8.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

Povltavská otočila zápas s Poříčím

27. M. Tomanec , 63. L. Nováček (p.) - 4. O. Páv
11

Hvozdnice - Utkání dle nařízení nemohli na stadionu sledovat žádní diváci, stejně tak jako na dalších zápasech, se tedy muselo hrát bez přítomnosti fanoušků. Hosté z Poříčí jsou navíc netradičně ve spodních patrech tabulky a k bodům nepomohlo v Povltavskou ani brzké vedení.

Do kabin se šlo za stavu jedna jedna

Lépe začali utkání hosté. Ve 4. minutě vyrazil Vašák nejprve střelu Shevchuka, ale nabíhající Páv se z hranice velkého vápna již nemýlil a o tyč poslal míč do brány - 0:1. Domácí zahrozili poprvé v 17. minutě, hlavička Třešňáka však skončila po centru Nerada vedle brány. O deset minut později se domácí branky již dočkali. Třešňák lobem vysunul Tomance a ten nedal Soukupovi v brance hostí žádnou šanci - 1:1. Nadále byli domácí aktivnější, ale Nováček a po něm ani Tomanec, nebo Nerad své šance nevyužili.

Rozhodující gól dali domácí z penalty

Více na svých kopačkách měli míč hosté. Ale pozorně bránícíc celek domácích nepouštěl Poříčí do šancí. Naopak v 63. minutě se na levé straně dostal k míči Artimovič, předložil ho Tomancovi, který byl faulován a pískala se penalta. Tu proměnil Nováček - 2:1. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale do vyložené šance se přes skvěle hrající obranu domácích, nedostali.