Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY ROKU jsou tu! I vy nám můžete poslat vaši top jedenáctku soutěže

20.06.2024 14:27 0

Fotbalunas.cz přináší čtenářům unikátní možnost zvolit hráče sezóny v soutěžích České republiky, ve hře budou v HISENSE sestavách roku pro jednotlivé hráče zajímavé ceny například v podobě smart TV. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 15.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

20.06.2024 13:12 0

Čas nás tlačí a tak nebudeme čekat na poslední odložený zápas kvůli vydatnému dešti, abychom neochudili hráče s povedenými výkony právě ve většině z dohrávaných zápasů. A kdo v nich vlastně zářil? Připomeňte si.

Celostátní článek

Zpátky do historie! Máme pro vás novinku v podobě archivu, kde jsou dostupné statistiky a tabulky z minulých sezón

20.06.2024 12:45 0

Uvolnili jsme pro vás první verzi archivu, ve kterém najdete přehledně veškerá data za minulé sezóny. Součástí této novinky jsou i přepracované karty hráče, týmu i rozhodčího. Takže se můžete podívat nejen na vaše čísla za minulé sezóny, včetné průměrů a podobně, ale také třeba na podrobné statistiky, například kolik průměrně dává konkrétní rozhodčí žlutých karet hostujícímu týmu. 

Celostátní článek

Poslední finálový turnaj Poháru mládeže FAČR v Hlučíně patřil Spartě

20.06.2024 12:10 0

Před závěrečným finálovým turnajem Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu kategorie U11 mělo pět předchozích turnajů pět různých vítězů. V Hlučíně narušila zaběhnuté pořádky pražská Sparta, která jako jediná zvítězila v letošním ročníku prestižní domácí soutěže podruhé, když tým jedenáctiletých navázal na triumf kluků z nejstarší kategorie U13.       

Celostátní článek

Berbr odešel od soudu s podmínkou, za katr by měl jít Rogoz

19.06.2024 12:51 0

Dlouho očekávaný verdikt padl ve fotbalové kauze týkající se Romana Berbra. Ten od plzeňského soudu vyfasoval tři roky vězení s podmíněným odkladem na zkušební dobu pěti let a peněžitým trestem ve výši dvou miliónů. Zároveň pětiletým zákazem činnosti ve fotbale. Hůře dopadl jeden z jeho kumpánů, Roman Rogoz, jenž dostal od soudu čtyřletý nepodmíněný trest. I přes podmíněný trest se plánuje fotbalový "Náčelník" odvolat. 

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Zbyněk Pospěch se s 30 góly stal králem kanonýrů

18.06.2024 21:55 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Celostátní článek

Sportovní fanoušci by měli u televizorů hledat režim Sport nebo lépe AI Sport

18.06.2024 21:12 0

Tzv. sportovní režim, který se zpravidla automaticky nastavuje při detekci tohoto typu obsahu, má nabídnout co nejlepší kvalitu obrazu s ohledem typicky na „co nejplynulejší pohyb objektu na obrazovce“. Tohle je, pokud si k tomu připočteme i zvuk à la stadion, u těchto režimů klíčové. A jde pochopitelně nejen o hráče, ale i o pohyb míče, puku, apod.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Až do dna!

18.06.2024 21:11 0

Radost, oslavy, poháry, šáňo...Takto stručně by se dal popsat uplynulý víkend. Ale samozřejmě ne vše je vždy jen růžové, došlo i na pár zranění a tentokrát se vytahovala i nosítka.

Celostátní článek

Když se u nás chlapi poperou... Týmy se do sebe pustily, kapitáni se shodli na předčasném ukončení zápasu

18.06.2024 18:18 0

V zápase posledního kola OP Ústí nad Labem v tabulce poslední rezerva Trmic hostila pátý Vaňov. Jenomže týmy se v přátelském duchu na závěr ročníku rozhodně nerozešly, zápas dokonce ani nedohrály.

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Až tisícová návštěva hnala tým za postupem do divize!

18.06.2024 14:29 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů,  kterými byla v naprosté většině zakončena sezóna 2023/2024. Na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Tipliga se uzavřela. Ale stále můžete tipovat zápasy EURA a hrát tak o cenu od Hisense!

18.06.2024 13:57 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! V celé sezóně jste měli šanci zapojit se do naší tipligy a změřit svůj odhad s ostatními uživateli. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se mohl těšit vždy jeden z uživatelů, který trefil všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. I nyní máte možnost si odeslání tipů vyzkoušet - hrajeme s Hisense o cenu v zápasech na probíhajícím EURO! TIPUJTE ZDE.

