Redaktor: Milan Kuba


Reportáž

Hlubočky deklasovaly Troubelice


Hlubočky, které se kromě nečekané prohry ve Štěpánově mohly v posledních kolech chlubit výbornou formou, hostily ve čtrnáctém kole ALEA sportswear 1.A tř.sk. A Troubelice, kterým poslední dva zápasy vůbec nevyšly. Dobrý zápas troubeličtí neodehráli ani tentokrát. Domácí svému soupeři nasázeli pět branek, za hosty se trefil pouze Domes, a Hlubočky si tak po výhře 5:1 připsaly šestou výhru na domácím hřišti ze sedmi zápasů. 


Reportáž

Rapotín překvapivě zaváhal s Moravským Berounem


Rapotín ve čtrnáctém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A hostil soupeře z Moravského Berouna, a vzhledem k tabulkovému postavení obou celků se očekávalo utkání v režii domácích fotbalistů. Domácí byli totiž na prvním místě tabulky se třiatřiceti body, berounští měli o rovných dvaadvacet bodů méně. Hosté ale veškerá očekávání zbořili a i přes jednu vlastní branku dokázali díky dvěma trefám Malinovského obrat favorita o body. 


Reportáž

Maletín zvládl bláznivé utkání


Divácky velice atraktivní utkání se odehrálo v rámci čtrnáctého kola ALEA sportswear 1.A tř. sk. A na hřišti Maletína, kam zavítal Slovan Černovír. Na nepříliš kvalitním hřišti padlo v typicky podzimním počasí sedm branek. Hosté, i když dvakrát vedli, nakonec odjížděli z maletínského hřiště s prázdnou, když nerozhodný výsledek utnul v 65. minutě Milan Michalčák a rozhodl tak o výhře svého týmu 4:3. 


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Olomoucký | 1.A třída sk. A, 2015-2016

07.11.2015 09:29 0

První zápas čtrnáctého kola ALEA sportswear 1.A tř. sk. A začíná již za pár hodin, a my Vám tak nabízíme další z řady Expert tipů. Tenkrát pro nás zápasy natipoval pan Petr Šilhavý, velký fanoušek fotbalového Štěpánova. Ten věří, že Konice si ve šlágru kola rozdělí body s Bohuňovicemi, a doufá, že si Štěpánov dokáže odvézt body z nedalekých Bělkovic. A jak vidí další zápasy? 

Reportáž

Hlubočky otočily zápas s Bohuňovicemi


Hlubočky nečekal ve třináctém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A vůbec lehký úkol. Jejich posledním soupeřem podzimní části byl totiž celek Bohuňovic, který se nacházel na druhé příčce za vedoucím Rapotínem. Domácí ale dokázali potvrdit dobrou formu na svém hřišti, a i když prohrávali, podařilo se jim vývoj zápasu otočit a svého soupeře zdolali 2:1. 


Reportáž

Rapotín smetl Troubelice


Celek Rapotína, který si chtěl spravit chuť po nepovedeném zápase v Bohuňovicích, hostil ve třináctém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A soupeře z Troubelic. Domácí si chtěli udržet náskok na vedoucí pozici, hosté si naopak brousili zuby na zakončení podzimní části v první polovině tabulky. V utkání nakonec diváci viděli hned deset gólů, když Rapotín doslova zničil svého soupeře 8:2, a díky zaváhání nejbližších pronásledovatelů má na čele šestibodový náskok. 


Reportáž

Černovír uhrál s Českou Vsí důležité tři body


Trápící se Slovan Černovír hostil ve třináctém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A soupeře ze sto kilometrů vzdálené České Vsi. Pro domácí bylo téměř povinností připsat si v tomto utkání tři body, jelikož se začali nacházet v nezáviděníhodné pozici, a navíc je čekaly předehrávané zápasy s Maletínem a Rapotínem. Černovírští nakonec úkol splnili, svého soupeře zdolali 2:0 a posunuli se na desáté místo tabulky. Česká Ves podzim zakončila na osmé příčce. 


