Redaktor: Jan Tomášek


Rozhovor

Jednou bych si chtěl zahrát se synem, říká hráč kola Luboš Formánek

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 15.11.2021 13:27 0

Hráčem 13. kola je Luboš Formánek z Žabovřesk, který patří k oporám týmu díky své vytříbené technice. Mládežnická léta odehrál v Jankově v dospělosti zamířil právě do Žabovřesk. Chvíli působil také v Hrdějovicích. V sezóně vstřelil 5 branek. 

 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 12.11.2021 15:08 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Žabovřesky těsně vyhrály v Úsilném


Podzimní část soutěže zakončily Žabovřesky v Úsilném. Postavení v tabulce z nich dělalo favorit, ale na hřišti v Úsilném se může stát cokoliv. 

 


Reportáž

Borovany udolaly Římov


Římov přivítal v rámci posledního kola Borovany. Ty v posledním kole prohráli doma s lídrem s Borku a v případě tří bodů by přezimovali na 3. místě. Římov v posledních kolech zabral, ale z minulého víkendu si odvezl prohru z Dobré Vody. 


Reportáž

FOTOGALERIE: Souboj rezerv neměl vítěze


K poslednímu zápasu podzimu zajela rezerva Loka na hříště Jankova B. Oba tými se pohybují v klidném středu tabulky a v zápase šlo o to, kdo bude přezimovat výše. Nakonec se body dělily a oba tými se s 15 body podělili o 7. místo. 


Reportáž

Zliv potvrdila roli favorita


V neděli nás čekal poslední zápas podzimní části Okresního přeboru, ve kterém se představil 2. tým soutěže s tím předposledním. Derby, které tentokrát mělo obrovského favorita a otázkou před zápasem bylo snad jen, kolik hosté nasázejí gólů a zda budou mít vůbec dokopnou. 


Reportáž

Borek zvládl i poslední zápas a přezimuje jako lídr.


Na Borek přijelo poslední mužstvo tabulky TJ Nové Hrady a tak o favoritovi utkání nemohlo být pochyb. Přesto i taková to utkání mohou překvapit a tak domácí Borek nesměl nic podcenit. 

 


Rozhovor

Máme v zápasech štěstí. Přeje nám počasí i los o míč, říká hráč kola Radek Hanousek

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 05.11.2021 15:29 0

Útočník Zlivi Radek Hanousek vstřelil proti Srubci čtyři góly a stal se podruhé hráčem kola Okresního přeboru. V minulé sezóně posílil Zliv. Předtím válel za Vodňany, Bavorovice, Dříteň a Olešník, ale zahrál si i v zahraničí. V sezóně to byla dvanáctá branka, kterou vsítil a mezi střelci mu patří dělené 2. místo. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

05.11.2021 09:11 0

Expert tip pro 12. kolo Okresního přeboru obstaral Jan Tomášek, redaktor fotbalunas.cz pro Okresní přebor.

Toto Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Žabovřesky a Rudolfov B se o body podělily


Do Žabovřesk přijel Rudolfov B, který v posledním kole konečně zabral a vyhrál proti Úsilnému. Poslední domácí zápas chtěly doma Žabovřesky urvat tři body, leč nakonec byly rády i za bod. Těžkosti přišly již před zápasem, kdy vypadli z utkání T. Hála, D. Ryneš, V. Caletka a M. Škaroupek. Během utkání se zranil J. Pilný a zbylo pouze 11 lidí


Reportáž

Dobrá Voda pohodlně zvítězila nad Římovem


V sobotu 30.10. se proti sobě postavily celky domácí Dobré Vody a hostujícího Římova. Domácí si chtěli spravit chuť po ztrátě bodů v posledních minutách proti Borku. Hpostím se v posledních zápasech daří a stoupají tabulkou vzhůru. Oba tými nemělo čekat lehké utkání. 

 


Reportáž

Gólové hody v Borovanech skončily výhrou Borku


Atraktivní duel mezi prvním a třetím celkem tabulky nabídl skvělou podívanou a celkově 11 branek. Borovany hráli v oslabené sestavě s absencí řady opor. I tak si v zápase vedly dobře a přispěly k velmi vysoké úrovni zápasu. Zápas bohužel komplikoval silný vítr a tvrdý terén, který znepříjemňoval oběma týmům hru. 


Reportáž

Zliv si připsala desátou výhru v řadě proti Srubci


Zliv přivítala na svém hřišti Srubec, který se výsledkově trápí a po porážce doma s Loko B potřeboval nutně zabrat. Proti nim se ovšem postavila silná Zliv, která hraje ve velké pohodě a proti Hluboké B se připsala již devátou výhru v řadě. 


Reportáž

Jankov B zdemoloval Nové Hrady na jeho hřišti 0:7


Jak domácí Nové Hrady, tak hostující Jankov “B” v posledních čtyřech kolech vyšli bodově naprázdno, a tak se čekalo, kdo že si vylepší bodový zisk v tabulce okresního přeboru. Nakonec se to povedlo hostujícímu celku, který si dokráčel k přesvědčivé výhře 7:0. Hattrickem se zaskvěl Matěj Maurer, čisté konto vychytal Petr Maxa, z pozice zaskakujícího trenéra dovedl mužstvo ke třem bodům Petr Holba.


Rozhovor

V Borovanech je skvělá parta a v budoucnu můžeme myslet na postup, říká hráč kola Vojtěch Fiala

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 30.10.2021 11:44 0

Obránce Borovan, který má za sebou pestrou fotbalovou kariéru. Původem ze Znojma, kde rozdával fotbalovou radost za Únanov, Višňové nebo Mikulovice. Zahrál si také žákovskou ligu za 1.SC Znojmo. Jak prožil corona pauzu, jak nahlíží na současný kádr Borovan nebo o zápase svého života. O tom se rozpovídal Vojtěch Fiala v rozhovoru se mnou a Vy si ho nyní můžete přečíst ZDE.

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

28.10.2021 19:59 0

Expert tip pro 12. kolo Okresního přeboru obstaral Jiří Vlček ze Zlivi, který se stal hráčem 8. kola.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 106