Reportáž

Vochov překvapivě vyloupil Černice a domácí při tom vůbec nešetřil


Černice před zápasem věděly, že ani vítězství je na páté místo neposune. Utkání nakonec skončilo překvapivě vysokou výhrou Vochova, který se dostal do vedení a to postupně navyšoval až do konečného stavu 1:6.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 14.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

17.06.2024 23:44 0

Poslední kolo rozluštilo poslední otázníky. Jisté je, že příští rok se v soutěži neobjeví béčko Rapidu, Union a Hradiště. Jinak v derniéře hned šestkrát slavili hosté, kteří tvoří většina osazenstva sestavy kola.

Reportáž

Slovan proti Liticím zopakoval výsledek z podzimu a zajistil si celkové čtvrté místo


Slovan na dálku bojoval o bramborovou medaili s Černicemi. Pro její jistotu potřeboval nad Liticemi vyhrát. Hosté přijeli s úzkým kádrem a po hodině hry bylo jasno, že budou domácí nad jeich síly.


Reportáž

Union se s městským přeborem rozloučil těsnou porážkou s Roudnou


Union už před zápasem věděl, že ani v případě vítězství ho sestup vzhledem k pátečnímu výsledku Chotíkova nemine. Zápas tak znamenal jen důstojné rozloučení pro jednoho s velice dobrou a pro druhého s velice nepovedenou sezonou.


Reportáž

Rapid nakonec nezastavila v jarní jízdě ani Košutka


Rapid na jaře stále neztratil ani bod a úspěšnou sérii chtěl prodloužit i proti Košutce. To se nakonec i přes úvodní inkasovaný gól těsně povedlo. Košutku rovněž čeká před koncem soutěže dohrávka, ve kterém se v přímém souboji o sedmé místo utká s Vochovem.


Reportáž

Lhota s Ledci ozdobily poslední kolo pěknou podívanou, ve prospěch hostů rozhodl třígólový Hoffmann


Poslední kolo připravilo šlágr v podobě konfrontace mezi druhým a třetím týmem tabulky. A i když už o nic nešlo, sliboval zápas zajímavou podívanou, která také přišla. Šťastnější nakonec odjížděli hráči Ledec, kteří rozhodli za v samotném závěru.


Reportáž

Letná v Hradišti shrábla povinné body a rozlučku se soutěží domácím dalším debaklem nezpříjemnila


Letnou čekal na závěr sezony souboj s posledním a prvním týmem tabulky. První z nich měli na programu v sobotu. Už dlouho jistě sestupující Hradiště hosté nešetřili a po útočné smršti si zajistili konečné deváté místo. 


Reportáž

Chotíkov loupil na Smíchově a udržel dvanácté místo


Smíchov měl po minulém víkendu definitvně odpracováno. Chotíkov chtěl vítězstvím a udržením dvanáctého místa zvednout své naděje na záchranu, což se jim nakonec povedlo.


Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Díra, cedník, kouzelník...část první

15.06.2024 13:41 0

Díra, cedník, kouzelník, pekař, kůl v plotě, pouštěč, síto, čapák...zkrátka gólman. Hráč, který často dokáže danou situaci zachránit, a nebo také úplně po...kazit. Druhý díl našeho FOTOSERIÁLU jsme věnovali právě jim.

Rozhovor

Ples a tombolu mám rád. Vždycky alespoň doma doplním ledničku, říká s úsměvem Miroslav Čupalka

Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 15.06.2024 09:17 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je jím Miroslav Čupalka z Rapidu. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Slovan zvládl přestřelku v prvním poločase na Roudné a skončí v první pětce


Roudná se v případě tříbodového zisku ještě mohla příhlásit do boje o první pětku, což ale Slovan nedovolil. V dohrávce si totiž s Roudnou poradil a získal nejen jistotu první pětky, ale i možnost zabojovat o čtvrtou pozici.


Celostátní článek

Od nové sezóny se nejaktivnější uživatelé a nejsledovanější fotografové mohou těšit na ceny od Hisense!

14.06.2024 12:38 0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, sestřihy z youtube nebo reportáže, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! A nezapomeňte, že můžete ohodnotit i výkony rozhodčího či jednotlivých hráčů.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

14.06.2024 12:03 68

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Posledním, kdo půjde s kůží na trh, je Maxim Rampa z Letné.

Celostátní článek

Nová příležitost pro mladou krev, Roman West je novým trenérem Slovácka!

