Redaktor: Petr Kubát


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 28.11.2019 16:55 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Robert HANZAL: Na jaře budu pokračovat ve Zlivi a věřím, že ho zakončíme oslavou postupu.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 16.11.2019 22:24 0

V posledním podzimním kole OP potvrdil tým SK Zlivi svoji podzimní dominanci ziskem plného počtu bodů na hřišti Žabovřesk po těsné výhře. K té velkou měrou přispěl i záložník Robert HANZAL, který vstřelil úvodní branku zápasu a díky ní se dostal i do nominace Sestavy kola. V té už to byla poměrně klasicky jasná záležitost a zlivský hráč získal jako další ocenění pro Hráče kola, tudíž přinášíme i zasloužený rozhovor.

Reportáž

Zliv uspěla i ve svém posledním utkání podzimu na hřišti Žabovřesk


Domácí hráči ze Žabovřesk se na domácím hřišti pyšní jednou z nejpevnějších obran. Celkově i blížící se konec podzimní části se jim daří, když neprohráli poslední 3 utkání. O mužstvu Zlivi není třeba toho moc zmiňovat, protože za celý podzim ztratil tento tým body v pouhých 2 zápasech a právem se tak usadil na čele tabulky OP. Momentálně hráči ze Zlivi drží sérii 5 výher za sebou.


Reportáž

Borovany si poradily s rezervou Lokomotivy ČB a bodově se na svého protivníka dotáhly


Bitvu ze spodní části tabulky nabídl zápas Borovan s rezervním celkem Lokomotivy ČB. Domácí mužstvo sbíralo na podzim body především před svými diváky. Poslední 4 zápasy jak doma, tak i venku vyšli borovanští fotbalisté bodově naprázdno. Hosté z Lokomotivy ČB "B" to letos mají obráceně, když na domácím hřišti patří k jednomu z nejslabších týmů, ale na hřištích soupeřů patří k těm nejlepším, kdy obírají své soupeře o body nejčastěji. Z posledních 5 utkání hráči Lokotky prohráli jediné a odpoutali se tak ode dna tabulky.


Reportáž

Srubec potvrdil roli favorita a porazil celek z Úsilného


Srubec se v závěru podzimní části jak herně, tak i výsledkově trápí, čehož jsou důkazem poslední tři utkání, která srubečtí prohráli a v posledním kole je čekal soupeř nejsnadnější, kterým bylo Úsilné. Hostující hráči se trápí takřka celý podzim a z posledního místa tabulky se v podstatě neodlepili. V tomto případě v jejich neprospěch hovoří jasně i statistika z venkovních hřišť, kde nezískali v průběhu podzimu jediný bod.


Reportáž

Olešník "B"/Temelín ztratil po domácí prohře s Hlubokou "B" kontakt s čelem tabulky


Domácí rezerva Olešníku v posledním kole zvítězila na hřišti Rudolfova "B" a odčinila tak předchozí porážku z domácího prostředí od Lokomotivy ČB "B". Podzimní část uzavřela opět na hřišti v Temelíně tentokrát proti rezervě Hluboké. Ta se v posledních kolech výsledkově zvedla, ale i přesto nadále čeká na první venkovní podzimní vítězství.


Reportáž

Dobrá Voda přezimuje po výhře nad Rudolfovem "B" na 2. místě


Dobrá Voda je v domácím prostředí zatím stoprocentní a zvítězila ve všech 6-ti odehraných podzimních zápasech. Rudolfovu se naopak při výjezdech vůbec nedaří a z 6-ti utkání bodoval pouze ve dvou.


Reportáž

Borek na závěr podzimu neodvezl body z Nových Hradů


Borek zajížděl v posledním kole podzimní části do Nových Hradů a měl v plánu odvézt si všechny body a zakončit tak úspěšný podzim. V posledních 3 utkáních nebyl na hřišti poražen a stále držel průběžné 2. místo. Naopak domácí Nové Hrady v posledních utkáních nezískaly jediný bod a pohybují se nyní ve vyrovnaném středu tabulky. Obě mužstva se loni střetla o soutěž níž a v obou případech byl úspěšnější tým z Borku ( 3:0 a 1:0 ).


