12.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2021-2022

--

Zápas byl zrušen

Kájov rozdrtil Vyšší Brod, zápas se kvůli nedostatku hráčů hostů nedohrál

7

Ke 12. kolu přijel do Kájova Vyšší Brod. Hostů ale dorazilo jen devět, a tak bylo jasné, jak se bude zápas vyvíjet, otázkou byla pouze výše skóre.

Po prvním poločase vedli domácí 6:2

Hosté přijeli jen v devíti hráčích. Domácí šli od začátku za vítězstvím. Centr Sukdoláka trefil Andrej Didkivskyj pod břevno, 1:0.

Čermák prostrčil na Jiřího Šmikmátora, který umístěnou ranou k tyči levou nohou dal na 2:0.

Přizemní centr Doubka našel na první tyči Andreje Didkivského, 3:0.

Doubek našel přesně Jiřího Čermáka, 4:0.

Centr Štěpána Novotného našel stehno Jiřího Šmikmátora, 5:0.

Čermák sklepnul na Petra Doubka, který bodlem napálil míč přesně k tyči, 6:0.

Po chybě Petříka mířil přesně Daniel Poláček, 6:1.

Jiří Gondek unikl a následná střela k tyči znamenala branku na poločasových 6:2.

Z druhé půle se odehrála jen chvíle, domácí přidali 2 góly

Ve druhém poločase padly už jen dvě branky. Centr Petra Doubka si srazil domácí obránce do vlastní sítě, 7:2.

Přihrávka Čabely našla předně Andreje Didkivského, který zavřil svůj hattrick na konečných 8:2.

Několik hostujících hráčů pro zranění odstoupilo a rozhodčí utkání ukončil.

Report sepsal: Jan Petřík

TJ Sokol Kájov
T. Galko [-] - J. Petřík [-] , V. Žilavý [-] , J. Šmikmátor [-] , J. Němec [-] - J. Čermák [-] , P. Doubek [-] , A. Didkivský [-] , J. Sukdolák [-] - F. Hrdina [-] , D. Čábela [-]

FK Dynamo Vyšší Brod
V. Souček [-] - A. Ferenc [-] , J. Gondek [-] , T. Dibďák [-] , T. Michálek [-] , K. Šerhakl [-] , L. Závodský [-] , A. Kříž [-] , L. Kus [-] , D. Poláček [-] , P. Schönkypl [-]

Hráči zápasu: A. Didkivský - J. Gondek .
Místo: Kájov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Petroušek Antonín - Karel Korbel, Jiří Svoboda.