13.06.2024 10:52 0

Po odchodu trenéra Martina Svědíka se na lavičce Slovácka usadí Roman West. Dvaačtyřicetiletý trenér podepsal smlouvu do roku 2027.

Celostátní článek

Horváth končí v Domažlicích. Kdo ho může nahradit?

11.06.2024 22:48 0

Pavel Horváth končí na lavičce Jiskry Domažlice. Tým, který v posledním ročníku ČFL sk. A obsadil druhé místo, je tak momentálně bez trenéra. Druhé místo nebere vedení Jiskry jako neúspěch. Za koncem Horvátha na lavičce Domažlic tak nestojí neuspokojivé výkony týmu, nýbrž zájem celků z vyšších soutěží.

Reportáž

Na Slovanu mohlo být po půli hotovo, ale nebylo a Chotíkov odváží důležitý bod


Slovan hraje o bramboru a na domácím hřišti mu tabulkové postavení velelo uspět. Žalostná produktivita v prvním poločase ale nechala šance pro druhý poločas otevřené, čehož Chotíkov využil a získal bod, který může mít v konečném zúčtování cenu zlata, ale kdo ví.


Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Mocný nástroj v rukách ženy

11.06.2024 16:08 0

Další odehrané kolo za námi a my jsme opět o něco blíže konci jarní části sezóny. Jednotlivé kluby už plánují dokopné, některé už pociťují sladkou chuť vítězství, některé naopak zjišťují, jakou pachuť má prohra. Ale to nemění nic na tom, že hráči to nevzdávají a bojují do poslední minuty.

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Gólově se prosadilo duo bývalých brankářů Zlámal - Bičík

11.06.2024 13:32 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Klobouk dolů - hráč podruhé za sebou nastřílel v zápase osm branek!

11.06.2024 13:32 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Poslední šance zapojit se do tipovačky o ceny. Zkuste svůj odhad i vy

11.06.2024 13:30 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 16.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

10.06.2024 23:33 0

Po čtrnácti dnech je tu znovu celé kompletní kolo a s ním i sestava kola. Mnoho otazníků je kolo a půl před koncem už je zodpovězeno. Nově známe například jisté umístění na prvních třech příčkách.

Reportáž

Ledce vyhrály a skonči druhé, Union znovu nemá situaci ve svých rukou


Union v týdnu dostal situaci ohledně možného sestupu do vlastních rukou. V neděli ho ale čekala těžká šichta proti druhým Ledcům, kterým po boji ale zaslouženě podlehl a situaci tak vzhledem k remíze Chotíkova znovu nemá ve svých rukou.


Reportáž

Černice rázně ukončily vítěznou venkovní šňůru Roudné


Úspěšná venkovní série Roudné je u konce. Černice se díky vítězství výrazně přiblížily konečnému čtvrtému místu. Ráz zápasu určil už první poločas, v němž domácí svému soupeři odskočili a hosté už se pak blíže, než na rozdíl dvou branek nedostali.


Celostátní článek

Kvůli agresivnímu chování hráče rozhodčí ukončil zápas předčasně. Klid neměl ani při odchodu z areálu

10.06.2024 15:32 0

AKTUALIZOVÁNO - Zápas mezi Merklínem a Stráží v I.B třídě Plzeňského kraje byl za bezbrankového stavu ukončen už ve 42. minutě utkání pro inzultaci rozhodčího pro napadení domácím hráčem. (foto je ilustrační)

Článek

Areál na Lopatárně patřil v neděli dětem. Memoriál Petra Žitníka ovládli mladíci Petřína

10.06.2024 15:17 0

Psal se rok 2010, když v jednom z podzimních večerů zemřel pod koly vlaku hráč Rapidu a vůdce fanoušků Viktorie Plzeň Petr Žitník. Na jeho počest se každoročně pořádá turnaj přípravek v areálu plzeňského Rapidu. Memoriál Petra Žitníka tak letos napsal už své 14. pokračování, při kterém se ze dvaceti týmů radovali ze zisku zlatých medailí a poháru mladí hráči plzeňského Petřína.

Reportáž

Souboj zkušeností Vochova proti dravému mládí Letné ovládli zkušenosti, rozhodl výstavní gól Grima


Letná měla za sebou čtrnáctidenní pauzu, když se jí dvakrát odložil duel s Rapidem. Domácí měli sice v zápasu na míči převahu, ale dobře srovnání hosté jim dovolili skórovat pouze jednou a to až v závěru za stavu 0:2.


