P. Hobík 89.
J. Vacík 94. (p.)
2:2
(0:2)
24. R. Dvorný (p.)
36. R. Dvorný
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

10.06.2023 17:00

30.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

2 branky v posledních minutách zařídily Polabanu alespoň bod!


Branky


89. P. Hobík , 94. J. Vacík (p.) - 24. R. Dvorný (p.) , 36. R. Dvorný
9

Poměrně znatelná série špatných výsledků zasáhla nymburský Polaban, jenž má během jara nejen výsledkové problémy, ale také personální a několikrát se již stalo, že do zápasu nastoupili hráči, kteří by za normálních okolností spíše čekali na lavičce náhradníků. Hosté z Mělníka zajížděly k tomuto utkání tedy s chutí uhrát nějaké body.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Pohroma

Od úvodních minut zápasu se projevovala typická hra a obraz zápasů Polabanu, kteří drželi míč a jejich soupeř spíše čekal na protiútoky z bloku. Ovšem pomalé kombinace hráčů domácích, kteří se nedokázali dostat do nějaké brankové možnosti na psychice nikterak nepomohly.

 

Za toto také přišel trest a tím prvním byla 24. minuta, kdy rozhodčí Kovář ukázal na značku pokutového kopu a bylo jasno. Míč si postavil Radim Dvorný a poslal hosty do jednobrankového vedení.

 

To ale nebylo vše, jelikož Dvorný se ozval znovu v 36. minutě a druhá branka už rázně s domácími zahýbala.

 

Po zbytek poločasu již na další změnu skóre nepřišlo, což znamenalo poločasový stav 0:2.

Až do konce

Druhé dějství domácí začali s poněkud nápaditější hrou, která byla ve znamení většího rizika, jelikož se nutně potřebovali na svého soupeře brankově dotáhnout. Toto znamenalo, že své šance měla i Pšovka, aby o výsledku definitivně rozhodla, což se ovšem nestalo, ale ani nymburský celek nedokázal brankáře Zamazala překonat. 

 

Tolik chtěná branka pro Polaban padla až v samém závěru, kdy se v 89. minutě prosadil Hobík a urychleně s míčem běžel na středový kruh. 

 

Hrát až do finálního hvizdu se občas vyplatí, právě Polaban o tom může říct své, jelikož ve 4. nastavené minutě rozhodčí Kovář znovu ukázal na značku pokutového kopu a mladičký Vacík si s tou příležitostí zkušeně poradil, čímž zařídil pro Polaban cenný bod z tohoto utkání.Ohlasy k zápasu


SK Polaban Nymburk, s.r.o.
Martin Škarecký: Uvolněně hrající hosté se soustředili především na obranu a rychlý přechod do útoku. My tím pádem měli herní převahu, ale naše kombinace byla příliš pomalá a stereotypní, abychom si byli schopni vytvářet nebezpečné situace. A tak přišel trest v podobě dvou branek Mělníka a s tímto výsledkem se šlo do kabin. Druhý poločas jsme hráli na větší riziko a hra se tak často přelévala nahoru dolů, neboť soupeř měl příležitosti se dostávat do přečíslení. Naše snaha ale vycházela téměř celý zápas na prázdno. Až v samém závěru jsme se dokázali prosadit a snížit a v nastaveném čase jsme pomocí pokutového kopu srovnali na 2:2. Pro nás velmi šťastná remíza.
Sestavy


SK Polaban Nymburk, s.r.o.
P. Plaček [-] - M. Daněk [-] , O. Drobný [-] - T. Hrdlička [-] (46. R. Novotný [-] ) , M. Kotek [-] - P. Hobík [-] , D. Wiehl [-] (46. J. Vacík [-] ) - M. Šubrta [-] (60. L. Vaníček [-] ) , T. Hoffmann [-] , T. Kukla [-] , M. Novotný [-] (79. A. Král [-] )

FK Pšovka Mělník
J. Zamazal [-] - D. Svoboda [-] (67. J. Pokorný [-] ) , R. Dvorný [-] (70. M. Havel [-] ) , J. Chytil [-] , J. Mihalík [-] , J. Kaiser [-] , L. Rypka [-] (87. T. Bláha [-] ) , D. Grabmüller [-] , R. Eder [-] , J. Studený [-] , R. Beneš [-]

ŽK: 93. J. Studený .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Kovář Otto - GARAJA Miroslav, NERAD Vojtěch.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Samuel Mičuta

Expert: Tomáš Kramný
Tip experta: výhra domácích

V tomto zápase tipuji 1.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Hráč, Administrátor klubu, Fanoušek - FK Slovan Lysá | Středočeský | Nymburk

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Hráč, Zpravodaj, Fotograf - AFK Pečky | Středočeský | Kolín

Tip: výhra domácích