Redaktor: Samuel Mičuta

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA ROKU - Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

16.06.2023 23:10 Samuel Mičuta 0

Sezóna 2022/23 je již u konce a s tím také přichází známá sestava roku. Právě tuto sestavu ovládl s nejvíce hráči vítěz soutěže z Poříčí nad Sázavou. Další své zástupce zde má Dolnobousovský SK, Votice, Bohemia Poděbrady, Úvaly a nebo Luštěnice. Vítěz hlasování hraje o hodnotné ceny od Hisense, jako například televize nebo soundbar.

Rozhovor

Myslím si, že jsme všichni spokojení s tím, jak jsme skončili, říká hráč kola František Kafka

Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 27.06.2023 14:24 Samuel Mičuta 0

Poslední kolo krajských soutěží je již za námi a s tím také přichází poslední rozhovor s hráčem kola pro tuto sezónu. František Kafka je tím vyvoleným.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 16.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

20.06.2023 10:15 Samuel Mičuta 0

Poslední kolo středočeské 1.A třídy máme již za sebou a s tím také přichází poslední sestava kola. V této sestavě najdeme několik hattrickových hrdinů a nebo hráče, jejichž tým dokázal udržet čisté konto.

Reportáž

Dolní Bousov si v poslední kole poradil s rolí favorita hravě


Utkání čtvrtého s posledním týmem, který již má několik kol jistý sestup. To nám nabídlo poslední kolo středočeské 1.A třídy, kdy na hřiště Býchor zajížděl Dolní Bousov


Reportáž

Přestřelka mezi Voticemi a Úvaly končí remízou!


Zápas, kdy ani jednomu týmu již o nic moc nešlo. To bylo utkání posledního kola mezi Voticemi a Úvaly, které nám nabídlo parádní přestřelku plnou zvratů.


Reportáž

3 branky za posledních 10 minut rozhodlo o výhře Pšovky!


K utkání posledního kola středočeské 1.A třídy bylo plánováno utkání mezi sousedy v tabulce na 10 a 11 příčce, kdy Starou Boleslav hostila domácí mělnická Pšovka.


Reportáž

Hlízov na konec sezóny nadělil Lysé pět branek!


Poslední kolo sezóny nám obstaralo bitvu mezi dvěma tými, kterým již šlo jen o finální umístění. Lysá si v minulém kole zajistila jistotu setrvání v soutěži a Hlízov by si výhrou zajistil konec ročníku na 5. příčce.


Reportáž

Polaban zvládl poslední utkání se sestupujícím týmem!


V posledním utkání sestupující Vlašimi přivítal tento celek tým z Polabí, který ovšem poslední zápasy nemá vůbec ideální formu a na hřiště vlašimské rezervy jel tento celek s cílem zakončit toto spíše nepovedené jaro třemi body. 


Rozhovor

Je to nejlepší sezóna v historii klubu, říká hráč kola Matěj Falta

Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 16.06.2023 16:31 Samuel Mičuta 0

3 branky a zasloužená výhra. Takový byl víkend pro Dolní Bousov a hráče tohoto týmu Matěje Faltu, jenž si svým výkonem zasloužil nominaci do sestavy kola, kde obdržel nejvíce hlasů.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 30.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

12.06.2023 09:55 Samuel Mičuta 0

Předposlední kolo této sezóny máme již za sebou, což znamená, že se nám konec sezóny velmi rychle blíží. S tím také přichází jedna z posledních sestav kola. Toto kolo nám nabídlo dva velmi výrazné výsledky v podání Poříčí a Dolního Bousova, ale také zápasy, které moc branek nenabídly.

Reportáž

Dolní Bousov s chutí sestřelil mladičkou rezervu Vlašimi


Vlašim je již jedním z jistě sestupujících týmů a v posledních kolech dostává tento celek příděl za přídělem. Soupeřem vlašimských mladíků tentokrát byl tým z Mladoboleslavska, a to Dolní Bousov.


Reportáž

Jedna branka Hlízovu stačila!


Hlízov zažívá poměrně úspěšné období a skvělá forma tohoto celku vynesla vzestup tabulkou až na 5. příčku. Soupeřem Hlízova pro tohoto kolo jsou Čelákovice, které si svoji pozici již jistě nevylepší a ani nezhorší.


