10.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Horní Bříza si poradila s Rapidem

17. J. Mašek , 56. J. Kraček , 74. J. Paukner , 76. M. Trojanec (p.)
27

Hosté, kteří se vezou na vítězné vlně, přijeli na plzeňskou Lopatárnu s vidinou tří bodů a udržení mezi nejlepšími pěti celky tabulky..

Jediný gól vstřelil Mašek

První poločas byl spíše velkým bojem, nežli ukázkou všelijakých fotbalových fines.

Hráči obou celků si nedávali nic zadarmo a hra se místy hodně přiostřovala.

Z ojedinělé šance se v 17. minutě dostala do vedení Horní Bříza. Po odvráceném rohovém kopu se balón vrátil do šestnáctky Rapidu, kde si ho našel Mašek a pohotově prostřelil Bekeho.

Po zbytek prvního dějství se ani jeden z mančaftů do větší příležitosti nedostal a hosté tak šli do kabin s jednobrankovým náskokem.

Tři branky srazily Rapid do kolen

I druhá půle nabídla řadu tvrdých střetů a přítomní diváci se fotbalem moc nebavili.

Hosté přidali druhý gól v 56. minutě, kdy se k míči dostal po několika vyhraných soubojích Kraček a po samostatném úniku překonal gólmana Rapidu podruhé.

Domácí se snažili o brzké snížení. Paradoxně ale udeřila znovu Horní Bříza. Nejprve se povedenou střelou, která zapadla za tyč Bekeho svatyně, prezentoval aktivní Paukner.

Definitivní tečku za zápasem přidal o dvě minuty později Trojanec z penalty.

Utkání se poté jen dohrávalo a Horní Bříza tak ukořistila tři body v zápase s plzeňským Rapidem po výhře 4:0.

SK Rapid Plzeň
Dan Matějka, hráč domácích: Nenavázali jsme na bojovný výkon ve Stříbře, jediné, co se povedlo dodržet, jsou 4 branky v naší síti. Z každé šance soupeře dostáváme gól a sami si jich moc nevypracujeme. V poslední třetině podzimu máme šanci celkový dojem alespoň trochu zlepšit, rádi bychom s tím začali již příští týden ve Staňkově.

P. Beke [-] - D. Kořenek [-] , J. Šmíd [-] (86. K. Veber [-] ) , D. Matějka [-] (89. J. Řežáb [-] ) , J. Harmady [-] , M. Čupalka [-] , R. Klekner [-] , P. Filipčík [-] (58. J. Kadlec [-] ) , L. Hajšman [-] , M. Špicl [-] (80. M. Žemlička [-] ) , J. Šindelář [-]