6.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

Poříčí zabralo a opět na domácím hřišti, Lysá nad Labem odjela s prázdnou

10

Poříčí - Domácí mužstvo se možná poněkud překvapivě nachází téměř na smém chvostu tabulky. Před samotným zápasem s Lysou měli pouhé tři body, o dva body více než poslední Lhota. Poříčí však utkání zvládlo a o jedinou branku zvítězilo.

Vše důležité se odehrálo v prvním poločase

O výsledku se rozhodlo již v prvním poločase. Domácí měli mírnou převahu. Jako první se ale do zakončení dostal hostující O. Veselý, ale neproměnil. Naopak odmácí ve 4. minutě trestali zásluhou Jírů - 1:0. Ve 14. minutě vyrovnal hrající trenér a v tomto zápase i kapitán Brabec - 1:1. Ve 26. mintuě šli ale domácí znovu do vedení, když se trefil Shevchuk - 2:1

FK Slovan Lysá
Václav Šlingr, vedoucí mužstva: "Chtěli jsme navázat na vítězství z minulého kola, ale to se nám nepodařilo. Někteří naši hráči neměli svůj den a to se promítlo jak na jejich výkonu, tak i hře celého mužstva, která nebyla dobrá. O výsledku se rozhodlo již v prvním poločase, kdy domácí mužstvo, na hřišti menších rozměrů, mělo herní převahu a i těsné vedení. Ve druhém poločase se důrazně hrající domácí mnohdy až za hranicí pravidel, což jim rozhodčí toleroval, soustředili hlavně na hlídání těsného vedení. V závěrečných dvaceti minutách jsme si vynutili převahu, ale nepodařilo se nám ani vyrovnat. naopak při protiútocích domácích nás opět podržel spolehlivými zákroky brankář Rathouský. Vítězství domácích se dá označit spíše za šťastné."

Počet diváků: 22. Rozhodčí: Pejša Jakub - PEJŠA Tomáš, SANDEV Patrik.