Redaktor: Petr Kubát


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 03.11.2020 17:50 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Hluboká "B" si s chutí zastřílela proti soupeři z Římova


Rezervní celek Hluboké prozatím patří nejen mezi mužstva s nejpevnější defenzivou, ale v tabulce se pohybuje ve vrchních patrech a hlavně na domácím hřišti mnoho bodů neztrácí. Tentokrát přicestovali fotbalisté z Římova, pokusit se tenhle fakt vyvrátit, přestože si letos ze hřiště soupeřů odvezli jediný bod a to z Borku.


Reportáž

Rudolfov "B" porazil Nové Hrady


V utkání mezi domácím Rudolfovem "B" a hosty z Nových Hradů se dal očekávat boj o každý míč, protože oba týmy si doposud moc bodů do tabulky nepřipsaly.


Reportáž

Bezbrankovou remízu si odvezli hráči Žabovřesk z Dobré Vody


V sobotu 10.10. se konal zápas mezi Dobrou Vodou a Žabovřeskami. Před zápasem jsme se mohli potýkat s velice sychravým počasím, díky čemuž byl trávník ve špatné kondici, ale i tak byl zápas v 15:30 odstartován.


Reportáž

Ani Olešník "B"/Temelín nezastavil Zliv na vítězném tahu


Na hřišti v Temelíně se očekával souboj posledního s prvním. V pozici aktuálně posledního celku tabulky nastoupila domácí rezerva Olešníku "B"/Temelínu, která doposud získala pouhé 2 body. Jako leader tabulky přijelo mužstvo ze Zlivi, které doposud neztratilo ve svých zápasech ani jeden bod.


Reportáž

Borek si s chutí zastřílel v Borovanech


Do Borovan hosté odjížděli s početnou marodkou ( chyběli R. Horejš, L. Horejš, O. Vaník a dlouhodobě zraněný M. Leština ). I přesto chtěli potvrdit roli favorita s postupovými ambicemi na hřišti mužstva, které se zatím výsledkově trápí a pohybuje se ve spodní části tabulky.


Reportáž

První výhru v sezóně si Úsilné připsalo proti rezervě Jankova


V 8. kole přijel na hřiště Úsilného, které doposud nezvítězilo v žádném z podzimních zápasů, bojovat o další body do tabulky soupeř z Jankova "B". Hosté se naopak v posledních zápasech výsledkově zvedli a mají aktuálně sérii 3 zápasů bez porážky.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 12.10.2020 18:08 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Jiří HANOUSEK: K fotbalu mě přivedl můj děda a začínal jsem s ním jako malý v Olešníku

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 11.10.2020 13:09 0

V posledním rozhovoru jsme měli možnost, něco více se dozvědět o zlivském hráči Radku Hanouskovi. Tentokrát dostane prostor jeho bratr Jiří HANOUSEK z mužstva TJ Slavoj Srubec, který se v hlasovací anketě při volbě nejlepšího hráče kola umístil na příčce nejvyšší. A rozhodně právem, protože za poslední 2 zápasy se mu podařil husarský kousek, když vstřelil všech 7 branek svého mužstva, které týmu přinesly do tabulky plný počet 6 bodů...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

08.10.2020 20:10 0

Dle čerstvého rozhodnutí o nařízení minimálně 14-ti denní fotbalové pauzy nás o víkendu čeká na čas i poslední kolo OP na Českobudějovicku. Tentokrát bychom "zápasem kola" mohli nazvat utkání 4. s 3. týmem, kde Srubec přivítá hráče Lokomotivy ČB "B". Do Temelínu proti místnímu "B" týmu vyrazí leader ze Zlivi a druhý Borek se pokusí odvézt další body z Borovan. Žabovřesky budou mít těžkou úlohu potvrdit první výhru v sezóně z minulého kola, protože budou vyjíždět do Dobré Vody. Předposlední Úsilné na domácím hřišti bude očekávat mužstvo Jankova "B". A v dalších dvou zápasech se utkají sousedé ze střední části tabulky, kterými jsou Rudolfov "B" s Novými Hrady a proti Hluboké "B" nastoupí Římov. Expertem kola bude Jiří TOMÁŠEK z Nových Hradů.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Lokomotiva ČB "B" díky těsné výhře nad Borovany stále drží krok s čelem tabulky


Rezerva Lokomotivy ČB zatím úspěšně sbírá body do tabulky zápas od zápasu a naposledy prohrála ve 2. kole podzimní části OP, což bylo její doposud jediné bezbodové utkání. Borovany na tom jsou naopak mnohem hůř a jedinou podzimní výhru získaly kontumací utkání proti Olešníku "B"/Temelínu.  


Reportáž

Zliv v poklidu a vysoko zvítězila nad fotbalisty Úsilného


Hráči ze Zlivi stále ještě nezaváhali a v letošním ročníku jsou stoprocentní. Povinná výhra se očekávala v dalším domácím zápase, kam přivítali fotbalisté z Úsilného, kteří předvádí podprůměrné výkony a ještě se jim na podzim z 6 utkání nepodařilo ani v jednom zvítězit.


Reportáž

Žabovřesky poprvé vyhrály a odsunuly Olešník "B"/Temelín na chvost tabulky


Domácí tým ze Žabovřesk v dalším domácím zápase vstupoval do utkání s tím, že by mohl konečně přerušit nepříznivou šňůru a zvítězit. Soupeřem byl tentokrát rezervní celek Olešník/Temelín, jenž se v letošní sezóně taktéž trápí a stále čeká na první tříbodový zisk z nějakého utkání.


Reportáž

Jiří Hanousek ze Srubce po Borovanech "sťal" i Hlubokou "B"


V sobotním odpoledni přivítal domácí Slavoj Srubec Hlubockou rezervu. Oba týmy měly před tímto zápasem v tabulce shodný počet jedenácti bodů a diváci mohli očekávat vyrovnaný souboj.


Reportáž

FOTO: Bezbranková remíza v duelu rezerv Jankova a Rudolfova


V sobotu se na „Perštátě“ utkaly „A“-týmy Rudolfova a Jankova. V tomto okresním derby zvítězili hosté v poměru 3:1. V neděli přišla na řadu odveta rezervních týmů, kde se diváci branky bohužel nedočkali.


Reportáž

Mužstvo z Nových hradů porazilo Římov


Do Nových Hradů, které zatím disponující s nejvíce obdrženými brankami v přeboru, přicestovali fotbalisté z Římova. Ti poslední své dva zápasy nezískali ani bod.


Reportáž

Ve šlágru kola si Borek poradil s Dobrou Vodou


Ve šlágru 7.kola OP hostil druhý FK Borek třetí tým tabulky SK Dobrou Vodu. Byl to takzvaný duel o šest bodů a tak měla obě mužstva o motivaci postaráno.


Celkový počet článků: 487