Bureš Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chotíkov - Kaznějov 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Nepomuk - Lhota 3:0 (1:0) 09.03. 14:30 -
Chotíkov - H. Bříza 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Dobřany - Tlučná 1:1 (1:0) 09.09. 10:15 -
Klatovy B - Bolešiny 2:0 (2:0) 21.05. 15:00 -
Nepomuk - Lhota 2:1 (1:1) 13.05. 14:00 -
Luby - Košutka 0:3 (0:3) 06.05. 17:30 -
Lhota - Holýšov 0:3 (0:1) 29.04. 17:00 -
Radnice - Staňkov 3:0 (1:0) 16.04. 16:30 -
Pačejov - Štěnovice 4:2 (2:1) 08.04. 10:00 -
Petřín B - Černice 5:3 (3:0) 16.09. 18:00 -
Strážov - Měcholupy 2:2 (1:1) 11.09. 16:00 -
Nepomuk - Černice 2:5 (0:2) 02.09. 18:00 -
Klatovy B - Blovice 2:5 (1:2) 21.08. 16:00 -
Radnice - Rapid 0:1 (0:1) 12.06. 18:00 -
Chotíkov - Stříbro 2:1 (0:1) 14.05. 17:30 -
Nepomuk - Stříbro 3:0 (2:0) 23.04. 17:00 -
Bolevec - Radnice 0:2 (0:0) 15.04. 14:00 -
Blatná - Třeboň 2:1 (1:1) 09.04. 16:30 -
Lhota - Rapid 2:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Domažlice B - Stříbro 7:0 (6:0) 13.03. 14:30 -
Zruč - Lhota 0:1 (0:0) 23.10. 15:30 -
Radnice - H. Bříza 2:1 (1:0) 10.10. 16:00 -
Tachov - Petřín B 1:3 (0:1) 02.10. 16:00 -
Staňkov - Radnice 1:0 (0:0) 12.09. 16:00 -
Bolevec - Domažlice B 1:5 (1:3) 28.08. 17:30 -
Černice - Zruč 3:1 (3:0) 07.08. 18:00 -
Nepomuk - H. Bříza 3:4 (0:3) 31.07. 18:00 -
Tlumačov - Stříbro 5:2 (1:2) 10.10. 15:00 -
Holýšov - Vejprnice 0:3 (0:1) 26.09. 15:30 -
Černice - H. Bříza 1:0 (0:0) 13.09. 13:30 -
Nýrsko - Holýšov 1:2 (0:1) 30.08. 17:00 -
Nepomuk - Domažlice B 1:3 (1:2) 21.08. 18:00 -
Černice - Chotíkov 1:0 (0:0) 07.03. 19:00 -
Stříbro - Lhota 1:2 (1:0) 16.11. 13:30 -
Bolevec - Tlumačov 1:3 (0:1) 02.11. 14:00 -
Rapid - H. Bříza 0:4 (0:1) 12.10. 15:30 -
Postřekov - Klenčí 1:0p. (0:0) 06.10. 16:00 -
Nepomuk - Holýšov 2:4 (0:2) 21.09. 16:30 -
Nýrsko - Zruč 3:2 (0:1) 14.09. 16:30 -
Příkosice - Smíchov 1:4 (1:1) 07.09. 17:00 -
Stříbro - Černice 4:0 (0:0) 24.08. 17:00 -
Vejprnice - Bolevec 0:1 (0:0) 10.08. 17:00 -
Sušice - Mochtín 4:3 (2:3) 09.06. 17:00 -
Stříbro - Mýto 1:3 (1:2) 08.06. 17:00 -
Nepomuk - Chotíkov 3:1 (1:0) 18.05. 17:00 -
Bolevec - Zruč 0:1 (0:1) 19.04. 17:00 -
Petřín B - Třemošná 1:0 (0:0) 06.04. 13:00 -
Zruč - Domažlice B 3:2 (1:2) 30.03. 16:00 -
Stříbro - Rapid 1:0 (0:0) 09.03. 14:00