27.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Lídr soutěže vybojoval bod až v samotném závěru!

8

Hlízov a Poříčí nad Sázavou. To jsou 2 týmy, které se utkali v 27. kole středočeské 1.A třídy a právě souboj těchto dvou celků sliboval příjemnou podívanou.

Zdrcující závěr

Tým Hlízova do utkání vstoupil velmi aktivně a sebevědomě. Již během prvních několika minut dokázali svatini brankáře Tlamichy ohrozit několikrát.

Hosté ti naopak hrozili především dlouhými nákopy na rychlého Azilinona, který ale většinu času byl osobně bráněn.

Trestem za neproměněné šance byla chyba v defenzivních řadách Hlízova, kterou hosté dokázali využít a Azilinon poslal hosty těsně před poločasovým hvizdem do vedení.

Devadesátá minuta

Do druhého poločasu vstoupili domácí skvěle a zásluhou Růžičky dokázali v 54. minutě skóre vyrovnat.

Domácí hráli skvěle i nadále a veči na sebe nenechaly dlouho čekat. V 75. minutě totiž opět poslal míč za záda Tlamichy Růžička a domácí mohli slavit.

Radost ale domácím nevydržela až do konce, jelikož v 3. minutě nastavení přišel nedůraz v pokutovém území ze strany domácí obrany a toho využil Galuška, jen vyrovnal na konečných 2:2.

FOTBAL Hlízov
David Linhart: Chtěl bych kluky pochválit. Naše hra má nějaké parametry, které si představuju. Má to hlavu a patu, ne jako na podzim. Mrzí mě velký počet zranění, mimo jsou klíčoví hráči jako Zdeňka nebo Puk, který se snad už brzy zapojí.

M. Míšek [-] - J. Růžička [-] , D. Martínek [-] , M. Vojtíšek [-] , R. Tafel [-] (46. M. Šváb [-] ) - M. Král [-] , P. Růžička [-] , R. Šesták [-] , M. Jilemnický [-] , F. Tichý [-] (81. V. Para [-] ) - V. Maxa [-]