Redaktor: Ctibor Jarkuliš

Reportáž

Turnov si poradil s Čáslaví, která musí řešit vážné záchranářské problémy

15.03.2023 11:42 Divize C 5

Tragédie a vážné obavy ze sestupu. Tyto pocity se nyní musí v kabině Čáslavi objevovat nejvíce. Středočeši nedokázali přivézt body z dalšího utkání. Výhra na hřišti Turnova by je vystřelila na vzdálenost šesti bodů od sestupových pozic, ale výsledek 1:3 je přilepil hned nad Dvůr, Náchod a Brandýs. Posledně dva jmenovaní navíc mají zápas k dobru. 


Reportáž

Liberec dál vede divizi, porazil Vysoké Mýto a drží si jednobodový náskok na Hlinsko

15.03.2023 10:54 Divize C 5

První domácí zápas jarní části odehrál lídr tabulky na umělé trávě nedalekého Sokola Doubí. Liberec potřeboval po ztrátě dvou bodů v Chrudimi rychle ajet na vítěznou vlnu, protože další vlčáci v čele s Hlinskem jsou už na dostřel. Těžký zápas proti Vysokému Mýtu rozhodla úvodní dvacetiminutovka, kdy domácí dvěma brankami dokázali získat náskok, který byl pro Mýto ve zbytku zápasu nedostižný. Zajímavostí pro diváky mohlo být nasazení osmnáctiletého belgického obránce Milana Govaerse, který naposledy působil v klubu KV Oostende.

 


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 15.kolo Divize C, 2022-2023

15.11.2022 11:34 Ctibor Jarkuliš 0

V posledním podzimním kole se odehrály všechny zápasy, a tak můžeme znovu vyhlásit sestavu kola. Došlo k velkým výsledkům, a proto byla paleta hráčů zase velmi široká. Pojďme se podívat, kdo se uchází o titul HRÁČ KOLA.

Reportáž

Turnov si vyšlápl na Vysoké Mýto, to spadlo v tabulce už na 9. místo

09.11.2022 15:02 Divize C 10

Už čtvrtý zápas v řadě nedokázali hráči Mýta najít recept na vítězství a co víc ze čtyř zápasů třikrát prohráli. To znamená výroazný propad tabulkou. Nyní je Mýto až na deváté příčce, která rozhodně netěší ani hráče ani trenéra Pulpita. Ten svůj tým pochválil za nejlepší podzimní první poločas, ale ani ten nestačil na body. Turnov se ve druhém polčoase vzchopil a třemi brankami zápas otočil. 


Reportáž

Trutnov se v Ústí postaral o odplatu za vyřazení z poháru, Jiskra nezvládla vstup do utkání

09.11.2022 14:35 Divize C 10

Oba týmy se v letošní sezóně potkali už podruhé. V letním předkole MOL Cupu si Jiskra připsala výhru 4:0 a vše vypadalo růžově. Jenže sezóna se pro oba týmy odvíji značně rozdílně. zatímco Trutnov hraje skvěle a celou dobu se pohybuje mezi pátým až sedmým místem, tak Jiskra musela od začátku hasit požár. Po trenérské výměně se ale zvedá a poprvé poznala pocit prohry až v zápase s Trutnovem. 


Reportáž

Souboj nováčků zvládla lépe Dobrovice a Novému Bydžovu ukončila sérii pěti zápasů bez prohry

09.11.2022 13:17 Divize C 10

Oba týmy jsou velkým oživením letošního ročníku divize. Dobrovice si dokáže vést o něco lépe než Cidlina, která nasbírala o pět bodů méně než její soupeř. V jejich vzájemném souboji se jako připravenější projevil tým z Mladoboleslavska, který svého soka jasně přehrával. Hubená výhra o gól je nakonec pro hosty z Bydžova ještě milosrdná.


