Redaktor: Lukáš Novotný


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 23.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 19.05.2019 23:41 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Z Kamenice nad Lipou odjíždějí Jiřice s prázdnou


Dost možná, že i vy jste patřili k těm, kdo před utkáním favorizoval spíše Jiřice. Jeden z adeptů na titul Poutník ligy šel do utkání skutečně z lepší výchozí pozice, nicméně týmům z Humpolecka se na kamenickém hřišti nijak slavně nedaří a to se potvrdilo i tento víkend, kdy si odsud jiřičtí odvezli dokonce čtyřbrankový příděl.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 19.05.2019 22:15 0

Pro fotbalunas.cz se tentokrát rozpovídal Zbyšek Tržil z Lukavce. Správně, tohle jméno už v rámci vítězství ankety hráč kola letos zaznělo, celkově dokonce počtvrté a to díky dvěma výhrám ještě v barvách Košetic. O tom, jak Lukavci nevyšel náročný anglický týden, ale i mém nařčení z toho, že fandím Slavii, byť je mi Fortuna liga, zvlášť bez účasti FC Vysočiny, naprosto odporná, si můžete přečíst následující řádky.

Reportáž

V Horní Cerekvi se body dělily


V tuto chvíli dvojice celků již ze středu tabulky na sebe narazila v utkání v Horní Cerekvi, kde byli do role favoritu přeci jen pasováni spíše domácí, ačkoliv hosté už několikrát prokázali, že mají schopnost obrat o body i výše postavené mančafty. Bylo tomu tak nakonec i nyní. Horní Cerekev sice po většinu utkání držela vedoucí stav, jenže potvrdit ho druhým gólem se nepodařilo, naopak skórovaly Speřice, které berou bod.


Reportáž

Žirovnice smetla Červenou Řečici, která se s prvním místem prozatím musí rozloučit


Velký souboj dvou týmů z horních pater tabulky nesliboval žádného favorita, spíše vyrovnanou bitvu, kde góly padat budou, avšak na obě strany. Pro první pětačtyřicetiminutovku to platilo. Červená Řečice sice dvakrát vedla, Žirovnice odpověď však pokaždé našla. Druhý poločas už režírovali pouze domácí, jejich následné čtyři branky nedali Tatranu nejmenší nárok.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

15.05.2019 21:54 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Po třech prohrách se Lukavec vrací zpět na scénu ve velkém stylu, výhrou s Maratonem


Jako favorit nastupoval do tohoto utkání spíše pelhřimovský celek. Lukavec po černé třízápasové sérii šel do zápasu s tím, že zlomit šňůru tří proher bude mít proti tomuto soupeři obzvlášť těžké. Průběh utkání, nebo alespoň vývoj skóre však nastínily, že na to odepisovat TJ Start je stále pořád velmi brzy.


Reportáž

Černovická jarní jízda pokračuje, nyní to schytal Ústrašín


Se Speřicemi sice TJ Sokol Černovice zaváhaly, jinak je však jejich jarní cesta tabulkou stoprocentní. Nic na tom nezměnil ani duel v Ústrašíně, kam sice černovičtí vyrazili v roli favoritů, stejně tak ale bylo jasné, že Žlutá ponorka nedá svou kůži lacino.


Reportáž

Kamenice nad Lipou si body z Pacova nepřivezla


Souboj dvou celků, které už jsou zachráněné, snad jedině Kamenice nad Lipou se mohla ještě zapojit do bojů o čelo tabulky, se odehrál v Pacově. Plány Slovanu na další skok tabulkou vzhůru vzaly za své inkasovaným gólem, ale i červenou kartou, které daly neoddiskutovatelnou výhodu do ruky domácím. Ti si však skutečnou převahu vytvořit nedokázali, své vedení na chvíli do konce ztratili, nakonec to však byli oni, kdo se ze zisku tří bodů mohl radovat.


Reportáž

Povinné vítězství Jiřic na hřišti posledního Čejova


Byť šel Čejov do utkání proti stále v čele bojujícím Jiřicím jako jasný outsider, málokdo si uměl představit, že se na hřišti rozpoutá taková přestřelka v podání jednoho týmu. Jiřice prakticky od začátku zápasu dominovaly a hra na jednu bránu se postupně začínala potvrzovat i v číslech. Apetit hostů neutuchal a tak může Čejov brát jako úspěch, že skóre v kolonce inkasovaných gólů svítí "pouze" jednociferné číslo.


Reportáž

Obrataň vyhrála další duel o záchranu a sestupové boje se jí zřejmě letos už týkat nebudou


Další z velkých soubojů ve spodní části tabulky, v němž obě dvě strany bojovaly o přežití. Na jedné straně Obrataň, která moc dobře věděla, že případná výhra může znamenat téměř jistou záchranu. Na straně druhé Plačkov, který na své první jarní 3 body stále čeká a snad i proto je pro něj situace stále bezvýchodnější. Šance obou týmů byly vyrovnané a i samotný průběh nasvědčoval přesýpání hry ze strany na stranu.


Rozhovor

Žirovnice uspěla na půdě Speřic a následně svůj triumf potvrdila i v anketě hráče kola

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 12.05.2019 22:06 0

Letošní sezóna vypadá v Žirovnici znovu jako úspěšná, nebo se tak zatím alespoň jeví. Áčko, byť ve spodních patrech Krajského přeboru, má záchranu pevně ve svých rukou, a juniorka nadále vytrvale prohání celky z předních pater, a znovu patří mezi širší výběr favoritů, byť se občas musí vypořádávat s nevyrovnaností výkonů. Anglický týden však modrobílým vyšel více než dobře a jeho vyvrocholením byla víkendová výhra ve Speřicích. Z ní vzešel jako nejlepší hráč utkání Tomáš Severa, jenž se mohl radovat i z následného triumfu v sestavě kola.

Rozhovor

Letos podruhé usedá na trůn hráč Horní Cerekve, nyní je jím další opora Michal Kůta

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 12.05.2019 21:54 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Čejov zůstává stále přikován k poslednímu místu


Utkání mezi Obrataní a Čejovem bylo jedním z těch, které mělo výrazně promluvit do záchranářských bojů. Souboj dvou celků ohrožených sestupem před zápasem neměl svého favorita, průběh utkání však postupně začínal jasně vyzdvihovat jen jeden tým.


Reportáž

V Pelhřimově Horní Cerekev na body nedosáhla


Po prohýřeném podzimu je Maraton konečně zpět v boji o titul (nikoliv o postup). Nyní jeho nedostižnou jarní formu schytala Horní Cerekev, která však rozhodně herně nepropadla, ale přeci na výhru to v Pelhřimově nebylo.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

08.05.2019 22:42 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 477