Redaktor: Petr Huttr

Reportáž

FOTO: Mariánské Lázně vítězné v zápase se Soběslaví

19.10.2020 11:30 Divize A 24

Mariánské Lázně - Domácí vedli v zápase se Soběslaví již v poločase o tři góly a to se ukázalo jako klíčové a výhru si poté již pohlídali. 


Reportáž

FOTO: Kounov nastřílel Srbči šest gólů a zaslouženě vyhrál


Srbeč - Na podzim se domácí a hostující Kounov utkaly již jednou, kdy Srbeč těsně na hřišti Kounova vyhrála. Tentokrát byli od začátku zápasu hosté lepším týmem a naprosto po zásluze si odvezli všechny tři body po vysoké výhře, která však mohla být ještě i daleko vyšší.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

13.10.2020 09:50 Petr Huttr 0

Možná poslední sestava podzimu, vzhledem k vládnímu nařízení, a tak dejte hlas svému favoritovi!

Reportáž

Výborný fotbal s góly se hrál v derby mezi Poděbrady a Lysou nad Labem, padlo šest gólů a zrodila se výhra hostí po penaltách


Poděbrady - Cíl poděbradské Bohemie před pauzou vynucenou aktuálním nařízením vlády zněl jasně. Navázat na předchozí dvě vítězství a opět poodskočit početnému šiku sestupem ohrožených celků soutěže. Známe rčení sice praví "nevstoupíš dvakrát do stejné řeky", utkání s Lysou nad Labem však bylo pro Bohemii pověstnou výjimku potvrzující pravidlo.


Reportáž

Derby nemá favorita se potvrdilo, třetí Hřebeč padla s poslední Lhotou


Hřebeč - V rámci osmého kola bylo na programu kladenské derby mezi domácí Hřebčí a hosty ze Lhoty. Zápas bohužel musel být bez diváků, což je pro derby pochopitelně škoda. Říká se, že derby nemá favorita, domácí ale papírově a postavením v tabulce favoritem byli, jelikož Lhota měla před zápasem pouhé dva body, ale na tento zápas se připravila na výbornou a připsala si první výhru v sezóně.


Reportáž

Povltavská otočila zápas s Poříčím


Hvozdnice - Utkání dle nařízení nemohli na stadionu sledovat žádní diváci, stejně tak jako na dalších zápasech, se tedy muselo hrát bez přítomnosti fanoušků. Hosté z Poříčí jsou navíc netradičně ve spodních patrech tabulky a k bodům nepomohlo v Povltavskou ani brzké vedení.


Reportáž

Velim dál útočí na první Klíčany, když v těžkém zápase porazila Kosoř


Velim - Domácí fotbalisté mají na vlastním hřišti zatím stoprocentní bilanci, kterou nepokazila ani Kosoř, která ale po bodech sahala až do poslední chvíle.


Reportáž

Tuchlovice prohrály s posilněnou rezervou Vlašimi, v utkání padl gól, kterému přispělo skvělé gesto fair play ze strany domácích


Tuchlovice - Domácí, kteří byli před zápasem třetí od koncem, hráli s Vlašimí, která byla předposlední a měla o tři body méně než Tuchkovice. Po zápase mají oba týmy již stejný počet bodů. 


Reportáž

Klíčany jasně dominovaly a Českému Brodu nedaly žádnou šanci


Klíčany - Od samého začátku bylo zcela jasné, jak utkání bude probíhat, zvlášť poté, co domácí dali Českému Brodu rychlý gól. Jejich vítězství mohlo být navíc ještě daleko vyšší. 


Reportáž

FOTO: Katovice možná až nečekaně nestačily na svém hřišti na poslední Cheb

12.10.2020 11:12 Divize A 24

Katovice - Po více než roce padly Katovice na svém hřišti v základní hrací době. O možná i dost překvapivý výsledek se postaral Cheb, který vstřelil pět branek, o které se postaral Komberec, Anděl a hattickem se blýskl Sláma. Na straně domácích se trefil dvakrát Kadula a jednou Požárek.


