Obrazem: Inwald ze Slovanu Brno dvěma góly skolil Vilémovice
Šlágr kola zvládly Mutěnice
Atraktivní zápas mezi Jedovnicemi a Slovanem Brno zvládli domácí
Obrazem: Vlček s Greplem pomohli Pačlavicím-Dětkovicím k jasné výhře nad Startem
Obrazem: Slovan Brno si poradil s Lipovcem a přiblížil se klidnějšímu středu tabulky
Obrazem: Žebětín ani Dobšice nenašly recept na vstřelení branky
Ondřej Hruška: Hrající trenér? Nejhorší období, co jsem zažil
Trenér Startu Brno Robert Křivánek: Od posil očekávám stabilizaci herního projevu
Český fotbalový rekordman Patrik Holomek
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů

Jihomoravský


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Suverénní Mutěnice drží první místo


Na hřišti Pod Búdama ve středu v podvečerních hodinách probíhalo další mistrovské utkání Krajského přeboru JMK, ve kterém se střetli domácí "Vinaři" s Boskovicemi. Souboj sledovalo 140 diváků, kteří viděli, jak domácí hráči suverénně získali další tři body do tabulky a udrželi si tak první místo v tabulce. 

 


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Čepil vystřelil Mutěnicím důležité tři body


Vinaři z Mutěnic v nedělních odpoledních hodinách hostili soupeře z Ráječka. Utkání přihlíželo 140 diváků, kteří viděli velmi těžký zápas, plný osobních soubojů, prudkých střel a nebezpečných protiútoků. Takový zápas se musel divákům velmi líbit, i když ti domácí byli ke konci malinko nervózní.


Reportáž

Šlágr kola zvládly Mutěnice


Zápas jara, který přinesl souboj o první místo v Krajském přeboru JMK, se uskutečnil v pátek, 5. května v podvečerních hodinách. Vinaři z Mutěnic zajížděli do Tišnova a s sebou vzali i plný autobus fanoušků. Oběma stranám bylo jasné, že se bude jednat o vyrovnaný souboj a že každá chyba bude hrát svou roli.


Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

FOTO: Atraktivní zápas mezi Jedovnicemi a Slovanem Brno zvládli domácí


Oba týmy dokázaly, že fotbal hrát umí a chtějí. Domácí se dostali v 60. minutě do dvougólového vedení, naději pro Slovan však hned za dvě minuty vystřelil Dvořák. V poslední čtvrthodině rozhodli o vítězství Jedovnic svým druhým gólem Tajnai a Gromský z penalty.


Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

FOTO: Koštuřík byl jediným úspěšným střelcem zápasu


Mutěnští fotbalisté na hřišti Pod Búdama přivítali Moravský Krumlov, nad kterým zvítězili 1:0. 


Článek

O minulém víkendu se ukázali další stoprocentní tipéři! Zařadíte se mezi ně i vy?

31.03.2017 10:09

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Reportáž

FOTO: Hanák nasměroval Slovan za pohodovými body


Na 3:0 pak zvýšil ve druhém poločase střídající Dvořák, skóre uzavřel Koubek.


Rozhovor

Ondřej Hruška: Jako hrající trenér bylo nejhorší období, co jsem ve fotbale zažil

 Jihomoravský | 1.A třída sk. A
Jihomoravský 26.03.2017 14:52

Ondřej Hruška převzal trénování A-mužstva v létě na začátku sezony. A jak říká, tak trochu nechtěně. Pravdou je, že v nezáviděné situaci a ve spolupráci s Petrem Loukotou si vedl víc než dobře. Po podzimní části soutěže se FK Kunštát v 1.A třídě Jihomoravského kraje nachází na čtvrtém místě tabulky s momentálně sedmibodovou ztrátou na vedoucí Svratku Brno. Zimní příprava už probíhala jasně pod taktovkou Ondry a s jeho pověstnou nesmlouvavostí a tvrdšími tréninky se měli možnost všichni hráči dosyta seznámit. Jak viděl průběh zimní přípravy, jak vnímá tým a jak se mu spolupracuje s Petrem Loukotou, uvádí v krátkém rozhovoru.

Celkový počet článků: 1502

Zpět na soutěže