8.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Doma bezchybný Zavidov nezaváhal ani s Družcem

8

V 8. kole přivítali zavidovští na svém hřišti beznadějně poslední Družec.

Od začátku utkání se hrál fotbal nevalné úrovně. Hosté předváděli hru odpovídající jejich postavení v tabulce a domácí jim v tomto projevu byli více než vyrovnaným soupeřem. Ba co více, hosté si vytvořili 3 standardní situace z hranice vápna, které ovšem zahráli prachbídně.   Ukázkou zmaru zavidovských byla 25. minuta, kdy zahrávali rohový kop a nebyli schopni z malého vápna dostat míč do hostující sítě. Tento moment působil až komicky. Vysvobození pro domácí přinesla 40. minuta, když Dvořák našel autovým vhazováním ve vápně Beneše, který si odstavil svého soupeře tělem a naservíroval míč před prázdnou branku Hanychovi, jenž nezaváhal, 1:0.   Ještě veseleji bylo zavidovským ve 44. minutě, Štiller našel ve vápně Beneše, který sklepl míč opět Hanychovi a ten stanovil poločasový výsledek 2:0.   Druhá půle nevybočovala ze zaběhlého stnadardu té první, hrál se pomalý nezáživný fotbal. Vzrušení přinesla ale už 50. minuta, kdy musel předvést své umění Kraus v domácí brance a vytěsnit střelu mířící k tyči. Klid do domácích řad přinesla až 64. minuta, kdy se na pravé straně uvolnil Žďánský a naservíroval míč před prázdnou branku Hanychovi a ten završil svůj hatrick, 3:0.   V 72. minutě Jančařík vysunul krásně Žďánského a ten zvýšil na 4:0 pro domácí. Od této chvíle se zavidovští dostávali do mnoha brankových příležitostí, které trestuhodně zahazovali. A jelikož se posledních pár minut dohrávalo už jen z povinnosti, na konečném výsledku 4:0 se nic nezměnilo.

FC 05 Zavidov
Dan Devera, trenér: „Dnes jsem spokojený pouze s výsledkem. Zbytek nemá cenu hodnotit, nebudeme si nic namlouvat, dnešní výkon neodpovídal našim schopnostem.“

A. Kraus [-] - V. Beneš [-] (69. M. Skoupý [-] ) , M. Havel [-] , M. Dvořák [-] (59. J. Klouček [-] ) , D. Štiller [-] (59. J. Jančařík [-] ) , D. Žďánský [-] (79. M. Krejčí [-] ) , R. Vanický [-] , J. Hanych [-] (65. J. Knor [-] ) , L. Kapoun [-] , P. Vitner [-] , J. Jelínek [-]

SK Družec
M. Pelc [-] - P. Fronc [-] (74. P. Kořínek [-] ) , M. Hadrbolec [-] , A. Gestberger [-] , J. Křivánek [-] , J. Procházka [-] , J. Hlusička [-] , R. Linc [-] , J. Bacílek [-] , L. Misura [-] , R. Vacula [-]

ŽK: 67. V. Beneš , 80. J. Jelínek - 77. L. Misura .
Hráči zápasu: J. Hanych , J. Jančařík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KORTANOVÁ Marie - NAVRÁTILOVÁ Pavla, HOLAKOVSKÁ Tereza.