Reportáž

Derby zápas vyzněl pro Benátky! Brandýs trápí produktivita, a proto je dál na dně tabulky

09.11.2022 12:30 Divize C 10

Brandýs nad Labem a Benátky nad Jizerou dělí 20 kilometrů. Vzdálenost, kterou ujedete za 5 minut po dálnici D10, a která dělí dva týmy divize C. Ale ačkoliv jsou si tyto dva týmy tak blízko, tak v tabulce jsou si tak vzdáleni, že byste potřebovali atlas světa, aby byl rozdíl změřitelný. Nicméně samotný zápas tak jasně nevypadal. Brandýs musí bojovat o každý bod, jinak budou jeho příští soupeři z kategorie krajského přeboru. Ale to by tým od Labe musel proměňovat šance, jako se to daří týmu od Jizery.


Reportáž

Náchod doma vybojoval bod s jinak suverénním Libercem, Slovan přišel o vítězství v posledních minutách

09.11.2022 11:55 Divize C 10

I tak velký tým jako Liberec naráží na problém, který trápí snad vsšechny týmy v republice. Marodka Slovanu čítá sedm jmen a dva hráči nastoupili do zápasu se zraněním. I tak byla převaha Liberce značná a hosté šli za třemi body. Jenže houževnatí domácí bojují o holé přežití, a proto nebylo jednoduché zlomit jejich odpor. Nakonec se zápas rozhodoval v samotném závěru utkání, kdy padly obě branky. Na úvodní trefu z penalty odpevěděl Náchod gólem z přímého volného kopu. Remíza určitě těší více domácí, kteří nutně potřebují každý bod.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 14.kolo Divize C, 2022-2023

09.11.2022 11:38 Ctibor Jarkuliš 0

V předposledním kole podzimní části padlo celkem 31 branek, což nám činí průměr téměř čtyř branek na jeden zápas. To je skvělá pozvánka na zápasy divize a je tedy jasné, že i tentokrát bylo z čeho vybírat do sestavy kola. Tři týmy dokázaly vstřelit pět a více branek, čtyři týmy udržely čisté konto a první Liberec ztratil s předposledním Náchodem. Jakl vidíte stalo se toho spoustu a tady pro vás máme výběr hráčů do sestavy kola. Kdo bude HRÁČEM KOLA?

Reportáž

Letohrad si zastřílel proti Dvoru Králové, pět branek

09.11.2022 11:20 Divize C 10

Poslední zápas Letohradu na hřišti soupeře, znamenal výjezd do Dvora Králové. Nicméně ani lvi ze zdejšího Safari nezabránili pěti brankám do sítě domácích. Letohrad se touto výhrou dokázal odlepit z bezprostřední blízkosti sestových příček a vypadá to, že bude zimu trávit v klidném středu tabulky. Na druhé straně domácí musí spřádat plány, jak se od dna tabulky vyšvihnout, jinak je čeká pád o patro níž. A s výkonem, jako předvedli nyní, bude záchrana ještě velmi složitý oříšek.


Reportáž

Hlinsko přejelo Čáslav a nadělilo jí nepopulárního "bůra", domácí trenér Slavík chválil kondici

09.11.2022 10:30 Divize C 10

Při pohledu na tabulku by si sázkaři vybírali jasnou jedničku. Hlinsko je v dosahu prvního Liberce, zatímco Čáslav se pořád nedokáže rozjet. Středočeši dál pijí svůj kalich hořkosti, aniž by sami tušili, kde je ono pověstné dno. Nyní si velký doušek museli upít v Hlinsku. Domácí jim nadělili pět branek a čáslavský trenér Svoboda už určitě vyhlíží zimní přestávku. 


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 13.kolo Divize C, 2022-2023

01.11.2022 11:41 Ctibor Jarkuliš 0

Ve 13. kole jsme byli svědky několiakm opravdu skvělých zápasů a díky tomu jsme měli velmi širokou paletu hráčů, kteří se ucházeli o místo v sestavě kola. Vybrali jsme pro vás tuto jedenáctku, kde každý z hráčů usiluje o titul HRÁČ KOLA. Tady jsou.

