Redaktor: Petr Huttr


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 20.05.2019 21:34 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Poděbrady dokázaly vyhrát na Spartaku


Příbram - Poděbrady, které už šest zápasů v řadě nebodovaly naplno, zajížděly do Příbrami na hřiště místního Spartaku, který nejen, že v utkání prohrál, ale do karet mu nehrajou ani ostatní výsledky tohoto kola.


Reportáž

Velim podlehla silnému Poříčí až po penaltách


Velim - Nejlepší tým jarní části zavítal do Velimi, která potřebuje každý bod k vytoužené záchraně. Utkání proti Poříčí nakonec musely rozhodovat až pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější hosté.


Reportáž

FOTO: Lídr z Poříčan schytal bůra v Nespekách


Nespeky - Vedoucí celek z Poříčan zavítal na Benešovsko do Nespek, kde se dost možná zrodilo překvapení kola. Poříčany totiž bodovat nedokázaly.


Reportáž

Nové Strašecí ovládlo derby v Tuchlovicích


Tuchlovice - V rámci šestadvacátého kola Ondrášovka KP bylo na programu derby nedalekých Tuchlovic a hosty z Nového Strašecí, které dopadlo lépe pro tým z Rakovnicka.


Reportáž

Jediná branka stačila Kutné Hoře na výhru nad Libušínem


Libušín - Pro Libušín už je vzhledem k blížícímu se konci soutěže každé kolo velmi důležité směrem k záchraně, ale v zápase s Kutnou Horou domácí bodovat nedokázali. 


Reportáž

Fotbalisté Hvozdnice porazili druhou Lhotu


Hvozdnice - Dva týmy z různých pater tabulky změřily své týmy v rámci šestadvacátého kola Ondrášovka KP. Druhá Lhota hrála na hřišti Hvozdnice, která pro změnu bojuje o záchranu a v tomto duelu získali domácí velmi důležité tři body.


Reportáž

Vykáň vydřela první jarní body ve Hřebči po penaltách


Hřebeč - Pouze v deseti hráčích přijeli hosté z Vykáně do Hřebče, ale v zápase to nebylo znát. Hlavně v prvním poločase byli hráči Čechie lepším týmem a nakonec se mohli radovat z prvních jarních bodů po výhře na penalty.


Reportáž

Slaný otočilo zápas v Klíčanech a po penaltách bralo dva body


Klíčany - Dvě velice dobrá mužstva změřila síly v rámci šestadvacátého kola Ondrášovka KP a zřejmě po zásluze se body dělily, i přesto, že Klíčany neudržely dvoubrankové vedení.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

18.05.2019 09:25 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Bývalý hráč Nového Strašecí, nyní už opět hráč SK Rakovník, Tomáš Pešek tipuje následující kolo Ondrášovka KP.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 13.05.2019 22:18 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Poříčany si připsaly poklidnou výhru nad Libušínem


Poříčany - V roli lídra krajského přeboru nastoupily Poříčany k utkání s Libušínem, který nekladl žádný odpor a v prvním poločase čtyřikrát inkasoval.


Reportáž

FOTO: Klíčany byly lepším týmem a z Poděbrad si odvezly dva body


Poděbrady - V jarní části má poděbradská Bohemie za sebou již šest utkání a pět z nich našlo své rozuzlení až v penaltovém rozstřelu. Kouzlo brankáře Václavíka v této dovednostní disciplíně dokázaly odčarovat až Klíčany.


Reportáž

Kutná Hora udolala Tuchlovice


Kutná Hora - Domácí kutnohorská Sparta přivítala na svém hřišti kladenské Tuchlovice. Od začátku zápasu měla Kutná Hora převahu, ale ze všech šancí dokázala dát jen dva góly. Hosté dokonce ve druhé půli srovnali, ale v závěru utkání rozhodl domácí Filipec.


Reportáž

Lhota napravila zaváhání a s Velimí si v poklidu poradila


Lhota - V rámci pětadvacátého kola přijela do Lhoty Velim, která minulé kolo získala skalp Slaného, ale tentokrát se překvapení nekonalo a domácí celek bral po zásluze všechny tři body.


Reportáž

FOTO: Poříčí i díky hattricku Vernera vyhrálo v Hřebči


Hřebeč - Poříčí jelo do Hřebče naladěné po výhře nad Lhotou a o svém vítězství rozhodli hosté již do poločasu.


Reportáž

FOTO: Slaný deklasovalo Hvozdnici šesti góly


Slaný - Domácí mužstvo přivítalo na svém hřišti fotbalisty Hvozdnice a o vítězi bylo jasno prakticky po půl hodině hry.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

09.05.2019 20:30 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Pětadvacáté kolo Ondrášovka KP tipuje Karel Rochl z SK Hvozdnice.

Celkový počet článků: 656