Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

Celostátní článek

Zápisník Lukáše Váchy – Lavi je nadsázka. Můj herecký výkon v seriálu nebyl úplně špatný

13.10.2019 20:50 0

V tomto díle se Lukáš věnuje utkání ve Štechovicích, které řídila žena, odložení zápasu v Plzni a přibližuje týdenní program mužstva. Dále vzpomíná na svou roli v seriálu Vyšehrad, přiblíží Fotbalovou školu Lukáše Váchy a promluví o fotbale na umělé trávě.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

13.10.2019 20:32 0

V 10. kole OP Českobudějovicka se ani jednou body nedělily a krom dvou případů, kdy vyhrála hostující mužstva, zůstávaly převážně body na domácích hřištích. Zápasem kola jsme vybrali před víkendem duel mezi Olešníkem "B"/Temelínem a Borkem, kde si nakonec domácí hráči s hostujícími fotbalisty poradili vcelku snadno. Zliv vyrazila hájit první místo na hřiště do Borovan a nakonec po výhře i úšpěšně uhájila. Druhým týmem, který si odvezl body z venkovního hřiště, byla rezerva Lokomotivy ČB, jenž vyloupila Hlubokou "B". V derby pod Perštátem mezi Rudolfovem "B" a hráči Úsilného byli úspěšnějšími domácí fotbalisté. Těsným výsledkem zdolaly Nové Hrady soupeře z Římova. No a jasnými záležitostmi a čtyřgólovým rozdílem nakonec skončila dvě utkání, kde si Srubec poradil se Žabovřesky a v tom dalším zápase si z minulého kola napravila reputaci Dobrá Voda, jenž nešetřila rezervní tým z Jankova. 

Celostátní článek

Máte po zápase? Tak nám z něj pošlete reportáž, fotky, nebo ohodnoťte výkon rozhodčího! Ve hře jsou další odměny!

13.10.2019 09:42 0

Pomozte vyzdvihnout kvalitní rozhodčí, nebo naopak poukažte na slabý výkon sudího v konkrétním zápase. Na kartě zápasu můžete jako registrovaný uživatel hodnotit rozhodčího známkou od jedničky do desítky. Dejte rozhodčímu známku i vy - pozor - tentokrát jednoho z uživatelů, který takto učiní, po víkendu odměníme! Stejně jako někoho z uživatelů, kdo se podělí o své fotky nebo zašle reportáž k některému ze zápasů.

Reportáž

Lokomotiva ČB "B" otočila duel na hřišti v Úsilném a zvítězila


Zápas, který nabídl měření sil mezi doposud nejhoršími týmy OP. Fotbalisté Úsilného se stále trápí a již 7 zápasů v řadě nezvítězili a co hůř, získali pouze jediný bod v úvodním zápase sezóny proti Novým Hradům. Rezervní tým Lokomotivy ČB na tom není o mnoho lépe a v tabulce je na předposledním místě se 3 body za jediné vítězství na hřišti Nových Hradů.


Reportáž

V souboji o první místo zdolala Zliv soupeře z Dobré Vody


V duelu kola se střetla mužstva domácí Zlivi a hostujících hráčů z Dobré Vody, kde si zahráli o průběžné 1. místo v tabulce. Zliv v minulém kole poprvé okusila v letošní sezóně chuť porážky, když odjela s prázdnou ze hřiště v Temelíně. Toho využila Dobrá Voda, jenž v minulém kole zvítězila nad soupeřem ze Žabovřesk a bodově se dotáhla na tým Zlivi.  


Reportáž

Žabovřesky prohrály na domácím hřišti s Borovany


V téhle sezóně zatím odehrály Žabovřesky pouze dva zápasy na domácím hřišti a neprohrály ani jeden z nich. Borovany se v začátku sezóny trápily a trvalo dlouho, než získaly alespoň nějaký bod. To se ale otočilo a v posledních čtyřech zápasech odešly ze hřiště pouze jednou poraženy.


Celostátní článek

Podceňovaný zdroj síly při tréninku. Který to je?

11.10.2019 11:24 0

Také se vám často nechce na trénink kvůli chladnému podzimnímu počasí? Kondiční tréninky jsou v plném proudu a možná vás překvapí, jak zásadní může být špatná volba oblečení. Pakliže nedokáže odvádět pot, je to přímá cesta k záhubě - lépe řečeno k rýmě. Pocit chladu negativně ovlivňuje soustředění, rychlost a celkovou výkonnost. Vývojáři z Decathlonu proto vyvinuli spodní triko Keepdry 500.

