Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

21.05.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Rezerva Jankova si poradila s druhým celkem tabulky z Trhových Svinů "B"


Dle jarní tabulky se utkal pátý tým s druhým, takže se očekával pohledný a možná i ofenzivní fotbal. Na hřišti v Jankově se potkala ve 22. kole rezervní mužstva, když o body přijely bojovat Trhové Sviny. Oba týmy v posledním kole prohrály a podzimní duel mluvil ve prospěch hostů, kterým měli domácí jankovští hráči co vracet po porážce 1:5. 


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

19.05.2019 21:20 0

O víkendu se ve 22. kole OP opět příliš nenadělovalo a krom třech na branky bohatějších zápasů se opět spíše blýskly obrany v čele se svými brankáři. Nejvíce branek mohli diváci vidět v záchrannářské bitvě mezi domácím Úsilným a hosty z Borovan, kde se střelci činili hned 9x a z toho hned 6x na domácí straně. Další dvě výraznější vítězství si připsala mužstva Srubce, který si odvezl body ze hřiště Žabovřesek a Neplachov si v domácím prostředí poradil s týmem Horní Stropnice. Těsné jednogólové výhry a všechny na domácích hřištích získala rezervní mužstva Jankova, Hluboké a Lokomotivy ČB. Na a nejchudší na branky byl zápas mezi týmy z popředí tabulky Rudolfovem "B" - Zliví, kde se střelci obou mužstev neprosadili ani jedinkrát.

Rozhovor

Jaroslav MACHOVEC: Jsem rád, že se mi poslední dobou střelecky daří...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 18.05.2019 15:26 0

I když jste si v posledním kole hlasování o Hráče kola zvolili svými hlasy nejlepším hráčem Tomáše Trávníčka z týmu SK Zlivi, bohužel se nám přes veškeré úsilí nepodařilo s hráčem zkontaktovat, aby nám poskytl rozhovor, jak to po každém kole bývá. Poprvé v téhle sezóně se tedy stalo, že vítěze pro rozhovor nahradí další hráč v pořadí. Jím se tentokrát stal Jarda Hruška z TJ Sokolu Neplachova, který si ale díky svému vítězství v anketě s námi popovídal o měsíc dříve a tak tedy po domluvě s ním předal sportovně štafetový kolík třetímu hráči na stupni vítězů, jímž se po několika zasloužených nominací stal Jarda MACHOVEC z mužstva SK Rudolfova "B". Vzhledem k tomu, že se v Sestavě kola objevil již několikrát díky svým skvělým výkonům, ale nikdy v téhle sezóně neměl možnost užít si chuť vítěze ankety, je pro něj tohle takové zadostiučinění, protože by si jistě již dříve zasloužil dostat prostor k rozhovoru s Hráčem kola. Byť tentokrát ne jako vítěz, tu možnost nyní dostává a jsme rádi, že nás neodmítl a v téhle prekérní situaci podpořil. Děkujeme Jardovi a Vám čtenářům i fanouškům se omlouváme, že rozhovor se díky již zmíněnům faktům objevuje na webu se zpožděním až dnes oproti čtvrku, jak býváte normálně zvyklí....

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.05.2019 17:50 0

Tabulka OP stále nabízí vyrovnaný souboj týmů v horní i ve spodní části tabulky. Následující 21. kolo nám nabídne velmi zajímavé souboje, byť bychom nevybrali žádný zápas kola. Poslední tým z Horní Stropnice na domácím hřišti přivítá zatím na jaře trápící se mužstvo z Hluboké "B". Předposlední Římov poměří zlepšující se formu s týmem rezervy Jankova. Leader tabulky Olešník "B"/Temelín přivítá na hřišti v Temelíně Žabovřesky, které by nejraději zapomněly na poslední jejich výjezd na hřiště soupeře. Aktuálně druhý tým tabulky Trhové Sviny "B" přivítají ve svém svatostánku mužstvo Neplachova. Ve formě hrající Rudolfov "B" zavítá na hřiště do Borovan. Ve zbývajících dvou zápas se potkají mužstva Srubec - Úsilné a Zliv - Lokomotiva ČB "B".

