26.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Čáslavská kanonáda sestřila trápící se Polaban

8

Polaban Nymburk se opravdu nenechází v nikterak dobrém rozpoložení a minulá domácí prohra s Voticemi této situaci vůbec nepomohla. Minulé kolo se ale nepovedlo ani Čáslavi, jenž na hřišti Dolního Bousova nevstřelila ani jednu branku.

Rychlý nástup

Hra Polabanu Nymburk již od prvních minut nepředstavovala absolutně žádnou zoganizovanost a proto také již v 10. minutě se mohli domácí radovat, a to zásluhou Adama Ronovského.

To ale nebylo vše a pohroma pokračovala nadále. V 17. minutě totiž brankář Holešovský musel míč lovit ze své branky znovu. Opět zásluhou Adama Ronovského.

Tímto ale trápení Polabanu nekončilo a do 37. minuty museli trenéři provést dokonce 3 střídání. Kvůli zranění museli z hrácí plochy odstoupit Jarschel, Hobík a Herčík.

Aby toho nebylo málo tak hattrick ve 41. minutě dokonal Adam Ronovský a tímto také uzavřel první poločas.

Pokus o zvrat

Druhý poločas již nebyl ze strany hostí tak bídný a naopak v 50. minutě se dokázal prosadit Kotel, jenž snížil na 3:1.

Zlomem utkání byla 66. minuta, kdy měli hráči Polabanu na kopačce další snížení. To ale nepřišlo. Naopak na druhé straně se z protiútoku dokázal prosadit Konyvka a rozhodl o vítězi utkání.

Následně o 10 minut později ještě jednou Konyvka upravil skóre kosmeticky do konečné podoby.

SK Polaban Nymburk
Martin Škarecký: Dnes to byla zasloužená porážka po velmi špatném výkonu. První poločas nám vázla jakákoliv organizace hry, čehož domácí využili a po 20 minutách vedle 2:0. Druhý poločas již vypadal přece jen lépe a podařilo se nám snížit na 3:1. Poté jsme hru více otevřeli a tlačili se dopředu. Rozhodujícím momentem byla naše neproměněná šance a následný brejk soupeře, který znamenal branku na 4:1. Pátá branka jen korunovala dobrý výkon domácích a naopak velmi slabý výkon v našem podání.