1.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Kanonýr Stehlík vystřelil tři body Spartě v 90. minutě, Bystrc odjela s prázdnou - FOTO

4

Sparta na svém hřišti přivítala v neděli dopoledne mužstvo Bystrce, které poslední dva zápasy nezvítězilo. Týmy od sebe dělily 3 body, Bystrc se tak mohla na Spartu dotáhnout.

REPORT PŘIPRAVUJEME

FC Sparta Brno
Jindřich Stehlík (hráč): Gol v 93. minutě si myslím, že byl zaslouženej, i když pro soupeře krutej. Celkově v zápase jsme byli lepším týmem a hosté až na 1-2 takové pološance nic neměli, naopak golman Bystrce nam chytnul 3-4 velké šance. Za 3 body jsme moc rádi a těšíme se na šlágr podzimu proti Kuřimi.

R. Bílý [-] - V. Franc [-] (46. R. Janderka [-] ) , J. Černý [-] , J. Krejčíř [-] , P. Drbal [-] , T. Selinger [-] , J. Stehlík [-] , O. Makiš [-] , P. Hubr [-] (83. V. Popovych [-] ) , T. Košut [-] , L. Krejčí [-]