Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor

Reportáž

Na cenné vítězství ani jeden z týmů nedosáhl, body se dělily


Kamenice nad Lipou nadále pokračuje ve svých matných výkonech, které ji nechávají daleko za očekáváním i po sedmi odehraných kolech. Ani utkání se Žlutou ponorkou výhru nepřineslo a posun směrem vzhůru se odkládá na dobu neurčitou. Remíza však nepomohla ani Ústrašínu, který se stále potácí bez výhry na samém chvostu tabulky.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

23.09.2018 23:33 0

Po minulém kole, kdy vycházely na odiv hlavně schopnosti ofenzivních hvězd, nyní dostává zase trocu více prostoru i defenzivní řada. Nechme se překvapit, kdo na prvenství dosáhne tentokrát, želízek v ohni a velkých favoritů je hned několik.

Reportáž

Nepřesvědčivý výkon stál Maraton další body


Nezvykle poskromnu letos body sbírající Maraton Pelhřimov si výhru nepřipsal ani tentokrát. Nakročeno měl znovu dobře, jenže mimo úvodu nic moc nepředvedl. Horní Cerekev tak mohla ve druhé půli skóre srovnat a klidně pro sebe urvat plný bodový zisk, jenže to by v zakončení musela mít i více štěstí.


Reportáž

Špatné jiřické formy využil k tříbodovému zisku Pacov


Ani tento víkend Jiřice své čekání na výhru nezlomily. Naopak na tuhle šňůru nasadily už třetí korálek a nelichotivou sérii budou muset přerušit příští víkend v derby s Čejovem. To letos nenápadný Pacov naopak udělal další krůček směrem vzhůru.


Reportáž

Ke knock-outu soupeře stačilo Tatranu úvodních deset minut


K utkání sice jako favorit nastoupila Červená Řečice, jenže následný průběh odhadoval asi jen málokdo. Když v první desetiminutovce padly tři góly a to všechny do jedné sítě, bylo poté již téměř definitivně rozhodnuto. Svou pozici na čele Poutník ligy si tak Tatran ještě výrazněji upevnil a s klidem vyhlížet může nadcházející duel doma se Žirovnicí.


Celostátní článek

“Damková” v jiném balení. Polská sudí uchvátí krásou i vzděláním!

21.09.2018 10:33 0

Okouzlující Polka Karolina Bojar imponuje nejen svým vzhledem, ale i tím, že se dokonale vyzná ve fotbalových pravidlech. Navíc studuje práva a je výbornou atletkou!

Rozhovor

Historicky první vítězství hráče Lukavce v sestavě kola uzmul soupeřům kapitán David Slabý

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 20.09.2018 12:18 0

Sestava kola je od letoška výsadou hlavně pro kluby, které se na tvorbě obsahu spolupodílejí. Je to i logické, protože jak jinak vybrat ty nejlepší hráče, když o jejich výkonech nikdo kromě přítomných na hřišti,či v hledišti, neví. Snad i proto tuhle soutěž vyhrávají hráči, z jejichž utkání jsou dostupné kompletní reporty. Tentokrát ale přišla na řadu změna. Do hlasování se totiž výraznou měrou zapojili hráči a fanoušci TJ Start Lukavec, kteří se rozhodli podpořit kapitána Davida Slabého, který s výrazným náskokem nechal veškerou konkurenci daleko za sebou.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

20.09.2018 10:59 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: To je paráda! V Lanžhotě přišlo na divizi 650 diváků!

19.09.2018 07:38 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Celostátní článek

Jediný tipér trefil osm zápasů a bere první místo! Už nyní můžete tipovat výsledky dalšího kola!

19.09.2018 06:28 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Reportáž

Loňskou výhru na Maratonu potvrdila Žirovnice i letos


Daleko za očekáváním letos zůstává téměř výhradní suverén předchozích ročníků, FC Maraton Pelhřimov. Jeho mdlá forma začíná být stále větším tématem. Že situace není ideální potvrdil i tento zápas proti Žirovnici, která druhou půli opanovala a zaslouženě vyhrála.


