Redaktor: Tomáš Vodička


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Plzeňský - "Rád vzpomínám na střelu z 35 metrů proti Blovicím, která se odrazila od břevna za brankovou čáru." - Jan Roubíček

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 23.05.2019 15:55 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Stal se jím hráč týmu TJ Dobřany Jan Roubíček - na fotografii vlevo vedle brankaře. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

22.05.2019 15:26 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Chlumčany udolaly Žinkovy až v penaltovém rozstřelu


Chlumčany si minulé kolo daly nevynucenou pauzu, když pro malý počet hráčů neodcestovaly k zápasu s prvními Blovicemi. Dnes se již sešly a ve vyrovnaném zápasu se Žinkovy je v 90. minutě zachraňoval pěknou gólovou střelou Lösch Michal. V penaltové loterii byli domácí uspěšnější a tak si ze zápasu odtrhli dva body do tabulky.


Reportáž

Rezerva Nepomuku rozstřílela Stod a získala tak velmi důležité tři body


Nepomuk B potřeboval v zápase nutně udělat body, aby odskočil z míst, které by mohly znamenat sestup do nižší soutěže. Výhrou nad Stodem odskočil dotírajícím se Lužanům a do dalšího zápasu může jít tedy s klidnější hlavou. V zápase měly oba týmy spoustu šancí, ale proměňoval je, až na jednu vyjimku, pouze jeden tým. Zápas ovlivnily i dvě červené karty, které obdrželi dva hráči Stodu.


Reportáž

Blovice před krásnou diváckou kulisou porazily domácí Poříčí 0:2 a kráčí si tak dále pro titul


Blovice v minulém zápase vyhrály kontumačně, když jim nedorazil soupeř a tak mohly lehce vypadnout ze zápasového tempa. Někteří dnes před zápase říkali, že to bude jednoznačná záležitost Blovic, ale více lidí však uvádělo, že je Poříčí určitě potrápí a nic nedostanou zadarmo. Zápas byl otevřený až do devádesáte minuty -  od desáte minuty vedli hosté pouze 0:1 a tak mohl zápas klidně skončit remízou nebo úplně jiným výsledkem. Za zmínku také stojí to, že si na zajímavý zápas tohoto kola našlo cestu na fotbalový stánek Poříčí 240 diváků.


Reportáž

Radkovicím dnes zápas úplně nevyšel, ale nakonec braly stejně tři body - v zápase padly navíc dvě červené karty


Radkovice chtějí zachránít okresní přebor a tak je jejich povinnost dělat body v každém zápase. Dnes však nohy hráčů byly v zápase svázány vědomím, že hrají s posledním a proto musí vyhrát, což jim, jak se ukázalo, úplně nevyhovovalo. Vstiš si vytvořil v zápase pár pěkných šancí, které však neproměnil a tak to byly nakonec právě Radkovičtí, kteří vstřelili dvě branky a připsali si veledůležité tři body do tabulky


Reportáž

Dobřany deklasovaly Zdemyslice, které dnes spálily co se dalo


Zdemyslice ještě nemají úplně jistotu záchrany okresního přeboru a tak potřebují bodovat v každém zápase. Dnes však přijel na jejich hřiště aktuálně druhý tým tabulky. Překvapení se nekonalo, když Dobřany v každém poločase vstřely čtyři branky a nakonec roznesly svého soupeře 1:8


Reportáž

Lužany nakonec braly bod z penaltového rozstřelu, přestože hrály od 39. minuty s červenou kartou


Na Lužany se pomalu dotahují Radkovice a tak potřebují nutně z každého bodu body. Dnes však proti nim nastoupil soupeř, který před zápase držel třetí místo v tabulce a tak se dala čekat těžká práce. Přestože hrály Lužany od 39. minuty s červenou kartou, nakonec ze zápasu vydolovaly alespoň jeden bod, když byl Hradec uspěšnější v penaltovém rozstřelu.


