28.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Lysá nedala Býchorům čuchnout!

6

Lysá je na koni. V posledních zápasech se tomuto týmu velmi daří a sbírá jednu výhru za druhou, a to i proti silnějším soupeřům. Naopak soupeř z Býchor už nad touto sezónou nejspíše zlomil hůl.

Hra na jednu stranu

Již od úvodních minut bylo jasně znát, který tým je tím lepším a který tým bude udávat tempo tomuto souboji. Míč tedy měli převážně na kopačkách domácí a tvořili hru, naopak hosté čekali na své šance pouze z rychlých brejků, které ani tak tomuto celku nevycházely.

Spousta šancí zůstala bez využití, to se ale nedá říct o šanci Hankeho, který ve 41. minutě dokázal poprvé v utkání překonat Herese.

Tato branka byla také jedinou, která do poločasového hvizdu padla, což znamená poločasové vedení 1:0 pro domácí.

3 rány

Druhý poločas pokračoval úplně ve stejném duchu, kde první poločas skončil. Domácí opět tlačili, ale tentokrát na zásah nečekali tak dlouho, jelikož již v 50. minutě přidal další branku Ryšánek.

To ale nebylo vše, jelikož o 11 minut později přidal třetí branku Lysé Novák a bylo hotovo.

Kosmeticky pak skóre v 77. minutě upravil Kodeš, který zároveň uzavřel střeleckou listinu pro toto utkání a rozhodl o konečném výsledku 4:0.

FK Slovan Lysá
Matěj Brabec: Je to radost, když jede tým na vítězné vlně. Vyhráli jsem v klidu a ještě jsme nedali spoustu šancí. Soupeř sice vzdoroval do druhého gólu, pak ale byla pouze otázka to, kolik branek přidáme.

Počet diváků: 88. Rozhodčí: Fejfar Jakub - HUSÁK Jan, SABO Jiří.