11.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Zavidov venku deklasoval Klobuky

7

V loňském roce dostal mistr soutěže od Klobuk řádný výprask. Ten se jim však podařilo odčinit v sobotním zápase v Klobukách, kde vyhráli suverénně sedmibrankovým rozdílem.

Od začátku utkání byli hosté aktivnější, přesto šli paradoxně do vedení domácí, kdy ve 12. minutě Vébr využil špatné komunikace hostující obrany, 1:0.

Zavidovské inkasovaný gól nakopl a přitlačili domácí na jejich polovinu, za svoji aktivitu byli odměněni ve 22. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Hanych 1:1. Po vyrovnání tlak hostů neustával a svoji aktivitou nutili domácí k chybám. Jednu takovou  využil opět Hanych, který po výkopu Krause šel důsledně za míčem a využil hrubky domácí obrany, 1:2.

Tečku za prvním poločasem provedl Korčák, kterého krásně za obranu uvolnil Žďánský a ten efektním lobem zvýšil na 1:3.

Druhá půle byla zcela v režii zavidovských. Již po pěti minutách hry se po opětovné spolupráci se Žďánským prosadil Korčák na 1:4. O pár minut nato bylo pro domácí ještě hůře. Štiller vysunul do brejku Korčáka a ten završil svůj hatrick, 1:5.

Od té doby působila domácí obrana jako průchoďák, čehož postupně využili Šíma, 1:6, a následně dvakrát Žďánský. Od potupné desítky zachránila domácí jen zavidovská bohovorost, popřípadě praporek pomezního rozhodčího.

FC 05 Zavidov
Dan Devera, trenér: „Dnes bude hodnocení velice pozitivní. Porazili jsme soupeře, jehož výsledky budili respekt a odčinili jsme zde loňský strašidelný výkon. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Konečně si zápas i užili! Soupeři chci poděkovat, že se ani za nepříznivého stavu neuchýlil k záludnostem a snažil se utkání dohrát se vztyčenou hlavou.“