Jméno Diskuze ke článku Komentářů
P. Koseček
23.10.2019 15:48
Zápas: FK Luhačovice - SK BAŤOV 1930, 13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020
Tip experta: remíza .
4
P. Koseček
23.10.2019 15:48
Zápas: FK Bystřice pod Hostýnem - SFK Elko Holešov, 13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020
Tip experta: remíza .
4
P. Koseček
23.10.2019 15:48
Zápas: FC Morkovice - TJ Nedašov, 13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020
Tip experta: remíza .
4
P. Koseček
23.10.2019 15:48
Zápas: TJ Sokol Nevšová - FC RAK Provodov, 13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020
Tip experta: výhra domácích.
4
P. Koseček
23.10.2019 15:48
Zápas: SK Boršice - FC Slušovice, 13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020
Tip experta: remíza .
4
P. Koseček
23.10.2019 15:48
Zápas: TJ Štítná nad Vláří - TJ Fatra Slavia Napajedla, 13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020
Tip experta: výhra domácích.
4
P. Koseček
23.10.2019 15:48
Zápas: FC Kvasice - FC Velké Karlovice+Karolinka, 13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020
Tip experta: výhra domácích.
4
Š. Zajkaš
23.10.2019 15:48
Zápas: TJ Sokol Lenešice - TJ Baník Osek, 12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
Š. Zajkaš
23.10.2019 15:48
Zápas: FK Duchcov - TJ Krásný Dvůr, 12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
Š. Zajkaš
23.10.2019 15:48
Zápas: SFK Meziboří - TJ Tatran Podbořany, 12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
Š. Zajkaš
23.10.2019 15:48
Zápas: Nové Sedlo - TJ Sokol Březno, 12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
Š. Zajkaš
23.10.2019 15:48
Zápas: TJ Baník Ohníč - SK Kopisty, 12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
Š. Zajkaš
23.10.2019 15:48
Zápas: FK Vroutek - FK Chlumčany, 12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: remíza .
2
Š. Zajkaš
23.10.2019 15:48
Zápas: Sokol Údlice - FK Blažim, 12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
Š. Zajkaš
23.10.2019 15:48
Zápas: TJ Slovan Vejprty - TJ Sokol Obrnice, 12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
P. Leksa
23.10.2019 15:44
Zápas: Praskolesy - FK Komárov B, 10.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
P. Leksa
23.10.2019 15:44
Zápas: SK Hostomice pod Brdy - Hudlice, 10.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
P. Leksa
23.10.2019 15:44
Zápas: TJ Durisol Všeradice - SK Slavoj Osek, 10.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
P. Leksa
23.10.2019 15:44
Zápas: SK Nižbor - Podluhy, 10.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
P. Leksa
23.10.2019 15:44
Zápas: Mořina - TJ Ostrovan Zadní Třebaň, 10.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
P. Leksa
23.10.2019 15:44
Zápas: TJ Broumy - SK Doubravan Újezd, 10.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
P. Leksa
23.10.2019 15:44
Zápas: FK Stejstav Hýskov - AFK Loděnice B, 10.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
P. Leksa
23.10.2019 15:42
Zápas: Chaloupky - Libomyšl, 10.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
P. Leksa
23.10.2019 15:42
Zápas: Rpety - SK Slavoj Osek B, 10.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
P. Leksa
23.10.2019 15:42
Zápas: Union Cerhovice B - Zaječov B, 10.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
P. Leksa
23.10.2019 15:42
Zápas: TJ Drozdov B - Běštín, 10.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
P. Leksa
23.10.2019 15:42
Zápas: TJ Spartak TOS Žebrák B - SK Doubravan Újezd B, 10.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
P. Leksa
23.10.2019 15:42
Zápas: SK Tlustice B - Lochovice, 10.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
M. Homola
23.10.2019 15:24
Zápas: TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B - FK Železárny Štěpánov nad Svratkou, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
17
M. Homola
23.10.2019 15:24
Zápas: TJ Sokol Křoví - TJ Rozsochy, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: remíza .
17
M. Homola
23.10.2019 15:24
Zápas: SK Osová Bítýška - TJ Družstevník Bory, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: remíza .
17
M. Homola
23.10.2019 15:24
Zápas: SK FC Křižanov - FC Santus Jívoví, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
17
M. Homola
23.10.2019 15:24
Zápas: TJ Sokol Bobrová - FK Doubravník, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
17
M. Homola
23.10.2019 15:24
Zápas: SK Bystřice nad Pernštejnem B - TJ SOKOL Radostín nad Oslavou, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
17
M. Homola
23.10.2019 15:24
Zápas: TJ Baník Dolní Rožínka - TJ Sokol Jimramov, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
17
M. Homola
23.10.2019 15:23
Zápas: Jiskra Vír - SK FC Křižanov B, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020
Tip: remíza .
15
M. Homola
23.10.2019 15:23
Zápas: TJ Velká Losenice - SK Transformátor Počítky B, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
16
M. Homola
23.10.2019 15:23
Zápas: TJ Březí-Březské - SK Rožná, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
15
M. Homola
23.10.2019 15:23
Zápas: TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B - TJ Věchnov, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
15
M. Homola
23.10.2019 15:23
Zápas: FC Hamry nad Sázavou B - TJ Sokol Polnička, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
15
M. Homola
23.10.2019 15:23
Zápas: FC Rudolec - TJ Pohledec, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
15
M. Homola
23.10.2019 15:23
Zápas: SK Ujčov - TJ Jiskra Měřín B, 13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
15
L. Beran
23.10.2019 14:56
Zápas: TJ Tatran Volary - TJ Sokol Zdíkov, 12.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
L. Beran
23.10.2019 14:56
Zápas: TJ Hraničář Borová Lada - SK Svatá Maří Magdaléna, 12.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
L. Beran
23.10.2019 14:56
Zápas: SK Vacov B - SK Čkyně B, 12.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
L. Beran
23.10.2019 14:56
Zápas: FC Šumavské Hoštice - TJ Vltava Horní Vltavice, 12.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
M. Rubricius
23.10.2019 14:56
Zápas: TJ Sokol Raková - TJ Volduchy, 10.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
6
M. Rubricius
23.10.2019 14:56
Zápas: TJ Sokol Plasy - SK SLOVAN Plzeň 1910, 10.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2019-2020
Tip: remíza .
6
M. Rubricius
23.10.2019 14:56
Zápas: TJ Sokol Kozolupy - FK Dýšina, 10.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
6
M. Rubricius
23.10.2019 14:56
Zápas: TJ Sokol Město Touškov - SK Slavia Vejprnice B, 10.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
6