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.05.2019 17:42 2

O víkendu nás čeká další zajímavé kolo OP na Českobudějovicku a bude to v pořadí již 22. kolo. Ve dvou zápasech nás čekají souboje rezervních B-mužstev. Na hřiště do Hluboké dorazí první mužstvo tabulky  Olešník "B"/Temelín a Jankov "B" prověří na svém stadionu třetí celek tabulky z Trhových Svinů "B". O důležité záchranářské body se s blížícím se koncem sezóny na hřišti porvou týmy Úsilného s Borovany a Lokomotiva ČB "B" - Římov. Příjemnější starosti budou mít celky z vyšších pater tabulky, které se budou chtít přiblížit více k postupovým postům a to v případě Rudolfova "B", který se bude snažit potvrdit svoji vítěznou formu se soupeřem ze Zlivi. V dalších dvou zápasech přivítají Žabovřesky hráče ze Srubce a jistě budou chtít zapomenout na vysokou porážku z Temelína, naopak srubečtí se pokusí navázat na domácí výhru proti mužstvu z Úsilného. V posledním duelu poměří na hřišti v Dolním Bukovsku své síly domácí Neplachov s aktuálně posledním týmem tabulky z Horní Stropnice.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Borci, na tohle nemám!

17.05.2019 07:40 0

Prim hraje sudí, který nevěří vlastní očím! Dále najdete zajímavou oslavu gólu, extravagantní účes či záchranku přímo na hřišti. Nechybí ani pravidelná dávka emocí!

Reportáž

Neplachov svým výkonem zaskočil Trhové Sviny "B" a zvítězil na jejich hřišti


Rezerva Trhových Svinů je na jaře nejlepším týmem a kromě jediné ztráty - těsné prohře na Lokádě, počítá jen samá vítězství. A právě díky těmto výkonům se domácí dokázali v tabulce OP vytáhnout až na druhou příčku. Hosté z Neplachova se také drží na dostřel špičky OP a stále mohou pomýšlet na umístění mezi třemi nejlepšími týmy OP letošní sezóny. Podzimní vzájemný duel skončil na hřišti v Dolním Bukovsku bezgólovou remízou.


Reportáž

Olešník "B"/Temelín deklasoval Žabovřesky


První tým tabulky rezerva Olešníku "B"/Temelínu čekal na domácím hřišti v Temelíně po poslední vysoké domácí prohře další duel a to tentokrát se soupeřem z nižších pater tabulky, týmem ze Žabovřesk. Domácí měli jistě v paměti poslední vysokou domácí porážku 1:7 od mužstva Rudolfova "B" a měli tedy před vlastními diváky co napravovat. To se jim částečně podařilo již minulý týden, když si dovezli všechny body ze hřiště Úsilného, což byla na jaře již čtvrtá výhra ze 7 zápasů. Ani hosté nevzpomínali v dobrém na poslední svůj výjezd na hřiště soupeře, protože ten poslední skončil debaklem 0:8 v duelu s druhým týmem tabulky Trhovými Sviny "B". Celkově jarní formou Žabovřesky neoplývají, když ze všech zápasů vyhrály pouhé 2 duely a ostatních 5 zápasů vyšly bodově na prázdno. Alespoň trošku pozitivně pro ně mluvil fakt, že podzimní duel těchto dvou mužstev skončil bezbrankovou remízou.


Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Jiří Štajner zavelel k obratu!

16.05.2019 10:03 0

Dvakrát se trefil neobvyklý střelec Jiří Novotný! Petr Dolejš se během víkendu skóroval hned ve dvou utkáních. Rudolf Otepka vystřelil Vodňanům tři body!

