Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor

Rozhovor

Poprvé v sezóně bere prvenství o nejlepšího hráče Poutník ligy i Slovan

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 19.10.2018 00:03 0

Ještě pořád to není pravidlem, ale stále častěji se stává, že boj o první místo sestavy kola v Poutník lize je napínavý až do konce. Ani uplynulý víkend nebyl výjimkou. Nejtěsnějším možným rozdílem na trůn usedl Jan Pfaur, který si po právu může vychutnávat titul nejlepšího hráče 11.kola. Chybět samozřejmě nemůže ani rozhovor,který je pro vítězného hráče samozřejmostí.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

17.10.2018 21:51 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Speřice znovu konečně naplno bodovaly, nyní si pohrály s posledním Ústrašínem


Ani jeden z týmů nevstupoval do utkání s kdovíjak oslnivou formou. Ústrašínu se letos zkrátka vůbec nedaří, body rozdává kde se dá a i proto je na samém dně tabulky. Že by si však Speřice mohly vyskakovat, to zrovna také ne. 3 poslední kola a z nich jeden bod, to také není žádná sláva. K utkání ale nastupovaly jako papírový favorit a to se s přibývajícími minutami začínalo projevovat stále více.


Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Sudí jim vyhodil čtyři hráče, přesto ještě dokázali dát gól!

17.10.2018 16:58 0

Další hrací kolo za námi! Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů v akci. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu České republiky!

Celostátní článek

Zkuste i vy štěstí a ukažte své znalosti - na fotbalunas.cz už se tipuje na další kolo všech soutěží České republiky!

17.10.2018 12:42 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Reportáž

Tři body v Obratani vyválčila Horní Cerekev a její hon za titulem nadále pokračuje


V Obratani se body vydělávají těžce. O tom se přesvědčila i silná Horní Cerekev, která brzy prohrávala, jenže svou roli favorita vzápětí začínala naplňovat. Bojovný výkon domácích ani nyní na tři body nestačil a jejich přímý boj o záchranu nadále pokračuje. Horní Cerekev se naopak zase o něco více dotáhla na Červenou Řečici a své šance na prvenství se nevzdává.


Reportáž

Maraton dal zapomenout na rozpačitý vstup do sezóny "devítkou" proti Pacovu


Maraton, leč letos ne tolik suverénní jako tomu bývlo dříve, nastupoval k domácímu zápasu proti Pacovu jako favorit. Tuhle roli začínal naplňovat od samého začátku a postupně přidával jeden gól za druhým. Domácí gólostroj se nakonec zastavil na čísle devět a Pelhřimov tak příliš trápit nemusí ani tři inkasované branky ze závěru zápasu.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

14.10.2018 23:21 0

Jedenáctka vyvolených bude na vaše hlasy čekat i tentokrát. Padne další rekord v počtu zaslaných hlasů a kdo nakonec anketu 11. kola zvítězí? Tyhle otázky budou zodpovězeny ve středu v pravé poledne, do té doby je vše pouze ve vašich rukou.

Reportáž

Početní znevýhodnění Čejov stálo výhru, soupeř si značnou část zápasu zahrával s ohněm


Měla to být pro domácí jasná záležitost. Čejovští vyrazily do Kamenice nad Lipou se sestavou velmi oslabenou a na hře to bylo znát. Paradoxně šli ale do vedení proti topornému Slovanu právě hosté. Ti však postupně herně odpadali a zejména díky brankaři Krupičkovi mohli alespoň teoreticky pomýšlet na přijatelný výsledek. Nic naplat, vývoj utkání Čejovu zkrátka nepřál a další tři góly v jejich bráně jasně rozhodly ve prospěch Kamenivce nad Lipou, která si i přes nepřesvědčivý výkon připisuje poměrně jasnou výhru.


Reportáž

O výhru připravil Jiřice nápor domácích v posledních minutách


Jiřice vyrazily do Černovic s jasným cílem, vyhrát. V prvním poločase se však pouze dotahovaly na svého soupeře. To, co se ale nepodařilo v poločase prvním, to klaplo ve druhém. Vedení čvrt hodiny před koncem vzbuzovalo velkou naději na plný bodový zisk, jenže domácí byli proti a díky velké útočné aktivitě za pět minut dvanáct vyrovnali. Tenhle zápas tak vítěze nepoznal.


Reportáž

Obratem z 2:0 na 2:3 si Žirovnice zajistila stále přijatelný odstup od čela soutěže


V průběhu prvního poločasu vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by si hosté měli s sebou domů odvézt všechny tři body. Vzadu ani směrem dopředu se jim vůbec nedařilo podle představ a i proto prohrávali už 2:0. V závěru prvního poločasu však přišel jeden jediný okamžik, který zvrátil celý následující průběh. Druhý poločas, to už byla hlavně jízda Slavoje, která pro dotažení obratu přidala další dva góly a ve zbývajících minutách už žádnou další branku ve své síti nepřipustila.


