Redaktor: Petr Huttr


Rozhovor

Všichni noví kluci jsou dobří fotbalisté a dobře zapadli do party, říká Josef Galbavý

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 21.09.2018 21:30 0

Šesté kolo ovládl divácké hlasování o hráče kola Josef Galbavý ze Slaného. Jeho tým porazil vysoko celek Hřebče a sám Josef Galbavý na tom měl velký podíl. Odehrál skvělé utkání, kdy své spoluhráče zásoboval přesnými přihrávkami, z kterých padaly góly. Sám také jednu branku vstřelil.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

20.09.2018 09:17 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Lukáš Seifert z FC Velim tipuje 7. kolo Ondrášovka KP 

Reportáž

Kacafírek řádí, hattrickem zařídil výhru Kutné Hory ve Velimi


Velim - Derby nabízí divákům vždy parádní zápasy. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě mezi Velimí a Kutnou Horou. V parádním utkání padlo sedm branek a to se muselo líbit. 


Reportáž

FOTO: Lhota se veze na vítězné vlně, její formu odnesly Poděbrady


Lhota - Týmy z opačných pólů tabulky se utkaly v rámci 6. kola Ondrášovka KP. Do Lhoty přijel nováček z Poděbrad a první poločas byl vyrovnaným soupeřem. Rozhodovaly však maličkosti a body zůstaly u favorita.  


Reportáž

Fotbalisté Hvozdnice schytali bůra od Poříčan


Hvozdnice - V loňské sezóně zachránivší se Poříčany předvádějí úplně odlišné výkony a pravidelně bodují. Nyní to odnesla Hvozdnice.


Reportáž

FOTO: Vykáň navázala na výhru s Hvozdnicí a porazila i Klíčany


Klíčany - V herní pohodě hrající Vykáň, která začíná ukazovat svou sílu, se představila v Klíčanech. Těm se naopak vůbec nedaří a v tabulce maji pouhé tři body.


Rozhovor

Kdykoliv je nějaká šance, rád si v poli zahraji, prozradil Tomáš Hubínek

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 16.09.2018 16:59 0

V 5. kole Ondrášovka KP ovládl divácké hlasování brankář Tomáš Hubínek, který chytá za Hvozdnici. Proti Vykáni předvedl skvělý výkon a to i přesto, že třikrát inkasoval.

Reportáž

V zápase mezi Tuchlovicemi a Libušínem si bonusový bod po penaltách připsali domácí


Tuchlovice - V 6. kole se hrálo kladenské derby mezi domácími hráči z Tuchlovic a hosty z Libušína. Zápas došel po nerozhodném stavu až do penalt. 


Reportáž

Nespeky přivezly tři body ze Spartaku


Příbram - V 6. kole zavítaly jedenácté Nespeky do Příbrami, kdy domácímu Spartaku patřilo před utkáním místo šesté.


Reportáž

Slaný nemělo s Hřebčí slitování a s chutí si zastřílelo


Hřebeč - Ve šlágru 6. kola Ondrášovka KP zavítalo do Hřebče Slaný a takový průběh utkání asi nikdo nečekal. Hosté se pustili do utkání s chutí a přidávali gól za gólem.


Reportáž

Poříčí porazilo Nové Strašecí a to marně čeká na další bodový zisk


Poříčí - V rámci 6. kola Ondrášovka KP zajížděli svěřenci Petra Svobody do Poříčí, kde mohli navýšit svůj dosud malý bodový zisk. Trenér do zápasu postrádal zraněného Jana Mrázka a Patrik Svoboda byl jen na lavičce ze stejného důvodu.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

13.09.2018 14:17 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Hvozdnický Jan Hušbauer se stal expertem na další kolo Ondrášovka KP. Již o víkendu budeme vědět, jak úspěšný byl.

Reportáž

Poříčany nedaly Velimi žádnou šanci


Poříčany - Derby mezi Poříčany a Velimí vyšlo domácím na jedničku. Velim navíc nedokázala ani skórovat. 


Reportáž

V pěkném utkání vyhrál Spartak v Libušíně po penaltách


Libušín - Dva ofenzivně laděné týmy se proti sobě postavily  v rámci 5. kola Ondrášovka KP. Od začátku se hrálo ve velkém tempu.


Reportáž

Zcela zasloužená výhra Vykáně nad Hvozdnicí


Vykáň - Velice těžké utkání čekalo na Hvozdnici, zajížděla na půdu ještě loni divizního týmu. Vykáň potvrdila roli favorita a v utkání dominovala.


Reportáž

Nové Strašecí inkasovalo od Lhoty pětkrát


Nové Strašecí - Derby mezi domácími a Lhotou bylo dlouho vyrovnané, ale ve druhém poločase potvrdila Lhota roli favorita a dovedla utkání k výhře.


Reportáž

FOTO: Slaný si zastřílelo v Poděbradech


Poděbrady - Domácí se snažili zaskočit hosty a rozhodli se pro zápas na uměle trávě. To však Slaný nezaskočilo a zaslouženě také vyhrálo.


Reportáž

FOTO: Nespeky slaví zisk tří bodů s Klíčany


Nespeky - V rámci 5. kola Ondrášovka KP na sebe narazily celky Nespek a Klíčan. Domácí se dostali brzy do vedení, ale o výhru se strachovali až do posledního hvizdu.


Celkový počet článků: 430