11.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Rezerva Čížové po překvapani v minulém kole bodovala doma naplno

0

Z úvodního tlaku Albrechtice branku nevstřelily a tak góly začali dávat hráči Čížové.

Tři branky v prvím poločase.

Hosté přijeli značně namotivovaní a to také hned ze začátku utkání začali potvrzovat. Ihned ve 2 minutě utkání šel hostující utočník sám na gólmana domácích Lukáše Hošnu, který jeho pokus vychytal. Poté se do utkání začali dostávat domací, což vyústilo ve vedoucí branku, kterou vstřelil skvělě hrající Radek Šittner. Hosté se poté bránili stoupajícímu tlaku domácích, který nakonec po závaru před hostujícím brankářem skončil druhým gólem, který s vypětím sil dotlačil za brankovou čáru Václav Peroutka. Ve 44 minutě se po nádherné kombinaci uvolnil Petr Hošna, který přesným centrem našel hlavu domácího hráče Michala Maříka, a ten nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:0.

Hra se vyrovnala.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, po většinu času se hrálo se ve středu hřiště. Jedinou branku v druhé půli přinesla 70. Minuta, když dostali domácí možnost standartní situace, kterou si vzal na starost Radek Šittner a umístil míč přesně k tyči hostujícího golmana.4:0. Hosté se po zbytek zápasu pokoušeli vstřelit aespoň čestný gól, ale všechny jejich pokusy zmařil domací brankář Lukáš Hošna. Vítězem zápasu se po zásluze stal domácí tým.

TJ Sokol Čížová B
L. Hošna [-] (87. P. Jedlička [-] ) - P. Bláha [-] , M. Mařík [-] - R. Šitner [-] , D. König [-] , V. Peroutka [-] , J. Smola [-] , D. Jašek [-] , J. Duchoň [-] , D. Hynouš [-] (46. M. Müller [-] ) , P. Hošna [-]

TJ Albrechtice nad Vltavou
P. Sewald [-] - L. Pícha [-] (76. L. Kojetín [-] ) , L. Kolář [-] , Z. Velický [-] (56. M. Čáp [-] ) , M. Lidinský [-] , F. Šabatka [-] , R. Mauer [-] (46. M. Barták [-] ) , P. Malý [-] , Z. Hronek [-] , J. Hronek [-] , M. Polánský [-]

Hráči zápasu: L. Hošna , P. Hošna , R. Šitner .
Místo: Čížová. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Štěrba Zdeněk - ONDRUCH Libor (N), HRONEK Dušan (N).