Redaktor: Šmíd Vojtěch


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2021-2022

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 09.11.2021 18:55 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2021-2022

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 08.11.2021 16:42 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Červená Řečice porazila na svém hřišti Ústrašín 5:2


Ve 14. kole OP Pelhřimov přivítala Červená Řečice na svém hřišti Ústrašín. Obě mužstva sehráli před týdnem velmi vyrovnané utkání, které skončilo remízou. Od tohoto nedělního střetnutí se očekávalo vyrovnané a napínavé klání do poslední minuty. Červená Řečice chtěla na domácím hřišti využít podporu domácích fanoušků a navázat na poslední domácí utkání, ve kterém remizovala s rezervou Pelhřimova. Naopak Ústrašín chtěl zvítězit a do zimní pauzy setrvat na čtvrté příčce.


Reportáž

Kamenice uhrála na svém hřišti remízu s Jiřicemi


Ve 14. kole OP Pelhřimov přivítala rezerva Kamenice nad Lipou na svém hřišti mužstvo Jiřic, které přijelo navázat na své předchozí vítězství, ve kterém porazilo Kamenici o sedm branek. Za to domácí by chtěli na toto utkání zapomenout a především před vlasními fanoušky tut porážku odčinit. Toto utkání slibovalo fanouškům vyrovnaný a napínavý souboj. K překvapení hostujícího celku se toto utkání odehralo netradičně na umělém povrchu vedle hlavního hřiště domácích.


Reportáž

Obrataň spustila proti Počátkám kanonádu


Ve 14. kole OP Pelhřimov přivítala Obrataň na své půdě mužstvo z Počátek. Tyto dva týmy se setkávají podruhé za sebou, když v předchozím utkání zvítězila Obrataň 6:0. Na tento výsledek chtěli samosřejmě navázat, naopak Počátky chtěly tuto prohru odčinit. Do utkání vstupovali jako favorit domácí a hosté mohli tedy pouze překvapit.


Rozhovor

Stále věřím, že i po nevydařeném podzimu půjdeme výš, říká hráč kola Filip Tomovič

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 05.11.2021 18:11 0

V dohrávce 1. kola OP Pelhřimov se mužstvo Obrataně představilo na půdě Počátek, odkud si také odvezlo vysoké vítězství 6:0. Svými dvěma góly a především velmi dobrým výkonem se na tomto výsledku podílel Filip Tomovič, který se stal zaslouženě hráčem kola. Nyní Vám přinášíme rozhovor!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2021-2022

04.11.2021 17:59 0

Expertem 14. kola OP Pelhřimov je Filip Tomovič z Obrataně.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Pelhřimov nadělil rezervě Žirovnice osmigólový výprask


V dohrávce 1. kola OP Pelhřimov přivítala rezerva Pelhřimova na svém hřišti rezervu Žirovnice. Do utkání vstupoval jako favorit Pelhřimov, jelikož se pyšní skvělou formu a zároveň se zaslouženě drží na první příčce tabulky, hosté z Žirovnice tak mohli pouze překvapit.


Reportáž

Počátky na domácím hřišti podlehly Obratani


V dohrávce 1. kola OP Pelhřimov přivítaly Počátky na svém hřišti Obrataň. Do utkání vstouvala v roli favorita Obrataň, pro kterou byly body ze hřiště Počátek povinnost. Naopak domácí mohli vzhledem ke špatné formě jenom překvapit.


Reportáž

Duel mezi Ústrašínem a Červenou Řečicí skončil remízou


V dohrávce 1. kola OP Pelhřimov přivítal Ústrašín na svém hřišti Červenou Řečici, která chtěla navázat na domácí remízu s rezervou Pelhřimova. Naopak domácí Ústrašín chtěl potvrdit skvělou formu a dokázat, že jsou na domácí půdě silní. Spolehnout se mohli především na podporu domácích příznivců. Těm toto utkání slibovalo napínavou a vyrovnanou podívanou.


Reportáž

Duel mezi Lukavcem a Černovicemi skončil remízou


V dohrávce 1. kola přivítal Lukavec na svém hřišti Černovice, které se nacházejí na předních příčkách tabulky. Vzhledem k tabulce vstupovaly do utkání jako favorit Černovice, ale domácí se rozhodně nevzdávaly předem a chtěli si tak spravit chuť po nepovedeném utkání s Horní Cerekví.


Reportáž

Jiřice na domácím hřišti deklasovaly rezervu Kamenice


V dohrávce 1. kola OP Pelhřimov přivítaly Jiřice na svém hřišti rezervu Kamenice nad Lipou, která byla při chuti po vítězství nad Počátky a chtěla na svůj výkon navázat. Jiřice také mají skvělou formu, kterou chtěly přetavit do utkání s kamenickou rezervou a především využít domácího prostředí a podpory vlastních fanoušků.


Reportáž

Lukavec prohrál na domácí půdě s Horni Cerekví vysoko 0:8


V dohrávce 7. kola OP Pelhřimov přivítal Lukavec na svém hřišti mužstvo z Horní Cerekve, která má skvělou formu, což přijela potvrdit také do Lukavce. Naopak domácí chtěli využít podpory vlastních fanoušků a dvouzápasové odmlce tři body do tabulky.


Rozhovor

Snažím se být sám sebou a s nikým se nesrovnávat, říká hráč 13. kola Tomáš Dohnal

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 29.10.2021 11:28 0

Ve 13. kole přivítalo mužstvo Červené Řečice na své půdě rezervu Pelhřimova, která se nachází na první místě tabulky. Toto velmi vyrovnané a pro fanoušky atraktivní utkání skončilo remízou 1:1. Velký podíl na tomto výsledku měl domácí Tomáš Dohnal, který podal skvělý výkon a zaslouženě se tak stal hráčem uplynulého kola. Nyní si můžete přečíst rozhovor, ve kterém jsme Tomáše vyzpovídali!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2021-2022

28.10.2021 18:22 0

Expertem pro následující kolo OP Pelhřimov je Tomáš Dohnal z Červené Řečice.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Červená Řečice remizovala na své půdě s rezervou Pelhřimova 1:1


Ve 13. kole OP Pelhřimov přivítala na svém hřišti Červená Řečice rezervu Pelhřimova, která se nachází na prvním místě tabulky a svými výkony patří k velkému favoritovi na vítězství. Hosté přijeli do Červené Řečice pro tři body a s jasným cílem - prodloužít svou suverenní šňůru zápasů. Domácí chtěli naopak zaskočit a nabourat suverenní jízdu pelhřimovské rezervy a navázat tak na své povedené venkovní utkání na půdě Žirovnice. Do utkání vstupovali jako favorité hosté z Pelhřimova a fanouškům tak toto utkání slibovalo velmi zajímavou podívanou.


Celkový počet článků: 98