Reportáž

Domácí prohra sráží Černovice do spodní poloviny tabulky


Další zajímavá podívaná se chystala v Černovicích, které přivítaly další velké jméno z Horní Cerekve. Od prvních minut to ale byla hlavně herní i gólová převaha hostů, kteří udávali tempo a navíc si i dokázali vytvořit dostatečný náskok, který už neztratily.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

16.09.2018 23:22 0

Ani tentokrát nebudete ochuzeni o sestavu kola, do které bylo tentokrát obzvláště těžké vybrat obrannou řadu. Nakonec do ní improvizovaně vstupují i záložníci, protože dát dohromady sestavu 1-6-3 by pro fanouška dychtícím po gólech bylo asi atraktivní, jenže v praxi nerealizovatelné.

Reportáž

Střetnutí prvního s posledním skončilo dělbou bodů


Jiřice nastupovaly do utkání s tím, že hodlají odčinit prohru z posledního kola v Lukavci a průběžné první místo uhájit. K Humpolci ale dorazil celek z Ústrašína, který body v tuhle chvíli potřebuje daleko více. Role favorita tak náležela domácím, jenže ti se jí nedokázali ujmout zrovna přesvědčivě a tak se i tentokrát musí smířit s bodovou ztrátou, s níž nikdo příliš nepočítal.


Reportáž

Lukavec ve své jízdě pokračuje dál, nyní si vyšlápl na Kamenici nad Lipou


Letos se sice Lukavec může pyšnit skvělou formou a pravidelným sbíráním bodů, jenže potvrdit to musel na hřišti v Kamenici nad Lipou a tam místní Slovan body sbírat umí. Tedy alespoň donedávna to ještě uměl, protože prohra 0:3 tuhle teorii tak úplně nepodporuje. Kamenický sešup dolů tak nadále pokračuje, zatímco Lukavec drží kontakt s čelem a s bodovým ziskem 12 bodů se může vyhřívat bezpečně daleko od sestupových pozic.


Reportáž

Zprvu vyrovnané utkání se zvrátilo ve druhé půli zcela na stranu Speřic


Očekávané derby, čemuž odpovídala i návštěva na utkání, se odehrálo ve Speřicích, kam zavítalo překvapení z posledního zápasu proti Maratonu, Plačkov. Z počátku odepisovaní hosté se ale dlouho drželi, dokonce měli i několik slibných pokusů, jenže chybělo přesnější zakončení. To domácí se naplno rozhráli až ve druhé půli a také to přinášelo ovoce. Herní převaha i gólové šance přicházely stále častěji, za záda hostujícího gólmana si ale našla cestu jen jedna, a ta také nakonec rozhodla.


Celostátní článek

Bylo rozlosováno další kolo Mol Cupu. Podívejte se, kdo se může těšit na zvučné soupeře!

14.09.2018 14:57 0

Do Polné zavítá Sparta Praha, Vltavín přivítá Teplice, Slavičín čeká Zlín a mistrovská Plzeň míří do Vyškova! V dalších zápasech 3. kola Mol Cupu se utkají prvoligové celky s druholigovými.

Článek

Do Polné přijede Sparta Praha

14.09.2018 13:13 0

Polnou čeká fotbalový svátek. AC Sparta Praha vstupuje do Mol Cupu ve 3. kole a právě v něm přijede na Vysočinu.

Rozhovor

Souboj obránců v sestavě kola nakonec dotáhnul Vojtěch Rušil do vítězného konce

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 13.09.2018 22:13 0

Silné konkurenci odolali a proto se můžou fanoušci fanoušci FC Slavoj Žirovnice a Vojry Rušila těšit na rozhovor s tímto mladým bekem, který stejně jako mnoho dalších hráčů z Budína okusil v mládeži i krátké působení ve společném týmu Počátek a Žirovnice, stále je však hráčem FC Slavoj a na tom se zřejmě hned tak něco nezmění.

Celkový počet článků: 1076
Zpět na okres Pelhřimov

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Tatran Červená Řečice 7 24:12 18
2 TJ Start Lukavec 7 20:8 15
3 FC Slavoj Žirovnice B 7 22:23 14
4 SK Jiřice 7 22:10 13
5 SK Horní Cerekev 7 12:11 11
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Zdeněk Pahr 10
2 Tomáš Obranec 9
3 Milan Zamrzla 7
4 Tomáš Houška 6
5 David Morava 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Patrik Macháček 21 50% 0
2 Pavel Šiška 19 45% 0
3 Venca Likeš 18 42% 0
4 Milan Zeman 18 45% 0
5 Jan Přibyl 18 42% 0
Zobrazit celou tabulku