7.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

10. J. Makovec , 31. M. Klauz - 11. V. Hašek , 88. V. Hašek
11

Nespeky - Na domácí čekal v sedmém kole zápas s rezervou Povltavské fotbalové akademie, která vyrovnala v samém závěru a poté utkání rozhodla v penaltovém rozstřelu.

Hosté i domácí se marně dožadovali neregulerních gólů, ty přesto platily

První branka utkání padla po krásné akci, když se do rychlého protiútoku vydali Makovec, Klauz a z druhé vlny Maršoun. Makovec to ale vzal na sebe a prostřelil v 10. minutě Vašáka - 1:0.  Z vedení se domácí radovali ale pouze minutu, když se Hašek, jenž předtím zahrál rukou, trefil přímo do šibenice, ale branka platila - 1:1. Ve 31. minutě vrátil domácím vedení Klauz, který pravděpodobně využil ofsajdového postavení, ale pro tento případ byl gól uznán - 2:1.

Domácí nevyužili šance a v závěru přišlo srovnání

V 52. minutě se na levé straně uvolnil Petlička, odcentroval a jeho sražený centr se dostal k Maršounovi, proti kterému se blýskl parádním zákrokem Vašák. O chvíli později opět po centru Petličku zakončoval tentokrát Kučaba, ale tato šance skončila jen rohovým kopem. Deset minut před koncem běžel sám na brankáře Kučaba, ale místo střely volil přhrávku a bylo po šanci. Poté mohl zvýšit Varkoček, ale nasměroval svou ránu placírkou těsne vedle. A tak přišel trest v 88, kdy rychlé přečíslení využil Hašek - 2:2

Bonusový bod si připsali hosté

Domácí proměnili první čtyři pokusy, hosté nedali ve druhé sérii Nováčkem. V páté sérii šel domácí Maršoun, ale přestřelil. Hosté dali. Navíc hned v šestým pokusu nedal Večeřa, hosté úspěšní, tak brali o bod navíc.