Redaktor: Martin Augustin


Článek

V Chodském Újezdu oslaví narozeniny obce i fotbalu, přijedou legendy pražské Slavie!

08.07.2019 20:59 0

Velká sláva se na sobotu 13.7. chystá v Chodském Újezdě. Na hřišti v Horní Jandruži totiž budou místní slavit 50 let fotbalu a 660 let od založení obce. Připraven je bohatý program, jehož vrcholem bude utkání místních fotbalistů proti Staré gardě pražské Slavie.

Rozhovor

Dokázali jsme něco, co nikdo před námi za 70 let fotbalu v Bělé, říká hráč posledního kola Martin Šinál

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 24.06.2019 17:17 0

Hráčem posledního kola soutěže jste zvolili Martina Šinála z Bělé nad Radbuzou, která slaví historický postup do 1.A třídy. Šinál se v našem rozhovoru ohlédl za zápasem v Chodové Plané, v němž Bělá udělala rozhodující krok, zavzpomínal na klíčové chvíle sezóny a také se svěřil, jaké to bylo zaskakovat na pro něj ne úplně oblíbené pozici stopera.

Rozhovor

V příští sezóně budeme ještě lepší, věří Jiří Brož z béčka Lhoty

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 21.06.2019 20:58 0

Hráčem závěrečného kola městského přeboru jste zvolili Jiřího Brože z béčka Lhoty. To bylo po podzimu hlavním aspirantem na sestup, ale skvělými výkony na jaře se vyšvihlo až do klidného středu tabulky. S Brožem jsme si popovídali nejen o celé sezóně nebo o posledním utkání s rezervou Chotíkova, které svým gólem rozhodl...

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 19.06.2019 14:36 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 19.06.2019 14:27 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Druztová zvítězila v Černicích a slaví záchranu!


Fotbalisté Druztové se většinu sezóny pohybovali v sestupovém pásmu, což platilo ještě i před posledním kolem. Po výhře na hřišti Béčka Černic 3:1 však přeci jen mohou slavit záchranu.


Reportáž

Béčko Zruče zdemolovalo Prazdroj


Béčko Zruče se se sezonou rozloučilo výhrou. V zápase, ve kterém šlo pouze ztratit, zdemolovalo Prazdroj 6:1 a zůstalo tak na slušném šestém místě.


Reportáž

Zápas mezi Kozolupami a Kdyní rozhodly až penalty, bod navíc zůstal doma


Fotbalisté Kozolup se rozloučili se sezónou vítězstvím na penalty nad Kdyní. Po řádné hrací době skončila utkání nerozhodně 1:1, když oba góly padly až po změně stran.


Reportáž

Chodský Újezd přehrál na závěr sezóny Krchleby


Fotbalisté Chodského Újezdu přehráli na závěr sezóny Krchleby. Domácí sice inkasovali jako první z penalty, ale pak už byli lepším týmem a nakonec se rozloučili s ročníkem vítězstvím 4:1.


Reportáž

Mrákov se rozloučil se sezónou vítězně, poradil si v derby s Chodovem


Hosté z Mrákova mohli ještě pomýšlet na postup do 1.A třídy, proto nenechali nic náhodě a zápas, kde většinu času převládali, dokázali dotáhnout do vítězného konce a ve druhém poločase vstřelili dvě branky. Bohužel pro Mrákov dokázala vyhrát i Bělá a Dlouhý Újezd a tak se mrákovští loučí se sezónou na 3. místě, avšak musíme podotknout, že Mrákov předváděl velice kvalitní fotbal. Na jaře dokázal bodovat v každém utkání a dokázal porazit jak Bělou tak Dlouhý Újezd.


Reportáž

Litice po přestávce otočily duel s posledním Vochovem


Fotbalistům Litic se první poločas proti poslednímu Vochovu vůbec nepovedl. Prohrály ho 0:2, ale nakonec se přeci jen rozloučily se sezónou vítězstvím. Definitivní obrat z 2:3 na 5:3 domácím zajistili v závěru střídající hráči.


Reportáž

Postřekov se rozloučil se sezónou vítězně


Fotbalisté Postřekova se rozloučili s ročníkem 2018/19 vítězstvím 2:0 na hřišti předposlední Kolovče. Již jistě sestupující soupeř jim ale nic zadarmo nedal a tři body hostům pojistil až v samotném závěru Adam Polák.


Reportáž

Dýšina v Hradišti nezaváhala, na titul městského přeborníka to ale nestačilo


Fotbalisté Dýšiny zvítězili v pohledném utkání na hřišti třetího Hradiště 4:1. Vedoucí Smíchov ale nezaváhal a tak museli vzít Dýšinští zavděk konečným druhým místem. Domácí Tornádo se rychle ujalo vedení, ale hosté průběh duelu otočili i díky dvěma trefám střelce Glazera.


Reportáž

Smíchov mistrem městského přeboru!


Fotbalisté Smíchova se po několika letech snažení, kdy jim postup do 1.B třídy těsně unikal, konečně dočkali! V závěrečném kole nedali šanci plzeňskému Unionu, na jehož hřišti zvítězili 6:0 a po utkání mohli začít slavit. Hattrickem se blýskl Alexandr Zikmund, dva góly si pak připsal nejlepší střelec soutěže Jan Kovář.


Reportáž

FOTO: Bělá v posledním kole neponechala nic náhodě a postupuje do 1.A třídy!


Fotbalisté Bělé nastupovali do posledního zápasu sezóny v nejlepší výchozí pozici ze všech kandidátů na postup. A na hřišti Chodové Plané neponechali nic náhodě. Utkání rozhodli třemi zásahy už v prvním poločase a po výhře 5:0 mohli začít slavit postup do 1.A třídy!


Rozhovor

Všichni v týmu chceme postoupit, takže to zvládneme, burcuje před posledním kolem smíchovský Jakub Krčál

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 14.06.2019 11:27 0

Hráčem 25. kola se stal záložník vedoucího Smíchova Jakub Krčál a my ho pro vás samozřejmě vyzpovídali. Smíchovští si mohou v sobotu zajistit postup do 1.B třídy, k čemuž potřebují uhrát na Unionu alespoň bod. Krčál ale prozradil, že s hrou na remízu se on a jeho spoluhráči určitě nespokojí.

Celkový počet článků: 798