Reportáž

Náchod si vyšlápl na Dobrovici, tři body vystřelil Krejčík

31.10.2022 16:47 Divize C 12

Zápas od zápasu a postupně sbírat body. Tak zní plán Náchoda na záchranu. Jenže do téhle doby jich měl na kontě jen šest a byl na poslední příčce tabulky. Ačkoliv výsledky Náchoda nejsou nikterak špatné, tak z toho nikdy není bodové vyústění. Tři body na úkor Doborovice jsou proto zlatým ziskem v honu za záchranou. Dobrovice naopak dál střídá skvělé výsledky s naprostými propadáky. Jeden takový přišel právě na půdě Náchoda.


Reportáž

Velké Hamry sahaly v Liberci po třech bodech, nakonec nemají vůbec nic

31.10.2022 16:22 Divize C 12

Souboj dvou týmů z předních příček tabulky se odehrál v Liberci, kde tamní rezervu vyzval soubor Velkých Hamrů. Domácí jsou velkými favority soutěže a také to každý zápas potvrzují. ASi není nikdo, kdo by pochyoval o tom, že si na konci ročníku Liberec dojde pro postup. Ale o to větším lákadlem je, aby někdo dokázal tým trenéra Petříka obrat o body. Velké Hamry tomu byly opravdu blízko a nadávat tak mohou jen sami sobě.


Reportáž

Chrudim předvedla velký obrat proti Turnovu! Třemi brankami si došla pro tři body

31.10.2022 15:45 Divize C 12

Jen bod nad pásmem sestupu se před zápasem s Turnovem pohybovala rezerva Chrudimi. Proto bylo bezpodmínečně nutné, aby si z domácího zápasu připsala tři body, které by ji výrazně ulevily. Zápas, který musel nutně bavit každého z více než stovky přítomných diváků, nakonec skončil velkým obratem domácích. Ti se dostali už z téměř bezvýchodné situace a ukázaly, jak je důležité hrát až do konce. 


Reportáž

Ústí nad Orlicí vykradlo Brandýs. Zápas bez šancí rozhodl Chleboun

31.10.2022 14:56 Divize C 12

Teď už se dá s určitostí říci, že trenérská rošáda, ke které došlo v Ústí, nese své ovoce. Tým pod vedením nového trenérského triumvirátu zatím sbírá body naprosto pravidelně a dál stoupá tabulkou. V současné chvíli je Jiskra už na páté příčce v těsném závěsu za první trojkou. Na druhé straně Brandýs dál sužuje neefektivita v zakončení a v domácím prostředí přišel o další body.


Reportáž

Souboj skvělých obran skončil remízou, Benátky si z Mýta odváží bod

31.10.2022 13:59 Divize C 12

Dlouhodobá kvalitní defenzíva je stěžejním bodem týmu z Benátek a stejně tak Vysokého Mýta, které se navíc dlouho pyšnilo absolutně nejlepší obranou v soutěži. Oba týmy se snaží udržet na předních příčkách, a tak se dal očekávat souboj vyspělých obran. Nakonec se ale oba trenéři shodli na tom, že konečná remíza je spravedlivá. 


Reportáž

Červený mariáš v Čáslavi: Rozhodčí Glogar vyhodil tři hráče už v první půlhodině

31.10.2022 12:47 Divize C 12

Měl to být souboj týmů, kterým jde hlavně o body, ale už během prvních třiceti minut se zápas změnil v to, kdo vůbec zápas dohraje. Rozhodčí Glogar použil červený kartónek třikrát už po 26 minutách hry. Tím naprosto změnil ráz zápasu, který měl být především o gólech, ale byl o kartách. Na červené karty domácí vyhráli 2:1, ale na góly to skončilo smírně 1:1. Těžko říct, kdo ze zápasu odešel více zklamaný.


