Suchdol jasně porazil oslabenou Olešnici


Branky


28

V posledním podzimním kole se v Suchdole nad Lužnicí představila Olešnice. Domácí Suchdol prohrál poslední dva zápasy a na vlastním hřišti se chtěl s fanoušky rozloučit vítězně. Hosté z Olešnice mají velké problémy s marodkou, a tak bohužel tento zápas ani nedohráli v jedenácti hráčích.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí získali v prvním poločase náskok dvou branek

Ve třináctém a posledním podzimním kole se domácí Suchdol nad Lužnicí utkal se Sokolem Olešnice. Hosty dlouhodobě trápí početná marodka. V tomto kole měli sice k dispozici na střídání dva hráče, ale už v prvním dějství jim další dva vypadli, takže poprvé střídali ve 20. minutě a druhý nový hráč nastoupil pak do druhého poločasu.

 

To domácí Suchdol měl podzim jako na houpačce, střídal kvalitní výkony se slabšími. V posledních dvou kolech prohrál, a tak se před domácími fanoušky chtěl rozloučit s podzimní částí vítězně.

 

Proti Olešnici vstřelili domácí první branku ve 26. minutě. Hostujícího brankáře Janečka překonal Jakub Záruba a zajistil tak svému týmu jednobrankové vedení - 1:0.

 

Ještě před poločasem pak domácí svoje vedení dokázali navýšit. Ve 40. minutě vstřelil branku Karel Trmal - 2:0. Do poločasu se pak nic zásadního neodehrálo a Suchdolští mohli být o přestávce spokojenější.

Ve druhém poločase museli hosté do deseti a domácí přidali dvě branky

Jak již bylo zmíněno výše, od začátku druhého poločasu naskočil i druhý náhradník hostů, jenže Olešnice má na podzim opravdu mimořádnou smůlu a zkraje druhého poločasu byl nucen opustit hřiště kvůli zdravotním problémům další hráč. Jenže toho už neměl kdo nahradit, a tak si hosté museli poradit ze zbytkem zápasu v deseti hráčích.

 

Suchdolští dokázali početní převahu zužitkovat v 54. minutě zápasu. Podruhé dostal míč do olešnické brány Karel Trmal a dopřál tak svému týmu již tříbrankový náskok - 3:0.

 

Zápas už se pak spíše pouze dohrával, ale domácí nakonec přidali ještě čtvrtou branku. Tu si připsal Ondřej Černoch, který tak v 85. minutě uzavřel skóre na konečných 4:0.

 

Domácí si tak připsali po dvou porážkách zase tři body do tabulky a po podzimní části jim patří sedmá příčka. Jejich soupeř z Olešnice má i přes prohru o tři body více a nachází se na čtvrtém místě tabulky.Ohlasy k zápasuTJ Sokol Olešnice
Ondřej Husa: "Do zápasu jsme opět nastoupili v okleštěné sestavě, navíc v prvním poločase se nám zranili dva hráči, takže jsme je museli střídat. Zkraje druhého poločasu odstoupil pro zranění další hráč, a jelikož už jsme hráče na střídání neměli, tak jsme dohrávali v deseti. Suchdolu gratuluji k vítězství. Konečně se těšíme na odpočinek, přes zimu pořádně potrénujeme, seženeme, doufám, nějaké posily, a na jaře hurá na to."Počet diváků: 120. Rozhodčí: Ovčáček Josef [7.0] - BLAŽEK Vladislav, NOVOTNÝ Matěj.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Automatický komentář z hodnocení     12. 11. 2021 00:40
Hodnocení úrovně zápasu: 6 - Slušné utkání ,jednoduché pro domácí, hosté hráli od začátku o devíti lidech prakticky bez útoku. Při nuceném střídání pro špatný zdravotní stav dohrávali o deseti..Žádný větší odpor nekladli a zápas jenom dohrávali.
Rozhodčí - Ovčáček Josef: 7 - Rozhodčí nic nepokazil, nic neovlivnil, pískal na rovinu.
Občerstvení - nápoje: 8 - Vždy je co zlepšovat.
Občerstvení - jídlo: 9 - Dobré v rámci možností,
Hrací plocha: 8 - Skvělí plácek .
Zázemí: 9 - Vše na slušné úrovni.
Výkon domácích - Sokol Suchdol nad Lužnicí: 7
Výkon hostů - TJ Sokol Olešnice: 5
Hráč utkání - domácí: Karel Trmal - dal dvě branky co víc si přát.
Hráč utkání - hosté: Radek Chrástka - Makal po celý zápas poctivě,ale na vše nestačil.
Hodnocení hráčů - domácí: Michal Rácik - 7, Jiří Brabec - 7, Tomáš Záruba - 7, František Měkuta - 7, Jakub Vaněk - 7, Radek Arenberger - 7, Martin Dunaj - 7, Tomáš Kamiš - 7, Štěpán Kubašta - 7, Daniel Trmal - 7, Karel Trmal - 7, Jakub Záruba - 7, Lukáš Kuchyňka - 7, Aleš Arenberger - 7,
Hodnocení hráčů - hosté: Jan Lust - 3, Marek Lust - 5, Radek Chrástka - 8, Aleš Pilát - 5, Patrik Raab - 5, Ondřej Husa - 5, Petr Fiala - 6, Martin Koktavý - 2, Bohumír Bahenský - 5, Lukáš Lenk - 6, Michal Lechner - 5, Marek Buřič - 5, David Janeček - 8,

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Pokud bude Olešnice kompletní tak vyhraje, pokud ne a budou bojovat tak uhrajou plychtu..

Tip experta: výhra domácích

My musíme a chceme vyhrát, i když Olešnice má dobrý tým. Výhra domácích.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Sokol Třebětice 26 88:18 69
2 FK Studená 26 69:50 48
3 TJ Sokol Neplachov 26 61:33 46
4 AC Buk 26 51:38 43
5 Sokol Suchdol nad Lužnicí 26 60:52 40
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Libor Dvořák 38
2 Vojtěch Habr 19
3 Daniel Trmal 18
4 Jiří Havel 17
5 Lukáš Lenk 16
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 pavel mikšátko 100 54% 0
2 Jiří Tomášek 99 55% 0
3 Martin Koky 97 55% 1
4 Vojtěch Novák 95 52% 1
5 Pavel Šimek 89 55% 0
Zobrazit celou tabulku