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Olomoucký | 1.A třída sk. A, 2015-2016

31.10.2015 12:55 0

Týden nám opět utekl jako voda, a my máme před sebou další porci zápasů ALEA sportswear 1.A tř. sk. A. Jako každý víkend se odehraje několik velmi zajímavých soubojů, které budou divácky atraktivní. Nejzajímavější zřejmě bude konfrontace Hluboček s týmem Bohuňovic. Ve dvanáctém kole pan Dvořák správně trefil pět výsledků, za což mu gratulujeme. Tentokrát jsme o tipy požádali pana Jaroslava Vičara, velkého fanouška Sigmy Olomouc, Šternberka a fotbalové Konice. Uvidíme, jak se mu v tomto kole povede. 

Reportáž

Moravský Beroun zvládl zápas s Černovírem


Velice důležité utkání čekalo ve dvanáctém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A na fotbalisty Moravského Berouna a Černovíra. Oba celky se totiž nacházely ve spodních patrech tabulky, a případná výhra by mohla jeden z týmů posunout do bezpečnějších vod. I přes úvodní velký nápor hostů se nakonec ze tří bodů radovali berounští, kteří vstřelili v každém z poločasů po jedné brance a radovali se tak z výhry 2:0. 


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Olomoucký | 1.A třída sk. A, 2015-2016

24.10.2015 09:24 0

Máme tu dvanácté kolo ALEA sportswear 1.A tř. sk. A a s ním také pravidelou rubriku Expert tip. Tak jako každé kolo se odehraje několik zajímavých zápasů, šlágrem kola si dovolíme označit souboj Bohuňovic s Rapotínem. Velmi důležite utkání ze spodních pater tabulky se odehraje v Moravském Berouně, kam zavítá Slovan Černovír. Dnes jsme o tipy požádali bývalého vynikajícího fotbalistu, nyní již ve fotbalovém důchodu, velkého milovníka nižších soutěží, pana Milana Dvořáka. Jak vidí zápasy dvanáctého kola? 

Reportáž

Haňovice vydřely v Konici bod


Velmi zajímavé utkání se odehrálo v rámci 11. kola ALEA sportswear 1.A tř. sk. A na hřišti Konice, kam zavítal celek Haňovic, který po doslova snovém startu začal pomalu ztrácet dech, když před tímto zápasem vyšel třikrát v řadě bodově naprázdno. Ideálně se pro hosty nevyvíjelo ani toto utkání, když o poločase prohrávali už 3:1, ale Merten třemi góly zajistil pro svůj tým alespoň bod za remízu 3:3. 


Reportáž

Rapotín rozstřílel Štěpánov


Rapotín v jedenáctém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A hostil celek Štěpánova, a už při pohledu na tabulku byl favorit tohoto utkání naprosto jasný. Domácí tým se nacházel na úplné špici aktuální tabulky, zatímco štěpánovským patřilo poslední místo. Rapotínští neponechali nic náhodě, svého soupeře od prvních minut drtivě svírali a nakonec ho deklasovali vysoko 7:1. 


Reportáž

Hlubočky vyhrály potřetí v řadě


V jedenáctém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A Hlubočky přivítaly na svém hřišti soupeře z Loštic. Fotbalisté Hluboček v této sezoně ještě nepoznali hořkost porážky na své půdě, a tak se očekávalo, že si poradí i tentokrát se soupeřem, který si z venkovních zápasů ještě neodvezl ani bod. Domácí nakonec všechny předpoklady naplnili, a i když neproměnili několik vyložených šancí, svého soupeře zdolali 4:2. 


