Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Gólmani, ti tvrdý chleba maj...část druhá

08.12.2023 13:20 0

Nenašli jste se v první části FOTOSERIÁLU věnované gólmanům? Nevadí, dnes Vám přinášíme druhou část této galerie a je stejně dobrá, jako ta předchozí. Jooo, ti chlapci prostě umí!

Celostátní článek

Kdo z říjnových a listopadových Hráčů kola vyhrává televizi od Hisense?

08.12.2023 11:54 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová televize z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc říjen a listopad? Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 43E7HQ.

 

Celostátní článek

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Který dal nejvíce branek?

05.12.2023 10:40 0

Přinášíme žebříček nejproduktivnějších týmů fotbalového podzimu! Které týmy v České republice vstřelily nejvíce branek a které vychází z žebříčku nejlépe při započtení koeficientu náročnosti jednotlivých soutěží?

Celostátní článek

SMOLAŘ PODZIMU – Jeden hráč už si stihl dát hned tři vlastní góly!

05.12.2023 10:23 0

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli ve fotbalovém podzimu po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost nebyla...

 

Celostátní článek

NEJTRESTANĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Která mužstva obdržela nejvíce karet?

04.12.2023 13:00 0

V ohlédnutí za uplynulým fotbalovým podzimem jsme se tentokrát zaměřili na to, které týmy obdržely nejvíce žlutých a které nejvíce červených karet!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Pozor na nádobíčko!

01.12.2023 18:04 0

Není zranění, jako zranění. Ať už je hráč sebevíc zapálený, jsou "poklady", o které by byla škoda přijít na úkor hry. Doma by se to asi špatně vysvětlovalo…

Celostátní článek

ZLÝ MUŽ PODZIMU: Kdo nasbíral nejvíce karet?

30.11.2023 10:24 0

 

Koho rozhodčí v uplynulém fotbalovém podzimu nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od nejvyšší soutěže České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů českého fotbalu!

Celostátní článek

TOP 200 KANONÝRŮ PODZIMU - Vládne střelec z I.B třídy!

29.11.2023 12:39 0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků podzimu 2023! Detailně sledujeme dění od první ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi soutěžemi!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Fanoušci

24.11.2023 14:20 0

Dnešní díl FOTOSERIÁLU věnujeme těm, bez kterých by to nešlo. Teda takhle, šlo, ale nebylo by to ono. Slova podpory, útěchy, ale i pohoršení je to, co hráče žene kupředu a podněcuje k lepším výkonům... Takže jedno velké DÍKY!

Článek

Rekapitulace podzimu v číslech. Co stálo za úspěšností jednotlivých týmů a na čem musí někteří z nich před jarem zapracovat?

23.11.2023 15:01 0

Pořadí, získané body nebo střelené góly jsou to nejdůležitější. Jak se k ale celky k těmto hodnotám dopracovaly. Právě například získané body, karetní tresty a hlavně góly jsme rozpitvali do podrobnějšího přehledu v galerii podle jednotlivých týmů i s následným porovnáním mezi sebou.

 

 

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Co na mě řveš?!

21.11.2023 21:14 0

Podzimní dohrávky byly plné žlutých a červených karet, které ovšem nesbírali jen hráči, ale i trenéři... Co se dá dělat, občas je to o nervy.

Celostátní článek

Kdo z uživatelů si za svou aktivitu vysloužil odměnu za říjen a listopad?

21.11.2023 15:07 0

Poslali jste k některému z utkání fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Pro aktivní uživatele fotbalunas.cz máme nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly! Kdo bude odměněn za měsíc říjen a listopad? A ZÁROVEŇ NEZAPOMÍNEJTE! Ve hře jsou i fantastické ceny od Hisense - více ZDE.

 

Celostátní článek

NEJ PODZIMU: Jaké byly největší debakly podzimu a kolik branek za zápas bylo maximem?

21.11.2023 14:51 0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celého fotbalového podzimu ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za podzimní část sezóny 2023/24!

 

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné tyčový smart vysavač Hisense HVC6264BK

20.11.2023 17:04 0

 

Třetí cena pro podzimní část fotbalové sezóny s partnerem Hisense a jednoho z výherců Hisense sestav podzimu přijde vhod všude tam, kde je potřeba uklízet písek z bot a odrolené bláto po tréninku v autě i v předsíni! Smart bezkabelový vysavač Hisense HVC6264A s motorem nahoře, cyklonovým sáním a variabilním využitím rozhodně potěší!

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné soundbar Hisense HS312 a nechte se pohltit prostorovým zvukem!

