11.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Rousínov si doma poradil s Bosonohy, dvě branky vstřelil Obruča

3

Do Rousínova přijel poslední tým tabulky (o skoŕe před Lednicí) Bosonohy. Domácí povzbuzeni dvěma výhrami nechtěli nic podcenit a chtěli utkání jednoznačně vyhrát.

Fotbalisté Tatranu připsali třetí výhru v řadě. Po Rajhadicích doma, Lednici venku porazili znovu doma poslední tým tabulky, FK SK Bosonohy.

Zápas rozhodli hned v prvním poločase, kdy se dvakrát trefil Lukáš Obruča. Druhá polovina se odehrávala spíš ve středu hřiště, bez vážného ohrožení branky ze strany soupeře.

Zdroj: Tatran Rousínov

Tatran Rousínov
Matěj Rozehnal (hráč): Zápas s Bosonohami se po výhře nedá hodnotit jinak než pozitivně. Chtěli jsme navázat na 2 poslední výhry po sobě. Soupeře jsme do žádné vyložené šance nepustili, avšak musím říct, že za stavu 2:0 jsme měli my další šance na to navýšit skóre a rozhodnout utkání. Trápí nás ale klid ve finální fázi, což by se nám v některých zápasech mohlo vymstít.

FK SK Bosonohy
Jan Šíma (trenér): Rousínov byl na začátku aktivnější. První branku jsme dostali po hrubé chybě při rozehrávce, druhý gól po centru z boku a nedůrazu v šestnáctce. Druhý poločas byl od šestnáctky k šestnáctce ale ani jedno mužstvo nedokázalo dotáhnout žádnou akci k nějakému nebezpečnému zakončení.

D. Kopřiva [-] - M. Kříž [-] , M. Rozehnal [-] , R. Kubáč [-] , M. Handlíř [-] , P. Imramovský [-] , J. Pešta [-] (55. P. Líznar [-] ) , L. Obruča [-] , L. Němec [-] (66. M. Pavlík [-] ) , R. Jašek [-] (75. J. Svoboda [-] ) , M. Zbořil [-] (75. M. Mikeš [-] )

M. Oros [-] - S. Lerch [-] (46. M. Tofl [-] ) , M. Pakosta [-] , P. Dedič [-] (46. L. Hattoň [-] ) , Š. Pelán [-] (46. J. Šíma [-] ) , P. Táborský [-] , O. Osladil [-] , P. Dohnal [-] (46. P. Moučka [-] ) , M. Hladký [-] , J. Černý [-] (75. M. Svoboda [-] ) , K. Konečný [-]

ŽK: 61. L. Němec - 56. O. Osladil .
Počet diváků: 177. Rozhodčí: Putna Pavel - JEŽEK Michal, KORČÁK Jaroslav.