 

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Díky, borci!

11.10.2019 07:13 0

Fanoušci Znojma ocenili své hráče za to, že srovnali manko třech branek! Uvidíte i smích u vstupného či grilující se kuřata. Mladý fanoušek si krátí sledování zápasu kliky, jiní v sychravém podzimu přitopili pod kotlem. Své místo si našel i zívající náhradník či lazaret sledující utkání.

Rozhovor

Karel JINDRLE mladší: V týmu máme více ofenzivních než defenzivních hráčů a asi by to chtělo nějakého krajního obránce.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 10.10.2019 20:35 0

Stejně jako v loňské sezóně se i letos podařilo Karlovi JINDRLEMU mladšímu získat prvenství v hlasovací anketě o Hráče kola. Tentokrát to nebylo za jeho defenzivní činnost, ale naopak ofenzivní um, když byl na hřišti jedním z hlavních strůjců výhry nad nováčkem z Dobré Vody, které vstřelil 2 góly.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

10.10.2019 18:37 0

Tentokrát jsme za zápas kola v 10. kole OP vybrali duel mezi loňským vítězem z Olešníku "B"/Temelínu, který na svém hřišti přivítá druhý nejlepší tým aktuální sezóny z Borku. Zliv odjede hájit své prvenství na hřiště do Borovan. Dobrá Voda docela překvapivě prohrála v minulém kole vysoko na hřišti Zlivi a náladu si jistě bude chtít tentokrát spravit v domácím prostředí proti rezervě Jankova. Nové Hrady bez svého zavinění minulý víkend měly volno, protože soupeř jim nedorazil a opět v domácím prostředí budou vyhlížet hosty z Římova. Poslední tým v tabulce z Úsilného se v derby vydá na hřiště pod Perštát. Sousedé v tabulce se utkají na hřišti ve Srubci, kam zavítají Žabovřesky a Hluboká "B" by měla změřit síly s Lokomotivou ČB "B". Pro tyhle zápasy jsme jako Experta vybrali zástupce z týmu Rudolfova "B" Miroslava TUŠLA.

Reportáž

Rezerva Jankova zvítězila nad Olešníkem "B"/Temelínem


Olešník "B"/Temelín chtěl potvrdit výhru z minulého týdne proti Zlivi a navíc potvrdit formu z posledních zápasů, ve kterých již třikrát za sebou nebyl poražen. Domácí hráči Jankova naopak v posledním kole nechali všechny body pod Perštátem, ale přes předchozí dvě výhry po sobě potřebovali body jako sůl.


Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Lafata poprvé po zranění skóroval!

10.10.2019 11:56 0

Milan Pacanda je k nezastavení! David Lafata začíná znovu pálit ostrými. David Jarolím už netrénuje v Rakovníku, ale za Újezd si zahrál a skóroval. Branky slavili i Dostálek, Holub nebo Jan Koller!

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Ve stejném zápase dali hned dva střelci po osmi brankách!

09.10.2019 13:39 0

Kde v České republice padlo v zápase nejvíce karet, kde přišlo nejvíce diváků nebo kde se urodil největší debakl? Přinášíme unikátní ohlédnutí za posledním hracím víkendem!

Reportáž

Římov opět vybojoval bod, tentokrát proti Srubci, až ve druhé půli


Prozatimním letošním králem remízových zápasů je domácí tým z Římova, kterému se podařilo dělit body již ve třech utkáních, jako tomu bylo v posledních dvou zápasech proti Borovanům a Dobré Vodě. Hostující hráči ze Srubce za sebou mají špatnou sérii čtyř zápasů, ve kterých si vykopali pouhé 3 body za výhru v domácím prostředí nad Hlubokou "B".


Reportáž

Borek si snadno poradil s rezervním týmem Rudolfova


Mužstvo z Borku od začátku sezóny ukazuje, že je nejen silným soupeřem na domácím hřišti, ale vozí body i ze hřišť soupeřů, což ho momentálně řadí na nejvyšší příčky v tabulce OP. Hosté z Rudolfova i vlivem spousty zranění stále hledají loňskou formu a výsledkově se v podzimní části nového ročníku docela trápí a to hlavně na hřištích soupeřů.