Reportáž

Kabourek vstřelil stý gól v divizi, ale ani ten Letohradu na tři body nestačil. Cidlina vyrovnala v samotném závěru

31.10.2022 11:46 Divize C 12

Cidlina je zatím příjemným překvapením celé soutěže, neboť si vedle divizních stálic jako Náchod nebo Letohrad nepočinají vůbec špatně. Práve Letohrad se naposledy přesvědčil o kvalitě Nového Bydžova. Ačkoliv se oba týmy pohybují ve spodní polovině tabulky, tak jejichj zápas byl reklamou na fotbal. Více než dvě stovky diváků vidělo šest branek, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a napětí se nedalo změřit na žádné známé škále. Za zmínku určitě stojí dva góly Letohraského střelce Kabourka, který se díky těmto trefám dostal na celkový počet sta branek, které dokázal v divizi nastřílet.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Divize C, 2022-2023

28.10.2022 21:45 Ctibor Jarkuliš 96

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Hráč 12. kola KAREL KREJČÍK: Můj cíl? Zachránit v Náchodě divizi!

Divize C
28.10.2022 14:40 Ctibor Jarkuliš 0

Hráček 12. kola byl zvolen hráč Náchoda Karel Krejčík. Jeho Náchod neprožívá dobrý podzim a jsou zatím poslední. Nicméně při pohledu na výsledky je vidět, že týmu chybí jen  málo, aby se štěstěna otočila v jejich prospěch. O všech úskalích jsme s Karlem Krejčíkem mluvili. A jaká podle něj vede cesta k záchraně? To se dozvíte v následujícím rozhovoru.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 12.kolo Divize C, 2022-2023

24.10.2022 16:13 Ctibor Jarkuliš 0

Ve 12. kole jsme mohli vidět nejeden důelžitý zápas. Derby, boje o záchranu, překvapení, to vše jsme v osmi odehráných zápasech našli, a proto není vůbec lehké vybrat hráče do sestavy kola. Nakonec jsme pro vás vybrali ty nejlepší hráče podle našeho výběru a vy teď můžete vybírat toho, kdo se stane HRÁČEM KOLA. 

Reportáž

Hlinsko vyválčilo tři body proti dobře hrajícímu Brandýsu, rozhodly branky v závěru zápasu

24.10.2022 15:41 Divize C 11

Brandýs se sice krčí u dna tabulky, ale s některými týmy, které se pohybují na hraně postupu předvádějí svá nejlepší vystoupení. Bylo tak tomu se suverénním Libercem a opakovalo se to i nyní s druhým Hlinskem. Domácí měli co dělat, aby zvratili nepříznivý vývoj utkání, což se jim podařilo v závěru utkání. Hlinsko díky této výhře stále nahání první Liberec. 


Reportáž

Benátky porazili Chrudim, branky padaly až ve druhém poločase

24.10.2022 15:03 Divize C 11

Benátky potřebovali bodově reagovat na prohru s Libercem v minulém kole. K tomu měli za soupeře velice nevyzpytatelný tým chrudimské rezervy. Ta se potací ve druhé polovině tabulky a střídá bodové zisky se ztrátami. Proto byl zápas velkým otazníkem. Nakonec vše dopadlo ke spokojenosti domácích, ačkoliv si na góly museli diváci počkat až do druhého poločasu.


Reportáž

Favorit z Velkých Hamrů zaváhal, Náchod přišel o výhru až v posledních vteřinách

24.10.2022 14:58 Divize C 11

Měla to být jednoznačná záležitost. Poslední Náchod bodoval jen ve třetině svých zápasů a dva ze tří bodových úspěchů zaznamenal v domácím prostředí. Ve Velkých Hamrech tedy možná dopředu počítali se třemi body, což byla velká chyba. Srdnatě bojující hosté si drželi naději na tři body až do poslední minuty. V nastaveném čase druhého poločase dokázali ovšem domácí hráči srovnat, a alespoň částečně tak odvrátili případnou ostudu. 


