Redaktor: jiri.profant


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

24.03.2016 07:53 0

V prvním jarním kole jsme požádali o tipy Hráče podzimu a kapitána týmu TJ Podolí II Karla Levoru.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 60.kolo Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

 Jihočeský | Písek | Okresní přebor
Jihočeský Písek 26.11.2015 23:18 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 60. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Radek Veleman: „facebook si udělám, až vyhraju podruhé…“

 Jihočeský | Písek | Okresní přebor
Jihočeský Písek 21.11.2015 19:34 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v posledním kole OP Písek a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím vítězem je tentokrát nejlepší střelec podzimní části týmu FC AL-KO Semice Radek Veleman. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

V posledním zápase podzimní časti porazila Čížová tým Podolí II


Počasí již od ranních hodin nasvědčovalo tomu, že oba celky to na těžkém a podmáčeném terénu nebudou mít lehké a také tomu tak bylo. Na fotbalovém stánku v Čížové se hrálo derby a hostující celek z Podolí byl rozhodnut nedat domácím nic zadarmo.


Reportáž

Mirotice slaví druhou domácí výhru


K poslednímu podzimnímu zápasu přijel tým Borovan ve značně oslabené sestavě a domácí toho dokázali využít k zisku důležitých tří bodů.


Reportáž

Protivín přehrál Albrechtice


Protivín si snadno poradil s týmem Albrechtic, který si vytvořil jedinou šanci v samotném závěru utkání.


Reportáž

Vedoucí Putim si veze 3 body z Bernartic


Poslední podzimní utkání sehrála domácí rezerva proti mužstvu z Putimi.Hosté se v posledním kole dostali do čela tabulky,domácí proto očekávali těžké utkání.To se také potvrdilo,i když trochu jinak,než se očekávalo.


Reportáž

Branky stříleli pouze kapitáni


Souboj o druho příčku OP Písek byl k vidění v Kovářově. Po polačase vedli hosté z Krče, ale v druhé půli se Kovárov po dvou brankách svého kapitána z přímých volných kopů mohl radovat z výhry.


Reportáž

Domácí využili převahu hráče v poli


V posledním podzimním kole se na čimelickém trávníku odehrál souboj ze spodních pater tabulky. Oba dva týmy chtěli půlku sezony zakončit vítězně. 


Reportáž

Tým Skal ani v posledním zápasu podzimu nedokázal zvítězit


V posledním kole zajížděli hráči Semic k poslednímu týmu v tabulce, do Skal. Domácí sice měli pouze jeden bod, ale jejich výsledky za poslední zápasy nebyli špatné a naznačovali vyrovnané utkání. Bohužel špatná koncovka, která provází domácí tým po celou sezónu, se jim vymstila i tentokrát a výsledek utkání byl pro ně až příliš krutý. 


Rozhovor

Stanislav Češka: „Bivoj jede, Bivoj válí!“

 Jihočeský | Písek | Okresní přebor
Jihočeský Písek 13.11.2015 14:06 0

 Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v předposledním 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz!  Vítězem se stal s obrovským náskokem Stanislav Češka  z bernartického „béčka“! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

12.11.2015 09:01 0

 

 

Jdeme do finále! Před námi totiž je poslední kolo podzimní části OP Písek. V tomto kole se odehraje souboj o druhé místo v tabulce mezi celky Kovářova a Krče a poslední tým tabulky SK Skály se pokusí získat na závěr první letošní vítězství. Jak tyto a další zápasy vidí náš expert Marek Babák se dozvíte zde.

 

 

 

Reportáž

Překvapení kola se zrodilo v Borovanech.


Tuto neděli hostily Borovany rezervu divizního celku z Čížové. Postavení obou týmů v tabulce naznačovalo, že domácí budou brát 3 body, ale opak byl pravdou. Čížová "B" potvrdila, že se jim v posledních utkáních daří a zaslouženě si z Borovan odvezli plný bodový zisk.


Reportáž

Domácí podruhé v řadě doma zvítězil


Boj ze spodních pater tabulky se odehrával v rámci 12.kola okresního přeboru na hřišti v Oslově, kam zavítal poslední tým tabulky SK Skály.


Rozhovor

Michal Hadáček: Na oslavu pustím nějakou kačku na limonádu…

 Jihočeský | Písek | Okresní přebor
Jihočeský Písek 05.11.2015 09:08 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11.. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz!  Vítězem se stal nejtěsnějším možným rozdílem a to o jeden jediný hlas Michal Hadáček  ze Semic ! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

05.11.2015 09:01 0

Blíží se nám v pořadí již předposlední tedy 12. soutěžní kolo a jako obvykle vám přinášíme náhled na něj od jednoho z našich expertů. Jak zápasy skutečně dopadnou se dozvíme až o víkendu, ale nyní se pojďme podívat jak to vidí Zdeněk Bína z TJ Sokol Krč.

Celkový počet článků: 89