7.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

--

--

Poprvé v sezóně má Poříčí body ze soupeřova hřiště, když po penaltách vyhrálo v Tochovicích

11

Tochovice - Oslabené mužstvo hostí z Poříčí, které venku ještě letos nebodovalo, čekal celek z horních pater tabulky. Poříčí hrálo skvěle první poločas, přesto domácí ve druhém dějství zápas otočili, ale nakonec o vítězi rozhodovaly penalty.

Skvělý výkon Poříčí

Utkání začali hosté ve slepené sestavě aktivně. Aktivní Havlíček připravoval pro své spoluhráče šance. Branky ale nedali Páv, Trpišovský a ani P. Pohorský. To se změnilo v 9. minutě, kdy po skvělé akci J. Pohorský, P. Pohorskýnašel centr Haška Trpišovského a ten rozvlnil síť - 0:1. Ve 24. minutě vybojoval hostující Shevchuk míč na polovině hřiště, posunul na J. Pohorského, ten poslal ostrý míč do vápna a domácí Čížek si srazil míč do vlastní brány - 0:2. Domácí nevěděli, kam dříve skočit. Přišla ale 36. minutě, J. Pohorský odhlavičkoval míč jen k Vavruškovi, který vrátil své mužstvo do hry - 1:2

Domácí zápas otočili, ale v nastavení o výhru přišli

Domácí mužstvo posilněno snížením hrálo jako vyměněné. V 64. minutě po souhře Jendruščáka, Vavrušky a teči Vaška bylo srovnáno - 2:2. v 68. minutě domácí dokonce zápas zásluhou Janů otočili - 3:2. Poříčí nechtělo po skvělém prvním dějství odjíždět bez bodu a vrhlo vše do útoku a to se ukázalo jako správný tah. V 93. minutě rychle rozehrál Mašek na Baštýře a po jeho centru zahrál rukou Benda a kopala se penalta. Shevchuk se trefil neomylně a poslal zápas do penalt - 3:3

Skvělý Tlamicha v bráně hostí

Hostující brankář chytil hned tři pokusy domácích. naopak hostující Shevchuk, P. Pohorský, Peroutka byli úspěšní a tak bod navíc patřil hostům.