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 13.11.2019 09:59 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

FOTO: Jankovská rezerva si zastřílela na hřišti v Římově


Dlouhých devět kol čekají domácí hráči Římova na vítězství v soutěžním zápase a v důsledku toho se postupně propadli tabulkou až na její chvost, kde jim aktuálně patří předposlední 13. místo. Rezerva Jankova naopak ke konci podzimní části předvádí výborné výkony a díky třem posledním jednoznačným výhrám se posunula mezi top týmy a v tabulce se vyhřívá na průběžném 4. místě. Připomeňme si, že vzájemná utkání v loňské sezóně skončila vždy shodně úspěchem pro domácí celky v poměru 4:1.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

08.11.2019 22:01 0

O víkendu se nám dohrávkou 1. kola OP uzavře podzimní část sezóny. Na 1. místě přezimuje mužstvo Zlivi, o čemž se rozhodlo v minulém kole a k poslednímu zápasu sezóny vyrazí na hřiště do Žabovřesk. Průběžné 2. místo v tabulce bude hájit Borek v zápase dvou nováčků na hřišti v Nových Hradech. Atakovat jej bude Dobrá Voda, jenž vyzve před domácími diváky mladé mužstvo z Rudolfova "B". Dalšími týmy ve vrchní polovině tabulky jsou Jankov "B", který pojede bojovat o další body do Římova a obhájce prvenství Olešník "B"/Temelín přivítá v domácím prostředí rezervní celek z Hluboké. Poslední tým tabulky z Úsilného se pokusí vybojovat další důležité body ve venkovním zápase na Srubci a předposlední Borovany vyzvou před svými diváky Lokomotivu ČB "B". Pro poslední podzimní kolo se stal expertem kola Luboš FORMÁNEK.

Rozhovor

Michal PÍCHA: Zažil jsem asi 7 postupů, na to se zapomenout nedá :-)

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 07.11.2019 22:31 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz, kterým se stal další z členů základny mužstva SK Zliv. Po jasné výhře 6:0 nad týmem z Římova se v Sestavě kola objevil tvůrce hry Robert Hanzal a jeden ze střelců Michal PÍCHA, jenž dostal v nominaci přednost před Jakubem Slavíkem ( v utkání vstřelil hattrick ) a nakonec se také stal vítězem hlasování a získal ocenění Hráče kola.

Reportáž

Dělba bodů mezi Žabovřesky a Hlubokou "B"


Zápas mezi domácími fotbalisty Žabovřesk s rezervou Hluboké "B" sváděl k myšlenkám o vyrovnaném utkání, což se také nakonec vyplnilo. Oba týmy v tabulce dělil před vzájemným duelem jediný bod při vyrovnaném skóre obou mužstev. Navíc vzájemný zápas v loňské sezóně na hřišti Žabovřesk přinesl nerozhodný výsledek 2:2.


Reportáž

Úsilné v souboji nejslabších celků proti Borovanům vybojovalo výhru


Do Úsilného, které momentálně má vizitku nejhoršího týmu aktuálního ročníku OP, kdy získalo pouhé 4 body, přijel druhý nejslabší tým, kterým jsou Borovany a na jejich účtě je 10 bodů. V loňské sezóně proběhla na hřišti Úsilného mezi mužstvy v jarní části vcelku slušná přestřelka, kdy se konečný výsledek zastavil na skóre 6:3.


Reportáž

Zliv v domácím prostředí nadělovala Římovu


Leader soutěže ze Zlivi v předposledním podzimním kole přivítal na svém hřišti mužstvo Římova. Domácí si mohli pojistit v tomto zápase přezimování na čele tabulky a hosté z Římova přijeli tento cíl zlivskému celku alespoň ztížit a pokusit se o překvapení kola, kdyby se podařilo odvézt nějaké body ze hřišti týmu, který na podzim v domácím prostředí ještě žádný neztratil.


Reportáž

Lokomotiva ČB "B" si v derby rozdělila body s Dobrou Vodou


13. kolo okresního přeboru svedlo dohromady týmy domácí Lokomotivy ČB "B" s nedalekým rivalem z Dobré Vody. Derby sousedů slibovalo vyhrocenou bitvu. Utkání začalo se zpožděním a místo ve 14 hodin bylo zahájeno až v půl třetí s krátkou rozcvičkou.


Reportáž

Olešník "B"/Temelín získal na hřišti Rudolfova všechny body


V sobotu se na hřiště do Rudolfova přijel představit soupeř z Olešníku, který si jako favorit utkání nakonec také odvezl všechny body po jednoznačné výhře. V neděli se souboj těchto mužstev zopakoval v podobě rezervních celků, kde se tentokrát dle podzimních výsledků hledal favorit těžko.


Celkový počet článků: 406