Redaktor: Lukáš Novotný


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 10.02.2019 22:04 0

Tak už jste se konečně dočkali! Rozhovor s Adamem Mišoněm, jakožto nejlepším hráčem podzimní části Poutník ligy nemohl chybět, či být opomenut v žádném případě. Hlavně proto, že pro Adama hlasovalo tolik fanoušků, tak věřím, že spokojenost s výsledkem bude asi velká, na druhou stranu, ani žirovnický tábor v podobě podporovatelů Jana Metličky se nenechal zahanbit a zajistil natolik vyrovnanou bitvu, kterou asi hned tak neuvidíme. První místo ale patří právoplatně Adamovi, jemuž patří i následující řádky.

Rozhovor

Podzim v Poutník lize uzavírá vítězství Luboše Krilla

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 11.11.2018 21:43 0

Tak a je to tady. Poslední pozdimní zápasy v Poutník lize jsou za námi. Nade všemi ční výkony a výsledky TJ Start Lukavec, který se nejlépe zhostil nepřipravenosti favoritů a i díky domácí neporazitelnosti završil první polovinu sezóny na prvním místě. S jedním z "půlmistrů" proběhl i následující rozhovor. Hráčem posledního podzimního kola se totiž stal Luboš Krill.

Reportáž

Lukavec nenechal nic náhodě a vysokou výhrou si vysloužil titul půlmistra Poutník ligy


Kdo by to byl ještě během minulé sezóny řekl. Lukavec působil spíše jako parta nešťastníků, která ztrácela jeden zápas za druhým a jen díky poslednímu kolu se nakonec v soutěži udrželi. Jenže letos, to je jiná jízda. TJ Start válí, o čemž svědčí nejen jejich vsýledky, ale i umístění v tabulce. Díky této výhře totiž berou Tatranu před nosem prvenství a minimálně do dubna je uvidíme na špici Poutník ligy.


Reportáž

Další výraznou výhrou se Horní Cerekev loučí s podzimem


V poněkud troufalém rozpoložení se do Horní Cerekve k závěrečnému boji podzimu vydal Čejov v neúplné sestavě, koledující si o pořádný malér. Paradoxně si však hosté počínali v první půli nad očekávání dobře a udrželi nerozhodný stav, o který však v poločase druhém přišli a to tak, že použít slovo "drtivě" by bylo ještě komplimentem.


Reportáž

Speřice nic nepodcenily a v silné sestavě Slovan přemohly


Utkání dvou juniorek, tedy té z Kamenice nad Lipou a Speřické, slibovalo zajímavý zápas a tahle vidina skutečně naplněna byla. Možná, že o trochu více v první půli aktivnější domácí však mnoho ze svých šancí neproměnili a potřebný náskok se jim vypracovat nepodařilo. To Speřice skutečně nastoupily až v poločase druhém, v němž soupeře zadupaly do země a po zásluze vítězí.


Reportáž

Šlágr kola Jiřice zvládly lépe a podzim zakončují v TOP4


Šlechta Poutník ligy na sebe narazila v závěrečném podzimním kole, které soutěž ukládá k dlouhému zimnímu spánku. Střetnutí mezi Jiřicemi a Červenou Řečici však zvládly o dva góly lépe domácí, kteří potvrdily, že se jim na jejich hřišti daří a ani příjezd prvního celku tabulky pro ně není žádnou překážkou na cestě za výhrou.


Reportáž

Poslední Ústrašín zabral a po pěti kolech bere výhru


Pro spodní polovinu tabulky, minimálně tu, která je přímo ohrožená sestupem, se v Ústrašíně odehrál jeden z nejzásadnějších zápasů podzimu. Nezaujatý divák by favorita hledal stěží, snad hosty bylo možné považovat za mírně většího adepta na výhru, jenže průběh zápasu a postupně přibývající minuty ukázaly, že realita nakonec byla úplně jiná.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

02.11.2018 11:50 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Lukavecká parta "Vyvolených" se rozrůstá o Pepu Mařince

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 02.11.2018 11:44 0

Kvůli absenci reportů z jednotlivých zápasů se hráči TJ Start Lukavec v sestavě kola neobjevují tak často, jak by si díky svým výkonům asi zasloužili, když už tam ale nahlédnou, a to hlavně v letošní sezóně, pak si buďtě jisti, že porazit je v této anketě bude stejně obtížné jako je tomu na hřišti. První místo si za svůj super výkon pro tentokrát vysloužil Josef Mařinec a tak s ním nechybí ani rozhovor, na který všichni fanoušci jistě netrpělivě čekají.

