13.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2021-2022

--

Malonty si doma poradily s Kájovem

35. A. Olah , 40. S. Kubát , 63. F. Olah , 72. F. Olah - 52. A. Didkivský
7

V posledním podzimním kole přijel do Malont soupeř z Kájova. Obě mužstva v předchozím kole jasně zvítěziila, a tak na tuto formu chtěli hráči navázat i v tomto duelu a rozloučit se s podzimní částí úspěšně.

První půle vyšla lépe domácímu týmu

Mladý domácí tým byl od začátku aktivní. Úvodní branka padla ale až v závěru poločasu, když Adrian Olah dostal ve 35. minutě kolmou přihrávku a propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:0.

Těsně před poločasem, ve 40. minutě, domácí kompletně rozebrali hostující obranu a Samuel Kubát zblízka dal na poločasových 2:0.

Kájov ve druhé půlce sice snížil, ale domácí opět odskočili

Ve druhém poločase se podařilo Kájovu snížit. Střelu Haláčka doklepl Andrej Didkivskyj, 2:1.

Po centru Hrdiny měl obrovskou šanci znovu Andrej Didkivskyj, který mohl srovnat skóre zápasu, ale bohužel pro hosty pálil placírkou mimo.

Udeřilo tak znovu na domácí straně. Po ztrátě hostů na středu hřiště se dostal do šance František Olah a přesnou střelou k tyči dal na 3:1.

Závěrečnou branku dal znovu František Olah, když zblízka doklepl na konečných 4:1. Dvě obrovské šance ještě hostující brankář Galko chytil.

S podzimem se tak lépe rozloučily Malonty, které jsou v tabulce šesté s 20 body. Kájov je devátý a má o čtyři body méně než jeho soupeř ze závěrečného podzimního kola.

Report sepsal: Jan Petřík