19.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Zruč po Vejprnicích sestřelila i Domažlice

19. A. Král , 63. A. Král , 71. M. Fryček - 20. I. Vojtko , 41. I. Vojtko
26

Pohledné utkání skončili těsnou výhrou domácích, dvěmi brankami se na ní podílel Adam Král.

Benfika první půli vyhrála

19. kolo KP proti sobě svedlo celky s velmi dobrou formou, Domažlická rezerva se představila na hřišti Zruče.

Od úvodních minut obě mužstva předváděla oku lahodící ofenzivní fotbal. Do šance se dostal zručský Róth, Bratanič ho však skvěle vychytal.

Více příležitostí měli domácí, ztroskotávali však na velmi dobře přípravené obraně Benfiky. Tedy až do 19. minuty, kdy síť za domažlickým gólmanem rozvlnil Adam Král.

Kdo by čekal, že bude Chodům chvíli trvat se vzpamatovat, mýlil se. Hned po rozehrávce se totiž hosté vrhli do útoku který chladnokrevně zakočil Vojtko a srovnal na 1:1.

Tentýž hráč se prosadil také chvíli před poločasovým hvizdem, ve 41. minutě a v poločase tak bylo skóre 1:2.

Obrat dokonal Fryček

Do druhé poloviny zápasu vstoupili lépe domácí, na kterých byl vidět hlad po vyrovnání.

To se jim také podařilo, když svou druhou branku přidal v 63. minutě Adam Král.

Zruč vrhla všechny své síly do ofenzivy, jelikož cítila ve vzduchu vedoucí branku. Ta také přišla a postaral se o ni mladý Fryček v 71. minutě.

Pro Domažlice to byl šok, protože najednou to byli Chodové, kdo tahal za kratší konec.

Obrana domácích společně s gólmanem Zachem poté odolala několika šancím hostů a po velkém obratu tak zvítězila Zruč poměrem 3:2.

TJ Zruč
Ferenc Róth, hráč domácích: Celé utkání jsme hráli opravdu dobře, vypracovali jsme si snad šest, sedm vyložených šancí a zaslouženě šli do vedení. Soupeř poté vyrovnal a následně se mu povedlo zápas otočit. My se však nevzdali a dvěmi brankami vrátili vedení na naši stranu. Zápas se musel divákům líbit, hrál se krásný fotbal a mám velikou radost z tohoto vítězství.