Redaktor: Lukáš Novotný


Rozhovor

Poslední kolo Poutník ligy vyšlo Slovanu jak na hřišti, tak i v sestavě kola

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 30.06.2019 22:01 0

Vůbec posledním hráčem kola v Poutník lize pro sezónu 2018/2019 se stal Jarda Houser, hráč Kamenice nad Lipou. Jeho přítomnost na hřišti ve Speřicích se ukázala být naprosto zásadní, jelikož jeho dva góly rozhodly o tom, že z pátečního střetnutí na soupeřově svatostánku, si všechny tři body odvezl s sebou domů Slovan, který si i díky tomu pojistil umístění v horní polovině tabulky. Co na počínání "Žab" v soutěži sám hráč říká, ale i další zajímavosti, se dozvíte v článku níže.

Rozhovor

Kamenický nástup v závěru sezóny odstartoval David Pelc

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 24.06.2019 22:00 0

Pro Davida Pelce jde o vůbec první vítězství v sestavě kola, což ještě umocňuje důležitost a dopad tohoto hráče na vítězství proti velkému favoritovi z Pelhřimova. Slovanu se podařilo neskórovat, navíc ještě právě díky Davidovi přidal jediný gól utkání a po zásluze zvítězil.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 23.06.2019 22:09 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Žirovnice dokázala Lukavec porazit a bere nakonec třetí místo


Pro obě dvě strany šlo svým způsobem i o vylepšení konečného umístění a to na úkor svého rivala. Zatímco Lukavec se snažil udržet "bednu", to Žirovnice pro změnu usilovala o svržení svého soka. Zvítězila nakonec druhá možnost, což Lukavec odsouvá na čtvrtou příčku, která musí být stále brána jako úspěch, nicméně po podzimu a značné části jara se asi přeci jen nějaké to zklamání neskryje.


Reportáž

V posledním kole získaly Jiřice bod v konfrontaci s mistrem soutěže


Ani jedné straně už o nic moc nešlo. Zároveň oba dva tábory mohou být nadmíru spokojené s konečným umístěním v tabulce a snad i proto se hrál poněkud uvolněný zápas, kde už žádné zběsilé dobývání branky nebylo k  vidění. Ač se několik zajímavých možností vynořilo, tak brankou žádná z nich neskončila a o body se tak Tatran s Jiřicemi dělí.


Reportáž

Kamenice nad Lipou loupila ve Speřicích


Záverečný duel sezóny pro obě dvě strany působil vcelku vyrovnaným dojmem, jenže branky stříleli převážně hosté, jenž si vybudovali dostatečně vysoký náskok na to, aby jim už utkání neuniklo mezi prsty a se sezónou se tak mohou rozloučit jak výhrou v souboji týmů ze středu tabulky, tak i konečným sedmým místem.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

12.06.2019 21:52 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Očekávané derby ovládly Jiřice


Utkání mezi Jiřicemi a Speřicemi nabídlo střet dvou soupeřů, jenž to k sobě nemají daleko jak po zeměpisné stránce, tak i v tabulce Poutník ligy. Derby o střed tabulky však strhly na svou stranu domácí, kteří soupeři směrem dopředu nic moc nedovolili a pro vítězství si bezpečně dokráčeli.


Reportáž

Žirovnice tři body v derby uhájila, což jí dává velké naděje do posledního kola


Očekávaná velká bitva mezi dvěma lokálními rivaly se konala tak nějak napůl. V podstatě kompletní sestavě Slavoje totiž sekundovala pro změnu horko těžko poskládaná sestava Horní Cerekve, která již od úvodu nepůsobila příliš konkurencechopně. I přesto se ale domácím dařilo aktivně se podílet na průběhu zápasu, jenže šance většinou končily buď na brankaři Kolářovi, nebo mimo svatyni. To na druhé straně se dařilo o poznání více v zakončení a i díky tomu může Žirovnice stále pomýšlet klidně i na TOP3.


Reportáž

Pohlednou fotbalovou bitvu rozhodla jediná branka utkání


Byť domácí nešli do utkání jako favorit, tak proti zkušenějšímu soupeři rozhodně nepůsobili vyplašeným dojmem. Hrál se vyrovnaný a útočný fotbal, který však žádné góly nepřinášel. Rozhodnutí přinesl druhý poločas a v něm přesně mířená střela pod břevno, která nejen, že rozhodla o vítězi tohoto duelu, ale zároveň i významně ovlivnila boj o titul, který ztrátou Maratonu připadl Červené Řečici.


Reportáž

Snadné vítězství pro domácí Lukavec potvrzeno i brankový rozdílem


Již před zápasem Lukavec moc dobře věděl, že ani dnešní výhra mu na první místo již nepomůže. Svou partii totiž Tatran zvládl na výbornou a i díky ztrátě Maratonu v Kamenici nad Lipou se může těšit z prvenství v Poutník lize, které mu už nikdo nevezme. Přesto bylo znát, že Lukavec ani za těchto okolností nehodlá nic vypustit a za vítězstvím šel od prvních minut. V některých fázích zápasu však povoloval a soupeř z Plačkova díky tomu nakročil ke zdramatizování, jenž však nedotáhl.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

05.06.2019 22:23 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Lukavec je zpátky na nohou i ve hře o titul


Celou sezónu byl Lukavec tím týmem, který celou soutěž táhl a nutil týmy ze špičky tabulky ztrácet body co nejméně. V závěru sezóny je to ale Lukavec, kdo musí dotahovat něčí náskok a navíc se ještě spoléhat na soupeřovy ztráty. Restartovat bídnou formu a udržet kontakt se špičkou se Lukavec pokoušel v Obratani, jenže po čtvrt hodině hry prohrával a cesta se znovu zkomplikovala.


Reportáž

Maraton dal jiřickým velkou lekci z produktivity


Byť postavení obou týmů v soutěži slibovalo vyrovnanou a velkou bitvu o stíhání předních příček, tak podvědomě stále platilo, že jako favorit do utkání nastoupili domácí hráči Pelhřimova, kteří stále umí využívat svých zkušeností a na jaře o tom přesvědčují víkend co víkend. Nyní to odnesly Jiřice, které herně sice nepropadly, na druhou s přibývajícími minutami bylo stále více jasné, že "Kohouti" se domů vrátí bez bodů.


Rozhovor

Letos nejčastěji nominovaný hráč Tatranu Tomáš Obranec konečně dosáhl na vítězství

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 05.06.2019 21:50 0

Dlouho očekávaný rozhovor s Tomášem Obrancem je konečně na světě. Kanonýr Červené Řečice je dost možná jedním z nejčastěji nominovaných hráčů do sestavy kola vůbec, nejen v rámci Poutník ligy. Střelec 39 gólů táhne Tatran za postupem. Jestli se mu to povede, to si budeme počkat až do konce sezóny, zelenobílí jsou však na velmi dobré cestě k tomu, aby to vyšlo.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 02.06.2019 23:14 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Celkový počet článků: 508