Reportáž

Okresní derby: Ústí nad Orlicí si poradilo s Vysokým Mýtem rozdílem třídy

24.10.2022 14:24 Divize C 11

Letošní první měření sil, bylo trochu jiné než ta předešlá. Po dlouhé době se dalo říci, že mírnými favortiy jsou hosté z Mýta. Do této pozice je stavěly jak dosvadní výsledky, tak postavení v tabulce, ale v zápase se to bohužel pro jejich příznivce vůbec neprojevilo. Domácí Jiskra se po výměně trenérů zvedá a současný triumvirát si může jen stýskat nad tím, že se jejich současnému týmu nepovedl úvod sezóny. V okresníám derby ale vyprovopdili Mýto třemi góly a stoupají dál tabulkou.


Reportáž

Liberec vyhrál v Turnově a dál vévodí tabulce, jako první překročil hranici třiceti bodů

24.10.2022 13:28 Divize C 11

Jít do boje proti rozjetému vlaku. Asi takhle vypadají zápasy týmů, kterou nstupují proti rezervě Liberce. Ten se netají plánem ihned se vrátit do třetí ligy, protože se jedná o jedinou ligovou rezervu, která se pohybuje v takhle nízké soutěži. Podle toho také vypadají jejich výsledky. O zápase v Trutově bylo rozhodnuto během úvodních dvaceti minut, kdy se Liberec prosadil třikrát. 


Reportáž

Čáslavská krize se dál prohlubuje, tři góly jí nadělil nováček z Nového Bydžova

24.10.2022 13:20 Divize C 11

Zápas o šest bodů. V tomto duchu se nesla důležitést utkání na půdě Cidliny. Rozdíl mezi oběma týmy byl jediný bod a případná výhra mohla jednou z týmů výrazně ulevit. V krizi zmítající se Čáslav v zápase potvrdila špatnou formu a na půdě nováčka prohrála rozdílem třídy. Prohra navíc s ohledem na ostatní utkání znamená, že od sestupu už dělí Čáslav pouzze skóre. Naopak Cidlina si polepšila a posunula se před Chrudim B. 


Reportáž

Dobrovice rozhodla o vítězství ve druhém poločase. V zápase se zaskvěli oba brankáři

24.10.2022 13:02 Divize C 11

Dobrovice si po ostudném debaklu ve Velkých Hamrech potřebovala nutně spravit chuť. Letohrad naproti tomu potřebuje body jako sůl, protože je pouhé dva body od zóny sestupu. Oba týmy se mohli spolehnout na dobré výkony svých bankářů, ale nakonec se projevila větší kvalita na straně domácích. Dobrovice tak dala zapomenout na poslední zaváhání a posunula se na šestou příčku.


Reportáž

Sedm let čekání u konce! Dvůr Králové zvládl derby s Trutnovem a přiblížil se záchraně

24.10.2022 12:23 Divize C 11

Dvůr se zmítá na pozicích, které znamenají sestup, a proto jakýkoliv bodový zisk je pro ně darem z nebes. Zápas s Trutnovem, jenž je pro fanoušky velkým derby zápasem, pro domácí nezačal nejlépe, když šli po dvou minutách hosté do vedení. Dvůr ale zabral, zápas otočil a bodově se dotáhl na první nesestupovou Čáslav. S tou navíc hraje příští kolo, což bude zápas o šest bodů. 


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Divize C, 2022-2023

21.10.2022 10:49 Ctibor Jarkuliš 88

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Divize C, 2022-2023

21.10.2022 10:38 Ctibor Jarkuliš 88

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Hráč 11. kola David Folwarczny: Cíl? Udržet se divizi! Udělám pro to všechno

Divize C
20.10.2022 15:18 Ctibor Jarkuliš 0

Kapitán Brandýsa nad Labem David Folwarczny byl vyhlášen hráčem kola a to s celkovým ziskem 48% ze všech hlasů. Společně jsme si tedy příjemně popovídali o jeho vztahu k fotbalu, o probíhající sezóně a o boji o záchranu. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Divize C, 2022-2023

18.10.2022 16:07 Ctibor Jarkuliš 0

V 11. kole nás čekalo několik zajímavých zápasů a neméně zajímavé byly i výsledky. Proto je paleta klubů, které mají zastoupení v sestavě kola, opravdu široká. Pojďme se teddy podívat, kdo se do sestavy kola dostal. 

