Redaktor: Martin Augustin


Článek

Staňkov se po roce utká s hokejovými indiány, pískat bude Pavel Královec!

16.05.2019 17:34 0

Velká sláva čeká po roce Staňkov. Nováček 1.A třídy, kterému se ve vyšší soutěži daří nad očekávání, vyzve v přátelském utkání hokejisty extraligové Škody Plzeň. Zápas, který je na programu ve čtvrtek 23. května navíc bude pískat zkušený mezinárodní sudí Pavel Královec.

Rozhovor

I po 40 letech mě fotbal strašně baví, říká hrající kouč béčka Lhoty Václav Bezdička

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 16.05.2019 16:58 0

Hráčem 21. kola jste zvolili Václava Bezdičku. Již šestačtyřicetiletý útočník je hrajícím trenérem béčka Lhoty, které táhne za záchranou v městském přeboru. Fotbalista, který za svou dlouhou kariéru vystřídal dresy patnácti českých klubů a působil také v Německu, poskytl našemu portálu zajímavý rozhovor.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

16.05.2019 11:39 0

Expertem pro 22. kolo se stal mrákovský střelec Jaroslav Stýskal. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

16.05.2019 02:20 0

Výsledky 22. kola městského přeboru pro nás natipoval Pavel Vacek z Litic. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Mrákov si poradil s Chodským Újezdem


Fotbalisté Mrákova doma neprohrávají. O tom se přesvědčil i Chodský Újezd, který si ze hřiště již čtvrtého celku tabulky odvezl porážku 0:3. Domácí zápas rozhodli ve druhém poločase, v němž padly všechny tři góly.


Reportáž

Krchleby braly v boji o záchranu tři body


Krchleby si výrazně pomohly v boji o záchranu, když především díky výkonu v prvním poločase zdolaly 3:2 Chodovou Planou. Hosté po porážce opustili medailové příčky, klesli až na páté místo.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 21.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 14.05.2019 11:08 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Bělá zvládla šlágr jara v Dlouhém Újezdě a odskočila svému soupeři na rozdíl tří bodů!


Dlouho očekávaný souboj o první místo mezi Dlouhým Újezdem a Bělou přinesl parádní fotbal. Diváci viděli hned šest gólů a spoustu dalších povedených akcí. Šťastnější byla nakonec Bělá, která především díky hattricku Radima Ebenhöha zvítězila 4:2 a odskočila svému soupeři na čele tabulky na rozdíl tří bodů.


Reportáž

Smíchov se na výhru s posledním Vochovem nečekaně natrápil


Fotbalisté Smíchova se na povinné tři body s posledním Vochovem pořádně nadřeli. Celek, který na jaře ještě nebodoval, totiž na půdu druhého týmu tabulky nepřijel ani zdaleka v roli obětního beránka. Hosté se dokonce ujali vedení a Smíchovští byli rádi, že doklopýtali k výhře 2:1.


Reportáž

Litice vezou tři body ze hřiště Prazdroje


Dařit se přestalo fotbalistům Prazdroje, kteří si připsali třetí porážku v řadě a v těchto zápasech navíc inkasovali 14 gólů. Tentokrát byly nad síly nováčka Litice, které si odvezly výhru 5:2.


Reportáž

Záchranářský souboj v Kozolupech vyzněl pro Planou


Souboj o šest bodů byl k vidění v Kozolupech, kde se v sobotu utkaly dva celky, které se snaží uniknout z pásma sestupu. V bojovném zápase byla šťastnější hostující Planá, která si odvezla domů velmi důležité tři body za výhru 3:2.


Reportáž

Hradiště vrátilo Unionu pohárovou prohru


Již po čtyřech dnech svedl los dohromady opět stejné soupeře - Hradiště a Union. Středeční pohárovou bitvu zvládl lépe Union, v Hradišti chtěli uspět domácí a porážku svému soupeři vrátit. To se Tornádu nakonec i povedlo, když po gólech Krliše a Beránka zvítězilo 2:1.


Reportáž

Postřekov rozdrtil poslední Stráž deseti góly!


Debakl kola se zrodil v Postřekově, kde domácí vyprovodili poslední Stráž deseti góly. Čtyřmi zásahy se na tom podílel Adam Polák, třikrát se trefil Jiří Závodný.


Reportáž

FOTO: Lhota zdolala v souboji béček Černice a míří k záchraně


Fotbalisté béčka Lhoty zdolali 4:2 rezervu Černic a připsali si již páté vítězství v řadě!


Rozhovor

Pocházím z Čečenska, odkud jsme odjeli kvůli válce, prozradil lhotský Shamil Litaev

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 10.05.2019 18:21 0

Hráčem 20. kola městského přeboru jste zvolili Shamila Litaeva. Ten pomohl rezervě Lhoty dvěma zásahy k výhře v Druztové. Fotbalista s čečenskými kořeny nám prozradil třeba to, že s fotbalem začal poměrně pozdě a jakému sportu se věnoval před tím.

Rozhovor

Takové důležité zápasy mám nejradši, hlásí po sesazení lídra tabulky mrákovský střelec Pavel Váchal

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 09.05.2019 12:27 0

Hráčem 20. kola jste zvolili mrákovského útočníka Pavla Váchala, kterého jsme pro Vás samozřejmě vyzpovídali. Váchal přispěl k výhře svého týmu nad Dlouhým Újezdem 3:1 prvními dvěma góly a poté ještě asistoval spoluhráči Stýskalovi u zásahu na 3:0. Odchovanec Mrákova si s námi popovídal třeba o posledním zápase, o nadějích jeho klubu na návrat do 1.A třídy nebo o tom, jak je spokojen se svými výkony v této sezóně.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

08.05.2019 23:32 0

21. kolo městského přeboru pro nás natipoval litický gólman Jakub Tihlařík. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

08.05.2019 20:05 0

Expertem pro 21. kolo je Jakub Bočan z Bělé nad Radbuzou. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 719