Redaktor: Petr Huttr


Reportáž

FOTO: Mariánské Lázně vítězné v zápase se Soběslaví

19.10.2020 11:30 Divize A 24

Mariánské Lázně - Domácí vedli v zápase se Soběslaví již v poločase o tři góly a to se ukázalo jako klíčové a výhru si poté již pohlídali. 


Reportáž

FOTO: Kounov nastřílel Srbči šest gólů a zaslouženě vyhrál


Srbeč - Na podzim se domácí a hostující Kounov utkaly již jednou, kdy Srbeč těsně na hřišti Kounova vyhrála. Tentokrát byli od začátku zápasu hosté lepším týmem a naprosto po zásluze si odvezli všechny tři body po vysoké výhře, která však mohla být ještě i daleko vyšší.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 8.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 13.10.2020 09:50 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Výborný fotbal s góly se hrál v derby mezi Poděbrady a Lysou nad Labem, padlo šest gólů a zrodila se výhra hostí po penaltách


Poděbrady - Cíl poděbradské Bohemie před pauzou vynucenou aktuálním nařízením vlády zněl jasně. Navázat na předchozí dvě vítězství a opět poodskočit početnému šiku sestupem ohrožených celků soutěže. Známe rčení sice praví "nevstoupíš dvakrát do stejné řeky", utkání s Lysou nad Labem však bylo pro Bohemii pověstnou výjimku potvrzující pravidlo.


Reportáž

Derby nemá favorita se potvrdilo, třetí Hřebeč padla s poslední Lhotou


Hřebeč - V rámci osmého kola bylo na programu kladenské derby mezi domácí Hřebčí a hosty ze Lhoty. Zápas bohužel musel být bez diváků, což je pro derby pochopitelně škoda. Říká se, že derby nemá favorita, domácí ale papírově a postavením v tabulce favoritem byli, jelikož Lhota měla před zápasem pouhé dva body, ale na tento zápas se připravila na výbornou a připsala si první výhru v sezóně.


Reportáž

Povltavská otočila zápas s Poříčím


Hvozdnice - Utkání dle nařízení nemohli na stadionu sledovat žádní diváci, stejně tak jako na dalších zápasech, se tedy muselo hrát bez přítomnosti fanoušků. Hosté z Poříčí jsou navíc netradičně ve spodních patrech tabulky a k bodům nepomohlo v Povltavskou ani brzké vedení.


Reportáž

Velim dál útočí na první Klíčany, když v těžkém zápase porazila Kosoř


Velim - Domácí fotbalisté mají na vlastním hřišti zatím stoprocentní bilanci, kterou nepokazila ani Kosoř, která ale po bodech sahala až do poslední chvíle.


Reportáž

Tuchlovice prohrály s posilněnou rezervou Vlašimi, v utkání padl gól, kterému přispělo skvělé gesto fair play ze strany domácích


Tuchlovice - Domácí, kteří byli před zápasem třetí od koncem, hráli s Vlašimí, která byla předposlední a měla o tři body méně než Tuchkovice. Po zápase mají oba týmy již stejný počet bodů. 


Reportáž

Klíčany jasně dominovaly a Českému Brodu nedaly žádnou šanci


Klíčany - Od samého začátku bylo zcela jasné, jak utkání bude probíhat, zvlášť poté, co domácí dali Českému Brodu rychlý gól. Jejich vítězství mohlo být navíc ještě daleko vyšší. 


Reportáž

FOTO: Katovice možná až nečekaně nestačily na svém hřišti na poslední Cheb

12.10.2020 11:12 Divize A 24

Katovice - Po více než roce padly Katovice na svém hřišti v základní hrací době. O možná i dost překvapivý výsledek se postaral Cheb, který vstřelil pět branek, o které se postaral Komberec, Anděl a hattickem se blýskl Sláma. Na straně domácích se trefil dvakrát Kadula a jednou Požárek.


Reportáž

FOTO: Na branky se mezi Rokycany a Berounem čekalo až do penalt, ve kterých byli úspěšní Rokycanští

11.10.2020 13:53 Divize A 24

Rokycany - Fotbal bez diváků jakoby si řekly oba týmy, je nuda. A tak i tomu odpovídá bezbranková remíza po základní hrací době. Bod navíc získali S Berounem domácí.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

08.10.2020 12:37 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Osmé kolo tipuje Petr Huttr, sám redaktor této soutěže. Tak uvidíme, jak moc dobře sám redaktor tuto soutěž zná.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 06.10.2020 11:02 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Poděbrady zabraly a vyhrály na těžké půdě v Kosoři


Kosoř - Po tříbodovém zisku z domácího utkání se Lhotou dokázala poděbradská Bohemia poprvé naplno bodovat také na půdě soupeře. O osudu utkání na hřišti Kosoře rozhodla dvěma vstřelenými brankami na přelomu prvního a druhého poločasu.

 


Reportáž

FOTO: Nespeky ztratily zápas v samém závěru a nakonec s Povltavskou braly jen bod


Nespeky - Na domácí čekal v sedmém kole zápas s rezervou Povltavské fotbalové akademie, která vyrovnala v samém závěru a poté utkání rozhodla v penaltovém rozstřelu.


Reportáž

Dobrovice nedala Tuchlovicím žádnou šanci


Dobrovice - Velmi těžký program mají za sebou hosté z Tuchlovic, kteří teď vždy hráli středa, víkend. Což se také podepsalo na jejich výkonu na hřišti Dobrovice, která v zápase dala pět branek a mohla jich dát daleko více.


Reportáž

Poprvé v sezóně má Poříčí body ze soupeřova hřiště, když po penaltách vyhrálo v Tochovicích


Tochovice - Oslabené mužstvo hostí z Poříčí, které venku ještě letos nebodovalo, čekal celek z horních pater tabulky. Poříčí hrálo skvěle první poločas, přesto domácí ve druhém dějství zápas otočili, ale nakonec o vítězi rozhodovaly penalty.


Reportáž

FOTO: Lysá schytala na domácím hřišti bůra od Komárova


Lysá - Pro někoho při pohledu na tabulku, byli domácí před zápasem možná až překvapivě před svým soupeřem z Komárova. V zápase ale dokázali hosté využít nabídnuté šance a svého soupeře přeskočili po hladké výhře.


Celkový počet článků: 950