Redaktor: Lukáš Hulec


Rozhovor

Tomáš Chvátal: Zpáteční cesty ze zápasů si celý tým v autobuse náležitě užívá

 Jihočeský | 1.B třída sk. D
Jihočeský 12.11.2021 16:18 0

Přinášíme rozhovor s vámi zvoleným nejlepším hráčem závěrečného kola podzimní části 1. B třídy skupiny B, třebětickým Tomášem Chvátalem. Ten se podílel kvalitním defenzivním výkonem na  udržení čistého konta ve šlágru 13. kola proti tabulkově druhé Studené.

Rozhovor

Marek Valta: V pozici trenéra se člověk dívá na fotbal trochu jinak než jako hráč

 Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 12.11.2021 12:20 0

Vyzpovídali jsme nejlepšího hráče závěrečného kola podzimní části 1. B třídy skupiny B, kterým je vacovský hráč Marek Valta. Ten si ve 13. kole získal přízeň hlasujících díky tomu, že byl proti Dražejovu nezastavitelný v záložní řadě svého týmu a navíc dal vítěznou branku zápasu.

Reportáž

Malonty si doma poradily s Kájovem


V posledním podzimním kole přijel do Malont soupeř z Kájova. Obě mužstva v předchozím kole jasně zvítěziila, a tak na tuto formu chtěli hráči navázat i v tomto duelu a rozloučit se s podzimní částí úspěšně.


Reportáž

FOTO: V souboji týmů z čela tabulky porazil kaplický B tým Novou Ves


Magnetem posledního kola okresního přeboru byl duel, ve kterém Nová Ves hostila rezervu kaplického Spartaku. První dva týmy tabulky si to rozdaly o to, kdo bude přezimovat v tabulce na příčce nejvyšší.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2021-2022

 Jihočeský | 1.B třída sk. D
Jihočeský 10.11.2021 14:07 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

 Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 10.11.2021 14:01 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

FOTO: Sousedovice doma porazily Bělčice


V posledním utkání podzimní části soutěže se v Sousedovicích představil soupeř z Bělčic. Oba dva týmy disponovaly před utkáním výbornou formou, kterou chtěli v závěrečném kole potvrdit a rozloučit se tak s podzimem úspěšně.


Reportáž

FOTO: Lhenice dokázaly porazit i Husinec


Lheničtí vstoupili do posledního utkání se Slavojem Husinec s odhodláním zakončit podzimní tažení vítězně, ač přezimování na 1. místě tabulky měli již bodově zajištěné, bez ohledu na výsledek tohoto zápasu. Jeho průběh byl dosti emotivní, také za častých faulů i za udělení 9 žlutých karet v poměru 5:4, stran Husineckých i jedné červené, a za oboustranných zbytečných dohadů.


Reportáž

FOTO: Šlágr kola skončil bezbrankovou remízou


V závěrečném podzimním kole se utkaly týmy z prvních dvou míst tabulky. Vedoucí Třebětice přivítaly ještě navíc v lokálním derby druhou Studenou. Domácí chtěli napravit první zaváhání v sezóně po remíze s Lomnicí, hosté se pokoušeli stáhnout náskok svého soupeře v čele tabulky.


Reportáž

České Velenice zdolaly Buk, při potyčce padly tři červené karty


Poslední České Velenice přivítaly v závěrečném podzimním kole na svém hřišti Buk. Oba týmy šly do utkání v rozdílném rozpoložení, domácí chtěli alespoň trochu zachránit nepovedenou podzimní část, hosté se chtěli přiblížit čelu tabulky a navázat na vítězství z posledních dvou kol.


Reportáž

Neplachov doma nestačil na Ledenice


V posledním podzimním utkání zavítaly na neplachovský pažit Ledenice. Hosté načasovali formu a mohli se pyšnit sérií tří vítězství v řadě se skvělým skóre 13:2. Neplachov v minulém kole prohrál v Buku 1:0. Gól nedal ani z penalty a střelecky se trápí.


Reportáž

Kardašova Řečice otočila zápas s Dolním Bukovskem


V podzimní derniéře přivítala Kardašova Řečice na svém hřišti Dolní Bukovsko. Oba týmy zaznamenaly v posledních dvou zápasech shodně po jednom bodu, a tak chtěly zvítězit, aby se s podzimní částí rozloučili pozitivně.


Reportáž

Suchdol jasně porazil oslabenou Olešnici


V posledním podzimním kole se v Suchdole nad Lužnicí představila Olešnice. Domácí Suchdol prohrál poslední dva zápasy a na vlastním hřišti se chtěl s fanoušky rozloučit vítězně. Hosté z Olešnice mají velké problémy s marodkou, a tak bohužel tento zápas ani nedohráli v jedenácti hráčích.


Reportáž

Volyně prohrála se Sedlicí, v závěru sudí rozdal čtyři červené karty


K poslednímu podzimnímu kolu přijeli do Volyně hosté ze Sedlice. Zatímco hosté chtěli navázat na výhry z posledních dvou zápasů, domácí Volyně se pokoušela odčinit minulou porážku ze hřiště Bělčic.


Reportáž

FOTO: Střelské Hoštice porazily rezervu Prachatic díky dobrému vstupu do druhé půle


Třinácté kolo proti sobě svedlo dva týmy ze spodních pater tabulky, domácí Střelské Hoštice a hostující rezervu Prachatic. Hoštice chtěli potvrdit vítězství z posledního kola z Bavorova, naopak hosté chtěli odčinit porážky z posledních dvou zápasů.


Celkový počet článků: 277