Reportáž

Hluboká "B" nedorazila k zápasu do Nových Hradů


Nové Hrady zvítězily v posledních dvou zápasech a neobdržely ani branku. Na jejich hřiště měl dorazit soupeř z Hluboké "B", který v posledním zápase zvítězil vysoko nad trápícím se mužstvem Úsilného, ale z venkovních hřišť ještě body nepřivezl. Bohužel se tak nestalo a domácí hráči se v sobotu svého soupeře nedočkali. Zápas tak bude kontumován ve prospěch domácího týmu a hosté si navíc připíší na své konto vcelku vysokou pokutu jako bonus. Získali jsme komentář alespoň z domácí strany.


Celostátní článek

V Kolíně měli věšteckou kouli? Tipéři se zde vyznamenali! Hráč ohodnotil zápas i sudího a i on se může těšit na cenu

08.10.2019 16:15 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky SportFotbal.cz rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu a odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vkládají fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům, nebo kteří hodnotí jednotlivá utkání a jejich aktéry či sudí!

Celostátní článek

Jak se vám líbil výkon rozhodčího ve víkendovém zápase? Ohodnoťte ho na fotbalunas a získejte cenu!

07.10.2019 08:27 0

 

Pomozte vyzdvihnout kvalitní rozhodčí, nebo naopak poukažte na slabý výkon sudího v konkrétním zápase. Na kartě zápasu můžete jako registrovaný uživatel hodnotit rozhodčího známkou od jedničky do desítky. Dejte rozhodčímu známku i vy - pozor - tentokrát jednoho z uživatelů, který takto učiní, po víkendu odměníme! Stejně jako někoho z uživatelů, kdo se podělí o své fotky nebo zašle reportáž k některému ze zápasů.

Celkový počet článků: 1478
Zpět na okres České Budějovice

Nejnovější diskuze

O. Hladík 16:21 14.10.2019 Hodnocení zápasu: TJ Hluboká nad Vltavou B - TJ Lokomotiva ČB B, 10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020
T. Kučera 22:37 13.10.2019 Hodnocení zápasu: FK Calofrig Borovany - SK Zliv, 10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020
T. Perzl 13:58 12.10.2019 Tip: remíza. Zápas: TJ Slavoj Srubec - TJ Sokol Žabovřesky, 10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020
T. Perzl 13:58 12.10.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: SK Rudolfov B - Úsilné, 10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020
T. Perzl 13:58 12.10.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: FK Olešník B / Temelín - FK Borek, 10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020
T. Perzl 13:58 12.10.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: FOTO: Dobrá Voda si smlsla na rezervě Jankova
T. Perzl 13:58 12.10.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Nové Hrady - TJ Sokol Římov, 10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020
P. Kadlec 21:59 8.10.2019 Hodnocení zápasu: Lokomotiva ČB "B" otočila duel na hřišti v Úsilném a zvítězila
M. Škaroupka 14:35 8.10.2019 Hodnocení zápasu: Žabovřesky prohrály na domácím hřišti s Borovany
R. Horejš 21:22 7.10.2019 Hodnocení zápasu: Borek si snadno poradil s rezervním týmem Rudolfova
T. Perzl 13:51 5.10.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: Římov opět vybojoval bod, tentokrát proti Srubci, až ve druhé půli
T. Perzl 13:51 5.10.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: Rezerva Jankova zvítězila nad Olešníkem "B"/Temelínem
T. Perzl 13:51 5.10.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: Hluboká "B" nedorazila k zápasu do Nových Hradů
T. Perzl 13:51 5.10.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: V souboji o první místo zdolala Zliv soupeře z Dobré Vody
R. Horejš 21:32 30.9.2019 Hodnocení zápasu: Borek vyloupil Lokádu a dotáhl se na čelo tabulky

Zobrazit další diskuze

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Zliv 9 32:7 22
2 FK Borek 8 22:8 19
3 SK Dobrá Voda 9 23:13 19
4 TJ Nové Hrady 9 17:17 16
5 FK Olešník B / Temelín 8 21:15 14
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Kučera 8
2 Jakub Slavík 7
3 Martin Michal 7
4 Roman Diviš 5
5 René Janoušek 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Boubal 37 66% 0
2 Tomáš Kučera 34 60% 0
3 Erik Kubeša 34 61% 0
4 David Eliáš 33 58% 0
5 Jiří Tomášek 33 58% 0
Zobrazit celou tabulku