Reportáž

Východočeské derby vyhrálo Hlinsko, nejlepší obranu soutěže překonalo z rohového kopu

18.10.2022 15:30 Divize C 11

Vysoké Mýto dlouhodobě střídá výhry a následné ztráty. Nejinak tomu bylo tento týden. Poté co zvítězilo ve Dvoře Králové, čelili třetímu celku z Hlinska. Derby týmu z východních Čech nakonec dopadlo lépe pro hosty, kteří našli recept na nejlepší obranu soutěže. Využitá standardní situace byla také jedinou brankou utkání. Hosté se díky výhře vrací na druhou příčku tabulky.


Reportáž

Ústí otočilo zápas v Chrudimi a dál napravuje zpackaný začátek soutěže

18.10.2022 14:34 Divize C 11

Ústí se dál snaží napravit, co v začátku ročníku pokazilo. Po výměně trenérského štábu se Jiskra dál zvedá a začala pravidelně sbírat body. Soubojs Chrudimí už souboj sousedů v tabulce a případná výhra mohla Jiskru posunout právě před soupeře z Chrudimi. MFK začalo zápas lépe a šlo do vedení, ale stoupající kvalitu hry Ústí poznali domácí po obrátce. Hosté dvěma góly otočily vývoj utkání a odvezli si domů tři body. 


Reportáž

Náchod ztratil všechny body v posledních osmi minutách. Turnov zápas otočil třemi góly

18.10.2022 14:27 Divize C 11

Náchodpotřebuje body jako sůl a každý domácí zápas by potřeboval nutně zvládnout alespoň s remízou. Jsou totiž právě domácí zápasy, kde hosté Náchod potřebuje notně zlepšit svá představení. Jedním příkladem za všechny je zápas v posledním kole proti Turnovu, kdy Náchod celý zápas vedl, ale trestuhodně nezvládl koncovku utkání. Turnov dokázal v posledních osmi minutách nastřílet tři branky a otočil zápas ve svůj prospěch.


Reportáž

Důležitá výhra pro Brandýs nad Labem. V záchranářském boji porazil Dvůr Králové

18.10.2022 10:30 Divize C 11

Asi nejdůležitější zápas podzimu se o tomto víkendu odehrál pro týmy z Brandýsa nad Labem a Dvora Králové. Jejich vzájemný souboj byl záchranářským bojem o důležité body. O osudu zápasu rozhodl nastavený čas první půle, kdy byla odpískána penalta. Tu proměnil domácí kapitán Folwarczny. Dopomohl tak ke třem bodům Brandýsu, což celý boj o záchranu ještě více zamotává.


Reportáž

Benátky zapisují první prohru a Liberec jde dál za postupem

17.10.2022 15:50 Divize C 11

Byl to určitě nejočekávanější zápas víkendu. Neporažené Benátky jely udržet sérii di Liberce. Tamní rezerva měl před zápasem na kontě 25 bodů a případná prohra by znamenala, že by se Benátky na Liberec bodově dotáhly. Nic z toho se ale nestalo. Domácí byli v zápase jasně lepší a došli si pro dvougólové vítězství, přičemž rozdíl ve skóre mohl být ještě větší. To by ale museli být hráči liberecké rezervy přesnější v zakončení. 


