Divize A

Rozhovor

První poločas dohrával Karel Krejčí se sebezapřením a nakonec z toho byl hattrick

Divize A
18.10.2018 23:41 0

Nejvíce hlasů od našich čtenářů získal Karel Krejčí, který hattrickem pomohl k výhře nad Mariánskými Lázněmi a stal se tak hráčem kola. Pro svůj tým je nesmírně platným, což dokazuje v každém zápase. Po Jaroslavu Rojíkovi tak další hráč z klatovské kabiny, se kterým přinášíme rozhovor.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Divize A, 2018-2019

18.10.2018 23:19 0

Před námi je již jedenácté kolo, které tipuje Zdeněk Staroba, trenér Čížové!

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Sudí jim vyhodil čtyři hráče, přesto ještě dokázali dát gól!

17.10.2018 16:58 0

Další hrací kolo za námi! Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů v akci. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu České republiky!

Zkuste i vy štěstí a ukažte své znalosti - na fotbalunas.cz už se tipuje na další kolo všech soutěží České republiky!

17.10.2018 12:42 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Divize A, 2018-2019

15.10.2018 22:37 0

V dalším kole zvítězili pražské týmy jednogólovým vítězstvím, Beroun si doma zastřílel nebo Táborsko zdolalo Sedlčany. My vám nyní přinášíme top jedenáctku, která dostala důvěru po desátém kolo. Věříme, že zde najdete své favority a podpoříte je svými hlasy.

Reportáž

15.10.2018 22:22 Divize A 33

Přeštice chtěly navázat na výhru v Rakovníku, ale v cestě jim stála Doubravka. Zápas měl zajímavé dění hned v úvodní dvacetiminutovce, kde se odehrálo vše podstatné. Ve druhé půli hosté dotahovali, na víc než kontaktní gól se ale nezmohli.

Rozhovor

Nejpomalejší je u nás Karel Krejčí, říkáme mu krokoměr, sdělil na adresu svého spoluhráče Jaroslav Rojík

Divize A
15.10.2018 17:26 0

Cenný skalp získaly Klatovy, které vyloupily Čížovou a staly se vůbec prvním celkem tohoto soutěžního ročníku, který připravil Sokol o neporanitelnost. Obrovskou zásluhu na tom měl brankář Jaroslav Rojík, který předvedl několik skvělých zákroků a udržel čisté konto. Nyní si s hráčem kola můžete přečíst rozhovor.

Reportáž

Klatovy si připsaly další body, nyní to odnesly Mariánky

14.10.2018 23:36 Divize A 34

Klatovy sbírají body a v utkání s Mariánskými Lázněmi to chtěli potvrdit. Byť domácí nechytli začátek, s přibývajícím časem přicházely góly. Na ty soupeř stihl odpovědět pouze čestnou brankou v samém závěru, a tak odjížděl z těžkého prostředí bez bodu.

Reportáž

Hořovicko podruhé za sebou udrželo hubené vítězství

14.10.2018 23:19 Divize A 33

Fotbalisté Hořovicka jsou na klidně vlně a po zisku bodů si mohli připsat další proti Tachovu. Ten teď není v optimálním rozpoložení, ale také si přijel pro body. Utkání nakonec rozhodla jediná branka a do poslední minuty bylo oč hrát.

Reportáž

14.10.2018 23:03 Divize A 33

Stoupající forma Jindřichova Hradce je znát, o čemž se nyní přesvědčila Dobříš. Ta sice vedla, ale do poločasu si nechala vyrovnat. A jelikož byla druhá půle v režii hostí, tak nakonec odjížděla s prázdnou.

Reportáž

14.10.2018 22:47 Divize A 34

Velké očekávání nabídlo toto utkání. Dal se čekat vyrovnaný boj, což se také potvrdilo. Důležité utkání nakonec rozhodla jediná branka, která drží domácí na prvním místě se slušným náskokem na ostatní.

Reportáž

Krize Soběslavi pokračuje, nyní dostala bůra v Berouně

14.10.2018 22:28 Divize A 33

Beroun je doma silný, což jistě chtěl potvrdit nyní proti Soběslavi. Té se příliš nedaří, a tak chtěla pomyslnou deku ukončit a bodovat. Na první inkasovaný gól našli hosté odpověd, Beroun si ale šel pro vítězství a do kabin udeřil. Ve druhém poločase své vítězství udržel a ještě navýšil.

Reportáž

14.10.2018 21:15 Divize A 33

Táborsko moc bodů nemá, tým se teprve rozkoukává. Nyní přivítala rezerva nepříjemného soupeře ze Sedlčan, který šel do zápasu s jasným cílem. K tomu byli hosté po rychlém dvougólovém vedení velmi blízko. Domácí ale zabrali, poločas vyrovnali a na samém konci utkání vsítili důležitý gól, který znamenal plný počet bodů.

Reportáž

14.10.2018 20:56 Divize A 33

Rakovník mohl na Aritmě napravit nepovedené domácí utkání, naopak pražský celek chtěl potvrdit body z venkovního prostředí. A měl k tomu blíže nšž soupeř, neboť se dostal do vedení, které držel. Domácí celek zachránilo břevno a jelikož se hosté nezmohli ani na jednu branku, body zůstaly doma.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Divize A, 2018-2019

11.10.2018 14:45 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Následující kolo natipoval Michal Čadek.

NEJ VÍKENDU: Zažili jste někdy remízu 8:8? A návštěvu 600 diváků v I.B třídě?

09.10.2018 22:34 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Tipujte s fotbalunas.cz na výsledky dalšího kola

09.10.2018 17:18 0

SESTAVA KOLA - 9.kolo Divize A, 2018-2019

08.10.2018 23:07 0

Deváté kolo za námi a opět přinášíme dle našeho výběru to nejlepší, co uplynulý víkend nabídl. V nominaci bylo přes třicet hráčů, a tak nebylo lehké vybrat top jedenáctku. Zajímavostí v tomto kole je šest venkovních výher v základní hrací době z celkových osmi zápasů. Jen jeden zápas skončil nerozhodně a další jeden vyhráli domácí. Věříme, že zde najdete svého favorita, kterého podpoříte svými hlasy.