EXPERT TIP - 10.kolo Divize A, 2022-2023

04.10.2022 00:30 0
Reportáž

Smolné období Senca ukončil až zápas s Aritmou

03.10.2022 01:32 Divize A 18

Po dvou těsných porážkách a jedné ne příliš přesvědčivé remíze se do cesty Plzeňského týmu postavila Aritma Praha. Doubravka však ve zkoušce obstála a na domácí půdě uhájila tři body.

Reportáž

Horní Bříza nedokázala navázat na zisk prvních bodů. Ze Soběslavi si odváží prohru rozdílem dvou gólů

03.10.2022 01:10 Divize A 18

V minulém kole uhrála Horní Bříza remízu a dokázala získat první bod. Na svůj předešlý výkon chtěla navázat, jenže plány jim podle slov trenéra zhatila zranění.

Reportáž

Tochovice se do Plzně přijeli porvat o cenné body. To jim však málem kvůli červené kartě nevyšlo

03.10.2022 00:56 Divize A 18

Po středeční prohře s Příbrami si Tochovice přijeli spravit náladu na Petřín, kde vyzráli nad domácím týmem tím nejtěsnějším možným rozdílem.

Reportáž

Velké drama v Mariánských Lázních, nervy tekly až do posledních minut

03.10.2022 00:38 Divize A 18

První říjnový den nabídl nevídaný fotbalový zážitek. Střet Mariánských Lázní a Příbramského B týmu nabídl velmi vypjatý zápas, který se rozhodl až v posledních minutách. Domácí i v deseti uhráli skvělý výsledek.

Reportáž

Katovice i nadále drží neporazitelnost na domácí půdě

03.10.2022 00:04 Divize A 18

Jak již mnoho divizních celků zjistilo, vyjet do Katovic není procházka růžovým sadem. Poslední obětí se stal tým, který dorazil z Klatov. Domácí vyhráli třígólovým rozdílem.

Reportáž

Favorizovaný Lom si v druhém poločase vystřílel výhru nad Komárovem

02.10.2022 23:24 Divize A 18

V 9. kole Fortuna Divize A se na hřišti Komárova střetli celky Tj Sokol Lom a domácí FK Komárov. V tomto zápase byl Lom jednoznačným favoritem, ačkoliv domácí drželi nadějné skóre na zisk bodů až do poločasu. V druhém poločase ale hosté spustili kanonádu.

Celostátní článek

Miroslav Matušovič dostal v roli kouče červenou kartu. Tvrzení ze zápisu označuje za nesmyslné

27.09.2022 22:02 0

Miroslav Matušovič trénuje v Divizi F tým Havířova, jeho tým prohrál 0:1 brankou z 94. minuty na půdě Valašského Meziříčí. Kouč, stejně jako jeden z jeho svěřenců, obdržel červenou kartu.

Už příští týden nás čeká vyhlášení soutěže pro aktivní uživatele fotbalunas.cz!

27.09.2022 15:16 0

Už jste poslali své tipy na zápasy dalšího kola? Nebo jste k některému z utkání poslali fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Nyní jsou pro aktivní uživatele fotbalunas.cz nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly!

HVĚZDY V PRALESE: Horst Siegl hraje se synem za Jíloviště

27.09.2022 15:01 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

NEJ VÍKENDU: Rozhodčí musel krotit hráče udělením šesti červených karet

27.09.2022 14:34 0

Co zajímavého se událo o víkendu na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je za víkend králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Divize A, 2022-2023

27.09.2022 00:30 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Na poslední chvíli nám své tipy zaslal kapitán Soběslavi, Jan Boháč.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Divize A, 2022-2023

26.09.2022 21:45 0

Polovina podzimní části je za námi a my přinášíme pohled na nejzajímavější jména uplynulého víkendu. Najdete zde například sourozeneckou dvojici, střelce dvou kuriózních branek, gólmana s nulou nebo šikovné obrance, kteří ve třech lidech propustili pouze jedinou branku.

Reportáž

Příbram potvrdila roli favorita a na svém hřišti srazila Komárov

26.09.2022 21:23 Divize A 24

Komárov na druholigovém stadionu dlouho vzdoroval, branku obdržel až těsně před přestávkou. Ve druhé půli ale musel rezignovat a domácí zvýšili vedení na celkový čtyřbrankový rozdíl.

Reportáž

V Tochovicích rozhodla jediná branka o třech bodech

26.09.2022 20:40 Divize A 24

V 8. kole Divize A zavítali při středočeském souboji do Tochovic hráči Hořovic. Ti se mohli před zápasem pyšnit jednou z nejlepších defenzív soutěže, ale také jednou z nejhoších ofenzív. A výsledek zápasu tak odpovídal předchozím výsledkům hořovického celku. Jedna jediná branka Martina Poláka z 66. minuty rozhodla o tom, že si hosté odvezli všechny tři body a posunuli se na průběžnou 4. příčku soutěže, se skórem 6:7 z osmi zápasů.

Reportáž

Soběslavská trojice Vaněk - Kutner - Vaněk (z)Lomila táborský celek

26.09.2022 20:14 Divize A 24

Hosté ze Soběslavi se ve 24. minutě dostali do vedení, když vystihli chybu v rozehrávce domácího Lomu a po rychlém přechodu do útoku skóroval do prázdné Aleš Kutner. Takřka ihned po rozehrávce se situace opakovala, tentokrát přihrával Kutner Filipu Vaňkovi a bylo to o dvě branky. Domácí tým byl (z)lomen a kontaktní gól vsítit nedokázal. Ve druhém dějství se pak dostal nikým nehlídán k centru do vápna Filip Vaněk, který vyzval svého bratra Daniela a ten mířil přesně.

Reportáž

26.09.2022 19:56 Divize A 24

Rokycany se vezou na divizní vítězné vlně a zatím opanují první místo. To se ani po dalším zápase, kdy na svém hřišti přivítaly jediného zástupce této divizní skupiny z karlovarského kraje, nezměnilo. Navíc se zápasem k dobru s pražskou Aritmou mohou v týdnu bodově odskočit. Uvidíme, jak se jim bude dařit.

Reportáž

Petřín byl o gól šťastnější, hodnotil po utkání domácí kapitán Mészáros

26.09.2022 18:27 Divize A 24

Na po deštích rozbitém trávníku v Klatovech se odehrála vyrovnaná bitva dvou tradičních divizních soupeřů, který nakonec rozhodla jediná branka. Ta padla krátce po hodině hry, když se po kombinaci dostal před domácího brankáře Jan Vodrážka a střelou na zadní tyč půl hodiny před koncem rozhodl o třech bodech pro svůj tým.

Reportáž

Horní Bříza získala první historický bod v divizní soutěži

25.09.2022 22:19 Divize A 24

V zápase 8. kola Fortuna Divize A se proti sobě postavily celky ze spodní části tabulky. SK SENCO Doubravka do zápasu vstupovala s dosavadním ziskem 5 bodů, zatímco domácí tým Horní Břízy v předešlých kolech neuhrál ani bod. Hostující tým tedy do hry vstupoval jako favorit.