26.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

--

Béčko Zruče zdemolovalo Prazdroj

1. V. Pavel , 2. V. Mašek , 8. P. Hucl , 26. V. Pavel , 83. V. Mašek , 84. M. Fryček - 41. P. Matula
15

Béčko Zruče se se sezonou rozloučilo výhrou. V zápase, ve kterém šlo pouze ztratit, zdemolovalo Prazdroj 6:1 a zůstalo tak na slušném šestém místě.

Zruč sfoukla soupeře hned v úvodu

Naši měli famózní vstup do utkání a už v osmé minutě bylo prakticky rozhodnuto. Vpředu nastoupil netradičně stoper z áčka Vilda Pavel a hned ve dvacáté vteřině slavil první zásah! Za minutu zvýšil na 2:0 Véna Mašek a v osmé minutě zvyšoval už na rozdíl tří branek Petr Hucl. Ve 26. minutě skóroval opět Vilda Pavel. Hosté pak dostali možnost korigovat poločasové skóre z pokutového kopu, takže do šaten se šlo za stavu 4:1.

Domácí přidali ještě dva góly

Druhý poločas už nenabídl tak strhující podívanou a s přibývajícím časem a za klimatických podmínek, jaké panovaly, bylo zřejmé, že už ani nenabídne. Přesto se ještě podařilo skóre navýšit, když se nejprve v 83. minutě trefil podruhé Véna Mašek a o minutu později stanovil konečný výsledek Martin Fryček.

Béčko už nemohlo postoupit na vyšší příčku, ale díky vyrovnané tabulce mohlo výrazně klesnout. Díky tomuto vítězství zůstalo na slušném šestém místě.

Autor: Richard Polák (Zruč)

TJ Zruč B
J. Berger [-] - M. Klail [-] (78. Z. Boháč [-] ) , A. Král [-] (56. M. Fryček [-] ) , V. Pavel [-] , M. Lang [-] , P. Korous [-] (46. V. Mařík [-] ) , P. Záhořík [-] (46. J. Přibyl [-] ) , V. Mašek [-] , O. Mašek [-] , P. Hucl [-] (46. P. Hofmann [-] ) , M. Trnka [-]

SK Roudná
V. Kolařík [-] - J. Pavlíček [-] , P. Matula [-] , D. Dergachov [-] , P. Hyneš [-] , J. Diviš [-] , A. Bondarchuk [-] (67. L. Sedláček [-] ) , T. Vyrobik [-] , D. Urie [-] , P. Kratochvíl [-] , M. Tureček [-]

ŽK: 56. V. Mařík .
Hráči zápasu: V. Mašek , V. Pavel .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Adamčík Miroslav - SCHWARZ Pavel (N), KŘEPELKA Petr (N).