11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Zliv si zastřílela proti Rudolfovu B

13

Zliv po dvou venkovních zápasech přivítala na svém hřišti Rudolfov B. Tomu se na podzim daří a drží se v klidné horní polovině tabulky. Zliv opět najela na vítěznou vlnu a čelo tabulky je nadostřel.

Uchytil otevřel skóre

Zliv se vrátila na domácí půdu po dvou vítězných zápasech a začal velmi aktivně. Ve 4. minuty hosty zachránila tyč po střele Kučery. O chvíli později už se ovšem domácí radovali. Uchytil prošel rudolfovskou obranou a přesnou střelou k tyči poslal domácí do vedení. 1:0 Hosté podávali dobrý výkon a vypracovali si i několik příležitostí. Se všemi si poradil zkušený brankář Remta. Před koncem poločasu se dočkali domácí ještě přímého kopu, ze kterého zamířil přesně Radek Hanouse. 2:0 Domácí šli do kabin spokojenější, ikdyž hosté nim nedali nic zadarmo.

Zliv přidala dvě branky

V druhém poločasu potvrdila Zliv své kvality a zkušenosti. V klidu držela otěže zápasu a brzy se dostavili i branky. V 56. minutě obránce Vlček pěkně vysunul Tomáše Kučeru, který propasíroval míč pod brankářem a zvýšil na 3:0. Další branka utkání přišla v 67. minutě. To si na polovině hřiště vzal míč Matěj Fürst a nádherným sólem prošel celou rudolfovskou obranou. Udělal kličku brankáři a zvýšil na 4:0. Domácí si následně zkušeně závěr zápasu pohlídali a radovali se z vítězství.

SK Zliv
J. Remta [-] - J. Trnka [-] , P. Exner [-] , V. Suchý [-] , M. Viktora [-] - O. Bukovský [-] , M. Fürst [-] , S. Uchytil [-] , J. Vlček [-] - T. Kučera [-] , R. Hanousek [-]

SK Rudolfov B
M. Šimek [-] - L. Bláha [-] , J. Mičan [-] , R. Lisa [-] , A. Janura [-] , J. Machovec [-] , J. Osmani [-] , J. Toman [-] , D. Hlavatý [-] , O. Plíhal [-] , J. Tušl [-]

ŽK: 86. R. Hanousek - 86. D. Hlavatý .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Škuthan Jaroslav - BOUBAL Pavel (N), TUŠL Miroslav (N).