30.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Dolní Bousov s chutí sestřelil mladičkou rezervu Vlašimi

17. M. Falta , 19. J. Keszeg , 26. M. Falta , 30. M. Falta , 61. Z. Bělík , 75. J. Šolc - 23. M. Lažan
9

Vlašim je již jedním z jistě sestupujících týmů a v posledních kolech dostává tento celek příděl za přídělem. Soupeřem vlašimských mladíků tentokrát byl tým z Mladoboleslavska, a to Dolní Bousov.

Rozhodnuto

Domácí Dolní Bousov šel do utkání bez dvou chybějících hráčů. František Klíma a Miroslav Horák jsou těmi hráči.

Ovšem poněkud překvapivě se v 5. minutě hosté po rohu skoro dostali do vedení a nebýt výkopu Šolce z brankové čáry, tak by Vlašim šla do vedení.

Po této šanci ale převzali otěže utkání domácí a v 10. minutě musel Šanda zasahovat proti střelám Keszega a Kasala.

Další velkou šanci měl Honc po patičce Keszega, ovšem proti byl znovu Šanda.

Poté se znovu přihlásili o slovo hosté, ale na svém místě byl brankář Gereg.

V 17. minutě už se ale síť vlnila, kdy po dlouhé přihrávce Keszega překonal Šanda Falta.

Potvrzení tohoto vedení přišlo o pouhé dvě minuty později, kdy Ježek našel dlouhým pasem Pavliše a ten už to udělal pro Keszega jednoduché, 2:0.

Hosté se ale nevzdávali a v 23. minutě přišlo po akci skrze střed hřiště. O tuto branku se postaral Lažan.

Tato naděje ale trvala pouhé 3 minuty, kdy s domácí vzali dvoubrankové vedení znovu zpět, kdy se po rohovém kopu Bělíka znovu prosadil Falta.

Tímto ale střelecké představení Falty nekončilo, jelikož v 30. minutě zkompletoval hattrick a poslal svůj tým do vedení 4:1, čímž také vstřelil poslední branku prvního dějství.

Dohrávka

Druhé dějství začalo další možností pro navýšení vedení domácího týmu, jelikož rozhodčí Kratochvíl nařídil pokutový kop. Falta zde měl další možnost na branku, ovšem proti byl se svým zákrokem Šanda

V 61. minutě už ovšem domácí slavili, kdy se po kombinaci Rejzka a Keszega prosadil Bělík.

Poslední branku v tomto utkání pak v 75. minutě přidal Šolc, kterému míč přihrál do odkryté branky Pavliš.

Další šance přicházely, ovšem další branky se již domácí nedočkali, což znamená, že Dolní Bousov své poslední domácí utkání sezóny zakončil výsledkem 6:1.

Dolnobousovský SK
Luděk Holub: Poslední domácí utkání sezóny před našimi fanoušky obstaral duel s rezervou Vlašimi, kdy nám chyběli 2 hráči. Myslím si, že jsme se za hezkého slunečného počasí rozloučili s domácími diváky pohlednou hrou v utkání bohatém na branky.

R. Gereg [-] - P. Ježek [-] , M. Horák [-] (63. M. Král [-] ) , T. Šolc [-] (67. M. Karela [-] ) - J. Kasal [-] , T. Honc [-] (56. D. Rejzek [-] ) , M. Falta [-] , M. Merva [-] , A. Pavliš [-] , Z. Bělík [-] - J. Keszeg [-] (66. J. Šolc [-] )