20.11.2023 17:02 0

 

Je tu druhá cena pro vítěze jedné z Hisense sestav podzimu! Zvuková lišta, nebo jestli chcete Soundbar Hisense HS312, kolem vás vytvoří prostorové zvukové pole a s výkonem 300 W vás rozhodně zvedne ze sedačky, když se před vámi na obrazovce rozvine filmové nebo sportovní drama a zrovna váš tým vsítí branku soupeři. Dokonalý společník k některému ze 4K televizorů Hisense! Hlasujte pro svého favorita v jedné ze zveřejněných Hisense sestav podzimu.

Celostátní článek

K vylosovanému šťastlivci z Hisense sestav podzimu zamíří 4K QLED TV Hisense 50E7HQ

20.11.2023 16:30 0

Vyhlašujeme hlavní cenu pro vylosovaného Hisense HRÁČE PODZIMU! Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 50E7HQ s 50palcovou QLED obrazovkou s kvantovými tečkami, rozlišením 4K, kinotechnologií Dolby Vision a umělou inteligencí pro optimalizaci obrazu. Nechybí ani prostorová zvuková technologie DTS Virtual: X s potlačením šumů a dalšími vymoženostmi pro intenzivní zážitky při sledování filmů, seriálů, sportovních přenosů i hraní her! Hisense sestavy podzimu už najdete na našem webu, hlasujte pro své favority!

Rozhovor

Ve svém věku už bych mohl jen chodit na tradiční vítěznou fotku z kabiny, to mi jde, říká o možné pozvánce do áčka Jiří Brož

Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 17.11.2023 15:43 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Jíří Brož ze Lhoty. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Gólmani, ti tvrdý chleba maj...

17.11.2023 14:06 0

Podzimní sezóna je pomalu u konce, a tak je na čase vypustit do světa první ohlédnutí za tím nejlepším, co nám letošní podzim přinesl. A začneme hezky od strážců branek – brankářů. Jelikož mít v týmu šikovného brankáře je doslova výhra! Není to jen o tom, chytit míč… No, i když…

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

16.11.2023 18:03 0

Podzim je za námi a na řadě je tak sestava podzimu. Dvě místa v ní mají první dva týmy, tedy Lhota a Rapid. Po jednom pak týmy od třetího do sedmého místa. Jako první ho měli zajištěný nejlepší střelec a brankář. Ostatní o svá místa mohou zabojovat svými výkony znovu na jaře.

Celostátní článek

DIVOČINY PODZIMU: Napadení rozhodčích nebo zloděj, který vybral týmu šatnu a ještě odjel jedním z aut

16.11.2023 07:46 0

Napadnout sudího? Jako kdyby se z této záležitosti stala běžná součást zápasů. Aspoň podle událostí tohoto podzimu, kdy pomalu nebyl hrací víkend, kdy by se některý z rozhodčích nedostal do pořádné šlamastyky… Ale přehled podzimních divočin, přešlapů a kauz na českých trávnících a stadionech byl daleko rozmanitější, přesvědčte se sami.

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU – Hlasujte pro své favority! A nadále nám můžete zasílat tipy na hráče

16.11.2023 07:45 0

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče fotbalového podzimu. V několika desítkách soutěží jsme totiž zveřejnili top jedenáctky podzimní části fotbalového ročníku - HISENSE SESTAVY PODZIMU! Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně. Z jedenáctky výherců s nejvíce hlasy se hned trojice hráčů může těšit na hodnotné ceny od partnera ankety Hisense!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Závěr podzimu byl plný emocí

14.11.2023 19:04 0

Svatý Martin nám místo zimy přinesl pár vyhrocených situací. Místo sněhových vloček lítaly facky, ale i úsměvy doprovázející loučení s fanouškama.

Celostátní článek

Fortuna přála dalším tipérům, kteří za přesné tipy získávají cenu!

14.11.2023 14:09 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec přidal další branky a už je nejlepším střelcem krajského přeboru

14.11.2023 13:50 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Třináct žlutých, tři červené karty. Tenhle zápas okresního přeboru se nehrál v rukavičkách

14.11.2023 13:25 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou poslední podzimní zápasy, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Reportáž

Rapid v Černicích propadl. Domácí mohou litovat, že podzim končí


Expert tohoto kola nebyl daleko od pravdy, když tvrdil, že Černice neprohrají. Domácí však šli ještě dál a hosty z Rapidu obrali o všechny body. Rapid tak prohrál všechny zápasy s týmy z první čtyřky. Černice jsou před jarem v závěsu o bod za třetí příčkou.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 13.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

14.11.2023 11:06 0

Je tu konec podzimu! Na hodnocení však bude času dost. Teď je potřeba zvolit posledního hráče kola tohoto roku. Vysoké vítězství slavily Ledce, překvapivě také Černice. U Lhoty je slovo vysoké slabé slovo. Mimo zástupců těchto týmů se dařilo také mladíkovi z Košutky, kanonýrovi Roudné nebo kapitánovi Litic.