Reportáž

Moravský Beroun otočil zápas s Českou Vsí


Jedenácté kolo ALEA sportswear 1.A tř. sk. A svedlo dohromady celky Moravského Berouna a České Vsi. Domácí tým se od samého začátku pohybuje ve spodních patrech tabulky, takže pro něj bylo povinností odnést si ze zápasu nějaké body. To se jim nakonec povedlo znamenitě. I když po osmnácti minutách prohrávali o dvě branky, nakonec dokonale otočili skóre a zvítězili 4:2 a připsali si veledůležité tři body, které je posunuly na dvanáctou přičku tabulky. 


Reportáž

Troubelice loupily v Černovíře


Fotbalisté Černovíra v 11. kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A hostili soupeře z Troubelic. Domácí toužili utkání dovést do vítězného konce, jelikož jim po deseti odehraných zápasech patřila desátá příčka, a jejich pronásledovatelé na ně začali zle dotírat. Hosté měli před tímto zápasem na svém kontě pouze o tři body více, šlo tedy i z jejich pohledu o velice důležité utkání. Nakonec se i přes velký počet šancí domácích hráčů po devadesáti minutách radovali hosté, kteří svého soupeře zdolali 1:2.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Olomoucký | 1.A třída sk. A, 2015-2016

16.10.2015 15:02 0

Po menší odmlce tu máme opět naši rubriku Expert tip, ve které se s námi podělí o své fotbalové vědomosti další z tipérů. Tentokrát nám tipy k jedenáctému kolu ALEA sportswear 1.A tř. sk. A poskytl fotbalový hračička, bohém a milovník krásných branek, pan Alois Horálek. Uvidíme, jak se mu bude dařit v porovnání s jeho předchůdci. Kolik tipů bude mít správných se dozvíme již tuto neděli. 

Reportáž

Haňovice prohrály potřetí v řadě


Desáté kolo ALEA sportswear 1.A tř. sk. A svedlo dohromady celky Haňovic a Hluboček. Domácí, kteří si vstup do sezony nemohli představovat lépe, se dostali do menší výsledkové krize, a proti soupeři z Hluboček chtěli po dvou nepovedených zápasech konečně naplno bodovat. To se jim ale absolutně nepovedlo. Hosté svého soka dokonale zaskočili a po dvou brankách v poslední desetiminutovce si odváželi tři body za výhru 1:3.


Reportáž

Řetězárna dvakrát vedla, na víc než bod to ale nestačilo


V desátém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A se utkaly týmy České Vsi a Bělkovic, které před tímto zápasem dělily pouhé dva body. Čekalo se tak poměrně vyrovnaní utkání, i když domácí si zřejmě díky dobrým výsledkům z posledních domácích zápasů brousili zuby na tříbodový zisk. To se hráčům Řetězárny nakonec nepodařilo, a i když dvakrát vedli, bělkovičtí dokázali pokaždé srovnat krok, a zápas tak skončil remízou 2:2. 


Reportáž

Loštice proti Rapotínu nepřekvapily


Fotbalisty Loštic po prohře v Maletíně čekalo další náročné utkání, tentokrát v rámci desátého kola ALEA sportswear 1.A tř. sk. A. Na jejich hřiště totiž zavítal současný lídr tabulky z Rapotína. Hosté, potýkající se stále s absencemi hráčů základní sestavy, nakonec potvrdili předzápasové očekávání a z Loštic si odvezli tři body za výhru 2:3. 


Reportáž

Bohuňovice potvrdily roli favorita


V desátém kole ALEA sportswear 1.A tř. sk. A nečekal na fotbalisty Slovanu Černovír, kteří v dosavadní části soutěže uhráli na hřištích soupeřů jediný bod, nikterak lehký úkol. Před sebou totiž měli zápas s druhým týmem aktuální tabulky, týmem Bohuňovic. Domácí hráči prakticky po celých devadesát minut kontrolovali vývoj zápasu a po brankách Martina Fryčáka a útočníka Lukáše Veselského svého soupeře porazili 2:0 a upevnili si druhé místo v tabulce s tříbodovou ztrátou na první Rapotín. 


Celkový počet článků: 88