Reportáž

Velmi znatelně oslabení Úvalští na Lysou recept nenašli


Velká marodka, která tým Lukáše Kučery zasáhla během jara měla vliv na výsledky předchozího a tohoto utkání. Obrovskou ztrátou je Hološko, jenž v utkání před týdnem utrpěl zlomeninu žeber. Naopak Lysá zažívá poměrně příjemné časy a s chutí šla do předposledního kola ročníku.


Reportáž

2 branky v posledních minutách zařídily Polabanu alespoň bod!


Poměrně znatelná série špatných výsledků zasáhla nymburský Polaban, jenž má během jara nejen výsledkové problémy, ale také personální a několikrát se již stalo, že do zápasu nastoupili hráči, kteří by za normálních okolností spíše čekali na lavičce náhradníků. Hosté z Mělníka zajížděly k tomuto utkání tedy s chutí uhrát nějaké body.


Rozhovor

Fotbal už jde před rodinou a rybařením stranou, říká hráč kola Petr Pavlíček

Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 09.06.2023 20:59 Samuel Mičuta 0

Luštěnice zažívají opravdu výborné jaro a je to potvrzené také tím, že za posledních 5 kol šlo ocenění pro hráče kola právě směrem do Luštěnic. Tentokrát tuto anketu vyhrál Petr Pavlíček.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 30.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

09.06.2023 11:28 Samuel Mičuta 70

Předposlední kolo soutěže se již nevyhnutelně blíží a s ním také přichází expert tip. Naším expertem bude tentokrát forvard Votic Tomáš Kramný

Reportáž

Souboj týmů na vrchu tabulky ovládl tým Luštěnic


Luštěnice a Poříčí nad Sázavou. První dva týmy v tabulce. To nám nabídlo 29. kolo středočeské 1.A třídy. Ovšem průběh tohoto šlágru kola a možná i jara byl daleko jiný, než si nejspíše většina lidí představovala.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 29.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

05.06.2023 18:52 Samuel Mičuta 0

Sezóna se již blíží k samému závěru, ovšem sestava kola nesmí chybět. 29. kolo bylo plné zajímavých výsledků, ale také individuálních výkonů, které přinesly nominaci do sestavy kola. Hlasovat můžete pro svého favorita až do středečního poledne.

Reportáž

Čelákovice vybojovaly na půdě Úval veledůležitý bod!


Domácí Úvaly hostili v utkání 29. kola středočeské 1.A třídy čelákovický Union. Právě hostující celek potřebuje každý bod, jelikož stále nemá jistou záchranu. Naopak domácí výběr zažívá příjemné poslední týden zakončené výhrami.


Reportáž

Hlízov zásluhou výhry předskočil poděbradskou Bohemii!


Domácí tým z Hlízova v minulém kole obstojně zvládl roli outsidera na půdě Luštěnic a i přes to, že tento celek hrál téměř celý poločas v oslabení. Naopak poděbradská Bohemie v minulém kola na domácí ploše nevstřelila ani branku výborné defenzívě Úval.


Reportáž

Pšovka na domácím hřišti nedala Dolním Bousovu šanci!


Hosté z Dolního Bousova nezažívají úplně ideální období a dle průběhu podzimu se očekávalo, že si udrží druhou příčku tabulky a mohli by třeba překvapit Poříčí. To se ovšem neděje a neideální forma tohoto celku zapříčinila pád tabulkou. Ovšem i přes tento fakt šli hosté do utkání jako mírní favorité proti mělnické Pšovce.


Reportáž

Slavoj zařídil další propad Polabanu tabulkou


Forma nymburského Polabanu v posledních týdnech velmi zaostává za očekáváními a za výsledky z podzimní části sezóny. Naopak Slavoj zažívá poměrně příjemné období a obvzlášť výhra nad Dolním Bousovem z minulého kola tomuto celku určitě dodala na sebevědomí.


Reportáž

Omluvenkami oslabená Lysá další výhru nepřipíše


Slovan Lysá zažívá poměrně úspěšné období, to se ale musí říct i o jejím dnešním soupeři z Poděbrad, který díky výborné jarní částí šplhá tabulkou směrem nahoru. Ovšem velký problémem pro hosty bylo několik omluvenek, které trenér Matěj Brabec před zápasem obdržel, což ho nutilo do zápasu postavit i hráče, kteří na tom zdravotně nebyli úplně nejlépe.


