Redaktor: Lukáš Novotný


Rozhovor

Poprvé v sezóně bere prvenství o nejlepšího hráče Poutník ligy i Slovan

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 19.10.2018 00:03 0

Ještě pořád to není pravidlem, ale stále častěji se stává, že boj o první místo sestavy kola v Poutník lize je napínavý až do konce. Ani uplynulý víkend nebyl výjimkou. Nejtěsnějším možným rozdílem na trůn usedl Jan Pfaur, který si po právu může vychutnávat titul nejlepšího hráče 11.kola. Chybět samozřejmě nemůže ani rozhovor,který je pro vítězného hráče samozřejmostí.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

17.10.2018 21:51 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Speřice znovu konečně naplno bodovaly, nyní si pohrály s posledním Ústrašínem


Ani jeden z týmů nevstupoval do utkání s kdovíjak oslnivou formou. Ústrašínu se letos zkrátka vůbec nedaří, body rozdává kde se dá a i proto je na samém dně tabulky. Že by si však Speřice mohly vyskakovat, to zrovna také ne. 3 poslední kola a z nich jeden bod, to také není žádná sláva. K utkání ale nastupovaly jako papírový favorit a to se s přibývajícími minutami začínalo projevovat stále více.


Reportáž

Tři body v Obratani vyválčila Horní Cerekev a její hon za titulem nadále pokračuje


V Obratani se body vydělávají těžce. O tom se přesvědčila i silná Horní Cerekev, která brzy prohrávala, jenže svou roli favorita vzápětí začínala naplňovat. Bojovný výkon domácích ani nyní na tři body nestačil a jejich přímý boj o záchranu nadále pokračuje. Horní Cerekev se naopak zase o něco více dotáhla na Červenou Řečici a své šance na prvenství se nevzdává.


Reportáž

Maraton dal zapomenout na rozpačitý vstup do sezóny "devítkou" proti Pacovu


Maraton, leč letos ne tolik suverénní jako tomu bývlo dříve, nastupoval k domácímu zápasu proti Pacovu jako favorit. Tuhle roli začínal naplňovat od samého začátku a postupně přidával jeden gól za druhým. Domácí gólostroj se nakonec zastavil na čísle devět a Pelhřimov tak příliš trápit nemusí ani tři inkasované branky ze závěru zápasu.


Reportáž

Početní znevýhodnění Čejov stálo výhru, soupeř si značnou část zápasu zahrával s ohněm


Měla to být pro domácí jasná záležitost. Čejovští vyrazily do Kamenice nad Lipou se sestavou velmi oslabenou a na hře to bylo znát. Paradoxně šli ale do vedení proti topornému Slovanu právě hosté. Ti však postupně herně odpadali a zejména díky brankaři Krupičkovi mohli alespoň teoreticky pomýšlet na přijatelný výsledek. Nic naplat, vývoj utkání Čejovu zkrátka nepřál a další tři góly v jejich bráně jasně rozhodly ve prospěch Kamenivce nad Lipou, která si i přes nepřesvědčivý výkon připisuje poměrně jasnou výhru.


Reportáž

O výhru připravil Jiřice nápor domácích v posledních minutách


Jiřice vyrazily do Černovic s jasným cílem, vyhrát. V prvním poločase se však pouze dotahovaly na svého soupeře. To, co se ale nepodařilo v poločase prvním, to klaplo ve druhém. Vedení čvrt hodiny před koncem vzbuzovalo velkou naději na plný bodový zisk, jenže domácí byli proti a díky velké útočné aktivitě za pět minut dvanáct vyrovnali. Tenhle zápas tak vítěze nepoznal.


Reportáž

Obratem z 2:0 na 2:3 si Žirovnice zajistila stále přijatelný odstup od čela soutěže


V průběhu prvního poločasu vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by si hosté měli s sebou domů odvézt všechny tři body. Vzadu ani směrem dopředu se jim vůbec nedařilo podle představ a i proto prohrávali už 2:0. V závěru prvního poločasu však přišel jeden jediný okamžik, který zvrátil celý následující průběh. Druhý poločas, to už byla hlavně jízda Slavoje, která pro dotažení obratu přidala další dva góly a ve zbývajících minutách už žádnou další branku ve své síti nepřipustila.