Reportáž

Klášter neměl políčeno na Lišky a nakonec prohrál těsným výsledkem 1:2


Před zápasem dělily oba týmy pouze dva body, když domácí měli lepší vychozí pozici. Domácím se však poslední zápasy nedaří a z dnešního zápasu si také body nevzali. Dvakrát neuhlídali oba Lišky, jenž pravidelně nastupují za Merklín a bylo zle. Merklín se tedy v tabulce předskočil svého dnešního supeře.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 21.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 17.05.2019 23:00 0

V hlasování, které bylo zatím jedno z nejnapínavějších nakonec zvítězil Pavel Vlček, který v současné době hají branku týmu TJ Sparta Radkovice. My jsme pro Vás tohoto borce vyzpovídali a přinášíme Vám opravdu rozsáhlý rozhovor - stojí za to přečíst!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

16.05.2019 07:50 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Lužany i v oslabené sestavě uhrály remízu s favorizovanými Dobřany


Přestože se potkaly dva týmy z odlišných částí tabulky nebylo to na hřiští plně znát a Lužany ze zápasu nakonec překvapivě získaly jeden bod, který s ohledem na postavení v tabulce, může být velmi důlěžitý. Dobřany i přestože vyhrály na penalty, tak je to pro ně jistě ztráta, protože jim lehce odskočily první Blovice, které měly toto kolo bez práce, jelikož jim nedorazil soupeř.


Reportáž

Merklín si nechal vstřelit čtyři branky v druhém poločasu a daroval tak vítězství Poříčí


Spálené Poříčí v minulém zápase uštědřilo výprask Klášteru a tak se dalo předpokládat, že budou mít hostující hráči střeleckou chuť i v zápase s Merklínem. Merklín již delší dobu naplno nebodoval a tuto nepříznivou statistiku chtěl dnes konečně zlomit. Po prvním poločasu to vypadalo, že se mu to podaří. Poříčí však vstřelilo čtyři branky a body si ze soupeřova hřiště odvezlo s sebou


Reportáž

Nepomuk B v zápase se Zdemyslicemi čtyřikrát inkasoval a ze zápasu vyšel bodově naprázdno


Před zápasem měly oba týmy stejný počet bodů a vzhledem k tomu, že se oba pohybovaly v druhé polovině tabulky, byly by případně získané body pro jeden nebo druhý tým velmi důležité. Zdemyslice byly v zápase v proměňování šancí lepším týmem a zajistily tak, že tři body zůstanou dnes doma


Reportáž

Stod porazil vysoko Klášter a získal tak velmi důležité tři body


Před zápasem dělily tyto dva týmy čtyři body v tabulce. Stod měl dnes v zápase střeleckou formu a porazil Klášter poměrně vysoko 5:1 a stáhl tak náskok soupeře v tabulce na pohý jeden bod.


Reportáž

Radkovice porazily Žinkovy a připsaly si tak velmi důležité tři body


Při pohledu do tabulky mohli být domácí relativně v klidu. Klidní však nemohli být hosté, kteří potřebují ve všech zápasech do konce sezóny bodovat a nejlépe vždy za tři body. Radkovice dnes těsným výsledkem porazily Žinkovy, když vstřelily branku v obou poločasech. Domácí až v nastavení kosmeticky upravovali skóre zápasu


Reportáž

Vstiš sahal na první jarní body, nakonec však podlehl Hradci


Již před zápasem bylo zřejmé, že Vstiš již nemůže s velkou pravděpodobností pomýšlet na místa v tabulce, která by zajišťovala záchranu okresního přeboru. V zápase s Hradcem ještě v poločasu držel pěkný nerozhodný stav 2:2, když vstup do zápasu měl takřka snový a ve třetí minutě již vedl 2:0. Poté co byl v druhém poločasu vyloučen domácí kapítán Pyrgal Hradec zabral, přidal dvě branky a nakonec si odvezl ze hřiště soupeře všechny tři body


Reportáž

Chlumčany se nedostavily k zápasu - Blovice tak pošetřily síly na Spálené Poříčí


V 21. kole chtěli jistě potrápit momentálně čtvrté Chlumčany B aspiranta na postup Blovice. Vzhledem k tomu, že Chlumčany B v současné době trápí velká marodka a do toho přibyly i další omluvenky měření sil se nakonec nekonalo. Odehrání zápasu by i tak němělo moc smysl, když hráčů Chlumčan, kteří by na zápas do Blovic mohlo přijet, bylo pouze osm. Zápas bude tedy kontumován ve prospěch domácího týmu a hostující tým s největší pravděpodobností nemine nějaká pokuta. Tým Chlumčan však svoji absenci telefonicky omluvil.


Celkový počet článků: 95