Redaktor: Jan Tomášek


Reportáž

Dobrá Voda vyhrála v Úsilném


Dne 17.10. proti sobě nastoupily ve velmi chmurném počasí týmy domácího Úsilného a hostující Dobré Vody. Výkop byl posunut již na 16:30 a hned na první pohled bylo vidět, že díky předchozímu dešti nebude zápas odehrán na dobrém terénu. Na podmáčeném hřišti se hráči mnohdy bořili po kotníky do hlíny a nedařilo se jim tak ukazovat naplno své fotbalové dovednosti. 


Reportáž

Borovany si rozdělily body s Žabovřesky


V rámci 5. kola OP zavítaly do Borovan Žabovřesky. Před utkáním měla obě družstva shodně 4 body a podobnou formu.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 20.09.2022 11:28 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Neporazitelnost Zlivi ukončila Včelná


Fotbalový duel mezi mužstvem Včelné a výběrem Zlivi, který se odehrál při sobotním chladném odpoledni byl očekávaným trhákem kola. Diváci, kteří se i přes špatné počasí dostavili na tribuny stadionu SK Včelná, nemuseli litovat. Odměnou jim byl zápas plný zvratů bohatý na góly, kde ani jedna strana neměla do posledních vteřin nic jistého.


Reportáž

Včelná otočila zápas a je dál stoprocentní


Utkání ve větrném Římově zvládli lépe hráči Včelné. Kteří, i přes slabší začátek a početnou marodku, dokázali utkání otočit a ze soupeřova hřiště si odvezli plný počet bodů.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 13.09.2022 11:50 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Zliv remizovala s Loko B


Loko B zavítalo na hřiště Zlivi, kde se chtěla pokusit přerušit zlivskou vítěznou sérii. I přes povedený vstup se dalo očekávat vítězství domácích, kteří zatím neztratili ani bod a v minulém kole zdolaly Borovany.


Reportáž

Žabovřesky poprvé vyhrály


Ve 4. kole OP přeboru do Žabovřesk zavítali hráči Úsilného. Domácí tým stále čekal na první výhru v novém ročníku OP a jen s jedním bodem okupoval spodní část tabulky. Výhrou by se domácí dotáhli na svého soupeře, který měl body 4


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

09.09.2022 18:37 0

Expertem pro 4. kolo Okresního přeboru je Petr Chroustovský hráč a držitel ovladače výsledkové tabule ze Včelné. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Přestřelka na Dobré Vodě skončila vítězstvím Hluboké


V neděli 4.9. proti sobě nastoupily dva dosud stoprocentní celky brousící zuby na čelo tabulky. Jedním z nich byla Dobrá Voda, která zvládla zápas s rezervou Rudolfova a Žabovřeskami. Jako hostující tým se představilo béčko Hluboké, které porazilo jak Žabovřesky tak Dolní Bukovsko. 


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 06.09.2022 10:44 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Borovany v oslabení nestačily na Zliv


Zliv ve 3. kole zavítala na hřiště Borovan. Zliv drží impozantní sérii 25 zápasů bez porážky v Okresní soutěži a chtěla jí prosloužit i v Borovanech. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou na hřišti Zlivi a zajímavý duel se dal očekávat i tentokrát.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

02.09.2022 23:48 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 30.08.2022 09:49 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Zliv jednoznačně přehrála Úsilné


Do Zlivi přijelo Úsilné a favorit byl jednoznačný. Zliv je hlavní aspirant na titul. Oproti tomu Úsilné se v minulé sezóně zachránila až v posledním kole a se záchranou bude mít co dělat i letošní sezónu.


Reportáž

Římov doma opět zaskočil favorita


Borovany zavítaly na hřiště Římova. Tady to žádný celek nemá lehké a smazávají se tu rozdíli v kvalitě. Římov v prvním kole remizoval na půdě Úsilného. Borovany zvládly utkání proti nováčkovi ze Dřítně. 


Celkový počet článků: 206