Rozhovor

Už od malička fandím Spartě, říká hráč kola Tomáš Kramný

Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 02.06.2023 11:32 Samuel Mičuta 0

To, že sestava kola bude našlapaná o hráče Votic bylo po výsledcích 28. kola středočeské 1.A třídy poměrně jasné. Ovšem místo pro hráče kola je pouze jedno. MY Vám tedy nyní přinášíme rozhovor se střelcem čtyř branek onoho zmiňovaného utkání. Tím hráčem je Tomáš Kramný.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 29.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

01.06.2023 15:08 Samuel Mičuta 64

Rozhodne se o sestupujících týmech? 29. kolo středočeské 1.A třídy by nám mohlo nabídnout finální rozuzlení v některých bojích, jde především o sestup, kdy jistě sestoupí Býchory a je na čáslavské rezervě, jestli za Býchorami pošle i rezervu Vlašimi.

Reportáž

Čáslavská rezerva se s Pšovkou Mělník rozešla nerozhodně


Sousedé v tabulce. To je Pšovka Mělník a Čáslavský B tým. Oba týmy už mají jistou záchranu v soutěži, což je jistě důležité, ale boj o vyšší príčky, které ještě jsou na dosah by měly být motorem pro oba tyto celky.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 28.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

30.05.2023 11:35 Samuel Mičuta 0

Jarní část se blíží ke konci a týmy bojují o poslední body, které by jim mohly přinýst případné zlepšení pozice v tabulce. Mezi 3. až 8. příčkou se týmy od sebe nachází v rozdílu pouhých 5 bodů, právě v těchto týmech bylo k vidění několik skvělých individuálních výkonů, které si zaslouží nominaci do sestavy kola. Ovšem nejpočetnější zastoupení mají tentokrát Votice. Hráči tohoto celku přehrávali mladíky z Vlašimi rozdílem třídy.

Reportáž

Lysá nedala Býchorům čuchnout!


Lysá je na koni. V posledních zápasech se tomuto týmu velmi daří a sbírá jednu výhru za druhou, a to i proti silnějším soupeřům. Naopak soupeř z Býchor už nad touto sezónou nejspíše zlomil hůl. 


Reportáž

Branka v poslední minutě rozhodla! Slavoj si odváží tři body


Utkání Dolního Bousova a Staré Boleslavi bylo určitě duváckým lákadlem. Není tedy překvapením, že se sešlo 130 diváků, což je na tuto soutěž nadprůměrné číslo. Právě tito diváci, kteří si při sobotní odpoledni našli čas na toto utkání učitě nelitovali.


Reportáž

Trenér Hlízova zuří! Utkání se hrálo na nehratelné a tvrdé louce


Luštěnice i Hlízov zažívají poměrně úspěšné jaro. Právě tým z Luštěnic si drží druhou přičku. Navíc z těchto dvou družstev pochází výherci posledních tří anket o hráče kola. Luštěničtí bratři Hlaváčkovi a hlízovský Růžička.


Reportáž

Úvalští navázali na výhru proti Luštěnicím! Bohemia se propadla v tabulce


Nováček z Úval se po postupu z B třídy velmi rychle aklimatizoval na A třídu. Právě utkání tohoto víkendu mohlo tomuto celku velmi napomoci v bojích o možnou třetí příčku v tabulce. Naopak domácí tým z Poděbrad si drží pozici mezi 4-8 místem stabilně. Ovšem prohra proti městskému rivalovi musela hráče bolet.


Reportáž

Polaban domácí Poříčí nepřekvapil


Polaban Nymburk v minulém kole dokázal po delší době zvítězit a právě tato výhra vnesla celému nymburskému týmu vítr do plachet po spackaném jaře. Tento vítr ale měli za úkol potvrdit na půdě nejlepšího týmu soutěže z Poříčí nad Sázavou, což byl těžký oříšek.