Reportáž

Nejvyšší výhru podzimní části má na svědomí Lhota, Chotíkov deklasovala 13 góly


Lhota se na závěr podzimu bavila. Na umělé trávě ve Vejprnicích si pozvala soupeře z Chotíkova, kterého deklasovala třinácti góly, ze kterých čtyři vstřelili jak Šindelka, tak Eliášek. Domácí tak přezimují díky ztrátě Rapidu se čtyřbodovým náskoskem, Chotíkov má naopak o čem přemýšlet.


Reportáž

Košutka se při penaltě na rozdíl od hostů nemýlila a Letnou tak pod umělým osvětlením přetlačila


Košutka se podruhé představila na umělé trávě 33. ZŠ jako domácí tým a po úvodním nezdaru se jí povedlo o všechny body obrat v závěru podzimu trápící se Letnou. Hattrickem se blýskl Pečenka a nápor hostům znemožnil chycenou penaltou v závěru Vicenda.


Reportáž

Pro Litice konec podzimu jako z pohádky, výhru nad Unionem trefil v 88. minutě z uctivé vzdálenosti Vacek


Velká obezřetnost byla vidět v zápase sousedů z dolních koutů tabulky. Špatné počasí a těžký terén znemožnili pěknou podívanou. Na onen hezký fotbalový moment se čekalo až do závěru, když se z dálky trefil hostující Vacek.


Reportáž

Roudná vybojovala na Smíchově díky Titěrovi první body zvenku


Předposlední tým tabulky přivítal celek bez jediného bodu zvenku. Roudná svou nepříjemnou série zlomila a dostala se na bezpečnou vzdálenost právě od Smíchova, který jako nováček nechal za svými zády jen Hradiště.


Článek

IV. ročník turnaje v sálové kopané Golden Cup 2024

11.11.2023 08:44 0

Letošní ročník již známého turnaje se uskuteční druhou sobotu v lednu, to je 13.01.2024, tradičně ve sportovní hale v Holýšově.

Rozhovor

Do takových stravovacích zařízení nechodím a ta částka za ty 4 nesmyslně obří burgery taky nesouhlasí, tvrdí s úsměvem Kamil Kuncl

Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 10.11.2023 17:42 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Poprvé je to letos hráč Černic, jmenovitě Kamil Kuncl. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. 

Celostátní článek

Chystáme HISENSE sestavy podzimu! Pošlete nám své tipy na hráče, kteří zářili

10.11.2023 13:08 1

Fotbalunas.cz přinese čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v soutěžích České republiky, ve hře budou v HISENSE sestavách podzimu pro jednotlivé hráče zajímavé ceny. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

 

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec má s Milínem našlápnuto do divize. Kdo další se ukázal?

09.11.2023 14:02 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Při výhře 18:0 se kanonýr trefil osmkrát

09.11.2023 13:26 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Tipovali jste výsledky v jakékoliv soutěži? Možná právě vy jste vyhráli cenu od Fortuny!

09.11.2023 13:04 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

08.11.2023 21:13 91

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Pro toto kolo jsme se zeptali na tipy Pavla Vacka z Litic.

Celostátní článek

V srpnu prohrál svůj životní zápas, jeho tým vytvořil sbírku!

08.11.2023 15:50 0

Dobročinné sbírky na Donio.cz nejsou ničím, co by v dnešní době nikdo z českých uživatelů internetu neznal. A právě zde se nachází příběh bývalého amatérského fotbalisty Jiřího Bakalaře, který 30.8.2023 prohrál svůj poslední životní zápas. Na rozlučku s kariérou už bohužel nedošlo.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Je libo vodní pólo?

08.11.2023 11:40 0

Začíná to být na hřištích zajímavé, ostatně jako každý rok na konci podzimní sezóny. A co ten sníh, stihne se?

