Redaktor: Martin Augustin


Rozhovor

Trenér začal slibovat sprinty za každý obdržený gól, poodhalil tajemství nejlepší defenzivy soutěže Radek Tyll

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 26.11.2018 21:33 0

Poslední podzimní anketu o hráče kola vyhrál smíchovský Radek Tyll. Obránce druhého týmu tabulky nám poskytl zajímavý rozhovor, v němž prozradil například to, jak se vyvedla dokopná.

Reportáž

Chodov v dohrávce zdolal Postřekov


Podzimní část soutěže ukončila dohrávka 10. kola mezi Chodovem a Postřekovem. Domácí sice inkasovali už v 5. minutě, ale nakonec duel otočili a zvítězili 3:1.


Rozhovor

S bráchou se hecujeme jak na fotbale, tak v posilovně, říká hráč posledního podzimního kola Erik Eger

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 24.11.2018 00:00 0

Anketu o hráče posledního podzimního kola vyhrál úněšovský Erik Eger. Ten porazil o pouhý jediný procentní bod svého bratra Patrika. Zde přinášíme rozhovor s již dvojnásobným hráem kola.

Reportáž

Černická rezerva veze z Druztové dva body


Fotbalisté Černické rezervy vyhráli v Druztové na penalty a domů si tak odvezli cenné dva body. Po výhře přitom v řádné hrací době sahali domácí, ovšem v 89. minutě srovnal na 2:2 Martin Engl.


Reportáž

Litice na závěr podzimu v pohodě zdolaly Vochov


Celek Vochova dohrával závěr podzimu notně personálně oslaben a to se projevilo také v duelu s Liticemi. Hosté tak bez větších problémů zvítězili 4:0.


Reportáž

Postřekov zdolal Koloveč a vzdálil se sestupovému pásmu


Fotbalisté Postřekova zvládli souboj sousedů ze druhé poloviny tabulky proti Kolovči, kterou zdolali 3:2 a odskočili ji na rozdíl pěti bodů. Domácím se vydaři zejménaprvní poločas, po němž vedli 2:0. V závěru se Postřekovští ještě trochu báli o výsledek, ale o tři body už nepřišli.


Reportáž

Dýšina přehrála ve šlágru kola Hradiště a přezimovat bude na čele tabulky


Šlágrem posledního podzimního kola městského přeboru byl souboj vedoucí Dýšiny setřetím Hradištěm. Pohledný zápas zvládli výsledkově lépe domácí, kteří po výhře 4:2 přezimují na čele tabulky.


Rozhovor

V kabině máme super partu, pochvaluje si Marek Mižár z Úněšova.

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 19.11.2018 03:51 0

Trochu se zpožděním tu pro Vás máme rozhovor s hráčem 12. kola, kterým se stal úněšovský Marek Mižár. V divokém utkání v Chodském Újezdu, které hosté vyhráli na penalty, se Mižár podílel na všech čtyřech gólech Slavie.

Reportáž

Druhá Bělá podlehla ve šlágru kola třetí Chodové Plané!


Fotbalisté Bělé podlehli v souboji druhého s třetím Chodové Plané 1:3 a oba týmy se tak po podzimu v tabulce soutěže bodově srovnaly. Hosté uspěli i přesto, že na hřiště Startu přijeli v oslabené sestavě s jediným hráčem na střídání.


Reportáž

Fotbalisté Smíchova vyprovodili Union devítigólovou kanonádou


Smíchovští fotbalisté smetli na závěr podzimu Union výsledkem 9:0. Druhý celek tabulky dominoval na hřišti od začátku do konce. Poločas vyhrál 4:0, po změně stran pak přidal dalších pět zásahů.


Reportáž

Krchleby podlehly v souboji nováčků Chodskému Újezdu


Fotbalisté Chodského Újezdu si zařídili veselou podzimní dokopnou, když se s první polovinou soutěže rozloučili vítězstvím 2:1 v Krchlebech. Domácí se sice ujali vedení, ovšem v závěru poločasu otočil skóre dvěma trefami Ladislav Pikl. Po změně stran už gól nepadl.


Rozhovor

Zkušení kluci jsou v hospodě k nepřekonání, říká před dokopnou Patrik Matula

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 16.11.2018 17:02 0

Už podruhé v sezóně vyhrál anketu o hráče kopa Patrik Matula. Útočník Prazdroje Plzeň se na hřišti béčka Chotíkova trefil dvakrát. I tentokrát jsme ho samozřejmě vyzpovídali. Matula nám například prozradil, jak se těší na podzimní dokopnou.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 15.11.2018 17:16 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 15.11.2018 15:47 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

14.11.2018 12:59 0

Poslední podzimní kolo pro nás natipoval přímo redaktor, který se stará o městský přebor, Martin Augustin. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

14.11.2018 12:52 0

Výsledky zápasů posledního kola pro nás natipoval samotný nejlepší střelec soutěže, kanonýr Chodové Plané Pavel Chval. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 589