Rozhovor

Lukavecký fotbal si začíná podmaňovat anketu o nejlepšího hráče Poutník ligy rekordní účastí hlasujících i potřetí

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 11.10.2018 21:43 0

Vyhrávat v sestavě kola Poutník ligy není samo sebou. Nutné jsou halvně dvě věci. Předvádět individuální výkony na reprezentační úrovni (což v posledních letech není až takový problém), ale hlavně mít za sebou i dostatečně velkou podporu spoluhráčů a fanoušků. Tyhle podmínky v posledním kole splnil nejlépe Milan Zamrzla, který se nejprve dvěma góly na 2:0, respektive 3:0 podílel na porážce Speřic a zvápětí zazářil i v anketě nejsvatější. Rozhovor s Milanem naleznete níže.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

10.10.2018 23:33 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Zažili jste někdy remízu 8:8? A návštěvu 600 diváků v I.B třídě?

09.10.2018 22:34 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Celostátní článek

Tipujte s fotbalunas.cz na výsledky dalšího kola

09.10.2018 17:18 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Reportáž

Čtyři prohry a dost, Černovice ukončují svou mizérii výhrou v Pacově


Jako favorit tohoto utkání byl pochopitelně vnímán Pacov, který se měl postavit soupeři, jenž z posledních peti zápasů vydoloval jediný bod. Situace však nebyla ideální ani pro domácí. Ti se totiž museli vypořádat se situací, kdy ve stejný den hrály oba dva dospělé týmy a přednost tk pochopitelně dostalo v I.A třídě neslavně válčící áčko. Plný bodový zisk tak konečně zaznamenaly Černovice, které se v posledních kolech zapojily do záchranářských bojů.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

07.10.2018 23:22 0

Další kolo je za námi a i to znamená, že po týdnu je znovu možné hlasovat v sestavě kola pro toho nejlepšího hráče fotbalových trávníků Poutník ligy. Jak už bývá zvykem, znovu je z čeho vybírat. V sestavě jsou jak již prověřená jména, tak i naprostí nováčci, kteří v naší soutěži naskakují teprve do prvních zápasů.

Reportáž

Derby dvou Sokolů od Humpolce vyhrál efektivnější Plačkov


Nutno říct, že velmi očekávaný duel se odehrál na hřišti Čejova, kam k dalšímu Humpoleckému derby dorazil Plačkov. Minimálně pro boje ve spodní polovině tabulky šlo o dost zásadní střetnutí, protože oba tábory se od hrozby sestupu ne a ne odloučit. Tím šťastnějším celkem byl po konečném hvizdu Plačkov, který se k míči sice nedostával tak často jako domácí, zato ve svých šancích dokázal být na rozdíl od soupeře maximálně efektivní a podruhé za sebou obrat soupeře na jeho vlastním hřišti o všechny tři body.


Celkový počet článků: 1119
Zpět na okres Pelhřimov

Nejnovější diskuze

M. Blazek 0:09 19.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Slavoj Pacov B - TJ Dálnice Speřice B, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
M. Blazek 0:09 19.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Sokol Čejov - FC Slavoj Žirovnice B, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
M. Blazek 0:09 19.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Slovan Kamenice nad Lipou B - TJ Sokol Černovice, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
M. Blazek 0:09 19.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: SK Horní Cerekev - TJ Sokol Plačkov, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
M. Blazek 0:09 19.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Start Lukavec - SK Obrataň, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
M. Blazek 0:09 19.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ FC Ústrašín - TJ Tatran Červená Řečice, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
M. Blazek 0:09 19.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: SK Jiřice - FC Maraton Pelhřimov, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
M. Zamrzla 8:27 16.10.2018 Hodnocení zápasu: TJ Tatran Červená Řečice - TJ Start Lukavec, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
H. Novák 16:13 13.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: SK Obrataň - SK Horní Cerekev, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
H. Novák 16:13 13.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Dálnice Speřice B - TJ FC Ústrašín, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
H. Novák 16:13 13.10.2018 Tip: remíza. Zápas: FC Maraton Pelhřimov - TJ Slavoj Pacov B, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
S. Prokop 14:11 13.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Slovan Kamenice nad Lipou B - TJ Sokol Čejov, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
S. Prokop 14:11 13.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Sokol Plačkov - FC Slavoj Žirovnice B, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
S. Prokop 14:11 13.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Sokol Černovice - SK Jiřice, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
M. Zamrzla 17:43 10.10.2018 Hodnocení zápasu: TJ Start Lukavec - TJ Dálnice Speřice B, 10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

Zobrazit další diskuze

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Tatran Červená Řečice 10 32:16 22
2 SK Horní Cerekev 10 22:16 20
3 TJ Start Lukavec 10 27:13 19
4 FC Slavoj Žirovnice B 10 28:33 18
5 SK Jiřice 10 33:18 17
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Obranec 14
2 Zdeněk Pahr 14
3 David Vincenc 11
4 Milan Zamrzla 11
5 Jaroslav Serbus 9
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Šiška 33 52% 0
2 Patrik Macháček 31 49% 0
3 Milan Zeman 30 49% 0
4 Venca Likeš 27 42% 0
5 Lukáš Novotný 27 42% 0
Zobrazit celou tabulku