3.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Kunštát doma přehrál Bosonohy - FOTO

7

Domácí chtěli potvrdit roli většího favorita a to se jim povedlo. Hostům se nepovedl konec prvního a začátek druhého poločasu, když dvakrát inkasovali.

REPORT PŘIPRAVUJEME

FK Kunštát
Vlastimil Šmerda (vedoucí mužstva): Od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem, ale hosté z Bosonoh dobře bránili. Postupem času se nám podařilo prosadit střelecky a dostali jsme zápas herně i výsledkově pod kontrolu. I když byly v našem výkonu ještě určité rezervy, jsme rádi, že se nám ve velkém vedru podařilo první domácí utkání zvládnout.

FK SK Bosonohy
Jan Šíma (trenér): První poločas vyrovnaný bez velkých šanci. Gól jsme dostali v nastaveném čase. V druhem poločase jsme začali špatně a z první standardní situace dostali na 2:0 . Pak jsme zariskovali a otevřeli hru ale obdrželi ještě dvě branky.