16.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Dolní Bousov si v poslední kole poradil s rolí favorita hravě

14. J. Keszeg , 22. J. Keszeg , 56. Z. Bělík , 76. J. Keszeg , 84. J. Keszeg
7

Utkání čtvrtého s posledním týmem, který již má několik kol jistý sestup. To nám nabídlo poslední kolo středočeské 1.A třídy, kdy na hřiště Býchor zajížděl Dolní Bousov

Dvě rány

Dolní Bousov se v tomto utkání musel obejít bez tří hráčů. Jednalo se o Františka Klímu, Miroslava Horáka a Ondřeje Klímu. Ovšem to ale nezměnilo nic na dobrém herním projevu hostí, kteří se snažili držet míč a mít utkání pod svoji kontrolou.

První branku jsme viděli již v 14. minutě, kdy Bělík vyslal Keszega, a ten již se zakončením problém neměl.

Netrvalo to vůbec dlouho a bylo to již o dvě branky. Po krásné kombinaci Honce a Bělíka se opět do šance dostal Keszeg a znovu mířil přesně.

Mimo útoku se také činil ale brankář Gereg, který svůj tým dokázal podržet a vychytal střelu z přímého volné kopu na konci prvního dějství, což znamenalo poločasové skóre 0:2.

Studio dohráno

Netrvalo to vůbec dlouho a hosté si vedení pojistili další brankou. V 56. minutě se krásnou střelou z hranice pokutového území prezentoval Bělík.

Hosté se tímto ale nezastavili a branky přidali. V 76. minutě dorazil míč do branky Keszeg, čímž zkompletoval hattrick.

Hattrick mu ale očividně nestačil, jelikož v 84. minutě právě Keszeg stanovil finální skóre na 0:5.

Dolnobousovský SK
Luděk Holub: Od začátku jsem se snažili držet míč a mít utkání pod kontrolou, ale domácí se chtěli rozloučit s A třídou důstojně a nejlépe výhrou a tak po každé naší ztrátě vyráželi do nebezpečných útoků. Nakonec jsme utkání zvládli, za což jsme rádi.

TJ Sokol Býchory
J. Holý [-] - Z. Vondra [-] (84. O. Heres [-] ) - O. Vaňkát [-] , L. Chvojka [-] , V. Chadraba [-] , A. Jehlička [-] , J. Vyhnánek [-] , A. Vyhnánek [-] , J. Teplý [-] , L. Kulich [-] , R. Pelikán [-] -

R. Gereg [-] - M. Horák [-] (46. M. Král [-] ) , T. Šolc [-] , P. Ježek [-] - A. Pavliš [-] (66. M. Karela [-] ) , J. Kasal [-] (74. D. Rejzek [-] ) , Z. Bělík [-] , M. Merva [-] (75. P. Skála [-] ) , M. Falta [-] , T. Honc [-] - J. Keszeg [-]

Počet diváků: 70. Rozhodčí: Laštovička Stanislav - NELIBA Vladislav, SANDEV Viktor.