Reportáž

FOTO: Na branky se mezi Rokycany a Berounem čekalo až do penalt, ve kterých byli úspěšní Rokycanští

11.10.2020 13:53 Divize A 24

Rokycany - Fotbal bez diváků jakoby si řekly oba týmy, je nuda. A tak i tomu odpovídá bezbranková remíza po základní hrací době. Bod navíc získali S Berounem domácí.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

08.10.2020 12:37 Petr Huttr 104

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Osmé kolo tipuje Petr Huttr, sám redaktor této soutěže. Tak uvidíme, jak moc dobře sám redaktor tuto soutěž zná.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

06.10.2020 11:02 Petr Huttr 0

Do zítřejšího poledne můžete hlasovat o hráče sedmého kola!

Reportáž

Poděbrady zabraly a vyhrály na těžké půdě v Kosoři


Kosoř - Po tříbodovém zisku z domácího utkání se Lhotou dokázala poděbradská Bohemia poprvé naplno bodovat také na půdě soupeře. O osudu utkání na hřišti Kosoře rozhodla dvěma vstřelenými brankami na přelomu prvního a druhého poločasu.

 


Reportáž

FOTO: Nespeky ztratily zápas v samém závěru a nakonec s Povltavskou braly jen bod


Nespeky - Na domácí čekal v sedmém kole zápas s rezervou Povltavské fotbalové akademie, která vyrovnala v samém závěru a poté utkání rozhodla v penaltovém rozstřelu.


Reportáž

Dobrovice nedala Tuchlovicím žádnou šanci


Dobrovice - Velmi těžký program mají za sebou hosté z Tuchlovic, kteří teď vždy hráli středa, víkend. Což se také podepsalo na jejich výkonu na hřišti Dobrovice, která v zápase dala pět branek a mohla jich dát daleko více.


Reportáž

Poprvé v sezóně má Poříčí body ze soupeřova hřiště, když po penaltách vyhrálo v Tochovicích


Tochovice - Oslabené mužstvo hostí z Poříčí, které venku ještě letos nebodovalo, čekal celek z horních pater tabulky. Poříčí hrálo skvěle první poločas, přesto domácí ve druhém dějství zápas otočili, ale nakonec o vítězi rozhodovaly penalty.


Reportáž

FOTO: Lysá schytala na domácím hřišti bůra od Komárova


Lysá - Pro někoho při pohledu na tabulku, byli domácí před zápasem možná až překvapivě před svým soupeřem z Komárova. V zápase ale dokázali hosté využít nabídnuté šance a svého soupeře přeskočili po hladké výhře.


Reportáž

Hřebeč otočila utkání na hřišti Českého Brodu


Český Brod - Šestý domácí přivítali třetí Hřebeč, která nebodovala pouze první kolo, poté vše vyhrála. Český Brod začal lépe a v poločase vedl, ovšem hosté ve druhém poločase zápas otočili.


Reportáž

Lhota získala bod, penalty s Velimí prohrála


Lhota - Poslední Lhotu s jediným bodem v tabulce čekal soupeř z opačného koutu tabulky. Přijel druhá Velim, které chybělo k výhře pár desítek vteřin. Nakonec se musela spokojit jen s dvěma body.


Reportáž

Klíčany opět nezaváhaly a vyhrály na půdě Vlašimi


Vlašim - Nic lehkého nečekalo na domácí hráče. Do Vlašimi totiž přijel lídr tabulky z Klíčan, který potvrdil svou dobrou formu a nepovilil domácím ani skórovat.


Reportáž

FOTO: Cheb nadále čeká na první body, lídr tabulky z Přeštic naopak vyhrál i sedmý zápas

05.10.2020 12:03 Divize A 26

Cheb - Poslední tým tabulky přivítal prvního. Cheb podle očekávání čeká na první body, naopak hosté z Přeštic jsou nadále stoprocentní. O výhru se postarali Mudra aa Přibáň.


Reportáž

FOTO: Rozhodlo domácí prostředí, Petřín Plzeň zvítězila nad Katovicemi

05.10.2020 11:52 Divize A 25

Plzeň - Dalším soupeřem Petřín Plzeň byly Katovice, které v zápase neskórovaly. Navíc dvakrát inkasovaly, o což se postarali Demeter s Lisým.


Reportáž

FOTO: Rezerva Českých Budějovic neměla v Rokycanech nárok a prohrála o čtyři góly

05.10.2020 11:20 Divize A 26

Rokycany - Na domácí celek  čekal v sedmém kole těžký soupeř, druhý tým tabulky z Českých Budějovic. Už ale v prvním pole se trefili domácí Matas a Černý. Výhru poté ve druhém dějství pojistil během dvou minut dvakrát skórující Procházka.


