Středočeský | 1.B třída sk. A

Reportáž

Klobucký debakl

V nedělním zápase na lásnkém hřišti čekal na Klobuky debakl v podobě šesti gólů svítících z jejich branky. Domácí si celou hru pohlídali a skvěle propacovanými akcemi předvedli divákům hezkou podívanou.

Reportáž

Spálené šance stály Lišany koncentraci i body

Na Braškově se odehrál zápas, který byl bezesporu zajímavý, a to především pro oko nezaujatého diváka. Lišanští se ze všech sil snažili, ale přicházejících šancí nedokázali využít, naopak domácí se nenechávali zastrašit. Tři body tak zůstaly na Braškově.

Reportáž

Nesoustředěnost stála Jedomělice čistou hru

Hezký zápas se odehrál na hřišti ve Vraným, kde Jedomělice opět ukázaly své silné stránky, předvedly natrénované akce a dokud se plně soustředily, byl na hřišti jen jeden tým. Ovšem chvilkové zaváhání v druhé půli je stálo čisté konto.

Reportáž

Kladenské derby ovládla Hostouň

Nedělní odpoledne přivítalo zajímavý zápas, který přinesl hezké šance a akce. Unhošť, ve které chybělo mnoho zásadních hráčů, nedokázala dostat utkání pod kontrolu. Za to domácí si chtěli napravit reputaci z minulého zápasu, a tak bojovali a takticky hráli až do konce. Celý zápas přinesl hezkou atmosféru a poklidné kladenské derby byl určitě dobře strávený čas.

Reportáž

Rakovnická rezerva dál drtí vše živé

V rámci osmého kola PRODIET I.B třídy mohli fotbalisté rakovnické rezervy protáhnout šňůru vítězství na osm zápasů. Proti stály nyní Vinařice, které se nacházejí ve středu tabulky.

Rozhovor

Nejdůležitější je, abych měl z fotbalu radost, říká slánský Martin Žahour

Středočeský 11.10.2018 21:43 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem je Martin Žahour, hřáč slánské rezervy, který hraje srdcem, do každého zápasu dává vše a aktivně bojuje za svůj tým.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

11.10.2018 20:10 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Naším expertem tohoto kola je Jakub Valta. Porovnejte s ním své tipy, shodují se?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Zažili jste někdy remízu 8:8? A návštěvu 600 diváků v I.B třídě?

09.10.2018 22:34 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Tipujte s fotbalunas.cz na výsledky dalšího kola

09.10.2018 17:18 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

08.10.2018 23:52 0

Sedmé kolo máme za sebou a opět přineslo zajímavé a občas velmi nečekané výsledky. My jsme pro vás vybrali pár hráčů, kteří vytvořili hezké šance, tvrdě bojovali za svůj tým, nebo třeba předvedli hezké akce. Doufáme, že si mezi nimi najdete svého favorita a dáte mu hlas.

Reportáž

Do poslední minuty nebylo nic jasné

Jedomělice předvedly velmi aktivní a důraznou hru. Ovšem Braškov je soupeřem, který nedá nic zadarmo, a tak využíval každé chyby domácích. Největší chybou bylo zahávání před koncem, jinak skvěle fungující obrany, které přineslo vyrovnání a velmi napínavé poslední minuty zápasu.

Reportáž

Tatran ztratil poločasové vedení a odjížděl s prázdnou

Rezervu rakovnického Tatranu nečekalo jednoduché utkání. Svěřenci Václava Ecka se představili na půdě zkušeného týmu, který chtěl zápas zvládnout vítězně. První poločas patřil hostující rezervě, to už ale neplatilo a o tom druhém, a tak do Rakovníka žádný bod neputoval

Reportáž

Hostouň inkasovala sedm gólů

Na hřišti slánského mužstva se odehrál neskutečný zápas, který přinesl domácím mnoho potěšení. Slánští fotbalisté se od začátku chopili hry a diktovali její tempo, které soupeř nezvládal. Hostouň si domů odvezla pouze sedm inkasovaných gólů, tři body zůstaly u domácích.

Reportáž

První poločas rozhodl hru

Do zápasu nastoupili domácí s velkou chutí a odhodláním. Ovšem necelých patnáct minut po začátku převzali iniciativu hosté a spustili přesný kulomet. Skoro celý zápas se odehrál jen v první půli, v druhém dějství se ještě Vraný pokusilo o menší obrat, ale tři body si odvezli fotbalisté z Lán.

Reportáž

Unhošť vyválčila tři body

Na unhošťském hřišti se odehrál napínavý, i když ne moc fotbalový a kvalitní zápas. První půli ovládly Klobuky, ovšem druhá půle se stavem hry pěkně zamávala, a tak tři body zůstaly doma.

Zuřivý trenér, hození míče do obličeje a nakonec napadení hlavního sudího jeho asistentem

07.10.2018 20:08 0

Mělo jít o obyčejné utkání III. třídy opkresu Olomouc. Sokol Bouzov - Sokol Pňovice. Pňovice bojují o čelo, zatímco Bouzov se krčí na spodku tabulky, takže se čekal hostující nápor a lehká cesta za body. Zápas byl ale vyrovnaný. A také velmi nervózní. A nakonec se vůbec nedohrálo. Co se stalo?

Reportáž

FOTO, VIDEO: Derby v Lišanech ovládla rakovnická Benfica

Na nepříliš kvalitním lišanském hřišti za nepříjemného větru se odehrálo derby v rámci sedmého kola PRODIET I.B třídy mezi domácími Lišany proti rezervě rakovnického SK.

Rozhovor

Nemám rád ty burany, co tě jen okopou, říká Pavel Dlouhý

Středočeský 07.10.2018 15:58 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím je vinařický záložník Pavel Dlouhý, který už jednou hráče kola vyhrál. V tomto rozhovoru se nám svěřil, jak zvládá prohru, a jestli má nějaké další koníčky.

Reportáž

Zkušenosti a chyby vzaly Vinařicím body

Sobotní utkání mělo pro domácí tým Vinařic hořkou příchuť. Zkušené mužstvo ze Zavidova ukázalo Vinařickým borcům, jak dokáže naložit s chybami, které Vinařičtí hráči udělali a jak by měl soupeř takové chyby efektivně trestat.