Reportáž

Rudolfov "B" potvrdil formu také na hřišti v Borovanech


K dalšímu zápasu OP zajížděla rezerva SK Rudolfov na půdu TJ Calofrig Borovany. Protože áčko Rudolfova hrálo současně v KP další záchranářský souboj s Čimelicemi a protože záchrana KP je pro klub prioritou, tak A-týmu zůstalo k dispozici 5 hráčů béčka a dále chyběl ze studijních důvodů M. Kocina a M. Foglar z důvodu zranění. Proti podzimnímu utkání, kdy hosté Borovany deklasovali výsledkem 8:1, nastoupili ze základu pouze brankář D. Keřka a dva dorostenci… V tomto duelu hostům vypomohli zkušení hráči F. Pouzar a R. Zachara, kteří nastoupili na jaře poprvé a bez tréninku odehráli celý zápas. Dále vypomohl další dorostenec D. Plojhar, který v dopoledním zápasu KP dorostu v derby proti SKP Č.B. dokonce vstřelil branku, ale odpoledne už nastupoval s celkem bolestivým zraněním. A také nakonec musel nastoupit i 52-letý trenér Josef Dvořák, který vzhledem k okolnostem byl nucen sehrát víc než půl zápasu.


Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Divoký výsledek 16:6 a obrozený střelec - dosud čekal na gól, nyní jich dal rovnou sedm!

15.05.2019 17:26 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Celostátní článek

Hledají se experti. Předveďte se svými tipy i vy, máte šanci vyhrát!

15.05.2019 16:26 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Reportáž

Horní Stropnice remizovala s Hlubokou "B"


Sestupem ohrožená Horní Stropnice přivítala na svém hřišti rezervní tým Hluboké, která se pohybuje v klidných vodách středu tabulky. Domácí mužstvo se potýká na jaře s herní krizí podobně jako na podzim a z doposud odehraných jarních zápasů ještě nezvítězilo, přičemž poslední 3 utkání odcházeli stropničtí ze hřiště jako ti poraženi. Podobně se trápí i hostující tým, který stejně tak poslední své 3 duely prohrál a na jaře ze 7 zápasů získal body jen za 2 vítězství. Rezerva Hluboké v podzimním vzájemném duelu zvítězila na domácím hřišti 3:1.


Reportáž

O gól byli v zápase Zliv - Lokomotiva ČB "B" šťastnější domácí


Rezervní tým Lokomotivy ČB přijel zkusit prolomit čtyřzápasovou šňůru bez vítězství na horkou půdu do Zlivi. Přestože domácí své dva poslední zápasy prohráli, v tomto utkání byli určitě mírným favoritem. Hrálo se o důležité body, které by domácí mohly opět vrátit do postupových bojů či opačně o body, které by hostující Lokomotivu vzdálily zase o kus sestupovým příčkám. Vzájemný podzimní duel skončil dělbou bodů po výsledku 1:1.


Reportáž

Úsilné si body ze Srubce neodvezlo


Domácí mužstvo ze Srubce se poslední zápasy herně trápí a tentokrát na svém hřišti přivítalo soupeře ze spodních pater tabulky tým Úsilného. Domácí z dosavadních 7 jarních utkání zvítězili pouze v jednom jediném a zatím nedokázali navázat na podzimní famózní formu, která jim za odměnu vynesla nejvyšší příčky v tabulce OP. Hosté mají na jaře formu jako na houpačce, z čehož zatím vyplynuly tři vítězné a 4 prohrané zápasy a stále bojují o udržení se v OP. V první polovině soutěže zvítězil tým Srubce na hřišti Úsilného 2:1.


Reportáž

Římov potvrdil zlepšující se formu a porazil rezervu Jankova


Do Římova se přijel poprat o body rezervní tým Jankova. Domácí v posledních zápasech připisují jeden bod ke druhému a zatím jsou na dobré cestě k tomu, aby brzy opustili sestupové vody OP. Jankovští se už dříve díky zlepšeným výkonům a bodovým ziskům vyšplhali do klidného středu tabulky. Oba v posledních zápasech ve formě hrající týmy se střetla i na podzim, kde prim odehrálo mužstvo Jankova "B", když zvítězilo 4:1.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