Reportáž

Gólový uragán v úvodních dvaceti minutách vyšel o krok lépe Černicím, které už vedení po zbytek zápasu nepustily


Černice prožívají po špatné loňské sezoně daleko klidnější ročník, ve kterém se blíží medailovým pozicím. Dobrou formu chtěli potvrdit i na Letné. Týmy se v prvním poločase rozhodly svého soka přestřílet. Úspěšněji z toho vyšli hosté, kteří už vedení ve druhém poločase jen navýšili.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 12.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

06.11.2023 22:36 0

Předposlední kolo už se mnohde hrálo na terénu, během víkendu často zkrápěného deštěm. K vidění byly jen vítězství minimálně o dvě branky. Nejvíce branek bylo k vidění při přestrelce na Letné a při jasné záležitosti v Chotíkově. Bez jediné gólové radosti odcházeli čtyři týmy.

Reportáž

Ledce uštědřily soupeři další debakl, Chotíkov lovil míč ze své sítě devětkrát


Ledce jely do Chotíkova potvrdit roli favorita. Skóre od začátku velmi rychle narůstalo a po půl hodině bylo hotovo. Ve druhém poločase dokázali hosté přidat ještě větší porci branek. Střeleckou formu potvrdil čtybrankový Pašek, pozadu nebyl ani třígólový Hoffmann.


Reportáž

Smíchov pokutový kop neproměnil, Litice ano. Získané vedení už pak domácí jen navyšovaly


Dva pokutové kopy během minuty určili ráz utkání. Zatímco hosté ji neproměnili, domácí naopak nezaváhali a dostali se do vedení, které už nepustili. Po červené kartě hostů už byl výsledek jen otázkou skóre. Litice tak svému soupeři v tabulce odskočili.


Reportáž

Lhota je zápas od titulu půlmistra, na Roudné vyhrála zápas chudý na šance


Roudná se po trápení ostatních celků z čela tabulky chystala na nejtězší kalibr. A ani Lhota to neměla jednoduché. Do karet ji ale hrál brzký gól. Pojistku pak přidal z penalty Langer a jelikož šancí bylo jako šafránu, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto.


Reportáž

Kdo čekal vyrovnaný průběh, tak se mýlil. Rapid se Slovanem příliš práce neměl.


Duel druhého a třetího týmu tabulky měl až překvapivě jednoznačný průběh. Domácí svého soupeře jasně předčili a hlavně ve druhém poločase už byla jedinou otázkou konečná výše skóre. To se nakonec zastavilo na čtyřbrankovém rozdílu, díky kterému domácí svému soupeři v tabulce odskočili na šest bodů.


Reportáž

Divoký druhý poločas. Domácí po rychlých brankách otočili skóre, hosté v něm jen sbírali červené karty


Union na začátku zápasu navázal na povedený druhý poločas s Rapidem a zásluhou dobrého prvního poločasu ve Vochově vedl. Na druhý poločas by ale hosté nejraději zapomněli. Čtyři inkasované branky, dvě červené karty a po dvaceti minutách bylo po zápase. Vochov tak dal nakonec zapomenout na nepovedený minulý víkend.


Rozhovor

Nechal jsem se unést a pil jsem všechno, co mi přišlo pod ruku, vzpomíná na zápisné Michal Kořenek

Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 06.11.2023 00:17 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je to Michal Kořenek z Rapidu. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celkový počet: 3231
Zpět na okres Plzeň - Město

Nejnovější diskuze

D. Máj 8:51 11.11.2023 Tip: výhra hostů Roudná
D. Máj 8:51 11.11.2023 Tip: výhra domácích Ledce
D. Máj 8:51 11.11.2023 Tip: výhra domácích Union Plzeň
D. Máj 8:51 11.11.2023 Tip: výhra hostů Vochov
D. Máj 8:51 11.11.2023 Tip: výhra hostů Rapid
D. Máj 8:51 11.11.2023 Tip: výhra hostů Plzeň-Letná
D. Máj 8:51 11.11.2023 Tip: výhra domácích Lhota
D. Máj 9:26 5.11.2023 Tip: výhra hostů Lhota
D. Máj 9:26 5.11.2023 Tip: výhra domácích Chotíkov
D. Máj 9:26 5.11.2023 Tip: výhra domácích Rapid
P. Chovánek 8:21 4.11.2023 Tip: výhra domácích Plzeň-Letná
P. Chovánek 8:21 4.11.2023 Tip: výhra hostů Union Plzeň
P. Chovánek 8:21 4.11.2023 Tip: výhra hostů Smíchov
P. Chovánek 8:21 4.11.2023 Tip: výhra domácích Hradiště
J. Tykvart 11:00 28.10.2023 Tip: výhra hostů Vochov

Zobrazit další diskuze