Reportáž

Čáslav se zvedá a zvítězila podruhé v řadě. Doma porazila Letohrad

17.10.2022 12:54 Divize C 11

Oba týmy šly do zápasu posílenmí výhrou z posledního zápasu. Zatímco Letohrad přestřílel Trutnov, tak Čáslav zvládla důležitou dohrávku s Brandýsem. V zájemném souboji to bylo dlouho vyrovnané, ale nakonec se mohli radovat domácí, když výhru zařídil gólem po hodině hry Hajník. Touto výhrou se domácí dotáhli právě na Letohrad a hlavně poprvé opustili sestupové vody. Netypičností zápasu byl úvod střetnutí, kdy musel Letohrad na hřišti o jednoho hráče méně.


Reportáž

Souboj loňských účastníků ČFL vítěze neměl, Ústí nad Orlicí vyrovnalo proti Liberci v závěru

12.10.2022 13:07 Divize C 9

Ačkoliv oba týmy ještě loni válčily v ČFL o svou záchranu, tak v letošní sezóně má každý jiné problémy. Zatímco Liberec si v klidu jde pro postup zpět do třetí ligy, ztratil všeho všudy pět bodů a vede tabulku divize, tak Ústí je až na 11. místě. Nicméně snad i konfontace se silným soupeřem přiměla domácí k nejlepšímu výkonu v sezóně, kdy dokázali favortia solidně potrápit a nakonec vybojovali bod. Trenér Liberce Josef Petřík si ovšem nepřímo postěžoval na rozhodčí. Kaňkou na zápase může být také velmi nízká návštěva, ačkoliv se potkaly dva týmy, které loni bojovaly ve třetí lize.


Reportáž

Hlinsko zvládlo těžký zápas s Chrudimí, ta ztratila body a dva hráče

12.10.2022 12:53 Divize C 9

Domácí si nutně potřebovali doma napravit reputaci po výprasku, který museli snést na hřišti Liberce v minulém kole. Nicméně béčka druholigové Chrudimi nebyl zrovna soupeř na rozehrání. Dobře vedený tým trenéra Miroslava teplého rozhodně nepřijel do hlinska na výlet, a tak měli domácí velmi těžkou šichtu. Nakonec o všem rozhodla poslední dvacetiminutovka, ve které byly k vidění tři branky a dvě červnené karty.


Reportáž

Dobrovice trestaly chyby Čáslavi, trenér Čáslavi Svoboda si stěžoval na rozhdočí

12.10.2022 12:13 Divize C 9

Čáslavi se v letošní sezóně vůbec nedaří. Pět získaných bodů je výarazně pod plánem a místo bojů v popředí tabulky, musí řešit boj o záchranu. Zápas v Dobrovici navíc dle trenéra Jakuba Svobody ovlivnily chyby rozhodčích, které posadili domácí na koně. Nicméně to ať posoudí příslušná komise a delegát. Ať tak či onak musela Čáslav zkousnout pět branek, které ji určitě seběvědomí nedodají před důležitým bojem s Brandýsem. 


Reportáž

Neuvěřitelná série Benátek pokračuje! Desátý zápas bez prohry a navíc vítězství nad Náchodem

12.10.2022 10:43 Divize C 9

Je to už opravdu velmi unikátní skutečnost. Pouze tři týmy v celonárodních soutěžích zůstávají neporažené. Viktoria Plzeň v nejvyší lize, České Lípa v Divizi C a Benátky nad Jizerou v Divizi C. Destátý zápas bez prohry si připsali Benátky na úkor Náchoda. Díky této uctihodné sérii navíc nadále zůstavají v kontaktu s prvním Libercem, který je čeká v příštím kole. Pro Náchod je situace naprosto opačná. Sedmá prohra v ročníku je upoutala je staví na roveň předposlední Čáslavi, před kterou jsou pouze o skóre. Bod za nimi je potom poslední Brandýs. Boj o záchranu tedy je a nadále bude velmi vypjatý. Souboj Benátek a Náchoda rozhodl góĺ Šimečka z prvního poločasu. 


Celkový počet: 277