Rozhovor

Lukavecký fotbal si začíná podmaňovat anketu o nejlepšího hráče Poutník ligy rekordní účastí hlasujících i potřetí

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 11.10.2018 21:43 0

Vyhrávat v sestavě kola Poutník ligy není samo sebou. Nutné jsou halvně dvě věci. Předvádět individuální výkony na reprezentační úrovni (což v posledních letech není až takový problém), ale hlavně mít za sebou i dostatečně velkou podporu spoluhráčů a fanoušků. Tyhle podmínky v posledním kole splnil nejlépe Milan Zamrzla, který se nejprve dvěma góly na 2:0, respektive 3:0 podílel na porážce Speřic a zvápětí zazářil i v anketě nejsvatější. Rozhovor s Milanem naleznete níže.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

10.10.2018 23:33 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Čtyři prohry a dost, Černovice ukončují svou mizérii výhrou v Pacově


Jako favorit tohoto utkání byl pochopitelně vnímán Pacov, který se měl postavit soupeři, jenž z posledních peti zápasů vydoloval jediný bod. Situace však nebyla ideální ani pro domácí. Ti se totiž museli vypořádat se situací, kdy ve stejný den hrály oba dva dospělé týmy a přednost tk pochopitelně dostalo v I.A třídě neslavně válčící áčko. Plný bodový zisk tak konečně zaznamenaly Černovice, které se v posledních kolech zapojily do záchranářských bojů.


Reportáž

Derby dvou Sokolů od Humpolce vyhrál efektivnější Plačkov


Nutno říct, že velmi očekávaný duel se odehrál na hřišti Čejova, kam k dalšímu Humpoleckému derby dorazil Plačkov. Minimálně pro boje ve spodní polovině tabulky šlo o dost zásadní střetnutí, protože oba tábory se od hrozby sestupu ne a ne odloučit. Tím šťastnějším celkem byl po konečném hvizdu Plačkov, který se k míči sice nedostával tak často jako domácí, zato ve svých šancích dokázal být na rozdíl od soupeře maximálně efektivní a podruhé za sebou obrat soupeře na jeho vlastním hřišti o všechny tři body.


Reportáž

Horní Cerekev srazila Tatran zpátky na zem a vrací se do TOP3


Jasný šlágr kola, jak jinak tenhle zápas nazvat. Do Horní Cerekve dorazil nečekaný lídr soutěže z Červené Řečice, který přijel hájit sérii šesti vyhraných zápasů po sobě. Pro domácí tak nic záviděníhodného. Domácího prostředí však dokázali využít prakticky dokonale, kdy již od první minuty šli do vedení a s jednogólovým vedením završili i kompletní devadesátiminutovku, po které Tatran po skutečně dlouhé době okusil pachuť porážky.


Reportáž

Roli favorita i herní převahu Žirovnice neukočírovala a nakonec se s Obrataní o body dělí


Už dva zápasy čekala Žirovnice na výhru a sérii měla podle očekávání zlomit proti Obratani, která ani letos zatím nepřesvědčuje o svých kvalitách. Domácí tým měl na Budíně optickou převahu, jenže odskočit na bezpečný brankový rozdíl se jim nepodařilo. Naopak, hned dvakrát museli soupeře dohánět. To nakonec vyšlo, jenže poslední půlhodina už góly nepřinesla a tak se oba tábory musí spokojit s remízou 3:3.


Rozhovor

Už i Horní Cerekev se konečně dočkala svého vítěze

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 07.10.2018 22:01 0

Chvíli to trvalo, ale přeci jen jste se dočkali. Rozhovor s hráčem minulého kola je konečně na světě a ani tentokrát to nebude žádné nudné prázdné tlachání o ničem. Tím spíše, když za kormidlem odpovídajícího sedí jedna z hlavních perel celé soutěže, Jaroslav Serbus z Horní Cerekve, který smůlu svého týmu v této anketě dokázal konečně prolomit.

Reportáž

Zběsilou "Tarantinovskou" přestřelku nakonec ovládl Slovan


Očekávaný duel nabídlo střetnutí mezi domácími Jiřicemi a Slovanem Kamenice nad Lipou. Navzory tomu, že současné umístění před zápasem favorizovalo spíše Jiřice, tak momentální forma nepřála ani jednomu z těchto dvou celků. Utkání se přelévalo ze strany na stranu, na začátku na tom byly mnohem lépe Jiřice, které vedly už 3:1, jenže své vedení ztratily a nakonec o gól prohrály.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

05.10.2018 11:34 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

V osmém zápase se i Ústrašín dočkal první letošní výhry


Jak domácí Černovice, tak ani Ústrašín se před vzájemným duelem nemohly chlubit nikterak oslnivou formou. "Žluté ponorce" dokonce doposud v kolonce výher nadále svítila nula a snad i proto nastupovala do zápasu jako outsider. Rychlý nástup a dva góly v první desetiminutovce ale znovu zamíchaly kartami nečekaným směrem, který zápletku Poutník ligy posouvá na další úroveň.


Celkový počet článků: 376