Reportáž

Obrataň svého soka nešetřila a pěti góly ho vyprovodila ze hřiště


Stačil jeden poločas a bylo hotovo. Ústrašín schytal hned v první půli během osmnácti minut čtyři drtivé údery na solar, po kterých podlehl a na odpověď se už nezmohl. Záchrannářská bitva tak skončila překvapivým debaklem ve prospěch Obrataně, která se může od těchto starostí alespoň na chvíli distancovat a soustředit se zase na radost z fotbalu.


Reportáž

Sérii Slovanu pěti zápasů bez prohry utnul Maraton


Měl to být další z těch zápasů, kde jen ztěží tipovat favorita. Maraton, který letos působí přinejmenším nepřesvědčivě, proti v posledních zápasech se rozjíždějící Kamenici nad Lipou. Očekávaný duel se však v samotném průběhu strhnul v jednoznačné vítězství domácího týmu, který zdárně přečkal několik šancí Slovanu a bezpečně proměnil hned pět gólovek, jenž znamenaly kruciální rozdíl ve skóre.


Reportáž

Střetnutí dvou těžkých vah končí dělbou bodů


Za " skotského" počasí se hrál šlágr podzimu na žirovnickému stadionu Budín. Cerekvický tým přijel udržet neporazitelnost, která trvala již 6 kol a po očku pošilhával po třech bodech. Hosté se chtěli prezentovat hrou, která v poslední době slaví úspěch. Držení míče a hloubkové, průnikové přihrávky na rychlé krajní záložníky. To se dařilo a převaha hostů byla do 70. minuty zjevná.


Reportáž

Očekávané derby nakonec skončilo debaklem


Asi největší zápas Humpolecka, jaký Poutník liga nabízí byl k vidění v sobotu ve Speřicích, kam zavítaly Jiřice, tým stále bojující v čele soutěže. Vše se ale obránilo vzhůru nohama. Kdo měl otěže zápasu pevně ve svých rukou, to byli lépe připraveni domácí. Ti na hřišti rozpoutali doslova hurikán šancí a do krátkého časového rozmezí 24.-36. napěchovali rovnou pět branek. Likvidační nálož hostující tým definitivně vyřadila ze hry a tříbodový zisk připsala právě celku Speřic.


Reportáž

Skvělou formu Lukavec potvrdil i v Plačkově


Až na výjimečné okamžiky se celý zápas hrál kompletně v režii hostů, kteří ačkoliv nenastoupili ve zcela optimální sestavě, tak měli drtivou času utkání pod svou kontrolou. Navzdory tomu, že mnoho šancí v jejich podání skončilo neproměněných, tak dva góly proti téměř neútočícímu soupeři byly rozhodujícím rozdílem, jenž pro TJ Start přinesl plný bodový zisk.


Rozhovor

Mezi spoluhráče chlubící se dvěma "zářezy" se připojuje i David Kuš

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 26.10.2018 11:41 0

Pravidelní čtenáři si určitě všimli, že rozhovor s Davidem Kušem už se tady před nedávnem objevil. Je to plus mínus půl roku, kdy na titul hráče kola dosáhl poprvé a nyní přidává vítězství číslo dvě, jehož výsledkem je pochopitelně znovu rozhovor, nyní však s otázkami, na které se posledně nedostalo. Moje snaha o rozepsání Davida se bohužel absolutně minula účinkem a tak jsou výsledkem asi nejstručnější odpovědi, jaké jsem zatím v rámci rozhovorů přijal.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

24.10.2018 22:12 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Strhnout zápas na svou stranu chtěly oba týmy, výsledkem však je remíza


V Kamenici nad Lipou očekávané derby proti Černovicím se odehrálo v rámci 12. kola. Domácí sice působili herně lepším dojmem, jenže využít své převahy se jim nepodařilo. Navzdory vysokému počtu neproměněných šancí padlo dohromady šest branek. To vůbec není špatný střelecký příspěvek, nicméně tři body to nakonec nepřineslo ani jedné straně. Remízu však lze považovat za spravedlivou.


Celkový počet článků: 401