14.05.2019 01:59 0

Zápasy 21.kola OP opět nabídly proti minulému týdnu fotbalovým fanouškům gólové žně. Leader soutěže z Olešníku "B"/Temelínu naděloval na domácím hřišti a sedmigólový příděl si odvezl tým že Žabovřesk. Zajímavostí zápasu bylo, že za rezervu Olešníku nastoupili v útoku dva brankáři A-týmu, kterým se velice dařilo a jeden z dvojice se dokonce prostřílel do Sestavy kola. Zliv po pár nevydařených utkání opět zabrala naplno a na domácím hřišti si poradila s rezervou Lokomotivy ČB. Stejně tak procitli hráči Srubce, kteří si poradili s mužstvem Úsilného. Na domácím hřišti ještě plný počet získal Římov nad soupeřem z Jankova "B", čímž se odpoutal od poslední příčky tabulky a pokračuje v honbě za záchranou OP. Na hřišti v Borovanech potvrdili formu mladí hráči Rudolfova "B" při výhře 3:1. Naopak doposud nejlepší tým jara z Trhových Svinů "B" na domácím hřišti podlehl mužstvu z Neplachova. V posledním duelu se body mezi Horní Stropnicí a Hlubokou "B" dělily.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Já, já mám pravdu!

10.05.2019 07:21 0

Počasí uplynulého víkendu nahrávalo tvrdým skluzům. Na řadu přišla i záchranka! Na zimu se museli vybavit jak fanoušci, tak i rozhodčí. Koukněte i na to, jak blízko je od zloby k polibku sličné slečny rozhodčí! Zjistíte i to, na jakém hřišti se hraje v Benecku…

Celkový počet článků: 1198
Zpět na okres České Budějovice

Nejnovější diskuze

D. Schneider 14:16 21.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Slavoj Srubec - TJ Hluboká nad Vltavou B, 23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
D. Schneider 14:16 21.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: FK Calofrig Borovany - TJ Sokol Žabovřesky, 23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
D. Schneider 14:16 21.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: FK Olešník B / Temelín - TJ Sokol Neplachov, 23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
D. Schneider 14:16 21.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: SK Zliv - Úsilné, 23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
D. Schneider 14:16 21.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Lokomotiva ČB B - SK Jankov "B", 23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
D. Schneider 14:16 21.5.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Sokol Římov - SK Rudolfov B, 23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
D. Schneider 14:16 21.5.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Hraničář Horní Stropnice - TJ Spartak Trhové Sviny B, 23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
J. Hozmanová 21:27 17.5.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: Rezerva Jankova si poradila s druhým celkem tabulky z Trhových Svinů "B"
J. Hozmanová 21:27 17.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: Úsilné - FK Calofrig Borovany, 22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
J. Hozmanová 21:27 17.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Sokol Neplachov - TJ Hraničář Horní Stropnice, 22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
J. Hozmanová 21:27 17.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Lokomotiva ČB B - TJ Sokol Římov, 22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
J. Hozmanová 21:27 17.5.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Hluboká nad Vltavou B - FK Olešník B / Temelín, 22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
J. Hozmanová 21:27 17.5.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Sokol Žabovřesky - TJ Slavoj Srubec, 22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
J. Hozmanová 21:27 17.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: SK Rudolfov B - SK Zliv, 22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019
F. Pouzar 23:11 10.5.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: O gól byli v zápase Zliv - Lokomotiva ČB "B" šťastnější domácí

Zobrazit další diskuze

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Olešník B / Temelín 22 60:34 43
2 SK Rudolfov B 22 67:33 39
3 TJ Slavoj Srubec 22 68:40 39
4 SK Zliv 22 43:27 38
5 TJ Sokol Neplachov 22 47:31 38
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Kamil Kubíček 19
2 Jaroslav Machovec 17
3 Martin Kocina 15
4 Martin Dušák 14
5 Jakub Slavík 14
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Martin Kudlacek 80 51% 0
2 Jiří Tomášek 78 50% 1
3 František Pouzar 77 50% 0
4 Pavel Boubal 73 49% 0
5 David Schneider 69 49% 0
Zobrazit celou tabulku