Jméno Diskuze ke článku Komentářů
R. Hruška
22.10.2021 23:47
Zápas: TJ Baník Mantov - TJ Lučina Ptenín, 10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:47
Zápas: TJ Dobřany B - TJ Sokol Záluží, 10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:47
Zápas: TJ Sokol Dnešice - TJ Sokol Soběkury, 10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:47
Zápas: TJ Družstevník Vstiš - TJ Sokol Merklín B, 10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:47
Zápas: TJ Sokol Dolní Lukavice - SK Hradec 1946 B, 10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ Sokol Osvračín - TJ Sokol Postřekov B, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ Sokol Osvračín - TJ ZD Meclov B, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ ZD Meclov B - TJ Hraničář Česká Kubice, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ Sokol Milavče - TJ Slavoj Koloveč, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ Start Tlumačov B - SK Poběžovice, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: SK Kdyně 1920, z.s. B - TJ Sokol Mrákov B, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: remíza .
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ Sokol Postřekov B - TJ Hraničář Česká Kubice, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: FK Holýšov B - SK Slovan Kvíčovice, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: FK Miřkov - TJ Sokol Újezd, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | III. třída , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: FK Chodská Lhota - TJ Tatran Chodov B, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | III. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ Dynamo Bukovec - TJ Sokol Zahořany, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | III. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ Slavoj Koloveč B - TJ Loko Hostouň, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | III. třída , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:46
Zápas: TJ Sokol Poděvousy - TJ Sokol Blížejov, 10.kolo, Plzeňský | Domažlice | III. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:45
Zápas: TJ Sokol Babylon - TJ Sokol Všeruby, 8.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:45
Zápas: TJ Sokol Mutěnín - SK Luženice, 8.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:45
Zápas: TJ Sokol Hlohová - FC Dynamo Horšovský Týn, o. s. B, 8.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:45
Zápas: FK Staňkov B - TJ Sedmihoří Oplotec, 8.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:45
Zápas: TJ Sokol Kout na Šumavě - TJ Sokol Osvračín B, 8.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:43
Zápas: TJ Start Dešenice - TJ Sokol Dlažov, 10.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:43
Zápas: TJ Sokol Křenice - TJ Spůle, 10.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:42
Zápas: TJ Sokol Neznašovy - TJ Sokol Kvasetice, 10.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:42
Zápas: TJ Měcholupy B - TJ Sokol Vrhaveč B, 10.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:42
Zápas: TJ Milčice - TJ Sokol Myslív, 10.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:42
Zápas: TJ Sokol Zavlekov - TJ Sušice C, 10.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. C, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:42
Zápas: TJ Sokol Hradešice B - TJ Žihobce, 10.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. C, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:42
Zápas: TJ Start v.d. Hory Matky Boží - TJ Sokol Nalžovské Hory, 10.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. C, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:39
Zápas: SK Všeruby B - TJ Sokol Kozojedy, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:39
Zápas: TJ Baník Zbůch B - TJ Sparta Sulkov B, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: remíza .
1
R. Hruška
22.10.2021 23:39
Zápas: TJ Sokol Pernarec - TJ Sokol Kozolupy B, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:39
Zápas: TJ Slavia Úněšov B - FC Kunějovice, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:39
Zápas: TJ Sokol Přehýšov - TJ Baník Líně B, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:39
Zápas: TJ Sokol Žichlice - TJ Slovan Blatnice B, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:39
Zápas: TJ Tlučná B - TJ Dioss Nýřany B, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2021-2022
Tip: remíza .
1
R. Hruška
22.10.2021 23:32
Zápas: TJ Sokol Město Touškov B - TJ Vodní stavby Plzeň B, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:32
Zápas: TJ Prazdroj Plzeň B - FK Ledce, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:32
Zápas: SK Vochov 1930 - TJ Sokol Malesice B, 13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:16
Zápas: TJ Božetice B - TJ ZD Kovářov B, 11.kolo, Jihočeský | Písek | III. třída sk. A, 2021-2022
Tip: remíza .
1
R. Hruška
22.10.2021 23:16
Zápas: TJ Sokol Bernartice B - TJ Albrechtice nad Vltavou B, 11.kolo, Jihočeský | Písek | III. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:16
Zápas: TJ Borovany - TJ Sokol Sepekov B, 11.kolo, Jihočeský | Písek | III. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:16
Zápas: TJ Sokol Čížová B - TJ Sokol Hrazánky, 11.kolo, Jihočeský | Písek | III. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:16
Zápas: SK SIKO Čimelice B - TJ Sokol Krč, 11.kolo, Jihočeský | Písek | III. třída sk. A, 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:07
Zápas: SK Hořovice B - TJ FC Freyburg Trubín, 11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:07
Zápas: TJ Karlštejn - TJ Stašov, 11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:07
Zápas: Zaječov - Cembrit Beroun, 11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra domácích.
1
R. Hruška
22.10.2021 23:07
Zápas: TJ a SK Tetín - TJ Spartak TOS Žebrák, 11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2021-2022
Tip: výhra hostů.
1