Redaktor: Petr Huttr


Reportáž

Kutná Hora odčinila debakl a ze Slaného vytěžila dva body


Slaný - Domácí prohráli minulý zápas ve šlágru kola s Poříčany a Kutná Hora naopak schytala výprask od Poděbrad v podobě šesti inkasovaných gólů. Zápas nakonec rozhodovaly penalty. 


Reportáž

Hřebeč zvládla domácí utkání se Spartakem Příbram


Hřebeč - Při velmi vyrovnaném konci tabulky bude potřebovat každý tým spodní části sbírat body, to se ovšem nepovedlo Spartaku Příbram na hřišti Hřebče, která výhrou naopak od dolních pater trošku odskočila.


Reportáž

Poříčí rozjelo proti Vykáni kanonádu, sám Ondřej Páv se trefil hned sedmkrát


Poříčí - Vykáň přicestovala do Poříčí bez bratrů Jarolímů a také Lukáše Šedivého, který přestoupil do divizního Kolína. To byl ale jen začátek pro Vykáň hrůzostrašného zápasu a obrovského debaklu.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

23.03.2019 09:28 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Brankář Jakub Tůma ze Lhoty tipuje další jarní kolo.

Reportáž

Fotbalisté Hvozdnice vedli v závěru nad Tuchlovicemi o tři góly, pak asi ale slovo vzal Procházka a poslal zápas do penalt.


Tuchlovice - V prvním domácím zápase přivítali hráči Tuchlovic hosty z Hvozdnice a po neskutečném průběhu, kdy hosté nedotáhli do konce vedení o tři góly, se nakonec radovali domácí.


Reportáž

Kutná Hora doma schytala debakl tenisovým výsledkem od Poděbrad


Kutná Hora - Domácí celek v prvním kole možná překvapivě ztratil bod v Novém Strašecí po výhře až na penalty, ale to, co se odehrálo v zápase s Poděbrady, na to budou chtít Kutnohorští asi co nejrychleji zapomenout. 


Reportáž

Spartak nezvládl domácí utkání s Klíčany


Příbram - Ve spodní části tabulky bude potřebovat sbírat body každý, už jen z důvodu vyrovnanosti, kdy devátý tým má na poslední tým náskok pouhých šest bodů. V domácím zápase by se body měly získávat obzvlášť, to ale Příbram nezvládla s Klíčany.


Reportáž

FOTO: Lhota své šance na rozdíl od Vykáně proměnila a vyhrála.


Vykáň - V sobotu v dopoledních hodinách zavítala Lhota na hřiště Vykáně. Atraktivnímu zápasu dvou celků z horního patra tabulky ale příliš nefandilo počasí, když se do větru přidával ještě déšť.


Reportáž

FOTO: Ve šlágru kola porazily Poříčany hosty ze Slaného


Poříčany - V zápase kola hostily třetí Poříčany první Slaný. Slaný trápící marodka se v Poříčanech nedokázalo střelecky prosadit a všechty tři body tak bralo mužstvo domácích.


Reportáž

Velim vyhrála na hřišti Libušína


Libušín - Obrovský tlak a spousta šancí Libušínu body nepřinesly, a tak Velim mohla odjíždět spokojená a se třemi body.


Reportáž

FOTO: Nové Strašecí porazilo silnou Hřebeč


Nové Strašecí - I druhé jarní kolo hráli fotbalisté Nového Strašecí na domácím hřišti a soupeře měli i tentokrát velmi těžkého. Přijela Hřebeč, která přes zimu vydatně posílila Zápas nakonec vyzněl lépe pro domácí.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

15.03.2019 21:03 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Druhé jarní kolo tipuje Lukáš Seifert z Velimi.

Reportáž

Poříčí v poklidu zvítězilo nad Libušínem


Poříčí - Premiéra v jarní části vyšla lépe domácím celku z Poříčí. V týmu navíc přivítali v zimní přestávce navrátilce do týmu, což hrálo klíčovou roli v tomto zápase s Libušínem.


Reportáž

Spartak dokázal vyhrát ve Hvozdnici


Hvozdnice - Hrálo se opravdu o hodně, domácí by v případě výhry svému soupeři odskočili na rozdíl již pěti bodů. To se ale nestalo a naopak Spartak přeskočil Hvozdnici.


Reportáž

Velim chtěla začít boj o záchranu výhrou, ale Tuchlovice si po remíze připsali bod navíc


Velim - Pro Velim bude každý zápas klíčový, ale v prvním jarním zápase získala jen bod. Více spokojenosti tedy panovalo po tomto zápase v Tuchlovicích.


Reportáž

FOTO: Nové Strašecí podlehlo Kutné Hoře po penaltách


Nové Strašecí - Po podzimu mluvilo postavení v tabulce jasně ve prospěch Kutné Hory, zápas však velice ovlivnil silný vítr. Domácí fotbalisté byli lepším týmem, ale brali pouze bod.


Reportáž

FOTO: Poděbrady překvapivě obraly o dva body Poříčany


Poděbrady - Zimní příprava skončila a tak přišlo první jarní kolo, ve kterém chtěly Poděbrady zahájit misi o záchranu, ale nečekalo je v utkání s Poříčany nic jednoduchého. Přesto se povedlo a domácí celek bral dva body.


Reportáž

Favorit ze Lhoty proti Nespekům nezaváhal


Lhota - Na velmi obtížném terénu, přivítala domácí SK Lhota  hosty z TJ Sokol Nespeky. Už při rozcvičce hráče přivítal déšť, který potom v prvním poločase začal nabírat na intenzitě. Dokonce se v polovině první poločasu musel zápas na pár minut zastavit, když déšť začaly doprovázet kroupy.


Reportáž

Ve šlágru kola vyhrálo Slaný nad Vykání


Slaný - Na úvod jarní části nečekalo domácí Slaný ani hosty z Vykáně nic jednoduchého, vyhrát chtěly oba celky. Více spokojenosti přeci bylo po zápase v domácím táboře.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

07.03.2019 16:41 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Pro první jarní kolo byl vybrán Václav Drážek z TJ Sokol Nespeky.

Celkový počet článků: 577