Reportáž

FOTO: V pátém kole si Mariánské Lázně připsaly cenný skapl, když po penaltách porazily rezervu Českých Budějovic

01.10.2020 12:08 Divize A 28

Mariánské Lázně - Dostali se k nám fotografie z pátého kola, ve kterém se povedl domácímu týmu skalp ligové rezervy z Českých Budějovic. 


Reportáž

FOTO: Mariánské Lázně porazily Rokycany a srovnaly s nimi krok se stejným počtem bodů

01.10.2020 12:00 Divize A 27

Mariánské Lázně - Domácí mužstvo šlo zásluhou Popoviče proti Rokycanům do vedení. Do poločasu a po změně stran otočil stav utkání dvěma góly Koranda. Přesto se zvítězství radovali domácí, když srovnal Lattisch a poté o výhře rozhodl Nedbalý.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

01.10.2020 11:46 Petr Huttr 104

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Miroslav Novák hrající za Hřebeč, se vžil do role experta na tipování pro následující sedmé kolo.

Reportáž

FOTO: V derby zvítězil favorit, rezerva Hředel si připsala poklidnou výhru na hřišti Kounova


Kounov - V rámci nejnižší okresní soutěže bylo na programu derby mezi domácím Kounovem a před sezónou nově vzniklým B týmem Hředel. Papírový favorit byl jasný, i když se jednalo o derby, neboť domácí byli na samém chvostu tabulky, za to Hředle na příčce nejvyšší.


Reportáž

FOTO: Zápas dvou celků z úplného konce tabulky vyzněl lépe pro domácí Bohemii, která porazila Lhotu


Poděbrady - Fotbalisté poděbradské Bohemie již potřebovali vzpruhu v podobě vítězství jako sůl. Po neúplných pěti kolech se krčili se dvěma body na předposlední příčce tabulky a utkání s celkem za samotného chvostu soutěžního pelotonu pro ně byl jak vítanou příležitostí, tak zároveň do jisté míry i existenční záležitostí.


Reportáž

Poříčí zabralo a opět na domácím hřišti, Lysá nad Labem odjela s prázdnou


Poříčí - Domácí mužstvo se možná poněkud překvapivě nachází téměř na smém chvostu tabulky. Před samotným zápasem s Lysou měli pouhé tři body, o dva body více než poslední Lhota. Poříčí však utkání zvládlo a o jedinou branku zvítězilo.


Reportáž

Velim porazila v těžkém zápaes Český Brod


Velim - Domácí ztratili body jen v prvním kole a od té doby všechno vyhráli. Rezerva Českého Brodu ale jela do Velimi taktéž se třemi výhry v řadě, nedala se jim upřít bojovnost, ale na Velim to nestačilo. Kolínské derby tak ovládli domácí.


Reportáž

Hřebeč pokračuje v dobrých výkonech a porazila i rezervu Vlašimi


Hřebeč - Na velmi těžkém a podmáčeném terénu se Hřebeč posílena výhrou nad velmi dobrou Dobrovicíc, pokusila získat další tři body, tentokrát nad Vlašimí a díky Novákovi, se to povedlo.


Reportáž

Zápas favoritů na postup mezi Klíčany a Dobrovicí vyzněl lépe pro domácí


Klíčany - Šlágr kola, tak by se dal popsat zápas mezi domácími Klíčany a hosty z Dobrovice. Bohužel zápas ovlivnilo počasí a silný vítr. Hosté od začtku vedli, ale domácí třemi brankami zápas otočili. 


Reportáž

FOTO: Nespeky slaví první venkovní výhru, vyhrály v Tuchlovicích


Tuchlovice - Nespeky dokázaly vyhrát po třech zápasech bez bodu, ale po klidném vedení, se o výsledek strachovaly nakonec až do samého závěru.


Reportáž

FOTO: Jindřichův Hradec gólem v nastavení porazil Hvězdu Cheb

28.09.2020 13:40 Divize A 29

Cheb - Domácím se nedaří a nedaří. V předposledním víkendu marně sahali k prvnímu bodovému zisku, když o remízu s Jindřichovým Hradcem přišli ve třetí minutě nastavení.


