13.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2021-2022

Zápas byl zrušen

Rezerva Kamenice si poradila na domácí půdě s Počátky

30. O. Šuranský (p.) , 32. O. Šuranský (p.) , 63. J. Pfaur , 68. J. Tětiva , 74. M. Chvála , 78. J. Pfaur
9

Ve 13. kole OP Pelhřimov se na půdě kamenické rezervy představilo mužstvo z Počátek, které má v této sezóně velmi špatnou formu a domácí Slovan vstupoval do utkání jako jednoznačný favorit.

Střelecký účet otevřel z penalty domácí Šuranský

Od prvních minut byli aktivnjší a lepší domácí, ale vytvořené příležitosti nedokázali přesně zakončit. Vetšina střel končila většinou nad bránou soupeře, nebo v rukavicích hostujícího brankáře. První branka přišla až po půlhodině hry, kdy byl ve vápně faulován Joza a následný pokutový kop proměnil Šuranský. O pár minut později měli domácí opět možnost zahrání pokutového kopu, jehož exekuce se ujal opět Šuranský a ani v tomto případě se nemýlil. Další branku první poločas nepřinesl a tak se do kabin odcházelo za stavu 2:0 pro domácí.

Střelecký účet utkání uzavřel Chvála

Ve druhém poločase se obraz hry neměnil. Kamenice byla převážně na polovině hostů, ale střelecky se dokázal prosadit až v 63. minutě Pfaur, který využil přesného centru do vápna a přesně ho usměrnil mezi tři tyče soupeřovy svatyně. O pět minut později hlavičkoval Martin Strašík, jehož hlavičku ještě dokázal hostující brankář vyrazit, ale na následnou dorážku Tetivy se už natahoval marně. V 74. minutě se dostal k míči střídající Chvála a jeho střela mířila přesně k tyči. Poslední a šestá branka utkání padla po centru Macháčka, kdy se k míči dostal Pfaur a důrazem se následně dostal ke střele, která skončila pod břevnem. Domácí si tak s Počátky dokázali poradit a zvítězili přesvědčivě 6:0.

TJ Slovan Kamenice nad Lipou B
Patrik Macháček: „Byli jsme prakticky po celý zápas na půlce hostů, ale naše zakončování bylo tristní. V jiných zápasech by se nám mohla naše koncovka vymstít. Za týden budeme muset přidat, abychom uspěli v Jiřicích.“

O. Votápek [-] - P. Kumžák [-] (68. P. Tuček [-] ) , D. Slabý [-] (46. P. Klusáček [-] ) , L. Hadač [-] (60. M. Jirsa [-] ) , O. Šuranský [-] - P. Macháček [-] , J. Pfaur [-] , J. Tětiva [-] , J. Ira [-] (60. M. Strašík [-] ) - D. Hadač [-] , O. Joza [-] (72. M. Chvála [-] ) -