Reportáž

Čtyřikrát srovnáno, Litice a Košutka návštěvníky nejen oslavy domácího hráče bavily


Litice si i přes klesající výsledkovou pohodu chtěly zpříjemnit oslavu narozenin jejich spoluhráče. Vítězství nakonec neurvaly, ale společně se soupeřem z Košutky díváky osmigólovou přestřelku, která skončila remízou, určitě pobavily.


Reportáž

Smíchov si vysokou výhrou nad Lhotou zajistil klid, ta skončí třetí


Lhota se chtěla na Smíchově udržet ve hře o druhé místo. Začala nad míru dobře, domácí ale průběh zápasu otočili a nadělili svému soupeři hned sedm branek. Smíchov si tak co se týče záchrany mohl definitivně oddechnout.


Celostátní článek

Vložte na pár kliknutí k zápasu vaše fotky nebo reportáž!

09.06.2024 07:54 0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, sestřihy z youtube nebo reportáže, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! A nezapomeňte, že můžete ohodnotit i výkony rozhodčího či jednotlivých hráčů.

Reportáž

Rapid převzal pohár a Hradiště pak podle očekávání příliš nešetřil


Prvním s poslední. Asi by se težko hledal jednoznačnější zápas. Hradiště sice v úvodu kousalo, Rapid pak ale převzal otěže zápasu a dokráčel si v klidu pro povinné body osmigólovou nadílkou.


Reportáž

Union klíčový zápas proti Chotíkovu zvládl lépe a situaci ohledně možného sestupu má tak ve svých rukou


Čtvrteční duel dvou týmů namočených v sestupových starostech se odehrál v Chotíkově. Hotovo ale bylo překvapivě už po prvním poločase, když dokázal Union třikrát skórovat. K udržení pozice před Chotíkovem tak Unionu stačí ve zbylých dvou zápasech uhrát stejně bodů jako jeho soupeř.


Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Fanynky - část první

08.06.2024 12:11 0

Konec jarní části sezóny je na dohled a my už díky našim fotografům nasbírali dost materiálu, abychom mohli pokračovat ve Vámi oblíbených fotoseriálech. A rovnou začneme silným kalibrem, kterým fanynky bezpochyby jsou! 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

06.06.2024 08:18 74

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. O své tipy se s námi podělil trenér Lhoty Martin Varga.

Reportáž

Ledce přestřílely Smíchov a v pro oko diváka pohledném 11 brankovém zápase braly tři body


Ledce si domluvily svůj odložený zápas se Smíchovem už na úterý. Oba týmy chtěly svého soupeře přehrát konstruktivně a tak se bylo na co dívat. Na první branku, která spustila gólové hody, si sice čekalo dlouho, pak ale divácí viděli dalších deset branek, z nichž převážná část skončila v hostujcící síti.


Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Vojtěch Dyk zapsal premiérový jarní start. Vzpomínat v dobrém na něj ale nebude

05.06.2024 11:43 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Vyhráli, přestože hráli bez tří vyloučených hráčů!

05.06.2024 11:30 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Soutěže jdou do finiše! Dokážete správně odhadnout vývoj posledních kol v tipovačce?

05.06.2024 10:59 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Celkový počet: 3516
Zpět na okres Plzeň - Město

Nejnovější diskuze

R. Hruška 20:59 14.6.2024 Tip: výhra hostů Plzeň-Letná
R. Hruška 20:59 14.6.2024 Tip: výhra hostů Plzeň-Litice
R. Hruška 20:59 14.6.2024 Tip: výhra domácích Union Plzeň
R. Hruška 20:59 14.6.2024 Tip: výhra domácích Černice
R. Hruška 20:59 14.6.2024 Tip: výhra hostů Ledce
T. Had 17:31 14.6.2024 Tip: výhra hostů Chotíkov
T. Had 17:31 14.6.2024 Tip: výhra hostů Rapid
P. Chovánek 21:09 7.6.2024 Tip: výhra domácích Košutka
P. Chovánek 21:09 7.6.2024 Tip: výhra domácích Hradiště
P. Chovánek 21:09 7.6.2024 Tip: výhra hostů Chotíkov
P. Chovánek 21:09 7.6.2024 Tip: výhra domácích Union Plzeň
P. Chovánek 21:09 7.6.2024 Tip: výhra hostů Vochov
P. Chovánek 21:09 7.6.2024 Tip: výhra domácích Černice
L. Stach 7:18 7.6.2024 Tip: výhra domácích Smíchov
P. Chovánek 12:02 1.6.2024 Tip: výhra domácích Roudná

Zobrazit další diskuze