Redaktor: Tadeáš Bednarz


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

 Středočeský | 1.B třída sk. A
Středočeský 16.09.2019 23:48 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Hostouň se doma blýskla


Rezerva Hostouně se po nedělním utkání octla zaslouženě v čele tabulky. Téměř před stovkou příznivců totiž na své půdě předvedla kanonádu čítající celkově 10 gólů, z nichž 90 % patřilo domácí straně.


Reportáž

V Zavidově se dvakrát vylučovalo


Poněkud divočejší utkání se odehrálo v neděli na stadionu v Zavidově. V zápase sice padly jen asi tři žluté karty, zato však došlo na obou stranách, ze začátku a ke konci zápasu, rovnou k přímému vyloučení.


Reportáž

Zavidov ztratil první body


Úřadující mistr soutěže FC 05 Zavidov zavítal v neděli na půdu Braškova, kde chtěl započítat další výhru (v minulých kolech se mu totiž podařilo vyhrát dvakrát třígólovým rozdílem). Nakonec se však ze zápasu stala vyrovnaná křeč, kterou musely rozhodnout až penalty.


Reportáž

Nováček soutěže překvapil Lány


Po dvou vysokých prohrách s Tatranem a v Zavidově mělo Velké Přítočno konečně v sobotu odpoledne doma šanci na bodový zisk. Přestřelka s týmem Lán nakonec ale do šťastného konce dotáhlo mužstvu hostů.


Reportáž

FOTO:Hostouň připravila debakl v Lubné


Debakl na straně domácího týmu se odehrál v neděli odpoledne na hřišti v Lubné, kde přijeli odehrát zápas hráči rezervy Hostouně. Zhruba od poloviny prvního poločasu se jednalo o pěknou gólovou podívanou, která vyvrcholila čtyřmi vstřelenými brankami od útočníka Antonína Michalce.


Reportáž

Jedomělice berou první vydřené body


Jedomělice nězažívají úplně ideální start sezóny. Nic na tom nezměnil ani nedělní domácí zápas s rezervou Tatranu Rakovník. Hráči Jedomělic sice předvedli necelé stovce diváků atraktivní zápas plný bojovnosti a vůle po vítězství, ale ani to nepomohlo k zisku tří bodů a hra přešla do penalt, které se podařilo ovládnout hostuícímu celku.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

 Středočeský | 1.B třída sk. A
Středočeský 09.09.2019 22:08 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Klobuky ve druhém poločase suverénně rozhodly


Dnešním utkáním ve Vinařicích si Klobuky zajistily již svou třetí výhru v řadě. Ač tomu průběžné skóre úplně nenapovídalo, podařilo se hostům druhou půli zápasu zcela ovládnout a odvézt si domů další tři body.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

 Středočeský | 1.B třída sk. A
Středočeský 02.09.2019 22:54 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

FOTO:Nováček chtěl potrápit favorita


I do 2. mistrovského utkání na domácí půdě vstupoval Zavidov jako favorit. Čekal ho totiž nováček soutěže Velké Přítočno.


Reportáž

Lány potrápili loňského mistra


V 1. mistrovském utkání nového ročníku 1. B třídy svedl proti sobě dvě okresní mužstva Zavidov a Lány. Ač byli domácí jako obhájce vítězství v této soutěži mírným favoritem tohoto utkání, na trávníku se lépe prezentovali lánští hráči. 


Reportáž

Okresní derby pro Klobuky


První kolo středočeské B třídy nachystalo pro jedomělické diváky okresní derby, na které přijeli hráči z Klobuk. Ti byli také nakonec v zápase úspěšnější a přetrhli tak neporazitelnou šňůru Jedomělic v domácích zápasech.


Reportáž

FOTO:Rezerva Slaného přejela Vinařice


K debaklům úvodního kola středočeské B třídy se zařadilo i divadlo rezervy Slaného. Ve Vinařicích nadělili hosté svým soupeřům rovnou pět branek.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 1.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

 Středočeský | 1.B třída sk. A
Středočeský 27.08.2019 00:13 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

 Středočeský | 1.B třída sk. A
Středočeský 19.06.2019 18:52 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Celkový počet článků: 101