Rozhovor

Je dobrý pocit, když člověk vyhraje, říká hráč kola Jiří Růžička

Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 25.05.2023 16:55 Samuel Mičuta 0

Hlízov. Nikterak velká vesnice na Kutnohorsku, která se může pyšnit výhercem v anketě o hráče kola. Jiří Růžička si totiž svými dvěma brankami vybojoval místo v sestavě kola a následně v diváckém hlasování obdržel valnou většinu hlasů.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 28.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

25.05.2023 14:14 Samuel Mičuta 47

Výhry favoritů a nějaké remízy. To očekává náš expert za tým Sokol Luštěnice. Jeho tipy na 28. kolo středočeské 1.A třídy najdete níže.

Reportáž

Úvalští přestříleli rozjeté Luštěnice!


Souboj dvou skvělých celků nám slibovalo 27. kolo středočeské 1.A třídy. Luštěnice se před tímto utkáním vezly na skvělé vítězné vlně. Naopak týmu Úval se vrátila opora Hološko.


Reportáž

Rezerva Vlašimi nezvládá boj o záchranu! Lysá slaví další úspěch


Rezerva Vlašimi si minulý víkend velmi zkomplikovala boj o záchranu prohrou s Čelákovicemi a bodovat za 3 body bylo proti Lysé povinností. To se ale ovšem tak úplně nepovedlo.


Reportáž

Lídr soutěže vybojoval bod až v samotném závěru!


Hlízov a Poříčí nad Sázavou. To jsou 2 týmy, které se utkali v 27. kole středočeské 1.A třídy a právě souboj těchto dvou celků sliboval příjemnou podívanou.


Reportáž

Pšovka nevyzrála na soupeře z Votic


Dva týmy ze spodní poloviny tabulky se utkaly v 27. kole středočeské 1.A třídy. Tento souboj sliboval jednomu z týmů možné odskočenil v tabulce od toho druhého, jelikož týmy na 9. až 13. příčce jsou mezi sebou natešněné s rozdílem minima bodů.


Reportáž

Polaban zvrátil sérii porážek! Oslabený Dolní Bousov vedení neudržel


2 zápasy a 2 porážky, taková je bilance nymburského Polabanu v posledních 2 utkáních, která se tomuto celku vůbec nepovedla. Soupeř proti kterému by tento celek tuto nechvalnou sérii měl zvrátit, byl pro tento víkend Dolní Bousov. Právě hosté z Mladoboleslavska do tohoto utkání postrádali zraněného Šolce, nemocného Kasala a Keszega, jenž měl povinnosti u svého týmu.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 27.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

23.05.2023 11:24 Samuel Mičuta 0

Jarní část se nám pomalu, ale jistě blíží ke konci. Čelákovický Union si připsal další důležité vítězství v boji o záchranu a naopak boj ve středu tabulky se nám ještě více zamotal. To bylo 27. kolo středočeské 1.A třídy a s ním také přichází sestava kola. 

Rozhovor

V celém našem kádru působí asi 4 bratrské dvojice, říká hráč kola Šimon Hlaváček

Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 20.05.2023 00:12 Samuel Mičuta 0

Že se v týmu objeví bratři, to se stává. Málokdy se ale stane to, že by právě oba bratři dokázali zvítězit v anketě o hráče kola hned dvě kola po sobě. Tímto úspěchem se můžou pochlubit Šimon a Ladislav Hlaváčkovi z Luštěnic. Právě Šimon Hlaváček se stal hráčem 26. kola.

Reportáž

Lysá v plné síle nedala Pšovce žádnou šanci


Lysá nad Labem hostila v 26. kole svého souseda v tabulce, a to Pšovku Mělník. Lysá k domácímu utkání zajížděla v plné sestavě a to je také jedním z důvodů předvedeného výkonu a tempa, které domácí nastolili. Totiž právě na Pšovku by díky výhře ztráceli již pouhý bod.


Reportáž

Čáslavská kanonáda sestřila trápící se Polaban


Polaban Nymburk se opravdu nenechází v nikterak dobrém rozpoložení a minulá domácí prohra s Voticemi této situaci vůbec nepomohla. Minulé kolo se ale nepovedlo ani Čáslavi, jenž na hřišti Dolního Bousova nevstřelila ani jednu branku.


Celkový počet: 278