revanšovat hned od začátku zimní přípravy a věřím, že všichni svěřenci ocení, jak moc to bude intenzivní
- HISENSE Hráč kola MARTIN URBÁNEK: Pak už bude na trenérovi, jak nás namotivuje, ale dvě bonboniéry z Kauflandu mu už k tomu stačit nebudou
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Kuřim | 16 | 46:14 | 38 |
2 | FC Boskovice - Letovice | 16 | 41:17 | 37 |
3 | FC Sparta Brno | 16 | 31:19 | 29 |
4 | Sokol Krumvíř | 16 | 36:33 | 28 |
5 | Tatran Rousínov | 16 | 26:17 | 28 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Ondřej Ullmann | 13 |
2 | David Abdulai | 12 |
3 | Petr Musil | 11 |
4 | Tomáš Bělehrádek | 11 |
5 | Miloš Pokorný | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Petr Florián | 55 | 43,3% | 0 |
2 | Jiří Klik | 41 | 51,3% | 0 |
3 | Ladislav Beran | 35 | 48,6% | 0 |
4 | Jiří Kubíček | 33 | 50,8% | 0 |
5 | Josef Paulovič | 23 | 41,8% | 0 |
Nejnovější události
J. Kubíček 23:16 15.3.2024 Tip: remíza Svratka - Krumvíř J. Kubíček 23:16 15.3.2024 Tip: výhra domácích Ráječko J. Kubíček 23:16 15.3.2024 Tip: výhra domácích MS Brno J. Kubíček 23:16 15.3.2024 Tip: remíza Kunštát - Lednice J. Kubíček 23:16 15.3.2024 Tip: výhra domácích Boskovice