Reportáž

FOTO: Lídr tabulky vyhrál i šestý zápas po sobě, Přeštice porazily Petřín Plzeň

28.09.2020 12:49 Divize A 27

Přeštice - Před šestým zápasem měli domácí plný počet bodů, který mají i po tomto utkání s Petřín Plzeň. O dvoubrankové vítězství se postarali dvougólový Arzberger a Pecháček, za hosty korigoval Bílik.


Reportáž

FOTO: Katovice jsou nadále v domácím prostředí stoprocentní, na body nedosáhly ani Hořovice

28.09.2020 12:24 Divize A 28

Katovice - Domácí tvrz, tak by se dalo charakterizovat hřiště Katovic, které i v třetím zápase na svém hřišti přineslo tři body. Tentokrát vyhráli domácí nad Hořovicemi, když se o branky postarali Požárek a Repa.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

25.09.2020 08:50 Petr Huttr 84

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Velimský Lukáš Seifert  se vžil do role experta na šesté kolo Ondrášovka KP.

Reportáž

FOTO: Soběslav si připsala poklidnou výhru nad Katovicemi

22.09.2020 11:29 Divize A 28

Soběslav - Soupeř domácích z Katovic, měl před zápasem stejně osm bodů jako domácí. Soběslav šla do dvoubrankového vedení zásluhou Vaňka, poté přidali góly ještě Kutner a Svoboda. O čestný úspěch hostí se postaral Kadula.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

22.09.2020 10:29 Petr Huttr 0

Do zítřejšího poledne můžete hlasovat o hráče kola, ve kterým jsou pro tentokráte tři brankáři, kteří předvedli opravdu fantastické výkony.

Reportáž

O výhře rezervy Českého Brodu nad Poděbrady rozhodla jeidná trefa


Kounice - Situace poděbradské Bohemie začíná být v probíhajícím ročníku poněkud rozpačitá. Po těsné porážce s rezervou Českého Brodu má na kontě pouhé dva body a zůstává předposlední.


Reportáž

Lhota dostala doma od Komárova bůra


Lhota - K pátému utkání sezóny vyrazil Komárov do Lhoty, která stejně jako hosté, neměl povedený start do soutěže a s pouhým bodem jsou na posledním místě tabulky. 


Reportáž

Kosoř nedala Poříčí šanci a připsala si poklidnou výhru


Kosoř - Jakoby byly dva různé týmy Poříčí, doma a venku. Právě venkovní hřiště je pro tým z Benešovska zakleté, Poříčí nebodovalo ani v Kosoři


Reportáž

Rezerva Povltavské vedla v Tuchlovicích o dva góly, ale domácí v samém závěru dokonali parádní obrat


Tuchlovice - Fotbalisté Tuchlovic chtěli jistě napravit nevšední debakl z Klíčan, ale do utkání s Povltavskou nevstoupili vůbec dobře a v poločase ztráceli dvě branky. Ovšem druhou půli se domácím povedl skvělý obrat, který byl korunován vítěznou brankou v poslední minutě.


Reportáž

FOTO: Lysá nad Labem v zápase obratů porazila Tochovice, když o své výhře rozhodla v oslabení o vyloučeného Veselého


Lysá - V roli lídra přijely Tochovice na hřiště Lysé nad Labem, která stále není kompletní. Přesto, že hosté otočili vývoj utkání, nakonec na body nedosáhli a pustili Klíčany na první místo v tabulce.


Reportáž

Fantastický Zajíček v bráně vychytal Hřebči tři body v Dobrovici


Dobrovice - Fotbalisté Hřebče byli soupeřem domácích, kteří doufají, že si vybrali kopec smůly na dlouho dopředu. Zápas mohl skončit vysokým vítězstvím domácích, ale proti byl neuvěřitelný Zajíček v bráně hostí, který doslova čaroval a nepustil za svá záda jediný míč.


Reportáž

FOTO: Klíčany se na výhru tentokrát nadřely, ale z Nespek odjely s plným počtem


Nespeky - Domácí hostili Klíčany, které jsou aspirantem na postup. Nespečtí šli navíc do zápasu s dvěmi prohrami v řadě a po tomto utkání již tři zápasy nebodovali. 


Celkový počet: 990